Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Hanibal_Lektar

Lost (сезони 4 и 5) - дискусии и линкове

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

По-скоро Ричард е безсмъртен, защото той не променя възрастта си в нито едно време. Докато Уидмор беше на 17, когато Фарадей и другите се върнаха в лагера, до който имаше атомна бомба, Ричард си беше все същия.

Редактирано от shanna (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хаа... Всички се връщат към 70-те, когато всички все още могат да раждат и оцеляват на острова :wors:. Вероятно ще се стигне и до момента, в който ще се разбере защо по-нататък не оживяват бебета на острова. Интересно Джеймс сега какво ще мисли за Кейт, след като се призна в любов на Джулиет. В крайна смекта си мисля, че Кейт ще си остане за Джак, а пък Джеймс с Джулиет. Между другото, до колкото разбрах Джеймс се води под някакво си друго име на острова, но има един бъг - Джулиет по едно време го спомена като Джеймс пред други, докато бяхва в къщата :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз се усетих обаче, че ще намерят Джак, Хърли и Кеейт, още, когато се срещнаха с тия от Дарма. Все пак, когато Джин ги намери, беше облечен в екип на Дарма :speak:

Иначе и на мен ми е интересно дали са достатъчни три години, за да забравиш някого напълно, или, като застане пред теб, вече мислиш друго...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така ще, стана интересно, някой предвиди ли че нашите ще участват в "Дарма" и каде остава Дезмънд, в друго време ли е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Страхотен епизод! Жалко наистина, че епизодите са орязани и е трябвало да ги претупат малко. Сигурен съм, че ако не беше така щяхме да видим много за живота на наште при Дарма и най-вече как Сойер става шеф и как Джулиет се събира с него. И аз си мисля, че Кейт ще остане при Джак, а Сойер при Джулиет, но не това е най-важното. Трябва най-накрая да се разбере какво става.:) Джулиет изражда Бен. Голям майтап а? Интересно ми е как ще реагират когато щастливите родители им кажат името и още повече може ли човек да е в едно време със собственото си аз. АКо не може значи останалите от самолета са в друго време.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Така ще, стана интересно, някой предвиди ли че нашите ще участват в "Дарма" и каде остава Дезмънд, в друго време ли е?

Ами още от първият епизод беше ясно, че са от Дарма. Интересното обаче е това, че в първият епизод показаха Даниъл да работи заедно с оня дръпнатия ( онзи от филма ). Предполагам, че Даниъл и Майлс са били изпратени да работят по друг проект на Дарма, защото не ги вифяхме в предния епизод.

Като цяло нещата се развиха доста бързо в предния епизод. Интересно дали в момента са наистина в 1977 година и дали хората от самолета са се върнали назад във времето. А може би само Хърли, Джак и Кейт са се върнали назад във времето, а Лок, Бен и предполагам Сън и Саид заедно със всички от самолета са си в реално време. :О За Дезмънд нямам идея къде остана :go ahead: ...

как Сойер става шеф

Сойър не е шеф. :angel19: Той е началник на охраната и нещо като съветник на онзи дето се напи, който е истинския "шеф" поне в този сектор на Дарма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Джулиет изражда Бен. Голям майтап а? Интересно ми е как ще реагират когато щастливите родители им кажат името и още повече може ли човек да е в едно време със собственото си аз.

Не мисля, че Джулиет изражда Бен - не се връзва във времето - катастрофата беше през 2004 г., което означава че Бен трябва да е на 27 год, а това е нереално. Още повече, че като пристигнаха в лагера на Дарма видяха Шарлот като малко момиченце, а няма как тя да е по-възрастна от Бен. Пък и в предишните сезони дадоха как Бен пристига на острова като дете, а не е роден тук (или поне не помня да е имало такава препратка).

Иначе съм съгласна, че май Ричард е безсмъртен - само той не се променя. И наистина - в кое ли време са Джон, Сун и Бен? Определено не са в 1977 г. , където са Джак и другите.

А и още нещо - Сойър (който слава богу че го дават по-свестен вече - на мен специално ми е любимец и мисля, че ужасно си подхожда с Джулиет), се представя като Джим Лафльор, а Джулиет го нарече Джеймс. Джим е съкратено на Джеймс, така че дори и някой сценарист да е проспал този факт (а ми се струва невероятно), винаги може да се замаже по този начин.

А дали нашите хора ще могат да се върнат в своето време, ао си намерят своите "константи" (нлаи това беше казал Даниел в предишния сезон на Дезъмнд). И какви ли константи биха имали те всички - може би катастрофата е тяхната константа?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чакайте малко ... нали Сун е някаде с пилота / където и да е то / !

А всички забравихме Сайд ... той къде го дава в настоящата ситуация ?!?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Джулиет изражда Бен. Голям майтап а?

Пич, в грешка си. Бен не е роден на Острова. Миналият сезон имаше ретроспективен епизод за Бен. В него епизод беше показано как майката на Бен умира докато го ражда. Майката и бащата на Бен бяха на пикник, когато се случи това доколкото си спомням. Като дете Бен заминава заедно с баща си на Острова и се включват в Дарма. :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Впрочем Сойер се представи кат Джеймс Лафльор и добави "Може да ме наричате Джим", така че тук гаф няма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А Данийл баща на Шарлот ли е? Или някаква друга роднинска връзка ли имат?!

Баси то вече не мога да следя какво става - преди три години, след три години.... ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абсурд sed_ally като отидоха в лагера Шарлот бе вече две- три годишна . Така че не може да е бащата !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А спомняте ли си, че Шарлот каза, преди да умре, че имало човек, който я плашел страшно много, и този човек е бил именно Даниел :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
А спомняте ли си, че Шарлот каза, преди да умре, че имало човек, който я плашел страшно много, и този човек е бил именно Даниел :rolleyes:

Да, вероятно Даниел ще остане в това време, в което е сега, и ще полудее - защото тя каза, че имало един луд човек, който я е плашел, и това е бил той ... много странно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Абе, нов епизод има ли?

Все още няма sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Докопах се до една статия, предполагам преведена, за цялата история около сериала и острова и изобщо сценария да кажем... Но е написана на Уорд и не знам как да я кача тук, щото е 10 страници. Разказва се как е започнало всичко

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дааа, току-що гледах епизод 9. СТрува ми се, че са решили да карат с по-малко изненади и с повече разказвателен елемент, за да обяснят нещата. Е поне епизода ще сложи край на всякакви мнения кого точно е изродила Джулиет.

Чудя се дали Сун и пилота няма да имат някаква важна роля за острова, защото видяха Кристиан, а само "избрани" хора го виждат. И съвсем по женски - дали Сойер ще остане с Джулиет или отново ще хукне по Кейт? Стискам палци за Джулиет - според мен си отиват.

И къде е Фарадей? беше в разкопките като намериха източника, но имам чувството, че там нещо се е случило и Даниел е изчезнал. Или търси начин да ги върне в правилното време?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Дааа, току-що гледах епизод 9. СТрува ми се, че са решили да карат с по-малко изненади и с повече разказвателен елемент, за да обяснят нещата. Е поне епизода ще сложи край на всякакви мнения кого точно е изродила Джулиет.

Чудя се дали Сун и пилота няма да имат някаква важна роля за острова, защото видяха Кристиан, а само "избрани" хора го виждат. И съвсем по женски - дали Сойер ще остане с Джулиет или отново ще хукне по Кейт? Стискам палци за Джулиет - според мен си отиват.

И къде е Фарадей? беше в разкопките като намериха източника, но имам чувството, че там нещо се е случило и Даниел е изчезнал. Или търси начин да ги върне в правилното време?

Мисля, че Даниел ще откачи накрая, ако още не е откачил де...

А Бен като го гледам си е бил същия изрод и като дете :question:

Иначе бих искала Сойер да е с Кейт, някакси по си отиват, а Джулиет с Джак - като чели са по-сериозни от другите двама, ама то не се знае все пак де...

Пилотът ме заинтригува, наистина мисля, че ще има важна роля по-нататък...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък се чудя кога и как ще се намеси Лок в цялата история...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...