Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Дискусии: Любовни романи Част 1

Препоръчан отговор

благодаря за благодарностите :)

радвам се че ви харесват книгите, които качвам

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 8,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Категорично - НЕ! Като я искаш - можеш да си я закупиш било от книжарниците, било чрез директна поръчка! При положение, че този форум вдъхнови собственичките на издателството да я преведат и пусна

Ясно,разбрах че тук няма да стане,ама аз ще си я намеря някъде,все някой ще я сканира!!! А мислех че тук всичко има ,и се изпълняват заявките

Тук може да дискутираме, да разискваме и да се караме за всичко на тема "Любовни романи"

Публикувани изображения

Още две книги от Библиотека Зар

Мей Кристъл – Във вихъра на страстта

Анри Ардел – Пробуждането на любовта

Приятно четене.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още две книги от Библиотека Зар

Мей Кристъл – Във вихъра на страстта

Анри Ардел – Пробуждането на любовта

Приятно четене.

Мисли мууу, всичките ще ти ги тръсна за редакцияяя :clap: Накрая само ще викаш: :yanim:

Абе от мен да мине, може и да не ги редактираш всичките :clap:

Редактирано от Xesi (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Страшно много ви благодаря за всички новокачени книжки,дами!Страхотни сте!Боби,ти направо ме просълзи с книгите на и за Джейн Остин,не можеш дори да си представиш колко много ги исках...Огромни благодарности на теб и на издателство "Мърлин"...И още веднъж браво за труда и желанието ви да споделите с нас тези съкровища! :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисли мууу, всичките ще ти ги тръсна за редакцияяя :shake_puter: Накрая само ще викаш: :)

Абе от мен да мине, може и да не ги редактираш всичките :P

Никакъв проблем, мило, но аз още не съм свършила. ;) Като свърша с Библиотека Зар, ще пусна 5 книжки на Барбара Картланд.

Сега вече можеш да ми се караш, но смятам да се спра за момента, почти обeщавам :P Не се притеснявай, всички книжки са сканирани и си чакат реда за качване, а аз си редактирам, ли редактирам :P

И още две ;)

Марион Дели – Както в приказките

Феликс Опенхайм – Победен от любовта

Редактирано от malkokote (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Страшно много ви благодаря за всички новокачени книжки,дами!Страхотни сте!Боби,ти направо ме просълзи с книгите на и за Джейн Остин,не можеш дори да си представиш колко много ги исках...Огромни благодарности на теб и на издателство "Мърлин"...И още веднъж браво за труда и желанието ви да споделите с нас тези съкровища! :clap:

Мила, аз съм от най-върлите фенки на Джейн Остин и искрено се радвам, когато намеря сродни душиdcc7e68bd2f2edbd8ce3904a30561223.gif От издателство "Мърлин" бяха безкрайно любезни да ни предоставят текстовете в електронен вид на цялата колекция, с изключение само на романа "Ема Уотсън". Но аз имам книгата и ще гледам да я сканирам и нея. Така че накрая ще имаме пълната колекция Джейн Остин. ;)

Във фейсбук в момента се създава група от почитатели на Джейн Остин. Засега няма някаква активност, освен инфо за книгите, но идеята е за създаване на реален Клуб от нейни почитатели, на който да има обсъждания, филми и т.н.Ето и линка за желаещите: :scared:

http://www.facebook.com/pages/Dzejn-Ostin/170914292282?ref=ts

П.С. Дано идеята да се осъществи - аз бих се включила с най-голяма радост в един фен-клуб на Джейн Остин. kiss.gif

Редактирано от bobych (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ЕТО ЕДНА КНИЖКА:италианска връзка-луси гордън-:http://dox.bg/files/dw?a=f4310e9f85 :http://4storing.com/y4lc9r/37a4e46278ed4551fa17fd2d47f95e73.html

Редактирано от kasiljs (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет момичета!

От приятелка взех да чета две книги: "Рикошет" на Сандра Браун и "Набелязана мишена" на Марлис Милтън.

Първата мисля, че я видях в един списък за сканиране, но не я виждам в тракера, а втората не я видях никъде. Ако не са сканирани и никой не работи с тях, аз мога да ги сканирам стига някой да проявава интерес.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет момичета!

От приятелка взех да чета две книги: "Рикошет" на Сандра Браун и "Набелязана мишена" на Марлис Милтън.

Първата мисля, че я видях в един списък за сканиране, но не я виждам в тракера, а втората не я видях никъде. Ако не са сканирани и никой не работи с тях, аз мога да ги сканирам стига някой да проявава интерес.

Доколкото знам, нито една не е поета, поне не при списъците за сканиране, така че щом имаш желание, давай, мила. Винаги проявяваме интерес към нови книги, а и тук има доста фенове на Сандра. :rolleyes:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета, може ли някоя да ми препоръча съвременна книга, в която главния е някакъв голям богат шеф, а главната работи за него. Нещо от вида "любов в офиса" защото аз имам едни такива книжки на английски и сега като ги прочетох много искам да чета нещо от този вид. Няма значение тънко арлекинче, или някое дебело томче. Много ми се чете нещо на тази тематика, затова всяко предложение ще се посрещне с радост от мен

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дами,открих,че освен от "Перлата на любовта"

нямам спомен от другите книги на Кр.Скай, така че ги почвам

Я кажете, има ли свързана с "Перлата на любовта" та това да е началото

Благодаря!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета, може ли някоя да ми препоръча съвременна книга, в която главния е някакъв голям богат шеф, а главната работи за него. Нещо от вида "любов в офиса" защото аз имам едни такива книжки на английски и сега като ги прочетох много искам да чета нещо от този вид. Няма значение тънко арлекинче, или някое дебело томче. Много ми се чете нещо на тази тематика, затова всяко предложение ще се посрещне с радост от мен

Сещам се за "Шампанско за закуска" на Даяна Палмър ако не се лъжа, не е лоша книгата, но главната не беше баш негова подчинена, а негова братовчетка, и той я нае да му направи някаква реклама на фирмата. А също така по едно време се обсъдаше и тази книга която е в едно с на Джули Маконт, последната книга от Уестморланд, не се сещам как се казваше. Мисля че и тя се разказваше точно за офис работи. Но все още не съм я чела. :) За това се сещам засега. А и за на Джейн Ан Кренц- "Опасна магия".

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дами,открих,че освен от "Перлата на любовта"

нямам спомен от другите книги на Кр.Скай, така че ги почвам

Я кажете, има ли свързана с "Перлата на любовта" та това да е началото

Благодаря!

Поредицата е от три книги, първата не е преведена, втората е "Черната роза" и накрая е "Перлата на любовта" :)

П.С. Благодаря на всички за новите книжки

Редактирано от hol_back_girl (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сандра Браун - Дръзко предложение;дей леклеър-шанс за любовта-арлекин романс;даяна палмър пагубен чар-арлекин страст;катрин гренджър-меден месец в карибите-арлекин страст;-първата и втората са много хубави

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси сега ще се огледам за някоя

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има две на Лий Майкълс(бели арлекини)-"Неочаквана развръзка"(сканирана) и "В плен на сърцето".Втората ми е любима(Главната е секретарка,но с привилегии и има приятел.Разбира,че й изневерява с на бившия шеф щерката.Случката бе голям шок и нашата се напи.Естествено шефът я изпрати до вкъщи и стана каквато стана.За неин ужас се оказа и бременна.),но за съжаление я няма сканирана.

Като се замисля имаше и една книга на Сандра Браун.Главната имаше нещо с шефа на покойния си съпруг,който вече е нейн.Той страшно си падаше по нея,но тя чувстваше вина,защото ( преди да почине мъжът й) я бе нацелувал на някакво парти.Книгата май се казваше "Сладък гняв".

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като се замисля имаше и една книга на Сандра Браун.Главната имаше нещо с шефа на покойния си съпруг,който вече е нейн.Той страшно си падаше по нея,но тя чувстваше вина,защото ( преди да почине мъжът й) я бе нацелувал на някакво парти.Книгата май се казваше "Сладък гняв".

За тази се сещам. Значи главните се срещат на годежа на главната. От първия момент се харесват, но работата не става щот тя се жени за служителя му и на годежа те танцуват, след това май главната излезе на въздух и главния я последва и й даде една целувка :blink: дето тя неможа да забрави :blink: . Нататък брака й с годеника й продължава около година май и той умира. След това, след 2 год главния отива при нашта и трябва да правят обща реклама на някъкъв хотел на остров май беше и те отиват там и т.н. Книгата е много хубава. И края си го бива. :blink:

Редактирано от djeni_993 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има две на Лий Майкълс(бели арлекини)-"Неочаквана развръзка"(сканирана) и "В плен на сърцето".Втората ми е любима(Главната е секретарка,но с привилегии и има приятел.Разбира,че й изневерява с на бившия шеф щерката.Случката бе голям шок и нашата се напи.Естествено шефът я изпрати до вкъщи и стана каквато стана.За неин ужас се оказа и бременна.),но за съжаление я няма сканирана.

А тази "В плен на сърцето" кой номер е от белите, че аз имам доста, и не ми се рови да чета всяка, а може да я имам. Поне ако е под номер 100, че над 100 ги нямам.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А тази "В плен на сърцето" кой номер е от белите, че аз имам доста, и не ми се рови да чета всяка, а може да я имам. Поне ако е под номер 100, че над 100 ги нямам.

048.В плен на сърцето – Лий Майкълс

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване