Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Отличен избор. 5837 е чудесен за парите си лаптоп и като хардуер няма конкуренция в този ценови клас. Не ти го предложих, понеже реших, че търсиш нещо под 1000лв. но щом е на изплащане можеш да го вземеш спокойно. Няма да се оскъпи кой знае колко. btw, от скоро вносител на лаптопите Acer станаха и Most, та ако имат представител в Русе провери и там как са цените, въпреки че не ми се вярва да има разлика. Едит: За този ли казваш - http://www.jarcomputers.com/l_bg/?m=7&i=538746 Цената e нормална, както в почти всички магазини, ама гледам че долу пише "Гаранционен срок - 12 месеца" За физически лица трябва да е 24месеца - питай за всеки случай.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 628
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Какво значи не харасвам тази или онази марка.Ами че ASUS са едни от най надеждните лаптопи бе.Няма харесвам не харесвам това не е дреха че да ти харесва-при лаптопите има добри и не толкова добри моде

Лаптопа е достатъчн за интернет, офис приложения и ХД на 720 точки. При евентуален проблем всички Дел машини ходят в около два сервиза в София. Въпроса е кой колко бързо и на каква цена ще извърши упр

Статистика - верен сбор цифри от неверни данни. Знаем ги тия "независими" проучвания колко са точни, пък и дори да има нещо вярно изследването е старо и вече неактуално и надали са изследвали точно оп

Публикувани изображения

Отличен избор. 5837 е чудесен за парите си лаптоп и като хардуер няма конкуренция в този ценови клас. Не ти го предложих, понеже реших, че търсиш нещо под 1000лв. но щом е на изплащане можеш да го вземеш спокойно. Няма да се оскъпи кой знае колко. btw, от скоро вносител на лаптопите Acer станаха и Most, та ако имат представител в Русе провери и там как са цените, въпреки че не ми се вярва да има разлика.

Едит:

За този ли казваш - http://www.jarcomputers.com/l_bg/?m=7&i=538746 Цената e нормална, както в почти всички магазини, ама гледам че долу пише "Гаранционен срок - 12 месеца" За физически лица трябва да е 24месеца - питай за всеки случай.

+1 от мен за АCER AS5738ZG комшията има същия има драйвери за всичко на сайта ползвах го 2 дена с много добро впечатления съм, а за колкото до дилъри на МОСТ в Русе се сещам за АДРА ООД ул.Хан Кубрат 5 ( до Мулен Руж)

Редактирано от ludfen (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отличен избор. 5837 е чудесен за парите си лаптоп и като хардуер няма конкуренция в този ценови клас. Не ти го предложих, понеже реших, че търсиш нещо под 1000лв. но щом е на изплащане можеш да го вземеш спокойно. Няма да се оскъпи кой знае колко. btw, от скоро вносител на лаптопите Acer станаха и Most, та ако имат представител в Русе провери и там как са цените, въпреки че не ми се вярва да има разлика.

Едит:

За този ли казваш - http://www.jarcomputers.com/l_bg/?m=7&i=538746 Цената e нормална, както в почти всички магазини, ама гледам че долу пише "Гаранционен срок - 12 месеца" За физически лица трябва да е 24месеца - питай за всеки случай.

Да, за този говорех. Сега, като погледнах малко по-надолу моделите и видях този модел. Та въпроса ми е: Разликата между двата е 50лв., а до колкото виждам, видеото на втория е 4650 1GB и чипсета е Mobile Intel® GL40 Express Chipset. Та, кой е по-добрия избор ?

ПП: Сега погледнах в сайта на мост дилърите им в Русе и както каза ludfen АДРА ООД е техен дилър. Най-вероятно там ще отида ;) Отново Благодаря за помощта.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

4650 е по-бърза от 4570, та щом е само 50лв. разликата си заслужава. Това в случай, че те интересуват игрите - в други приложения няма да усетиш разликата.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

4650 е по-бърза от 4570, та щом е само 50лв. разликата си заслужава. Това в случай, че те интересуват игрите - в други приложения няма да усетиш разликата.

Ясно :yanim: Благодаря на всички, които се отзоваха :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Да не отварям нова тема ще питам тук.

Ще си вземам лаптоп за работа.

Спрял съм се на тези два модела:

Lenovo IdeaPad G550A-5 и Acer Extensa 5635G.

Като характеристика са еднакви почти. Lenovo-то има графична карта NVIDIA G210m 512mb, DDR3 памет и 320GB хард диск.

ACER-a има графична карта NVIDIA G105m 512mb, DDR2 и 500GB хард диска.

Чудя се кои да взема! Ако някои има други предложения горе долу с такива характеристика и за ценови диапазон до 1200-1300 лева да сподели.

Да уточня още нещо. Лаптопа ще работи с Linux затова търся по възможност да няма операционнна система, графичната карта да е външна и задължително NVIDIA и ако може да има HDMI и Bluetooth.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От това което си посочел - леновото бих избрал - иначе - http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09069856 - що пък си толкова пристрастен към Нвидията

Редактирано от zlinaka (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защото както казах в първият пост лаптопа ще работи с Linux. Всеки които ползва линукс знае за производителността и проблемите с драйверите на ATI.

Тук намерих един друг модел на ACER -> ACER Aspire AS7736ZG-434G50Mn

Ама тоя 17" дисплей и 3.25кг нещо множко ми се видат!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 5 седмици по-късно...

Кажете си мнението за това и дали си струва парите? http://hp.most.bg/hp-pavilion-dv6-1310eq-entertainment-notebook-pc-partnumVJ723EA.html И каква е разликата с този http://www.speedcomputers.biz/product/30330/ Аз не че много разбирам, но не виждам почти никаква разлика освен марката?

Редактирано от downtown1 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажете си мнението за това и дали си струва парите?

http://hp.most.bg/hp-pavilion-dv6-1310eq-entertainment-notebook-pc-partnumVJ723EA.html

И каква е разликата с този http://www.speedcomputers.biz/product/30330/

Аз не че много разбирам, но не виждам почти никаква разлика освен марката?

има разлики, DDR2/DDR3, 4530/4570, OS/no-OS.... но и двата модела са "пръчка"

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А може ли да кажеш някой добър за окло 1000 максимум 1100лв. Кое е най-доброто, което може да се вземе за тези пари?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Все едно - един дол дренки са. Може би ASUS заради по-големия хард.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей те

Интересува ме дали някой има наблюдения за ето този лаптоп.Струва ми се добър

http://pic.bg/laptop...novo/G550L/1339

С параметрите , които разполага и цената на която е , според мен това е добра покупка.ще бъде идеален за работа , за игри просто няма да го бъде поради слабата вградена видеокарта!
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да.

Абе не е баш според мен... Малко по-производителен процесор за сметка на по-малко РАМ и по-малък хард - видеокартите са еднакви

Тъй като ги гледам дори за предпочитане е 5738ZG (по-евтиния)

Редактирано от SUN_CITY (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички!

Тези дни мисля да си закупя този лаптоп Sony VAIO ,но не съм запознат много с пазара на лаптопи, добре ли е като цена и може ли да се вземе нещо по-стойностно за тези пари? Много ще съм Ви благодарен ако ми помогнете при избора:) И също много се чудя дали да не сменя марката? Например с Dell/HP/Toshiba? Какво ще ме посъветвате, на добър лаптоп ли съм се спрял?

С уважение,

Петър.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички!

Тези дни мисля да си закупя този лаптоп Sony VAIO ,но не съм запознат много с пазара на лаптопи, добре ли е като цена и може ли да се вземе нещо по-стойностно за тези пари? Много ще съм Ви благодарен ако ми помогнете при избора:) И също много се чудя дали да не сменя марката? Например с Dell/HP/Toshiba? Какво ще ме посъветвате, на добър лаптоп ли съм се спрял?

С уважение,

Петър.

