Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Hanibal_Lektar

Lost (сезони 4 и 5) - дискусии и линкове

Препоръчан отговор

sed ally: мога само да ти пожелая успех в начинанието! Явно си избрала да се покриеш в някоя пещера без кабелна и нет. Аз лично като не особено запален фен мога да си позволя това (да пропусна няколко епизода), но нали знаеш: най-добирят начин да устоиш на изкушението е като му се отдадеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Sirena не виждам каде saber123 е споменал подобно нещо , а да обвиняваш точно него че не е гледал сериала е направо кощунство :wors: ! Най-големият фен / след мен де :huh: / на Lost !

Идията на Whiskey за края на сериала е добра !

Съжалявам, ако обидих някой - не беше нарочно :lock: Просто мног се запалих напоследък и любимото ми нещо е да си тормозя глават как щес е разплетат загадките.

Saber_123 - това за първата сцена явно аз съм го пропуснала - и товето писане и това, че Сойър е на носилката, но превъртхя серията и май си прав.

А сега се сетих нещо друго - от разни други филми с подобни връщания във времето се прокарва идеята, че не трябва да се срещат двете личности на едно място (тази която се е върнала и нейното аз от времето, в което се е върнала). Какво ли ще стане, ако се сблъскат със самите себе си и дали въобще е възможно?

А и другото - явно колкото по-дълго си бил на острова толкова по-бързо ти потича кръв от носа при проблясъците. Че жената с Даниел ( Шарлот) май е била и преди, ми се струва, че намекнаха още в предния сезон, но интересно екстрасенса кога е бил и защо изобщо го вкараха в сериите - неговото място не мога още да го осъзная в тази ситория.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предложение кой стреля по лодката в която бяха Сойър, Лок , Даниел ... ?!?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Предложение кой стреля по лодката в която бяха Сойър, Лок , Даниел ... ?!?

Предполагам, че по лодката стреляха членове на Другите. Само те са имали огнестрелни оръжия на Острова ( съмнявам се, че миролюбивите учени от Дарма ще решат да стрелят по нашите хора ).

Sirena, хора от "различни времена" немогат да се срещат или по-скоро ако се срещнат те няма да се виждат и чуват един друг. Спомни си 1-ви епизод от този сезон, когато нашите се озоваха във времето, когато Дезмънд е бил още в люка. Сойър блъскаше по вратата на люка, но никой не отваряше. Фарадей каза, че "ако не се е случвало преди, неможе да се случи". Затова хората немогат да се срещнат сами със себе си :baby: Фарадей прави изключение, като успя да осъществи контакт с Дезмънд. Както написа в дневника си, Дезмънд е неговата константа ( каквото и да означава това )...

Колкото до Майлс... Той не е толкова учен, колкото екстрасенс със специална мисия на Острова. Явно Уидмор е знаел за паранормалните явления на Острова и затова е наел Майлс в екипа. Според мен Майлс иска да осъществи контакт с Джейкъб - мистичният дух, който по някакъв начин контролира Острова ohmy.gif Да не забравяме и че Майлс е на Острова и с чисто печалбарски цели. Всички помним как искаше да измуфти няколко милиона долара от Бен... cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не издържах и изгледах 4-тия епизод...

Сега пак ще чакам...

Интересно ми е какво точно и колко знае Даниел?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе Даниел не я ли убиха? Помня,че убиха дъщеря й, ама и за нея имам някакви смътни спомени

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Абе Даниел не я ли убиха? Помня,че убиха дъщеря й, ама и за нея имам някакви смътни спомени

Да убиха я. Отряда специални части на Уидмор. С нея умря и Кайл - приятеля на Алекс ( 3-мата отиваха към някаква база доколкото помня ). Алекс обаче се спаси, като извика, че е дъщеря на Бен. Е временно... В последствие я гръмнаха в лагера ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Lost S05 E05 - субтитри

благодарение на raichinov & subs.sab.bz

Редактирано от Hanibal_Lektar (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ех ех ех ехх, взеха да го мислят със г..ъ си този сериал вече!

Продължавам да го гледам само заради Бен, с нетърпение очаквам момента в който ще го убият със нещо бавно и мъчително, например с нож! Бен ми падна още повече под очите, като го убият ако ще и след това още 20 сезона да снимат, аз повече няма да го гледам.

Много по интересни бяха сезоните 1,2,3 и 4, когато се зараждаха все нови и нови загадки, сега заприлича на сапунен сериал.

Изгубими се интереса към този сериал вече.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мноо добри са новите серии, само дето е малко мъчително така, да чакаш да излезе нова ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пушека е охранителната система на храма, къв е този храм, ohmy.gif значи и църква имало на острова.

Сигурно обяснението за белите мечки ще е нещо от рода на- домашните любимци на Джейкъб!

В началото на петия епизод, сцената която е на плажа, ако се загледате внимателно далеч зад морето се виждат жилищни блокове или къщи, това сигурно е селото "лагера" на "Другите" :rolleyes: или острова се е преместил до Париж ohmy.gif той нали се мести, като започне проблясъка, аз клякам под масата, да не вземе да се стовари върху нашия град.

Редактирано от handcream (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е почти познах, че Лок ще убеди Сън, че Джин е жив. Интересно ми е дали Лок ще се съживи, като се върне на Острова, защото доста тъпо ще е ако е умрял наистина sad.gif ( предполагам, че ще върнат времето назад ).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Такаа, излиза, че Даниел е много по-свързан с острова, отколкото си мислех. Сега като видях реакцията на Дезмънд като видя майка му се сетих, че май тя беше жената която в 2 или 3 сезон му каза какво го чака (купуваше пръстен на Пени)? явно освен Дезмънд и Даниел е по-странен случай.

А между другото, дало според вас времето тече различно на острова и в реалния свят - имам предвид, че в реалния свят са минали 3 години, а Джон излезе от острова след няколко проблясъка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Такаа, излиза, че Даниел е много по-свързан с острова, отколкото си мислех. Сега като видях реакцията на Дезмънд като видя майка му се сетих, че май тя беше жената която в 2 или 3 сезон му каза какво го чака (купуваше пръстен на Пени)? явно освен Дезмънд и Даниел е по-странен случай.

А между другото, дало според вас времето тече различно на острова и в реалния свят - имам предвид, че в реалния свят са минали 3 години, а Джон излезе от острова след няколко проблясъка.

Ами да. Проблясъщите могат да запратят нашите в кое да е време - бъдеще, минало, настояще... Е още незнаем как и кога е умрял Лок, така че неможе да кажем дали веднага след проблясъка се е озовал във времето на тези извън Острова или е минало озвестно време.

Това за майката на Фарадей го бях забравил. Май наистина беше тя, която продаде пръстена на Дезмънд, но не съм сигурен...

Пушека е охранителната система на храма, къв е този храм, значи и църква имало на острова.

Хах, определено не е църква. Не приличаше на такава, а и имаше египетски йероглифи по нея :P Почти ясно е, че хора на Острова има от много време. Предполагам коренните жители ( ако мога така да ги нарека ) са издигнали храма, както онази статуя на четерипръст крак, както и редица други руини, които виждаме от време на време :huh:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Сега като видях реакцията на Дезмънд като видя майка му се сетих, че май тя беше жената която в 2 или 3 сезон му каза какво го чака (купуваше пръстен на Пени)? явно освен Дезмънд и Даниел е по-странен случай.

Верно, бе..много позната ми изглеждаше, но така и не се сетих коя е. Наистина тя продаде пръстена на Дезмънд :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами да. Проблясъщите могат да запратят нашите в кое да е време - бъдеще, минало, настояще... Е още незнаем как и кога е умрял Лок, така че неможе да кажем дали веднага след проблясъка се е озовал във времето на тези извън Острова или е минало озвестно време.

аз си мисля, че досега проблясъците са пращали само в миналото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля, че в основата на цялата история е един експеримент...

И, че всички, които попаднаха на острова имат предишна връзка с него, чрез роднини, близки и т.н.

Редактирано от sed_ally (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ле-ле, големи развития стават. Изгледах последните три епизода наведнуж, за да наваксам и освен, че ми беше итересно, останах и изненадана. Особено от появата на Русо бременна ohmy.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ле-ле, големи развития стават. Изгледах последните три епизода наведнуж, за да наваксам и освен, че ми беше итересно, останах и изненадана. Особено от появата на Русо бременна ohmy.gif

Да, Русо беше един от най-загадъчните персонажи на Острова. Най-накрая научихме малко повече и за нената история :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Да, Русо беше един от най-загадъчните персонажи на Острова. Най-накрая научихме малко повече и за нената история ;)

Честно казано, много по-загадъчен ми е Джон Лок, макар, че знаем "почти" всичко за него...

Както и бащата на Джак... Мисля, че е един от важните фигури в глобален смисъл...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хмм. Мисля, че този епизод даде повече отговори, от колкото създаде въпроси :headphones:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, този епизот ни показа това което очакфахме и предполагахме да видим, лично мен много ме изкефи разкрасената физиономия на Бен! :angry:

Какво ли е станало със Джон Лок, него не го показаха, дали ще е жив?

Сег очаквам с нетърпение следващия епизод.

Редактирано от handcream (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...