Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Hanibal_Lektar

Lost (сезони 4 и 5) - дискусии и линкове

Препоръчан отговор

Простооооооо...Няма друг такъв сериал!!!Само не ми стана ясно,кои бях онези дето спипаха Сойер и Джулиет...Може би първоначалните заселници на острова :?

Хмм, съмнявам се, че онези спушките стреляха със стрели... Може би ще се стигне до момент, в който се връщат назад във времето, когато е създадена онази статуя на крак с четири пръста ohmy.gif А може би ще видят как "Черната скала" или както се казваше онзи кораб, се е озовал в кораба. Може би така Фарадей ще разбере в кое време са...

Иначе Хърли в голяма каша се забърка... sad.gif Дано Бен и компания да го измъкнат и да го убедят да отиде с тях... Имат само 70 часа все пак.

П.П. Коя беше онази с качулката ? Аз лично нямам спомен да съм я виждал преди...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ви въпрос за размисъл, Дани е бил и преди на острова и е работел в проекта Дарма, защо е толкова потаен, и защо се е върнал на острова, за какво е цялата тази потайност, защо просто не каже какво представлява Дарма?

По въпроса за Хърли, аз съм на негова страна и много се изкефих когато излезе и се предаде на полицията, намразих го този Бен и това е винаги ще го мразя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ето ви въпрос за размисъл, Дани е бил и преди на острова и е работел в проекта Дарма, защо е толкова потаен, и защо се е върнал на острова, за какво е цялата тази потайност, защо просто не каже какво представлява Дарма?

По въпроса за Хърли, аз съм на негова страна и много се изкефих когато излезе и се предаде на полицията, намразих го този Бен и това е винаги ще го мразя.

Бен е от "нашите" вече cool.gif Плюс това ако не се върнат всички на Острова, всички ще загинат, а както каза онази с качулката Господ да им е на помощ, защото може да стане нещо по-сериозно...

Даниел не е бил на Острова. Онзи кадър беше кадър от "бъдещето". В това бъдеще всъщност нашите герои се озовават във времето когато Дарма са дошли на Острова. Да не забравяме, че те пътуват из времето. Явно обаче са се застояли в това времево измерение и са се внедрили в операцията Дарма. А онзи дето го изкараха на носилката беше Сойър cool.gif Придполагам, че в този момент Даниел ще може да изчисли в кое време са, а по начина по-който се загледа в онези дупки, зад които е източника на неограничена енергия, може само да гадаем какво му е на ума ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Възрастната жена и аз не съм я виждала, както и съучастничката на Бен в кланницата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много добро начало!

Честно казано, не очаквах нещо подобно, но съм приятно изненадана!

Не искам да мисля кой в кое време е - по-добре да се насладя на този прекрасен сериал!

Редактирано от sed_ally (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми нен пък не ме впечатлиха новите лостови простотии нещо. Имам чуството, че в крайна сметка всичко се върти около това какво Бен иска да прави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ми нен пък не ме впечатлиха новите лостови простотии нещо. Имам чуството, че в крайна сметка всичко се върти около това какво Бен иска да прави.

Чакай, те "простотиите" тепърва започват cool.gif . Плюс това, стремежа на Бен да опази Острова от Уидмор е с синхрон с плана да бъдат спасени хората на острова, а и според мен целия свят...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами ако бен се окаже "добрият", то ще стане същата история както стана с Prison Break.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

някой знае ли кога ще излзе и 3 епизод от 5 сезон :wors: на мен лично мн ми хареса началото на сезона :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
някой знае ли кога ще излзе и 3 епизод от 5 сезон :) на мен лично мн ми хареса началото на сезона ;)

Епизодите излизат всеки четвъртък сутринта по торентите. Иначе епизодите ги излъчват по ABC всяка сряда по тяхно си време cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

saber123 , приятелю , какво мислиш за мисията на Дезмънт ... нещо не ми стана ясно . Даниел му каза да намери майка му ... ама защо ohmy.gif ?!?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
saber123 , приятелю , какво мислиш за мисията на Дезмънт ... нещо не ми стана ясно . Даниел му каза да намери майка му ... ама защо ohmy.gif ?!?

Ами да ти кажа и на мене не ми станаха ясни повечето неща. Изобщо стане ли въпрос за Дезмънд, въпросителните стават много. За него знаем, че успя да пътува през времето ( спомни си онзи епизод от 4-ти сезон, когато осъществи контакт с Пени, когато бяха на кораба ). Той е единственият, който прави това. Затова и Даниъл каза, че Дезмънд е константа и ако нещо стане с него именно Дезмънд може да му помогне. Явно майката на Даниъл също е физик, който би помогнал в ситуацията - целта на Фарадей е да намери начин да спре скоковете във времето, които Острова прави. На практика Дезмънд е срещал Фарадей 3 пъти: първият път в университета, преди да попадне на Острова, втория път на самия Остров , която сцена видяхме в миналия епизод и третия път вече в настоящето, когато Фарадей и другите 2ма изследователи стъпиха на Острова. Не си спомням дали Дезмънд не беше попитал Фарадей дали не са се срещали преди като се видяха. Абе изобщо ситуацията в момента е много сложна и очевидно само Даниъл знае какво точно става на Острова и всички би трябвало да следват неговите напътствия.

П.П. Предполагам, че когато нашите попаднат във времето, когато корабът "Черната скала" се е разбил на Острова, Фарадей би се сетил в кое време са. По-този начин си мисля, че ще може да спре скоковете...

П.П.2 Този сезон определено ще е най-интересния. Хубавото е , че като цяло тази година ще се разкриват повече мистерии отколкото ще се появяват нови... Ааа да, примиерата на сезона е била гледана от над 20 милиона души само в САЩ ohmy.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А честито да ни е новият епизод

Lost S05 E03

Lost S05 E03 - zamunda

Редактирано от Hanibal_Lektar (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

OMG... Кой би предположил, че Чарлз Уидмор и бил на Острова като млад ohmy.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо не ги качват по-бързо тези серии?!

Направо издивявам докато чакам следващата...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

НЕ Е ИСТИНА !!! Субтитрите вече са готови ...

Lost S05 E04 - субтитири

Благодарности на Firefly www.lost-bg.com

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Коя е Даниел Русо?

Иначе вече имам една теория как може да завърши сериала. Всички ще съумеят да се върнат на острова, а флашбеците ще връщат постепенно всички до момента, в който самолета пада и се разбива. Само че тогава нещо ще е различно и... нещата ще тръгнат в друга посока. И тогава спасителни екипи може би ще ги намерят още веднага, а всичко каквото е ставало на острова, ще остане само в съзнанието на преживелите го.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Коя е Даниел Русо?

Иначе вече имам една теория как може да завърши сериала. Всички ще съумеят да се върнат на острова, а флашбеците ще връщат постепенно всички до момента, в който самолета пада и се разбива. Само че тогава нещо ще е различно и... нещата ще тръгнат в друга посока. И тогава спасителни екипи може би ще ги намерят още веднага, а всичко каквото е ставало на острова, ще остане само в съзнанието на преживелите го.

Е как коя?

Онази французойката... майката на дъщерята на Бен...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Е как коя?

Онази французойката... майката на дъщерята на Бен...

Хмм, Русо не беше ли бременна преди да попадне на Острова ? Това, че Алекс е дъщеря на Бен е поредната поза...

Иначе...

Джин е жив ! Тук можем да очакваме връзката с бъдещето. Сън работи за Уидмор, защото иска да отмъсти по някакъв начин за мъжа си, който мисли за загинал. Ако по някакъв начин разбере, че Джин е жив би си променила мнението и би върнала Арън... Тогава и всички ще тръгнат по живо по здраво към Острова cool.gif

П.П. Джон е връзката между минало и настояще. Ако примерно е написал бележка, на която пише, че Джин е жив и я е сложил в джоба си преди да умре, предполагам, че Сън би се разубедила ( само предположения )

П.П.2 Да видим как ще се уредят и нещата с Хърли. И на него хич не му се връща на Острова, но предполагам, че мисълта за другарите му в беда на Острова ще го убеди да последва Бен...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявай, но май отдавна не си гледал сериала.

Първо, че Алекс не е дъщеря на Бен се разбра много отдавна (май още в 3 сезон) и никога не е било тайна, че Русо й е майка. И второ, как точно Джон щ си пъхне бележка в джоба, като събитията с живия Джин са поне отпреди 16-17 години (когато Русо е дошла на острова), а Джон и другите не е ясно в кой момент се намират. и последно - Даниел каза, че не може да се проемня миналото - така че краят с неразбиващ се самолет или спасителни екипи не ми се струва вероятен. Пък и след толкова мъки, такъв тривиален край ....

По-интересно ми е, дали само те и останалите обитатели на острова се местят с проблясъците, и важи ли това и за Джин, защото тогава и той ще може да се върне в настоящето при жена си. А и този сезон започна с една сцена - Даниел Фарадей присъства на откриването на източника на енергия. Това поне псоред мен не беше в резултат на проблясък, а наистина е бил по някакъв начин там, но не съм убедена

Редактирано от Hanibal_Lektar (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Sirena не виждам каде saber123 е споменал подобно нещо , а да обвиняваш точно него че не е гледал сериала е направо кощунство :) ! Най-големият фен / след мен де :rolleyes: / на Lost !

Идията на Whiskey за края на сериала е добра !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Sirena е права за някои неща. Това с бележката си бяха пълни глупости, дет' ги писах признавам си :lol6: Но за Джин можем много да поспорим. Джин, както Джон и останалите, пътуват заедно във времето, защото са били на Острова или в морето около него в момента, когато Бен "измести" Острова. Следователно след следващия "проблясък" французите ще изчезнат, нали се сещаш. Въпрос на време е Джин да бъде намерен от Джон и компания cool.gif

По въпроса за първата сцена мисля, че бях писал по-горе... Тя е точно резултат от поредния проблясък, когато нашите хора се озовават във времето, когато е открит източника на енергията. Явно са се задържали по-дълго във това време, защото е явно, че Фарадей е започнал да работи за Дарма с цел да намери начин да спре проблясъците... Като доказателство за думите ми мога да кажа, че човекът, който пробиваше скалата и беше изнесен на носилка беше не кой да е, а Сойър... Те не са били преди на Острова. :speak:

Редактирано от saber123 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сценаристите мамата си джаскат с тези пътувания напред-назад във времето biggrin.gif

В предишните сезони просто не можеше да се разбере кой какво прави и къде го прави,а сега не може да се разбере и КОГА го прави biggrin.gif

Ама пак си е интересно... laugh.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Реших да не гледам серия по серия и да откачам докато пуснат следващата серия, от нетърпение.

Вместо това ще изчакам да качат 5-6 епизода и така ще ги гледам един след друг.

Редактирано от sed_ally (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...