Ако имаш желание да чакаш календарен месец, за да го доставят. За цената си предлага добри възможности, сега остава да каже някой потребител, как е с гаранционното обслужване в Жара и конкретно на продуктите на Сони. Видеокартата е нисък клас, но пък и цената на машината е в същия, предвид това че е от добра марка.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Модел : AS5738ZG-444G64Mn Процесор : Intel Pentium Dual Core T4400 (2.20 GHz 1 MB L2 800 MHz), Видеокарта : 1GB-DDR3 ATI Mobility RadeonTM HD 4650, up to 1791 MB of shared system memory Памет : 4GB (2x2GB) DDR 3 Дисплей : 15.6" HD 1366 x 768 pixel resolution, high-brightness (220-nit), TFT LCD 1366 x 768 pixel resolution Твърд Диск : 640GB SATA Оптично устройство : DVD +SuperMulti (tray) Екстри : 5-in-1 card reader (SD/MMC/MS/MS PRO/xD), 4 x USB 2.0 ports, 0.3MP Orbicam, ExpressCard™/54, HDMI port, Dolby®-optimized surround sound system with two built-in stereo speakers, External display (VGA) port; Headphones/ speaker /line-out port; Microphone /line-in jack; (RJ-11) port; DC-in jack for AC adapter, Gigabit Ethernet, Bluetooth, 802.11 b/g/n Батерия : 6-cell LiIon - 2.5- hour battery life Тегло : 2.80 kg Какво мислите за този лаптоп? Добър ли е за цената си - 1200лв.? Ще може ли да му се сложи Уиндоус7 и да върви без проблеми?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Модел : AS5738ZG-444G64Mn

Процесор : Intel Pentium Dual Core T4400 (2.20 GHz 1 MB L2 800 MHz),

Видеокарта : 1GB-DDR3 ATI Mobility RadeonTM HD 4650, up to 1791 MB of shared system memory

Памет : 4GB (2x2GB) DDR 3

Дисплей : 15.6" HD 1366 x 768 pixel resolution, high-brightness (220-nit), TFT LCD 1366 x 768 pixel resolution

Твърд Диск : 640GB SATA

Оптично устройство : DVD +SuperMulti (tray)

Екстри : 5-in-1 card reader (SD/MMC/MS/MS PRO/xD), 4 x USB 2.0 ports, 0.3MP Orbicam, ExpressCard™/54, HDMI port, Dolby®-optimized surround sound system with two built-in stereo speakers, External display (VGA) port; Headphones/ speaker /line-out port; Microphone /line-in jack; (RJ-11) port; DC-in jack for AC adapter, Gigabit Ethernet, Bluetooth, 802.11 b/g/n

Батерия : 6-cell LiIon - 2.5- hour battery life

Тегло : 2.80 kg

Какво мислите за този лаптоп? Добър ли е за цената си - 1200лв.? Ще може ли да му се сложи Уиндоус7 и да върви без проблеми?

По добър на такава цена едва ли ще намериш, ще върви всеки Windows. Редактирано от nikola59 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Модел : AS5738ZG-444G64Mn

Процесор : Intel Pentium Dual Core T4400 (2.20 GHz 1 MB L2 800 MHz),

Видеокарта : 1GB-DDR3 ATI Mobility RadeonTM HD 4650, up to 1791 MB of shared system memory

Памет : 4GB (2x2GB) DDR 3

Дисплей : 15.6" HD 1366 x 768 pixel resolution, high-brightness (220-nit), TFT LCD 1366 x 768 pixel resolution

Твърд Диск : 640GB SATA

Оптично устройство : DVD +SuperMulti (tray)

Екстри : 5-in-1 card reader (SD/MMC/MS/MS PRO/xD), 4 x USB 2.0 ports, 0.3MP Orbicam, ExpressCard™/54, HDMI port, Dolby®-optimized surround sound system with two built-in stereo speakers, External display (VGA) port; Headphones/ speaker /line-out port; Microphone /line-in jack; (RJ-11) port; DC-in jack for AC adapter, Gigabit Ethernet, Bluetooth, 802.11 b/g/n

Батерия : 6-cell LiIon - 2.5- hour battery life

Тегло : 2.80 kg

Какво мислите за този лаптоп? Добър ли е за цената си - 1200лв.? Ще може ли да му се сложи Уиндоус7 и да върви без проблеми?

НЕ! CPU е зле за 1200 лева, за 1299 има Лаптоп ACER Aspire 5740G LX.PMB0C.002 но с е "член И 3"
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След около месец ще ми вземат лаптоп,обаче се чудя какъв.Мисля да е за интернет,музика и висококачествени филми и игри като тези:wow,need for speed most wanted,grand theft auto san andreas,counter strike source и други с подобни изисквания.А,и call of duty 4 ако тръгне де защото мисля че искаше външно видео.Бюджета е мизерен за лаптоп-800 лева(максимум 850).Засега съм хвърлил око на този ,но не мисля че е най-добрия избор за парите.Ако може да ми препоръчате нещо добро за парите и исканията ми ще бъда много благодарен.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване