Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Дискусии: Любовни романи Част 1

Препоръчан отговор

Малеееее, момичета, направо съм в екстаз :). Страхотни книжки, огромноооооооо благодаря :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 8,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Категорично - НЕ! Като я искаш - можеш да си я закупиш било от книжарниците, било чрез директна поръчка! При положение, че този форум вдъхнови собственичките на издателството да я преведат и пусна

Ясно,разбрах че тук няма да стане,ама аз ще си я намеря някъде,все някой ще я сканира!!! А мислех че тук всичко има ,и се изпълняват заявките

Тук може да дискутираме, да разискваме и да се караме за всичко на тема "Любовни романи"

Публикувани изображения

За нищо, Пете, за теб винаги, нали знаеш? :) И аз ти благодаря за новите книжки. Особено за тази на Катриона Кемпбъл, която нямам, а съм я харесала като резюме. :)

Как могат да се изтеглят озвучените книги? Може ли някой да ми каже?

Какво стана с превода на поредицата "каубои" на Лий Грийнууд, скоро ще има ли книга?

За озвучените книги не знам, но щеше да избегнеш втория въпрос, ако просто беше погледната в темата "Предстоящи и нови заглавия на книжния пазар" или беше влязла в http://account-co.net, където е отбелязано, че този месец на пазара излиза "Бък". ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още две книжки от мен:

"Замъкът на мечтите" - Андреа Кейн

http://account-co.net/torrents-details.php?id=3658

"Песента на пустинята" - Констанс О`Бениън

http://account-co.net/torrents-details.php?id=3660

И разбирасе благодарности за Тихи kiss.gif

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Седем книги за един ден.. :eek:

Пак се започнаааа.. :):hush::sobbing:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Седем книги за един ден.. :eek:

Пак се започнаааа.. :):hush::sobbing:

Погледни го от тази страна: аз нямам повече... освен ако Съни не ме спонсорира с няколко на Лий Чайлд... :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Погледни го от тази страна: аз нямам повече... освен ако Съни не ме спонсорира с няколко на Лий Чайлд... :baby:

хихихи как мислиш? хеси това не го казах аз лошия ми брат близнак беше

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само едно уточнение.. Тихи, проверявай в Читанката преди да сканираш, но не само в готовите книги, а и в раздел "Сканиране", за да не се получат дублажи.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само едно уточнение.. Тихи, проверявай в Читанката преди да сканираш, но не само в готовите книги, а и в раздел "Сканиране", за да не се получат дублажи.

Ще проверявам съвестно. :(

П.С. Значи, Съни, трябва да се видим по някое време... :cool:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Погледни го от тази страна: аз нямам повече... освен ако Съни не ме спонсорира с няколко на Лий Чайлд... :)

Ох, аз имам много.....

Няма да ни стигнат няколко години да ги сканираме. Ако искаш мога да те "спонсорирам" с няколко на първо време. Не е задължително да са любовни. Ако проявяваш инетерес съм на твое разположение.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колко много книжки наведнъж и са толкова интересни,благодаря за положения труд момичета :);)

А дали книжката на Андреа Кейн не е продължение на Последният херцог имената ми се струват смътно познати

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно днес е ден за книжки :clap:

Благодаря за новите книжки:eek:

Ето и от мен, поредната от поредицата "В Смъртта":

Нора Робъртс - Създадени в смъртта

ПС: Мога ли да помоля някой да я качи в account-co, че в момента няма възможност. Благодаря предварително :clap:

Йейййййййййййййй, "В смъртта" много мерси. Аз съм още на 8-ма, ама е супер, че ги качваш. Страхотна поредица :wors::clap: :clap:

Още две книжки от мен:

"Замъкът на мечтите" - Андреа Кейн

http://account-co.net/torrents-details.php?id=3658

"Песента на пустинята" - Констанс О`Бениън

http://account-co.net/torrents-details.php?id=3660

И разбирасе благодарности за Тихи kiss.gif

Пете, а я кажи за таз пустиня, чела ли си я, интересна ли е, че аз много обичам пустини, шейхове, такива неща. Може ли малко инфо за книжката :clap:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А дали книжката на Андреа Кейн не е продължение на Последният херцог имената ми се струват смътно познати

"Замъкът на мечтите" не е продължение на "Херцога".Тя е самостоятелна книга.Не е лоша.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пете, а я кажи за таз пустиня, чела ли си я, интересна ли е, че аз много обичам пустини, шейхове, такива неща. Може ли малко инфо за книжката :clap:

Мила не съм я чела все още, но имам зелена светлина за това от Йори, тя ми я разказа преди време и ми я препоръча, но за повече подробности, трябва отново да питам :wors:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мила не съм я чела все още, но имам зелена светлина за това от Йори, тя ми я разказа преди време и ми я препоръча, но за повече подробности, трябва отново да питам ;)

ок мерси мила

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Замъкът на мечтите" не е продължение на "Херцога".Тя е самостоятелна книга.Не е лоша.

мерси просто ми се стори познато

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой да си е купил "Искам те" на Джуд Деверо?Мислех да си я взема,но не се реших.Ако някой я е чел ще съм благодарна да драсне два-три реда.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пете, а я кажи за таз пустиня, чела ли си я, интересна ли е, че аз много обичам пустини, шейхове, такива неща. Може ли малко инфо за книжката :wors:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой да си е купил "Искам те" на Джуд Деверо?Мислех да си я взема,но не се реших.Ако някой я е чел ще съм благодарна да драсне два-три реда.

Е тя още не е излязла! :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаше една "погледни ме" или нещо подобно беше заглавието й.

Да, заглавието беше "Погледни ме" :angry:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здрасти!Искам да попитам дали има други части на "Надареният" на Дара Джой?Преди малко я приключих и много ме грабна, но остава някак недовършена.Или някакви други книги на същата авторка?Ако някой знае много благодаря предварително.....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, имам 2 вапроса:

1. Тези дни прочетах "Тес" и "Любов завинаги", много ни харесаха, те са за пътуване във времето, в тях главната героиня се връща назад във времето и открива любовта. Та се чудех дали е написан роман в който главния герой се връща в миналото и се влюбва, ако сте чели нещо подобно кажете.

2. Преди време четох един роман мисля че беше от серията арлекин, в който главните герои бяха заедно веднъж и тя забременя, но понеже не беше богата помоли главния да и помогне с разходите по бебето докато се роди. А за да и помогне той я изнуди да живее в един негов апартамент(понеже беше богат той имаше няколко, май беше собственик на сградата, но не съм сигурна), постепенно се влюбиха и ожениха, но тя не беше сигурна, че той я обича и го напусна за кратко, но после се събраха, беще много хубава книга, за съжаление не помня заглавието, ако някой се сети коя е и ако я има моля да я сканира. Сюжета е подобен на "Голямата новина" на Сандра Браун.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване