Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Hanibal_Lektar

Lost (сезони 4 и 5) - дискусии и линкове

Препоръчан отговор

Ето го краят на сезона

Lost S05 E16 - Е17 - zamunda

Lost S05 E16 - E17

Усещам как довечера ще е момента - нямам търпение да се прибера :idea:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

спойлъри

Не, не, може да са такива гадняри!!! Бах ги. Така да завърши тоя сезон! Малеее. Просто нямам думи. Са как ще дочакаме следващия сезон не знам :).

Деа тоя Джейкъп. Пет сезона спекулации и чак сега го виждаме. Излиза все едно, че си е играел няк'ви игрички през цялото това време. Малко ми напомни за матрицата - това се било случвало и преди, знаел как ще го убият и т.н. И все още има доста неизяснени неща. Като например как Джон Лок хем помага на себе си, хем откриват негов труп (2-ри Джон), хем накрая се докопва до Джейкъп (3-ти Джон). И понеже Джейкъп знае какво ще се случи, си набира необходимите хора, за да станат съответните събития. В крайна сметка интересно ще е да разберем какви са му картите на Джейкъп. Защо го прави това. Предполагам, че е сътворил или открил такъв метод, че независимо дали ще умре, той пак ще оживее. И може би Джон Лок е първия (или 2-рия), който успява да разгадае тази тайна и да се възползва от нея. Или може би Джон има клонинги :). Да не говорим, че това ми прилича и на сървайвър. След 5 сезона Джон успя да се срещне с Джейкъп, все едно това е било няк'во шоу.

И естествено, сега се чудим кои са тези, които идват. Дали няма предвид Кейт, Сойър, Джак и другите от преди 30-те след експлозията? И оня дълголетния Ричард, как се изниза. Явно, за да избяга от експлозията. Определено има хора, които знаят какво става и е тъпо, че никой в крайна сметка не успя да избяга от предопределената си съдба.

А може би са се върнали с 30 години на зад, за да пренапишат събитията такива, че да пастнат на тези, които са станли след 30 години.

А четириъгълника Кейт, Сойер, Джак и Джулиет? Според мен въпреки, че Сойер погледна така Кейт, все пак той държи повече на Джулиет, а тя на него е ясно. А Джак се заблуждава, че е загубил Кейт и пак ще се съберат заедно. В крайна сметка така мисля, че ще бъдат по двойки, ако освен сценаристите не са намислили друго де :).

Ми добър сезон в края на краищата. Надявам се следващия наистина да е последен, че иначе ще трябва да измислят някой, който да е по-голяма клечка и от Джейкъп. А че ще го видим в следващия сезон не се и съмняваме :).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много мистериозни епизодчета...

Преплетоха ми се минало и настояще, та не знам до следващия сезон...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Lost S05 E16 - Е17 - субтитри

Благодарение на Firefly , Lost-bg.com

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, не, не, неееее

не трябва да свърши точно сега ;)

Няма да мога да чакам....

Баси и епизода- имаше отговори, но сега вече следват толкова много въпроси...или поне един - What comes next????

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Аз предполагам, че следващия сезон ще почне по същия начин, по който започва сезон 1! :hush:

Редактирано от Whiskey (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а не! не може така - как ще чакам до февруари? не може.... дано сценаристите знаят какво правят за края на сериала - забъркаха такива загадки - чакаме достоен край.

аз си мисля, че Джон Лок е само един и то този в ковчега - залагам, че възкръсналия Лок всъщност е мъжът в черно, който се появи в началото на серията с Джейкъб. Поне аз си мисля, че се разиграва нещо като Доброто и Злото и "черният" мъж е бил прогонен от острова - в началото започна с "колко много искам да те уния", а Джейкъб му каза "значи намери своята вратичка".

И аз затова стискам палци - определено съм фен на двойката "Сойър-Джулиет" - Кейт не знае какво иска.

Но наистина - какъв финал - какво ли ще се развие нататък?

А статуята - прилича ми на някаква препратка към древноегипетските божества, но днес нищо не можах да намеря в нета по въпорса. Sed_ally - миналия път беше направил страхотно разследване за дима - сега ще дали няма да има пак жокер?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля да оборя до някъде теорията ти за мъжът в черно. В началото си казах "Ами да! Това ще да е!". Обаче според мен той е замесен, но по друг начин. Неговата роля не е да се прави на Лок. След като Джейкъп докарва хора на острова, за да става "прогрес" с цел да "свърши веднъж" (каквото и да е това, може би визирайки всъщност завършването на един огромен пъзел и на практика явно крайното му намерение), този с черното пък решава да помогне на Джон Лок, помагайки му да се озовава на точните места по точното време, за да успее да го убие и, за да го обори в крайна сметка него. Но, ако това е вярно, то в крайна сметка Джейкъп предполагам пак ще победи, защото вероятно е планирал убийството си, което ще излезе част от плана му и той ще излезе най-умния. А накрая ще дойде и Майкъл Скофийлд и ще разбие всички тайни :super:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е не... Няма такъв филм... Отказвам се от опитите си да си го разбера...Просто му се наслаждавам....Невероятен...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
А накрая ще дойде и Майкъл Скофийлд и ще разбие всички тайни :super:

Тоя кой беше? Не за друго, ами така е оплетено, че e4562bf43cb7777a663fe083e38ddb6b.gif

Не че разбрах и кой е Джейкъб, ама съм блондинка...

Единственото, което ми стана ясно, че по някакъв начин са свързани всички в миналото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ааа нее....просто евала на сценаристите. Знаят как да си вършат работата и да зарибят зрителите....ама сега трябва да се чака чак до догодина.

@diadia Джейкъб до колкото разбрах е шефа на острова. biggrin.gif Виж че той правеше някви шашми за да ги заведе там. А иначе е толкова заплетено, че трябва да гледаш всички серии по няколко пъти за да си наясно с нещата. Аз вече му загубих нишката. biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз ще поддържам тезата, че Джейкъб е планирал по някакъв начин убийството си - дори мисля, че е знаел кой ще го направи (каза на Лок нещо от сорта, че съжалява, че това се случва на него - ако това е било не за инцидента с падането, а заради това, че Лок/или някой като него/ ще го убие) - именно Лок, който най-много вярваше в острова (не мога да избегна препратките с библейските текстове и Юда). в този случай, Джейкб трябва да умре, за да спаси своите "избрани".

Но всъщност може би твърде много търся препратки и мистични обяснения. Само където има да чакам половин и повече година да разбера

Редактирано от Sirena (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
@diadia Джейкъб до колкото разбрах е шефа на острова. biggrin.gif Виж че той правеше някви шашми за да ги заведе там. А иначе е толкова заплетено, че трябва да гледаш всички серии по няколко пъти за да си наясно с нещата. Аз вече му загубих нишката. biggrin.gif

Така...

Определено ще ги изгледам пак до февруари :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сценаристите на този сериал не са нормални хора, ей! Признах ги, евала! :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Така...

Определено ще ги изгледам пак до февруари :)

Проблема е, че е толкова завързано, че трябва да почнеш отначало от първи сезон. Btw много жалко, че Джулиет умря...(може и да не е...от тоя сериал всичко може да се очаква)...на мен ми беше много симпатична, а и със Сойър си подхождаха. Както някой по-доре написа двойките са Сойър+Джулиет и Кейт+Джак.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Тоя кой беше? Не за друго, ами така е оплетено, че e4562bf43cb7777a663fe083e38ddb6b.gif

Не че разбрах и кой е Джейкъб, ама съм блондинка...

Единственото, което ми стана ясно, че по някакъв начин са свързани всички в миналото.

Скофийлд е мозъка на "Бягсъво от затвора". А Джейкъб е познатия до сега в повечето от преводите, като Яков..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Проблема е, че е толкова завързано, че трябва да почнеш отначало от първи сезон. Btw много жалко, че Джулиет умря...(може и да не е...от тоя сериал всичко може да се очаква)...на мен ми беше много симпатична, а и със Сойър си подхождаха. Както някой по-доре написа двойките са Сойър+Джулиет и Кейт+Джак.

Всъщност Джулиет не е умряла... Може да се каже,че всички умряха заедно при взрива на водородната бомба,така че Джулиет не прави изключение. Сигурен съм,че в новия сезон ще я срещнем отново...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Сценаристите на този сериал не са нормални хора, ей! Признах ги, евала! smile.gif

Дам. След карая на 6-ти сезон, спокойно могат да си намерят работа в Шоуто на Слави :)

Това око не ми прилича на кейтовото. Както може би някои предполагат, отговорът сигурно се крие в първи сезон :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен това око ми заприлича на окото на Бен... Не че има значение де...

Ама тия са баси жестоките хора - как ще чакаме чак до догодина? Мноу кофти е така... sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
LOST Season 6 First Official Promo

На кой е окото ohmy.gif

Аз залагам на Кейт ... а вие ?

гласувам за Кейт - те е зеленоока

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
гласувам за Кейт - те е зеленоока

И аз май съм за нея, но това е много субективно...

Хареса ми надписа Destiny found :lol6: Ох...искам времето да минава бавно принципно, но вече искам да започва последния сезон...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще трябва да запълня времето с някой друг сериял,но не се сещам такъв на нивото на изгубени.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Препоръчайте ми някой сериал след като този сезон свърш, а и призън брейк също.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...