Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Hanibal_Lektar

Lost (сезони 4 и 5) - дискусии и линкове

Препоръчан отговор

Митак, помниш ли, като обсъждахме сезоните някъде тук ;)

Говорят, че освен този сезон (4-ти) ще има още два от по 16 епизода и след това ...game over. Жалко, защото филма си го бива, евала на сценаристите. Какво въображение трябва да има човек, та да ги измисля всичките тези сюжетни линии...

Гале защо си мисля че сезоните ще бъдат 7, един през есента и един през зимата-пролетта на 2010 ...

Най-вероятно последният ще е пак в началото на другата година- 2010...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Митак, помниш ли, като обсъждахме сезоните някъде тук ;)

Най-вероятно последният ще е пак в началото на другата година- 2010...

Хмммм ... цяла година без Lost ! Смятам че есента ще ни предложат един сезон и финала догодина ... поне така си мисле , а дали съм прав ... ще видим :P !

Инересен факт за серията която ни чака на 29/30/.04 ще е под номер 100 в поредицата и май ще е ретроспекция !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Хмммм ... цяла година без Lost ! Смятам че есента ще ни предложат един сезон и финала догодина ... поне така си мисле , а дали съм прав ... ще видим :P !

Инересен факт за серията която ни чака на 29/30/.04 ще е под номер 100 в поредицата и май ще е ретроспекция !

Нали знаеш, че все така ни оставят- по почти година да чакаме следващия сезон...

А преди малко се разрових в по-предни страници. Установих колко много неща съм забравила ;) Но поне е хубаво, че пишем тук, защото пък си припомних някои факти ;)

Ще видим дали ще има ретроспекции, или не, то и сега е достатъчно завъртяно, но все има изненадки biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Та какво всъщност лежи в сянката на статуята ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Та какво всъщност лежи в сянката на статуята ?

Ключът към божеството от острова?

А всъщност, в понеделник гледах серията от 5 сезон по AXN, забравих коя, но в нея още Сойър и другите прескачаха от време във време и попаднаха в лагера, но празен и там намериха продълговатите лодки с бутилка от авиокомапния Аджира (на катасртофиралия самолет N 2). Те побягнаха с едната лодка и по тях стреляха. Та си мислех - дали корабокрушенците от втория самолет няма да дойдат на главния остров и дали те не са стреляли по нашите герои? Не че е важно, но последният път като даваха вторите катастрофирали, те се държаха ужасно странно и агресивно - както французите с Даниел откачиха от храма. Дали димът не "зомбира" непросветените и ги превръща в агресивни свои пазители? (май пак много езотерика съм чела:P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И сега, след като изгледах два пъти епизода, остава пак голямото чакане! sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е тоя епизод верно беше... е нямам думи. Бахти личната драма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Е тоя епизод верно беше... е нямам думи. Бахти личната драма.

Мхм...Очаквах всеки момент да се появи Миглена Ангелова иззад някой ъгъл... :rolleyes:biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Във пъри сезон, когато Джак и Кейт отиват в пещерата, намират два скелета, единеят е на жена а другият на мъж. Чудя се дали не е възможно това да сехните скелети и освен това намира една торбичка със два камъка в нея, единя е бал а другия черен, Джак си ги прибера в джоба.

Някой да знае нещо по въпроса защото аз не си спомням повече да са ги показали тези камъни!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ама че епизод! Направо ме разби. И какво излезе - че настоящето не може да се променя - "каквото е било е било". И все пак - мислех, че Даниел е ключов за целия сериал и за разрешаване на загадката, а то .......

А аз пак ли пропуснах някой линк с плана за епизодите - пак ли ще чакаме 2 седмици за новия епизод?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Wow! К'во да кажа? Просто чакам следващия епизод :). И между другото, ако случайно не сте го изтеглили още, по-добре не дейте, а изчакайте следващия епизод и ги гледайте заедно!!!

Редактирано от Whiskey (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Wow! К'во да кажа? Просто чакам следващия епизод :P. И между другото, ако случайно не сте го изтеглили още, по-добре не дейте, а изчакайте следващия епизод и ги гледайте заедно!!!

Последно гледах 7-ми епизод и сега чакам да излязат всички епизоди, че иначе не мога да му се насладя с 40 минутни епизоди ;)

Това за изчакването го подкрепям!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не послушах Whiskey ... и сега се въртя като пумпал ... ужас ... няма да кажа нищо, за да не разваля удоволствието на sed_ally !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не мога да се въздържа

ohmy.gif Хора, Ричард каза, че е видял как всички от полет 815 умират :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Още в началото на 14 епизод се изцъклям... Какво ли остава за 15 :wub:

"Не ви е мястото тука..."

Edit: След епизод 15 гледам така: eyes.gif

Уникален сезон, как са го измислили!

Редактирано от diadia (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз не мога да се въздържа

ohmy.gif Хора, Ричард каза, че е видял как всички от полет 815 умират :P

Защоооо го казааа?!!! biggrin.gif

Никаква воля не ми остана - няма как - ще гледам и това е ама докато стигна до 15 епизод (от 7-ми) надявам се да излязат поне още два! laugh.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Защоооо го казааа?!!! biggrin.gif

Никаква воля не ми остана - няма как - ще гледам и това е ама докато стигна до 15 епизод (от 7-ми) надявам се да излязат поне още два! laugh.gif

хих, радвам се, че съм те изкушила :blink:

нямам търпение вече...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес / при нас около 4:30 ч. утре сутрин / е финала на сезона !

Season 5, Episode 16: The Incident: Part 1

Original Air Date—13 May 2009

Season 5, Episode 17: The Incident: Part 2

Едночасов епизод ...

Само да не ни излъжат sad.gif

Eто 40 сек. промо

Lost Season 5, Episode 16 & 17 The Incident

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Днес / при нас около 4:30 ч. утре сутрин / е финала на сезона !

Season 5, Episode 16: The Incident: Part 1

Season 5, Episode 17: The Incident: Part 2

Едночасов епизод ...

Само да не ни излъжат sad.gif

Eто 40 сек. промо

Lost Season 5, Episode 16 & 17 The Incident

охох

нямам търпение вече :newspaper:

Сподели този отговор

Линк към този отговор