Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Hanibal_Lektar

Lost (сезони 4 и 5) - дискусии и линкове

Препоръчан отговор

Аз пък се чудя кога и как ще се намеси Лок в цялата история...

Ти него не го мисли biggrin.gif

Ше се появи баш като най не го очакваме...

Последният епизод беше доста интересен. Лично аз много се кефя на новия Сойър - началник, с големи отговорности, с жена до себе си и улегнал един такъв... biggrin.gif

Ентелигентен отсекъде biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ти него не го мисли biggrin.gif

Ше се появи баш като най не го очакваме...

Последният епизод беше доста интересен. Лично аз много се кефя на новия Сойър - началник, с големи отговорности, с жена до себе си и улегнал един такъв... biggrin.gif

Ентелигентен отсекъде biggrin.gif

Да. А Джак трябва да се примири с второстепенната роля на чистач ( доста трудно ще му е ).

Между другото ситуацията с Лапидъс и Сън също ще е доста интересна. Трябва някак да се върнат назад във времето.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ванка ... не мисля че Сун и Лапидъс ще пътуват назад във времето ... мисля си че групата на Джак и Сойър ще намери начин да се предвижи напред ... Да се съберат с Лок и останалите !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По погледите, които си размениха Сойър и Кейт мисля, че Сойер няма да го бъде с Джулиет :rolleyes: .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам час по-скоро Лок "да се включи" в играта, че без него все нещо липсва, усеща се липсата на хладнокръвието и уравновесеността му :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
По погледите, които си размениха Сойър и Кейт мисля, че Сойер няма да го бъде с Джулиет :) .

Прибавяме и Джак към сместта и получаване любовен четириъгълник :ph34r:

Искам час по-скоро Лок "да се включи" в играта, че без него все нещо липсва, усеща се липсата на хладнокръвието и уравновесеността му

Точно !

Ванка ... не мисля че Сун и Лапидъс ще пътуват назад във времето ... мисля си че групата на Джак и Сойър ще намери начин да се предвижи напред ... Да се съберат с Лок и останалите !

Ами логично е, но Джейкъб каза, че тях двамата ги чака дълъг път :hush: Не е изключено именно двамата да направят така, че да върнат останалите в настоящето. А между другото Лок е в настоящето ( заедно с оцелелите при катастрофата ). Странно защо обаче не се появи в миналия епизод... Явно пак е забягнал нанякъде biggrin.gif

Редактирано от saber123 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А какво става с Дезмънд, бе хора?! Той съвсем изчезна от картинката :rolleyes:

Честно казано липсва ми неговото "Brother" :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

sed_ally той май не тръгна за острова ... или греша ohmy.gif !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами мисията на Дезмънд беше да намери майката на Фарадей. Дотам... Той не се върна на Острова, защото няма нужда. В смисъл, той не е катастрофирал там заедно с другите и следователно може да наруши целия "мистериозен алгоритън" ако беше решил да се върне :)

Очаквам обаче да се свърже пак с Фарадей, който както разбрахме е напуснал Острова още през 70-те и по-точно в тези 3 години, които са изминали от заминаването на Лок, до пристигането на Джак, Кейт и компания...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
sed_ally той май не тръгна за острова ... или греша ohmy.gif !

Абсолютно прав си - Дезмънд избяга от тайната стая или каквото и да беше това с махалото и майката на Даниел (извън темата ама това махало ми заприлича на Махалото на Фуко - мсиля, си че ако се разрови човек ще намери доста препратки от сериала към разни популярни "теми").

Само, че си мисля дали пък Дезмънд няма да е човекът, който да помогне да се върне групата на Сойър в настоящето - нали помните, че Даниел му каза че е уникален и е неговата "константа"? Може би по някакъв начин ще се появи тук (той има такава способност:)) .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дано в следващите епизоди покажат живота на Бен като малък на острова, Джак има слабост към Кейт, Кейт има слабост към Соер, Шарлот изобщо не ми харесва!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Абсолютно прав си - Дезмънд избяга от тайната стая или каквото и да беше това с махалото и майката на Даниел (извън темата ама това махало ми заприлича на Махалото на Фуко - мсиля, си че ако се разрови човек ще намери доста препратки от сериала към разни популярни "теми").

Само, че си мисля дали пък Дезмънд няма да е човекът, който да помогне да се върне групата на Сойър в настоящето - нали помните, че Даниел му каза че е уникален и е неговата "константа"? Може би по някакъв начин ще се появи тук (той има такава способност:rolleyes:) .

Дааа, именно - Дезмънд е ключова фигура и според мен - като него, т.е. като неговата история около попадането на острова, няма аналог - просто е уникален в някои отношения... Бил е там преди тези от Океник, но след тези от Дарма - интересен образ и случай е неговия :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Дано в следващите епизоди покажат живота на Бен като малък на острова, Джак има слабост към Кейт, Кейт има слабост към Соер, Шарлот изобщо не ми харесва!

Ами то май имаше вече ретроспективен епизод за Бен в предишните сезони :) Нищо чудно обаче да видим една по-подробна история за него скоро...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хахааа... Малкия Бен се оказва, че само така се е казвал, а не е бил действително БЕН :whist:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Хахааа... Малкия Бен се оказва, че само така се е казвал, а не е бил действително БЕН :huh:

Дали пък няма да се окаже че е безсмъртен? ohmy.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Йеее Бен умря :blink: Доживяхме biggrin.gif

Редактирано от saber123 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Йеее Бен умря :) Доживяхме biggrin.gif

И аз почвам да се чудя този Бен "другият" Бен ли е? И вдействителност безсмъртен ли е? Още ми е чудно, когато Джак, Хърли, Саид се качиха на самолета, за да се върнат на острова, защо Бен беше със счупена ръка и много драскотини по лицето? Дали някой друг го беше пребил, или той сам себе си бе наложил така с някаква цел? ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Йеее Бен умря :lol6: Доживяхме biggrin.gif

Почти 99 % съм сигурен че това не е " нашият " Бен . Хлапето бе друг Бен !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Почти 99 % съм сигурен че това не е " нашият " Бен . Хлапето бе друг Бен !

Няма друг Бен, Митак :). Хлапето беше Бен като млад и Саид го уби, за да не се случва в бъдещето това, което му се случи на него ( да бъде манипулиран от порасналия Бен ;) ). След като малкия умря няма да видим среща между млад и стар Бен, което щеше да е доста интересно... А и смъртта на малкия Бен няма да се отрази върху стария Бен, който е в другото време... Така че спокойно, не сме видяли последното от Бен ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лок и този епизод никакъв го нямаше sad.gif

Искам си Лок - моя любимец!

Или поне Дезмънд - та те са най-интересните там!

За какво постоянно ми дават тоя Бен, дето не го понасям!

Саид да беше убил големия Бен, а ако иска и малкия после :yanim: за всеки случай!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Няма друг Бен, Митак ;). Хлапето беше Бен като млад и Саид го уби, за да не се случва в бъдещето това, което му се случи на него ( да бъде манипулиран от порасналия Бен ;) ). След като малкия умря няма да видим среща между млад и стар Бен, което щеше да е доста интересно... А и смъртта на малкия Бен няма да се отрази върху стария Бен, който е в другото време... Така че спокойно, не сме видяли последното от Бен ;)

И аз си мисля, че наистина е Бен като малък, но мислиш ли че убийството му като дете няма по някакъв начин да се отрази на Бен в другото време? Имам предвид, че ако отделните съществувания на острова са в паралелни времена, няма да се отрази убийството му и Бен ще продължава да "вилнее", но ако има само върщания във времето с възможност да се променя бъдещето - е тогава ще ми стане интересно, ако Бен изведнъж направи "пуф" и изчезне ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Sirena, Ванка , sed_ally помислете за времепространството / една дума е / ... не можеш да убиеш някой в миналото му и той да продължи съществуването си в настоящето ... а Джефри Лийбър, Джей Джей Ейбрамс и Деймън Линдълоф обещаха ще всичко ще има логигическо обясниние !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е да. В "измерението", в което са нашите вече нищо няма да се развие както е трябвало да се развие, защото Бен умря. Така няма начин Бен да избие всички от Дарма и няма да манипулира всички в бъдещето. Както казах се съмнявам, че смъртта на малкия ще повлияе на големия Бен. Те са в различни времена или измерения както започнах да ги наричам ( незнам дали съм много прав ама... ). Събитията в различни измерения се развиват различно и независимо от другите измерение. Поне така си мисля...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...