Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за Big Brother / Биг Брадър

156 гласували потребители

1. 1. Следите ли "Биг Брадър" ?

• да
      31
    • не
      64
    • от време на време
      45
    • не гледам телевизия изобщо
      16

Препоръчан отговор

• Отговори 2,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

абе, ако тоя Пацо забремени тризначките - дали ще се родят тримата глупаци ?

Злобен, надут, върти подли номерца в стил "детската градина", обижда и се държи надменно... Малко ли е? Лично мен много ме издразни като нарече Къци "цървул"...

Юлиан също е изключително противно и комплексирано същество, не мога да го нарека мъж... Не очаквах да е чак такъв противен...

Публикувани изображения

Може би най-тъпото предаване което съм гледал :wors:

Много по-интересно ще е Survivor по bTV

Абсолютно споделям това мнение . Някак си Survivor ще бъде нещо новаторско в България и мисля , че ще събере по-голяма аудитория

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Името на победителя го знаят много българи следящи самото предаване, заради тенденциите и това кой най-малко се е изложил. Тъпо е да се търси зад всяко нещо нещо гнило - стига с алогичната съмнителнот само и само за да се съмняваме в нещо. Можеш ли да кажеш какво печелят NOVA и SIA от това да определят някой за победител??? като самото предаване е адски печелившо за тях със суми далече над тези хиляди които дават - че то само sms-ите в последното предаване/след ДДС-то и процента за мобилните оператори/ покриват печалбата, ами рекламата която е 5 хилки за 30с. изобщо никакъв смисъл. И какво е един жълт вестник с екип от 10 човека и никакъв бюджет за търсени на клюки

Всеки има право на мнение. Аз не налагам моето. :yanim:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прочетох днес в един вестник (за съжаление не си спомняй кой, може да е бил и "жълт" ), че сред участниците щяло да има бременна жена, хомосексуална двойка и болен от СПИН млад мъж с тикове. Особено последното направо ме потресе. И това ако не е гавра, здраве му кажи :help: просто нямам думи, "потресена" е меко казано..... Надявам се да не е истина Публикувано изображение

Мисля, че в търсенето на сензации и рекламни ходове, някои хора престъпват елементарни и фундаментални морални норми.

Не знам кой би го гледал, ако това, не дай си Боже, се окаже истина. Някой болен мозък като сценаристите и продуцентите на подобни идиотщини.

Това че си прочела нещо в жълт вестник автоматично го прави 90% лъжа, но да предположим, че е вярно е редно да попитам къде е проблема в това да участват в предаването бременна жена, хомосексуална двойка и болен от СПИН млад мъж с тикове ? Та на тях какво им е ? Не са ли част от това общество? Или нещо им има, че не могат да ги дават по телевизора Публикувано изображение

Гарвата къде е ? С кой ? Болния от спин ? Че като е болен от спин какво (мисля че трябва да гледаш филмът Филаделфия - с Том Ханкс ще си промениш мнението за някои работи) ? Дай да ги излоримае някъде и да ги посипем с пепел ! Те , тези хора отиват там защото искат, не търсят Вашето съжаление.

Морални норми ? Мила , огледай се наоколо ....

А колкото до болните мозъци на сценаристите и предоцентите , не се притеснявай за тях , познавам ги , съвсем нормални хора са които доста успешно правят пари , в което разбира се няма нищо лошо.

Не мисля че е морално да се възпоолзваш от нещастието за да извлечеш изгода.А друг е въпроса за тези дето ще са в шоуто какви личности са, за да парадират и се правят на клоуни с цел да спечелят и те нещичко.Поне не са толкова виновни.А за президента ,царя и така нататък политици е съвсем друго.И те са неморални личности ако крадат,но това е различно от предното.

Изобщо защо поставяте нещата в една графа-само морално ,и само неморално.Живеота е много по-шарен,няма само - и +,няма само бяло и черно.Има нюанси на всичкото това.

Аз не го гледах и няма да го гледам пак,направо се отвращавам от тази мания която обазема народа когато има шоу като Биг Брадър.Ебах си колко трябва да си паднал за да те кефята долните гащи и кирливите ризи на другите,да се кефиш на нечие излагане,да коментираш глупостите им,да ги издигнеш в култ.

Е те това е то стария римски принцип за хляба и зрелищата.Срамота,човека се връща към животното,вместо да се извисява. Срам и позор!

Драги съфорумецо , стоящ на най-високото стъпало на хранителната верига и най-еволюиралото същество на нашата планета , позволи на мен ,деволюиралото едноклетъчното, което ще си позволи да гледа от време на време предаването да се изкаже.

Ти мислиш ли , ако сметнем рабира се, че уастниците ще са бременна жена, хомосексуална двойка и болен от СПИН млад мъж с тикове , както каза chain_reaction си седят в къщи и проклинат съдбата , че са се родили хомосексуалисти или че се е заразил от спин или че е забременяла Публикувано изображение Те не търсят вашето съжаление , те са равнопоставени членове на това общество с които може би учите , работите, разминавате се всекидневно по улицата. Това което правите вие тук се нарича дисктиминация :sobbing:

Изключително тъпо предаване с изключително прости участници и неспиращи се пред нищо за пари продуценти. Всяко следващо е по-унизително за човешкия вид от предишното. Както каза dragozow понеже не ми харесва няма да го гледам - канали много. Това обаче не означава, че не мога да имам мнение. Понякога се налага да се загледам в него в някое заведение. Любопитно ми е до колко ниско може да падне човек. Изглежда няма долна граница!

Тъпо предаване, тъпи участници, тъпи продуценти - тъпо изказване брат ми :help:

Дали е тъпо предаването , това е доста субективно. Дали са тъпи участниците - най-малкото още не са избрани за да ги опрделяш като умни и глупави , но щом толкова смело се изказваш най-вероятно зад гърба си имаш вече няколко висши образования , 2-3 доктурантури , написал си няколко книги може би и изчел разбира се без брой много книги :computer2: ай сктир :sobbing:

Продъцентите били тъпи ?! WTF ! Хората правят телевизия и от това вадят пари. Не продават дрога на децата , не търгуват с оръжие. Мисля че трябва да им кажем едно голямо браво.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тъпо предаване, тъпи участници, тъпи продуценти - тъпо изказване брат ми :help:

Дали е тъпо предаването , това е доста субективно. Дали са тъпи участниците - най-малкото още не са избрани за да ги опрделяш като умни и глупави , но щом толкова смело се изказваш най-вероятно зад гърба си имаш вече няколко висши образования , 2-3 доктурантури , написал си няколко книги може би и изчел разбира се без брой много книги :computer2: ай сктир :sobbing:

Продъцентите били тъпи ?! WTF ! Хората правят телевизия и от това вадят пари. Не продават дрога на децата , не търгуват с оръжие. Мисля че трябва да им кажем едно голямо браво.

Брат ми тъпо е - всеки мислещ човек го признава :) Нещо ми подсказва, че участниците в 3-та част няма да са по-стока от 1-ва и 2-ра :help: Имам само едно висше - к'во да се пра'и - тъпо парче съм :sobbing: Всичко около поста ти се върти около правенето на пари - и това е тъпо. За "ай сиктир" - следващия път :) Редактирано от pitman (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

pocketrocket, олеее.....чак глава ме заболя....пощади ме, моля те, станала съм преди малко Публикувано изображение

Аз ли не мога де изказвам като хората, не знам... От къде реши, че имам нещо против тези хора???? Ами те, разбира се, са хора като всички нас.... Освен това съм гледала и Филаделфия, и Хлапета, и Джия----->>>> просто да ти кажа, понеже ми препоръчваш да гледам Филаделфия. И зобщо съм много, ама много далеч от мисълта да "покриваме с пепел" (цитирам твоя израз) когото и да било.

Мисълта ми беше, че е ЗА МЕН ----->>> а моето мнение не е меродавно----->>> е прекалено това да се дава там колко ===>3 месеца??? -по национална телевизия. Нищо друго не съм искала да кажа или да обиждам или еди-кво си, ок ?

Редактирано от chain_reaction (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В правенето на пари няма нищо лошо, стига да е законно. Явно трябва да изкараш още едно , току виж ти помогнало да си представиш нещата и от друг ъгъл.

chain_reaction бях останал с друго впечатление , но добре че поясни. В същност идеята на поста ми не беше да бъда заядлив , по-скоро ироничен

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък си го гледах....и това ако имам възможност ще го гледам. И не защото ме кефи кой знае колко форматът му или нещо подобно. Просто супер много ме кара да се замислям мен ако ме затворят в тая къща кво ше правя. Лично мое мнение си е че отстрани погледнато повечето хора са жалки....И благодаря на Бога, че мен някой отстрани не ме снима шото ще се хвърля от някой мост....Хахахахаххаха това е просто доказателство черно на бяло което показва елементарните емоции на които често се поддаваме.... А това, че организаторите са тъпаци спор няма!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В правенето на пари няма нищо лошо, стига да е законно. Явно трябва да изкараш още едно , току виж ти помогнало да си представиш нещата и от друг ъгъл.

Не казвам, че е лошо. Понеже си доста навътре с ТВ-шоутата айде сравни ББ с някое от кабеларките. Наистина се замислям да изкарам още едно - благодаря за съвета.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вие защо си мислите че ако вкарат някой от вас няма да се издъни.Това са все пак три месеца в които и най-големия актьор ще сгреши.Всичко е добре режисирано с цел да го коментираме после,демек има интерес.Тези които казват че е тъпо да си пуснат Слави :computer2:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вие защо си мислите че ако вкарат някой от вас няма да се издъни.Това са все пак три месеца в които и най-големия актьор ще сгреши.Всичко е добре режисирано с цел да го коментираме после,демек има интерес.Тези които казват че е тъпо да си пуснат Слави :computer2:

Аз не си мисля това :sobbing: Естествено, че всеки ще се издъни. Тъпото и на предаването и на продуцентите е, че идеята на това шоу се основава на елементарната човешка простотия
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Винаги съм готов да помогна със съвен :sobbing:

Само дето не разбирам какво имаш в предвид да сравня ББ с някоя от кабеларките :computer2:

dragozow разбира се че е режисирано , в смисал, че се излъчва избирателно :sobbing:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

мисля, че негативните емоции почнаха да взимат връх, а това вече е кофти.

Затова ще обобщя:

да го гледа, който иска

защото май наистина предизвиках верижна реакция с първия ми пост :computer2:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само дето не разбирам какво имаш в предвид да сравня ББ с някоя от кабеларките :computer2:

Например с "Are you tough enough". Не помня по коя кабеларка съм го гледал. Или със "Страх" Ще коментираш ли качеството и разликата в класите? Редактирано от pitman (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В крайна сметка май не нещата не опират до това дали ще го гледаме или не. Аз специялно няма да го гледам, защото нямам това търпение, но съм твърдо за това предаване.

Както написах в първия си пост

Брадърите се завръщат , това е добре, поне обществото ще има какво да гледа , обсъжда, одобрява, неодобрява, хвали и псува. Както се предполага Биг Брадър ще провокира хората по един или друг начин.

Например с "Are you tough enough". Не помня по коя кабеларка съм го гледал. Или със "Страх" Ще коментираш ли качеството и разликата в класите?

Съжалявам не съм запознат с "Are you tough enough" а "Страх" не ми беше интересно, не съм го гледал.

П.П. Proffit (01:59 PM) : aj siktir na majka ti i ba6ta ti ako obi4a6 :computer2:

Няма кой да те бие просто :sobbing:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз ще гледам,разбира се няма да е нонстоп ама поне вечер едночасовото.Другите предавания като Страх не са риалити,там се излъчва само каквото искат продуцентите и не се търси пошлото в човека каквато е задачата на ББ.Обичам да гледам ББ защото отначалото си имам два-три фаворита които стават на един и даже на нито един с течението на предаването.Бих заложил на съвсем нормален човек който не се стяга за пред камерите,не се прави и на много разпуснат и не парадира с нищо пред останалите.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз ще гледам,разбира се няма да е нонстоп ама поне вечер едночасовото.Другите предавания като Страх не са риалити,там се излъчва само каквото искат продуцентите и не се търси пошлото в човека каквато е задачата на ББ.Обичам да гледам ББ защото отначалото си имам два-три фаворита които стават на един и даже на нито един с течението на предаването.Бих заложил на съвсем нормален човек който не се стяга за пред камерите,не се прави и на много разпуснат и не парадира с нищо пред останалите.

Разбира се всеки с вкусовете си dragozow, но защо едно шоу непременно трябва да има пошлост?
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
pitman майки и бащи ..... дай да не ставаме груби. Не знам какво обидно видя в израза "ай сиктир". Не съм седнал да пиша в тая тема за да обиждам някой. Ако с нещо толкова съм те обидил, поднасям извиненията си публично.В онзи , дългия ми пост с цитатите нямах идея да обидя някой, просто ви иронизирах малко или може би не чак толкова.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

pitman майки и бащи ..... дай да не ставаме груби. Не знам какво обидно видя в израза "ай сиктир". Не съм седнал да пиша в тая тема за да обиждам някой. Ако с нещо толкова съм те обидил, поднасям извиненията си публично.В онзи , дългия ми пост с цитатите нямах идея да обидя някой, просто ви иронизирах малко или може би не чак толкова.

Приети са. Аз също поднасям своите - нямам нищо против родителите ти, просто не обичам да съм длъжен. Та да се върнем на ББ ако искаш :computer2: Казвам, че е тъпо, защото както и dragozow спомена, а също и ти индиректно - залага се на пошлост, скандали и простотия. Не ги ли има достатъчно в обществото? Парламент, държавни институции, дори и по форумите Публикувано изображение Казваш, че "Страх" не ти е харесало - различен вкус имаш, което разбира се си е съвсем нормално. Но аз под шоу разбирам нещо, което е по-различно от ежедневните простотии. Не че на ББ1, което гледах всяка вечер не съм се смял, когато Найденчо се изпика в един леген, ама нали...
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбира се всеки с вкусовете си dragozow, но защо едно шоу непременно трябва да има пошлост?

Мисля че да,това е шоу в което се залага на човешките слабости.Да оставиш един пушач седмица без цигари и после да му предложиш да натопи съквартиранта за една цигара е точно това.Тук се залага на човешките взаимотношения които невинаги са добри,още повече че обстановката допълнително ги наелектризира.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Залага се на съвсем нормални, всекидневни и човешки взаимоотношения, каквито най-вероятно имаш и ти. За това не виждам простотията и пошлостта. Ако смяташ че е така то и целия наш живот трябва да е прост и пошъл , което от части си е вярно де. Хубавото в сравнение с парламента и институциите е че в ББ учасниците не носят костюми и не използват думички, които обикновенните хора не разбират какво означават.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Залага се на съвсем нормални, всекидневни и човешки взаимоотношения, каквито най-вероятно имаш и ти.

Имам разбира се, но мен не ме гледа цяла България, като върша такива неща. Нещата, с които аз не се гордея не стават достояние на толкова хора, а в ББ ги представят като шоу. Е щом толкова народ го гледа и пуска СМС-и сигурно наистина е шоу. Ама какво шоу? Носи пари и не е незаконно, като дрога и т.н. Така си е, но в моите представи за шоу влиза нещо, направено с много пари и с поне малко финес. Без лоши чувства към привържениците на ББ, но за мен тое чалгата на ТВ-шоутата. Искам да гледам нещо различно от ежедневни битовизми

П.П. Аз май нямам какво повече да кажа

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи опираме до това да дадем точна дефинця на думата шоу и това дали трябва да се дава по телевизора :wors:

Е ББ е шоу, направено е с много пари , говорим за чисто матриална страна - къща, мебели, обстановка, идея! , огранизация, екип. Това което бере негативи от теб и хората против ББ са нещата, които се случват между хората вътре. Като се съчетаят тези две неща се получава жаланата реакция, а именно 2 месеца преди да започне ББ вече започват дискусиите, завихря се интереса ето за това ББ е феномен с чрез който хората се забавляват - ШОУ

Кажи ми как да не стиснеш ръката на продуцентите или на създателите или на Джордж Оруел, който за съжаление не е сред живите.

.... но мен не ме гледа цяла България, като върша такива неща. Нещата, с които аз не се гордея не стават достояние на толкова хора, а в ББ ги представят като шоу.....

Точно там е работата, че това там не си ти, а други хора. Ако видиш някъде в някоя случка себе си , ще се усмихнеш и ще си кажеш - ей това и на други хора се случва , добре че нямаше кой да ме види мене когато ми се случи.

Народа го е казал - на чужд гръб и 100 тояги са малко

В крайна сметка едва ли ще успеем да се накараме да харесваме/нехаресваме ББ. Аз се опитвам да докажа, че ББ е феномен в телевизията не, че съм му колкова голям фен :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Между другото кастингът вече е стартирал и продуцентите търсят "локални звезди". Някой да е ходил да участва на кастинга ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване