Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Сега остава само въпроса от къде да си го поръчам, тъй като сайта overip-bg в който колегата ме кани така отчтиво ми се струва меко казано не доработен.

.

Магазинът е в процес на попълване със стока, това си и го пише че работи отскоро. Редактирано от meryta (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 628
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Какво значи не харасвам тази или онази марка.Ами че ASUS са едни от най надеждните лаптопи бе.Няма харесвам не харесвам това не е дреха че да ти харесва-при лаптопите има добри и не толкова добри моде

Лаптопа е достатъчн за интернет, офис приложения и ХД на 720 точки. При евентуален проблем всички Дел машини ходят в около два сервиза в София. Въпроса е кой колко бързо и на каква цена ще извърши упр

Статистика - верен сбор цифри от неверни данни. Знаем ги тия "независими" проучвания колко са точни, пък и дори да има нещо вярно изследването е старо и вече неактуално и надали са изследвали точно оп

Публикувани изображения

Мисля да си го поръчам от JAR все пак. Благодаря на всички за помоща

Редактирано от hympty (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Можете ли да сравните тези два модела на Acer?

17" Acer

15" Acer

Благодаря Ви предварително.

Редактирано от hympty (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кой от 2-та лаптопа е по-добър ?? Ето първия - http://gelectronic.mymall.bg/products/преносим-компютър-ACER-Extensa-EX5235%252d302G32Mn-LINUX-15.6%22--LCD-TFT-Active-Matrix-HD-1366x768-Intel-Celeron-Dual-Core-T3000-1.8GHz--RAM-2GB-DDR2-SDRAM-твърд-диск-HDD-320GB-SATA-5400rpm-Oперационна-система:-Linux-.html Ето втория - преносим компютър LENOVO IdeaPad G550L-3 Процесор : Двуядрен Intel Pentium Dual Core T4300 (2.10 GHz 1 MB L2 800 MHz) Дисплей : 15.6" HD LED (1366 X 768, 220 nits) 16:9 aspect ratio Видеокарта : Intel integrated GMA X4500 Памет : 3GB DDR3, 800/1066 MHz DRAM Твърд диск : 320 GB, 5400 rpm Оптично устройство : DVD Super Multi SATA Екстри : Комуникации: 3xUSB 2.0, VGA port,Mic in, Line ot,Ethernet, NIC/Intel WiFi Wireless b/g Web-Camera : интегрирана камера Батерия : 6 cell издържа до 4.5h Тегло : 2.7kg Размери : 318 x 245 x 26.5-36.2mm Операционна система : free DOS Цвят : Тъмно сиво покртие с hairline завършек Тегло: 2.7 kg Гаранционен срок: 12 месеца МОЛЯ ПОМОЩ, КОЙ ОТ 2-ТА ДА СИ КУПЯ :lol6:

Редактирано от blackjesus (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дайте някакво мнение за Samsung R520. Брат ми иска да си купува такъв. Въобще какво ви е мнението за лаптоп Samsung. За телевизорите съм чувал че не били много качествени, но за лаптоп нямам идея.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знаех и не съм виждал ,Самсунг да правят и лаптопи. Иначе лично за мен тази марка не съществува за каквато и да било техника.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знаех и не съм виждал ,Самсунг да правят и лаптопи.

Иначе лично за мен тази марка не съществува за каквато и да било техника.

Самсунг са един от малкото производители който могат да се похвалят че произвеждат всичко.

Правят рам памети,процесори,хардискове,дисплеи, абе всичко.

Това неможе да се каже за повечето популярни марки те си поръчват частите в някои китайски завод и само логото отвън е тяхно.

Аз лично лаптоп самсунг не бих си купил най-вече заради хардиска.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема е, че не харесвам Acer като марка. Просто не ми вдъхват доверие, с изключение на Netbook -ците им.

А този модел който предлагате е с 1gb рам по-малко и само 320gb твърд диск.

Вярно е, че видео картата и процесора са по-добри. Но идеята е, дали някой е работил с тези модели, за да има ясна оценка, а не просто на показатели.

А този модел:

http://iskampc.com/acer-extensa-5635zg-433g50mn-laptop.html

Или този:

http://iskampc.com/fujitsu-amilo-pi-3560-gaming-notebook.html

Който е и доста по-скъп от предходните.

Кои са сайтовете на които мога да имам доверие, при закопуване на лаптоп - 0nline.

Защото както каза phake по-горе, най-големият проблем е, че не мога да видя и да пипна продукта.

следващия ти проблем ще е че не харесваш и MSI - дъната биват, ама стой далече от лаптопите...

аз сум ремонтирал лаптоп самсунг (ако може да се нарече лаптоп - всичко над 15" за мен е куфар) та въпросния самсунг е бил изтърван и паднал на ъгъл - трябваше да излисля как да се върже адаптера с лаптопа... ама лаптопа се оказа як - освен счупеното нямаше други проблеми и с бачкаше, отделно единия от дилърите с които работим бачка на един самсунг 12" сигурно вече повече от 5 години - запознах се с човека преди 4 години, а тогава лаптопа и тогава беше доста стар... колкото до дисковете на самсунг - там си е на късмет...

Редактирано от the professor (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема е, че не харесвам Acer като марка. Просто не ми вдъхват доверие, с изключение на Netbook -ците им.

А този модел който предлагате е с 1gb рам по-малко и само 320gb твърд диск.

Вярно е, че видео картата и процесора са по-добри. Но идеята е, дали някой е работил с тези модели, за да има ясна оценка, а не просто на показатели.

А този модел:

http://iskampc.com/acer-extensa-5635zg-433g50mn-laptop.html

Или този:

http://iskampc.com/fujitsu-amilo-pi-3560-gaming-notebook.html

Който е и доста по-скъп от предходните.

Кои са сайтовете на които мога да имам доверие, при закопуване на лаптоп - 0nline.

Защото както каза phake по-горе, най-големият проблем е, че не мога да видя и да пипна продукта.

И защо не ти вдъхва доверие.Хем да е евтино хем да е качествено.Мисля че Acer са се доказали като производител през годините.На 3 място са сред производителите след естесвено HP и DELL.Така както писах в една друга тема fujitsu не се славят като много качествена марка относно изработката.Вярно е че като харектеристики е много добър но да си имаме едно наум винаги(техника е все пак може по всяко време да сдаде багажа).Все едно е дето си писал в предния пост от Жар или от Варио.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Харесала съм си една Toshiba в Метро с инсталирана ОС мисля че Windows 7 беше. Въпросът ми е защо никой не дава към лаптопа инсталационния диск на ОС-ма ? Всички консултанти ме убеждават, че нямало проблем ако се наложи преинсталация, защото преинстала бил автоматично заложен и ми показват серийния номер залепен на стикер отдолу на лаптопа. Да ама аз на тези приказки не вярвам, защото само с диск мога да си преинсталирам и смятам, че тук има някаква ментавка. Ами ако омажа партишъните - целия диск, както ми се е случвало, от къде ще ми го зареди автоматично? Има ли начин ако го купя да си смъкна ОС-ма на диск ? ;) Нужно ми е безпристрастно компетентно мнение? :eek:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Харесала съм си една Toshiba в Метро с инсталирана ОС мисля че Windows 7 беше.

Въпросът ми е защо никой не дава към лаптопа инсталационния диск на ОС-ма ? Всички консултанти ме убеждават, че нямало проблем ако се наложи преинсталация, защото преинстала бил автоматично заложен и ми показват серийния номер залепен на стикер отдолу на лаптопа. Да ама аз на тези приказки не вярвам, защото само с диск мога да си преинсталирам и смятам, че тук има някаква ментавка. Ами ако омажа партишъните - целия диск, както ми се е случвало, от къде ще ми го зареди автоматично? Има ли начин ако го купя да си смъкна ОС-ма на диск ? :D

Нужно ми е безпристрастно компетентно мнение? :cool:

С цел да не се злоупотребява със оригинално инсталираните копия на Windows, повечето производители не предоставят диск с ОС на клиента. Когато си купиш компа, първото нещо, което трябва да направиш е да си направиш recovery CD. Самата ОС те подканва да го направиш още с първото стартиране. Поне така е с НР. Дори когато си купих моя лаптоп, и му сложих диск да запиша Recovery CD-то, не хареса марката на диска. Наложи ми се да ходя да търся някакав по качествен диск. Купих си Sony и така стана. После дори да ти се скапе харда, си пускаш това CD и всичко се връща както си го купила. Аз лично наскоро си смених харда, защото оригиналния нещо се скапа, и си възстанових всичко благодарение на въпросното CD. Друг е въпроса че сега съм махнал оригиналната Vista, и съм с пиратска седмица, която е 100 пъти по добра от оригиналната Vista.

И да добавя нещо важно – Recovery CD се записва само веднъж. Така е програмирана цялата работа, че не ти дава да го запишеш втори път.

Редактирано от rbobev (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С цел да не се злоупотребява със оригинално инсталираните копия на Windows, повечето производители не предоставят диск с ОС на клиента. Когато си купиш компа, първото нещо, което трябва да направиш е да си направиш recovery CD. Самата ОС те подканва да го направиш още с първото стартиране. Поне така е с НР. Дори когато си купих моя лаптоп, и му сложих диск да запиша Recovery CD-то, не хареса марката на диска. Наложи ми се да ходя да търся някакав по качествен диск. Купих си Sony и така стана. После дори да ти се скапе харда, си пускаш това CD и всичко се връща както си го купила. Аз лично наскоро си смених харда, защото оригиналния нещо се скапа, и си възстанових всичко благодарение на въпросното CD. Друг е въпроса че сега съм махнал оригиналната Vista, и съм с пиратска седмица, която е 100 пъти по добра от оригиналната Vista.

И да добавя нещо важно – Recovery CD се записва само веднъж. Така е програмирана цялата работа, че не ти дава да го запишеш втори път.

Нещо ми се струва, че този recovery CD, за който ми говориш не е точно инсталационен диск ами нещо от рода на backup копията, които правят програми като Acronis? От което следва, че трябва да има програма, която да го зарежда или се стартира автоматично ? Чела съм, че може да си смъкнеш ОС на диск . Все пак благодаря ще потърся по форумите как става :D
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има ли начин ако го купя да си смъкна ОС-ма на диск ? Публикувано изображение

Нужно ми е безпристрастно компетентно мнение? Публикувано изображение

От около поне 2007 година производителите на лаптопи а и на маркови десктопи за икономия и удобство на клиента спестяват този диск. както и под натиска на търговците, увлечени в борбата за по-ниски цени които заявяват машини без дискове. При по-скъпите модели задължително се дава този диск. Цената му е около 30-35 долара и може да се заяви допълнително от вносителя или направо от сайта на Тошиба. Или от друг сайт или посредник. Не е заради злоупотребата с М$ Публикувано изображение Наистина често при преинсталация се наблюдава явлението затриване на служебната партиция и тогава трябва да се търси оригинален диск. Ако държиш да ти е оригинално. Можеш да изискаш машина с оригинален диск или да я потърсиш от официалния вносител. Ако не ти се знимава с нашенските глупаци - направо от сайта на производителя... Твърде е вероятно и да няма подобна опция за записване на ДВД от рековъри диска. Аз лично ти препоръчвам след като се вземе лаптопа да му направиш един имидж, писано е много за това във форума и така ще спиш спокойна. Така стоят нещата Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за отделеното внимание! :D Съмненията ми се потвърдиха, че ще платя за нещо , което в един момент може вече да го нямам. Те си спестяват 30&, а OC ми оскъпява лаптопа с около 200 лева.На едно място даже ми казаха, че диска на Vista още го нямало в Блъгария :cool:/сигурно защото съм "праскова"/. Вероятно ще търся неинсталиран лаптоп. Благодаря още веднъж!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

.... Acer са се доказали като производител през годините.На 3 място са сред производителите след естесвено HP и DELL....

http://www.kaldata.com/info.php?id=15033
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте ,мисля да си купя лаптоп ,но се обърках тотално от предложените модели . Баща ми е в чужбина и лаптопа ще идва Германия, та искам да се консултирам с Вас преди да му поръча. Имам няколко въпроса: Дали ще има проблем да му инсталирам нов Уиндоус на БГ ? И дали лесно се намират драйвъри за XP ? Спрях се на 3 модела

Lenovo G550

процесор: Intel Core 2 Duo T6600 (PDC2.20G-800)

памет: 3G DDR3 1066MHz

твърд диск: 320GB 5400rpm SATA

дисплей: 15.6" HD LED 1366 x 768

видео карта: NVIDIA GeForce G 210M с 512MB DDR2 собствена памет

оптично устройство: DVD-RW Drive Dual Layer

мрежова карта: 10/100M

безжични комуникации: Intel 5100 ABGN

камера: 0.3M

специални портове: 3 x USB port/ VGA port/ Express Card/RJ45/ Mic-In/ Headphone / Kensington Lock/ HDMI (On PM45, GM45 platform)

четец на карти: 5-in-1

батерия: 6-клетъчна, 3.8 часа живот!

тегло: 2.75 кг.

ACER AS5738Z-432G32Mn

процесор: Intel Pentium Dual Core T4300 (2.10 GHz 1 MB L2 800 MHz)

памет: 2GB (1x2GB) DDR 2 667MHz

твърд диск: 320GB SATA

дисплей: 15.6" WXGA (HD), high-brightness (220-nit) Acer CrystalBrite™ TFT LCD, high-def 1366 x 768 pixel resolution

видео карта: Intel® Graphics Media Accelerator 4500MHD (Intel® GMA 4500MHD) with up to 1759 MB of Intel® Dynamic Video Memory Technology 5.0 (64 MB of dedicated video memory, up to 1695 MB of shared system memory), supporting Microsoft® DirectX® 10

оптично устройство: DVD+RW SuperMulti (tray) load

мрежова карта: Gigabit Ethernet

безжични комуникации: 802.11 b/g/n; Bluetooth

камера: 0.3mp orbicam

специални портове: 4 x USB 2.0 ports, HDMI port, External display (VGA) port, (RJ-11) port

четец на карти: 5-in-1 card reader (SD/MMC/MS/MS PRO/xD)

операционна система: Linux

батерия: 6-cell LiIon - 3.0-hour battery life

тегло: 2.8kg

Dell Vostro 1015 T3000

Процесор: Intel® Mobile Dual Core Processor T3000 : 1.8 GHz FSB 800MHz, 1M L2 Cache

Памет: 3GB (2GB+1GB DDR2 (800MHz)

Хард Диск: 320GB SATA (5400rpm)

Големина на екран: 15.6"

Резолюция: 1366 x 768

Технология на екран: TrueLife™

Видео карта: Intel® Graphics Media Accelerator 4500MHD (Intel® GMA 4500MHD) with 64 MB of dedicated video memory

Оптично устройство: DVD Super Multi drive DL

Безжични комуникации: Wi-Fi 802.11a/b/g , Bluetooth

Камера: Camera 2.0 MP + mic.

Операционна система: Ubuntu 8.10

Детайли

Автономност на батерията: 2:20 часа

Гаранция: 2 години Международна гаранция !

Тегло: 2.16 кг.

Цвят: черен

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От тези трите марки взимай Lenovo.С най добри параметри е и със отделна видео карта. :ass:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Някой може ли да препоръча лаптоп който да става за игри на високи настройки но да не е и тежък (над 5 кг например) до 2900-3200 лв.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ACER EXTENSA EX5235-902G32MN - ПРЕНОСИМ КОМПЮТЪР - DISPLAY 15.6" (40 СМ) HD 1366 X 768 CRYSTALBRITE - CPU INTEL CELERON 900 2.20GHZ 800MHZ FSB - RAM 2 GB DDR3 - HDD 320 GB SATA - DVD RW SUPER MULTI - VIDEO INTEL GMA X4500M - WIRELESS 802.11B/G/N, - 10/100/1000BASE-T GIGABIT - WEBCAM, CARDREADER - 3XUSB,VGA - ТЕГЛО 2.50 КГ - 6 КЛЕТЪЧНА БАТЕРИЯ - 1Г. МЕЖДУНАРОДНА ГАРАНЦИЯ ПРЕНОСИМ КОМПЮТЪР - DISPLAY 15.6" (40 СМ) HD 1366 X 768 CRYSTALBRITE - CPU INTEL DUAL CORE CELERON T3000 1.80GHZ 800MHZ FSB - RAM 2 GB DDR3 - HDD 320 GB SATA - DVD RW SUPER MULTI - VIDEO INTEL GMA 4500M UP TO 1759 MB - WIRELESS 802.11B/G/N, - 10/100/1000BASE-T GIGABIT - WEBCAM, CARDREADER - 3XUSB,VGA - ТЕГЛО 2.50 КГ - 6 КЛЕТЪЧНА БАТЕРИЯ - 1Г. МЕЖДУНАРОДНА ГАРАНЦИЯ -ПРЕНОСИМ КОМПЮТЪР -CPU PENTIUM DUAL CORE T3400 2.16GHZ -DISPLAY 16" (40.6 CM.) HD BRILLIANT VIEW -RAM 3GB DDR II -HDD 250 GB SATA -VIDEO GMA X4500M -DVD RW DUAL LAYER -WLAN 802.11 B/G -MULTI-CARD READER, AMILOCAM -6 CELL BATTERY, 7.1 AUDIO S/PIDF -ТЕГЛО 2.9 КГ -2Г. МЕЖДУНАРОДНА ГАРАНЦИЯ MSI MEGABOOK EX610X-089BG -ПРЕНОСИМ КОМПЮТЪР -CPU AMD ATHLON X2 TK-55 1.8GHZ -15.4" (40 CM.) GLARE WXGA ДИСПЛЕЙ -RAM 3GB DDR II -HDD 320 GB -VIDEO ATI HD2400 128MB DDR3 -DVD-RW, SUPER MULTI -WLAN 802.11 B/G -CARDREADER,BLUETOOTH -ТЕГЛО 2.6 КГ -МЕЖДУНАРОДНА ГАРАНЦИЯ MSI MEGABOOK VR630X-041BG -ПРЕНОСИМ КОМПЮТЪР -CPU AMD ATHLON X2 QL62 2.00GHZ -16" (40 CM.) GLARE WXGA ДИСПЛЕЙ -RAM 3GB DDR II -HDD 320 GB -VIDEO UMA -DVD RW SUPER MULTI -WLAN 802.11 B/G -1.3 MPIXEL WEBCAM -CARDREADER,BLUETOOTH -ТЕГЛО 2.8 КГ -МЕЖДУНАРОДНА ГАРАНЦИЯ Arock ПРОЦЕСОР: INTEL® DUAL-CORE CELERON® T1400 1.73GHZ, 512KB L2, 533MHZ FSB ПАМЕТ: 4 GB DDR2 (SUPPORT UP TO 4GB) ТВЪРД ДИСК: 320GB 2.5 " SATA (5400RPM) (SUPPORT UP TO 500GB) ВИДЕО КАРТА: INTEGRATED GFX SUPPORTING DX10 (4500M) ДИСПЛЕЙ: 15.6 " 16:9 WIDESCREEN (HD 1366 X 768) GLARE TYPE КАМЕРА: 1.3 MEGA PIXEL FF CMOS ОПТИЧНО УСТРОЙСТВО: DVD SUPER MULTI DOUBLE LAYER LAN: MODEM (MDC TYPE),10/100/1000 MBPS БЕЗЖИЧЕН LAN: 802.11B/G/N СЛОТОВЕ ЗА РАЗШИРЕНИЯ: PSI EXTERNAL I/O PORTS: HD AUDIO2 SPEAKERS, MICROPHONE BUILT-IN,1X VGA PORT, 4X USB 2.0 PORTS, 1X HDMI, 1X RJ45 LAN JACK FOR LAN INSERT, 1X RJ11 MODEM JACK FOR PHONE LINE,1X HEADPHONE-OUT JACK, 1X MICROPHONE-IN JACK ЧЕТЕЦ ЗА КАРТИ: 10-IN-1 CARD READER (SD, SDHC, MMC, MS, MS-PRO, HIGH SPEED SD; VIA ADAPTER: MINI SD, MICRO SD, MOBILE-MMC, MS-PRO DUO) ДЕТАЙЛИ: INTEL® GL40 + ICH9M56K ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: ТЕГЛО: 2.6 KG, 380 X 260 X 355 MM БАТЕРИЯ: LI-ION BATTERY 6 CELLS (4400MAH) ГАРАНЦИОНЕН СРОК: 24 MONTHS Помогнете! Кой от всичките? Подчертавам, че търся до 800, който ще ползвам за игри и интернет предимно.

Редактирано от Laraks (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Здравейте, Търся си нетбук с големина на екрана 12" - 14". Освен това бих искала да има DDR-3, Dual-Core процесор, 320-500 GB HDD, 2-4 GB RAM. Може и без оптично устройство. Моля препоръчайте ми някой подходящ модел. Много ви благодаря предварително!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Нова съм във форума и не исках да пускам нова тема, понеже виждам, че вече има такива.

Та въпроса ми е, че искам да си купя лаптоп около 10-12 инча, ще го ползвам за интернет, музика, филми главно. Но тъй като имам не особено добри впечатления от този който имам, а той е hp pavilion dv9000 19инча, затова реших да потърся мнения този път. Само да отбележа, че проблема на сегашния е яко прегряване, проблем с игрите, сега прегрява и на филми даже. Беше на поправка 3 пъти, но безрезултатно. Ценови диапазон - някъде до 1000лв. Харесва ми Сони Вайо, Дел, чудя се Тошиба добри ли са. Какво ще ми препоръчате (не харесвам Asus i Acer). Много ще ви бъда благодарна ако ми отговорите.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Нова съм във форума и не исках да пускам нова тема, понеже виждам, че вече има такива.

Та въпроса ми е, че искам да си купя лаптоп около 10-12 инча, ще го ползвам за интернет, музика, филми главно. Но тъй като имам не особено добри впечатления от този който имам, а той е hp pavilion dv9000 19инча, затова реших да потърся мнения този път. Само да отбележа, че проблема на сегашния е яко прегряване, проблем с игрите, сега прегрява и на филми даже. Беше на поправка 3 пъти, но безрезултатно. Ценови диапазон - някъде до 1000лв. Харесва ми Сони Вайо, Дел, чудя се Тошиба добри ли са. Какво ще ми препоръчате (не харесвам Asus i Acer). Много ще ви бъда благодарна ако ми отговорите.

Какво значи не харасвам тази или онази марка.Ами че ASUS са едни от най надеждните лаптопи бе.Няма харесвам не харесвам това не е дреха че да ти харесва-при лаптопите има добри и не толкова добри модели и марки.Като гледам ти вече си отхвърлила една от най добрите,а относно качество те са на 1-во място.Така че.....
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми значи, че имам мнение за тази марка, което ми е дълго за споделяне. Не може ли от посочените марки да ми препоръчате. След като си давам парите мисля, че имам право да харесвам или да не харесвам нещо. Вие ако не харесвате БМВ например, колкото и добри да са колите, кой ще ви накара да си купите.

Редактирано от tsuff (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване