Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Hanibal_Lektar

Lost (сезони 4 и 5) - дискусии и линкове

Препоръчан отговор

Става все по-интересно...

Лично аз смятам,че Лок ще се появи отново...И не е задължително да е жив. laugh.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хаха да не искаш да кажеш, че Лок е Джейкъп?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А аз да ви съобщя едно мое решение - вече съм се отказала тотално от желания от рода на това да чакам няколко епизоза поред biggrin.gif

Гледам си и тва е!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Хаха да не искаш да кажеш, че Лок е Джейкъп?

Нищо чудно да стане дясната му ръка biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ли взех да откачам ( biggrin.gif ) или бащата на Джак твърде много прилича на Джейкъб cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Oф, не знам кой какво си мисли и кой колко откача, ама Джак, Кейт и Хърли, и евентуално останалите по кое време се върнаха на острова? И какво по дяволите правеше Джин в тая кола? Изглеждаше доста добре междудругото, а не като последния път, като го видяхме...И не знам защо, ама оная лелка, като разказваше кой какво чертал и как открили, че островът се движи на определени интервали, някак имах чувството, че говори за сина си :) Ама вероятно греша, ще видим, де...

Странно ми беше и в предния епизод, като умря Шарлот, каза, че живяла на острова като малка и имало човек, който я плашел и това бил точно Даниел ohmy.gif

А и не знам що си мисля, че Джон само се преструва на умрял...

Редактирано от potrebitel (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
А и не знам що си мисля, че Джон само се преструва на умрял...

Оф и аз се надявам Лок да е жив, понеже ми е любимия герой :rolleyes:

П.П. Някаква идея защо Хърли носи китара ? Да не би това да е китарата на Чарли ? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Оф и аз се надявам Лок да е жив, понеже ми е любимия герой :rolleyes:

П.П. Някаква идея защо Хърли носи китара ? Да не би това да е китарата на Чарли ? :rolleyes:

И моят любим герой е Лок.

Но почти съм сигурна, че той няма нищо общо с това, което става на острова и извън него - имам предвид събитията около самолетната катастрофа и последналите събития.

По-скоро е помагач, отколкото движеща сила...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Страхотен сериал много го обичам а сега чакам и 7 епизод на 5 сезон. Супер готино сериалче :ass::wow::jeer:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

честно казано ми се струва, че Кейт, Джак и Хърли са попаднали едно време - най-вероятно, когато инициатиата е действала и Русо все още е бременна, а Сун и Саид сигурно са в друго време. Така като се замислих - първо Джин на два пъти преживя светания, и двата пъти го оставиха в почти едно и също време - при Рус, която въпреки, че беше минало малко време, продължаваше да си е бременна, а след това попадна на Лок и другите, а сега пак е в инициативата. Дали пък освен, че прескача във времето, острова не е започнал да "създава" паралелни реалности? Това вече ми се струва прекалено, но незнам.

А другото, което си мислех, дали острова по някакъ си негов начин не си избира умрели хора като "говорители" - първо бащата на Джак, сега сигурно ще го замени с Лок. Незнам какава е връзката им с Джейкъб, но може би Джейкъб е нещо като обобщен образ на острова?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някакви предположения за Аарон ... Кайт каза на Джак никога да не го пита ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ох, точно това ме гризе оттогава. А те, Джак и Кейт, като кажат нещо, после не обичат да са доразпитвани, говорят, когато сами решат...та кой знае кога ще проговори Кейт или пък кога ще разберем някак си sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз залагам на Пени. Сещам се как в едно видение на Кейт от 4 сезон, тя видя Клеър, която я заплащи да не връща Аарон никога на острова. Предполагам, че е леко прозаично обяснението на кого го е оставила, но не иска да каже на Джак, за да не стане известно на острова и на Бен къде е детето. Идеята ми е, че със сигурност е някой, който е свързан с историята, а не непознат, защото досега всеки е свръзан с всеки

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Sirena възможно ли е / според теб / възможно ли е да е останъл с детето на Сун ... при баба и ?!?

Lost S05 E07 - субтитри

Благодарение на raichinov, subs.sab.bz

Редактирано от Hanibal_Lektar (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен е при майката на Клеър, нали все пак Джак и Клеър имат един и същи баща?!

Това тук малко на сапунка намириса, ама няма как! :question:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Sirena възможно ли е / според теб / възможно ли е да е останъл с детето на Сун ... при баба и ?!?

Lost S05 E07 - субтитри

Благодарение на raichinov, subs.sab.bz

и това си го мислех като вариант - само незнам как е успяла да го закара толкова бързо до Корея или където е бебето на Сун. От друга страна - Дезмънд не каза нищо за Пени и избяга, така че може би Сун е по-вероятно. А всъщност, лъжа ли се или сина на Дезмънд се казваше Чарли - уж не обичат баща й на Пени, а са кръстили детето на него?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А сега да видим какво ще кажете за Бен, Seber123 беше казал че Бен е минал на наша страна, Бен никога няма да мине на наша страна, сега е момента Лок да му види сметката!

По въпроса за Аарон, мисля че Бен е замесен и затова Кейт не дава да се спомене за него, ако си спомняте именно Бен беше изпратил полицаите да вземат кръвна проба от Аарон и Кейт.

Редактирано от handcream (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

като гледах Е07 се замислих дали пък Бен не уби Джон, за да се върне на острова. Помните ли, в миналия сезон каа, че който премести сотрова не може да се върне на него, а той е тук след катасртофата. Та идеята ми е, тъй като новата катастрога ужасно наподобява първата (напр. новото момиче Илана прилича на убитата полицайка като визия, а мисля, че и тя беше полицайката дето водеше Саид). Та ако в първият самоелт е пътувал убиеца на бащата на Джак (или просто убиец - напр. Кейт), сега Бен "уби" Джон само и само да се качи на самолета в някаква роля и да се върне на острова.

Звучи шантаво :P ИНаче съм убедена, че той си играе някакви негови игри и на чиято и страна да застане, винаги ще е само от собствнеия си отбор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ах това копеле Бен... Но това беше единственият начин да бъдат спасени останалите ( Джон да умре ). А ако се питате защо Бен просто не остави Джон да се самоубие мага да предположа, че Бен искаше да извлече максималната информация от Джон. А и предполагам, че Бен си е имал и лични причини. Той завижда на Джон, че му е взел мястото на защитник на Острова и на водач на хората му... Няма да се учудя ако Бен иска Острова само за себе си ( макар, че тогава няма да има логика да защитава всички на Острова, вместо да ги убия )

като гледах Е07 се замислих дали пък Бен не уби Джон, за да се върне на острова. Помните ли, в миналия сезон каа, че който премести сотрова не може да се върне на него, а той е тук след катасртофата. Та идеята ми е, тъй като новата катастрога ужасно наподобява първата (напр. новото момиче Илана прилича на убитата полицайка като визия, а мисля, че и тя беше полицайката дето водеше Саид). Та ако в първият самоелт е пътувал убиеца на бащата на Джак (или просто убиец - напр. Кейт), сега Бен "уби" Джон само и само да се качи на самолета в някаква роля и да се върне на острова.

Звучи шантаво :huh: ИНаче съм убедена, че той си играе някакви негови игри и на чиято и страна да застане, винаги ще е само от собствнеия си отбор.

Напълно съм съгласен.

И аз с нетърпение очаквам момента, в който някой ще види сметката на проклетия Бен. Още от 2-ри сезон ми е супер противен, но успя да ме заблуди, че е станал "от нашите"...

По въпроса за Аарон. Според Бен е взел детето, защото то не бива да се връща на Острова ( така каза и Клеър ако помните ). То е родено на Острова, а не е било там по-време на катастрофата. Предполагам, че ако го бяха взели цялото уравнение нямаше да има решение ако мога така да се изразя. Затова не взеха и Дезмънд... :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ооо, Бен никога няма да го отнсесе. Дори и в последния епизод на сезон 6 ще си е жив и читав :rolleyes:.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да помислим малко ... Лок , Бен , Сун и пилота са в едно време ... Джак , Кейт , Хърли в друго ... а къде ще е Сайд ?!?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Да помислим малко ... Лок , Бен , Сун и пилота са в едно време ... Джак , Кейт , Хърли в друго ... а къде ще е Сайд ?!?

В трето време ? ohmy.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разделянето на два "лагера" - в случая две различни времена на групата - не ви ли напомня на двете части на самолета на полет 815?

И ако 2 групи са в различни времена, в кои времена са "първите" катастрофирали - дали Саид не е при тях?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес гледах 07...

Вече почти съм убедена, че това, което се случва е последан фаза от "Дарма"...

И че Улдмор и Бен навремето са били доста гъсти и впоследствие е станало нещо, най-вероятно сблъсък за надмощие или пък на идеи...

Вече взех да се замислям, че е Бен практически си е безсмъртен - като се има предвид, че може да обикаля по всяко време и кой знае кога е роден и на колко години би следвало да е по време на катастрофата...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...