Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за Big Brother / Биг Брадър

156 гласували потребители

1. 1. Следите ли "Биг Брадър" ?

• да
      31
    • не
      64
    • от време на време
      45
    • не гледам телевизия изобщо
      16

Препоръчан отговор

Много близко го допуска до себе си.Вярно че не трябва да ги разкрият,но момчето започва да си мисли някои работи и ще остане излъган.А и сапруга и се дразни.Ако опипваха така жена ми маината и на играта бия му една глава на Мариян и си излизам. :down: Тоя има страшни нерви.Наистина са достойни за оскар ама е гадно.Играят си с чувствата на хората.За тях важи максимата че целта оправдава средствата. :angry:

<{POST_SNAPBACK}>

Подкрепям те напълно :ph34r:

Това си е според мен жива гавра-а и те са младо семейство:kiss2:

Нямат опит,много са раними все ощеПубликувано изображение

И всичко това ще застава винаги между тях...

От тук нататък-винаги ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

абе, ако тоя Пацо забремени тризначките - дали ще се родят тримата глупаци ?

Злобен, надут, върти подли номерца в стил "детската градина", обижда и се държи надменно... Малко ли е? Лично мен много ме издразни като нарече Къци "цървул"...

Юлиан също е изключително противно и комплексирано същество, не мога да го нарека мъж... Не очаквах да е чак такъв противен...

Публикувани изображения

Много близко го допуска до себе си.Вярно че не трябва да ги разкрият,но момчето започва да си мисли някои работи и ще остане излъган.А и сапруга и се дразни.Ако опипваха така жена ми маината и на играта бия му една глава на Мариян и си излизам. :ph34r: Тоя има страшни нерви.Наистина са достойни за оскар ама е гадно.Играят си с чувствата на хората.За тях важи максимата че целта оправдава средствата. ;)

<{POST_SNAPBACK}>

Съгласна съм, че Мариян след това ще се окаже доста гадно излъган, а той сякаш наистина има някакви специални усещания към Елена.

Усеща се, че Миро е супер изнервен, но аз много мразя ето такива изказвания като твоите... ще му бия една глава и...

Първо, може да съм идеалистка по отношение на любовта, но смятам, че двама души трябва да си имат доверие, щом са заедно. Ами те са женени от 5 месеца. Ако вече не си вярват, какъв е смисъла?

И второ, разсъждаваш само от гледна точка на мъжа... ами тя и Силвия се лепеше по едно време на Миро, но за това нищо не казваш... Защото на Вас - мъжете като Ви се навъртат мацки, Ви е гот! Като се навъртате Вие около мацките, пак Ви е гот! Но като се навъртат около "жената", леле мале!

Я се замисли, щом някой избира човека до себе си, трябва да му вярва! :bye:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нее аз не ти говоря за доверие. ;) .Те може да си вярват но да пуска ръце на жена ми,даже в една игра хич няма да ми е приятно.Не знам дали ще издържа,сигурно не.А и Елена постоянно плаче.Нещо май харесва Мариян.А и защо слагаш всички мъже под знаменател.Сега няма смисъл да ти обяснявам аз,не съм такъв Публикувано изображение .На всеки му е готино да е харесван,но си има граници.Щом си с един човек значи си с него. :bye:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нее аз не ти говоря за доверие. ;) .Те може да си вярват но да пуска ръце на жена ми,даже в една игра хич няма да ми е приятно.Не знам дали ще издържа,сигурно не.А и Елена постоянно плаче.Нещо май харесва Мариян.А и защо слагаш всички мъже под знаменател.Сега няма смисъл да ти обяснявам аз,не съм такъв Публикувано изображение .На всеки му е готино да е харесван,но си има граници.Щом си с един човек значи си с него. :bye:

<{POST_SNAPBACK}>

Казвал съм го и преди ще го кажа пак има два типа хора такива които са само с един и такив акоито не могат само с един.И всеки си казва според гледната точка как вижда нещата,не бива да обвиняваме никого така са преценили в тази ситуация,че е най-добре така са постъпили.Те двамата ще си се разберат после.А мисля,че си познават доста добре възможностите.Но мисля че наистина тя леко прескача границата.едно е флиртче за шоуто обаче все ми се струва че тя се увлиа и като се усети ще и е кофти на нея!Мисля че двамата ще си направят доста лоша услуга един на друг,а всички ще им гледат драмата(зрелището) нали това е Биг Брадър :ph34r:
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Подкрепям те напълно :speak:

Това си е според мен жива гавра-а и те са младо семейство:kiss2:

Нямат опит,много са раними все ощеПубликувано изображение

И всичко това ще застава винаги между тях...

От тук нататък-винаги :temperature:

<{POST_SNAPBACK}>

Аз също съм на твоето мнение,че са неподготвени.Според мен за тява е нужна стабилна семейна двойка,но от друга страна си мисля,че те умишлено са ги избрали така.Като се има впредвид,че минават през прегледи,а те със сигурност не са били единствените семейни съм почти 90% убедена,че нарочно са избрали точно тях.

За това,че си играят с чувствата на хората наистина си е гадничко,но за толкова пари мисля,че доста хора биха постъпили като тях.А и все пак нали всички участници знаят,че има семейна двойка,трябва да се съмняват във всеки и във всичко.Според мен Мариян може и да подозира нещо,но все пак не съм убедена в това. :nono:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

... А и все пак нали всички участници знаят,че има семейна двойка,трябва да се съмняват във всеки и във всичко.Според мен Мариян може и да подозира нещо,но все пак не съм убедена в това. :temperature:

<{POST_SNAPBACK}>

Isi-Pisi, никой в къщата не знае, че вътре има семейна двойка!

Освен Елена и Миро (естествено), знае само новата съквартирантка - Елена, която също има тайна индивидуална мисия: да е най-добрата семейна приятелка на двойката и да пази тайната им до другата седмица, като сега след влизането си трябва да намери удобен момент да каже на Елена и Миро, че знае за брака им. :bye:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-лошото според мен е,че още една седмица ще продължат изпитанията за Елена и Миро.Направо ми е жал за тях.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Isi Pisi права си,не бях се замислял че са ги подбирали психолизи и нарочно са вкарали младо семейство в къщата.Но така е по-гадно.Очквали са че са неподготвени за такова изпитание. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Isi-Pisi, никой в къщата не знае, че вътре има семейна двойка!

Освен Елена и Миро (естествено), знае само новата съквартирантка - Елена, която също има тайна индивидуална мисия: да е най-добрата семейна приятелка на двойката и да пази тайната им до другата седмица, като сега след влизането си трябва да намери удобен момент да каже на Елена и Миро, че знае за брака им. :bye:

<{POST_SNAPBACK}>

Съжелявам за грешката.Наистина незнаех понеже го гледам рядко. Публикувано изображение

Isi Pisi права си,не бях се замислял че са ги подбирали психолизи и нарочно са вкарали младо семейство в къщата.Но така е по-гадно.Очквали са че са неподготвени за такова изпитание. ;)

<{POST_SNAPBACK}>

Наистина е доста гадничко за тях. Публикувано изображение Само незнам как ще се разберат двамата,

за това кой е по прецакан.Елена казва,че е тя,а съм сигурна,че мъжът и си мисли точно обратното.Nandini,дано успеят да преодолеят кризата. :eek:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Елена наистина започва да прекалява. Вярно, че има мисия, но може все някак да отблъсне Мариян и да го свали на земята. Иначе има голяма опасност да не е женена още дълго.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 месеца по-късно...

Big Brother за известни личности у нас ще има и ще стартира през март месец. Зрителите сами ще решат кои популярни родни персони да гледат в риалити шоуто. От днес те ще могат да гласуват чрез sms или в интернет страницата http://www.vip.bigbrother.bg/. В България Big Brother VIP ще се казва VIP Brother (ВИП Брадър) и ще трае 28 дни.

Докато гласуването тече (25 януари - 8 февруари), имената, които събират най-много гласове, ще получават и специални покани за участие в кастинг. Те сами ще решат дали да се явят. Броят на участниците ще бъде определен на по-късен етап, но едва ли ще надскочи 10 души, съобщиха организаторите. Победителят в първия сезон на VIP Brother печели голямата награда от 50 000 лева. След всяка поредна елиминация, изгоненият VIP Съквартирант ще получава и чек с пропорционална на престоя му в Къщата стойност.

Риалити шоуто за знаменитости съществува от 1999 г., когато в Холандия е излъчен неговият първи сезон, продължил 31 дни. На Острова в момента тече четвърто издание.

Източник: Монитор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, те популярните родни персони едва ли ще могат да покажат целия си "блясък" само за 28 дни. Малко време са им оставили, за да се изявят, няма да успее да проличи злобабичката и конкуренцията за това време...Не че ще го направят заради парите, славата е определено много по-голям мотиватор, за да останат по-дълго време, но все пак не е ли малко нечестно на обикновените хорица да не дават пари, прошорционлано на престоя им? Не е, защото популярните защо са популярни, ако това не носи дивиденти...Шоу да става! А и рекламите по време на това време ще са доста гледани. :wors:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересен замисъл , но наистина 28 дена са им малко. Един вид те немогат да бъдат бодлагани на 3 месечен "терор" както останалите хора, само заради това , че са известни!!! :eek: Не ви ли се струва малко гадно?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами звучи доста гадно, и едните са хора и другите са хора, но аз лично не обвинявам режисьорите понеже нито една "звезда" не би се съгласила да влезне в къщата за 3 месеце при положение , че навън има по важна и по стойностна работа..... Ще падне голям смях... аз искам да видя вътре Азис и Евгени Минчев :angry:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз гласувах за генерал Бойко Борисов-да има и един мъж поне де-да си оплакнем очите тва жените ;) и за Албена Вулева-да си имам една адашка устата и бъбрива :yanim:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой ми каза,че и Митьо Пищова щял да участва ама не съм сигурен.

<{POST_SNAPBACK}>

Аз го писах в една по-стара новина, ама не можах да я открия! :yanim:
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой ми каза,че и Митьо Пищова щял да участва ама не съм сигурен.

<{POST_SNAPBACK}>

Него и без да го канят е първа писта навсякъде-поне ще има голяма веселба :help:-ще разказва за карамфилчетата,дето ги подарява и за ваната с мляко и мед Публикувано изображение
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз гласувах за Азис и Венета Райкова Публикувано изображение Ще е много забавно Венета и Албена в една къща.. двете конкурентки :wors: А иначе няма да е лошо и Бойко да участва, но с тези задължения като кмет на София, ще му е малко трудно и няма да приеме. Поне така мисля.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз гласувах за Волен Сидеров и Камелия ... но не ми се вярва да се навият да участват ^^

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз гласувах за Волен Сидеров и Камелия ... но не ми се вярва да се навият да участват ^^

<{POST_SNAPBACK}>

Сидеров,xaxaxaaxaxa да гледаме сеир там-едва ли ще иска :nono:

А иначе дано не се окаже толкова тъпо като Биг Брадър 2

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

Най-обсъжданата тема напоследък е кои известни личности ще влязат в Къщата на VIP Brother. Имената вече са известни на продуцентите, които тези дни подписаха и последния договор с участник. Най-сигурните участници до момента са поп-фолк тандемът на сцената и в реалния живот Райна и Константин, тъй като те в интервюта нескрито коментираха влизането си в къщата. "Коцето ме навива да влизаме в къщата отдавна. Прегледахме договорите, които предлагат и най-вероятно ще подпишем", каза неотдавна певицата на "Пайнер". Сред останалите имена, които се очаква да влязат, са пеещият водещ Део, „горещата" Венета Райкова, манекенката Снежина Вълкова, варненският травестит Елза Парини. Митьо Крика все още обмислял влизането си, говореха доскоро негови близки. Шок кралят на поп-фолка Азис също попада сред 12-те кандидати. Преговорите между него и Нова телевизия преминали най-успешно. Появата му в риалити шоуто още повече ще скандализира хората, убедени са продуцентите. Водещата на "Сигнално жълто" Албена Вулева също е сред кандидатите за шоуто. В момента жълтата телевизионерка се е покрила и не дава интервюта именно заради влизането є в Къщата.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз гласувах още като пуснаха анкетата в сайта им за професор Вучков(за сеир :yanim:) и Маги Вълчанова(за окото).Яд ме е само че малко ще ги държат и няма да видим на какви магарии са способни.Не мисля че тия фолкаджии Райна,Майна и разни други за най-интересните за гледане ама квото стане.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами звучи доста гадно, и едните са хора и другите са хора, но аз лично не обвинявам режисьорите понеже нито една "звезда" не би се съгласила да влезне в къщата за 3 месеце при положение , че навън има по важна и по стойностна работа..... Ще падне голям смях... аз искам да видя вътре Азис и Евгени Минчев :clap:

<{POST_SNAPBACK}>

много си права!Те са прекалено глезени и ако например трябва да си правят кащата като в Bigbrother2 100% няма да успеят.Пък да издаржат 3 месеца??

Просто е невазможно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване