Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за Big Brother / Биг Брадър

156 гласували потребители

1. 1. Следите ли "Биг Брадър" ?

• да
      31
    • не
      64
    • от време на време
      45
    • не гледам телевизия изобщо
      16

Препоръчан отговор

Да,определено е Росито.Дали някой знае защо точно Веселин е пожелал да излезе след като влезе семейството на Здравко?Освен това което казаха по Нова имам предвид.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

абе, ако тоя Пацо забремени тризначките - дали ще се родят тримата глупаци ?

Юлиан също е изключително противно и комплексирано същество, не мога да го нарека мъж... Не очаквах да е чак такъв противен...

Злобен, надут, върти подли номерца в стил "детската градина", обижда и се държи надменно... Малко ли е? Лично мен много ме издразни като нарече Къци "цървул"...

Публикувани изображения

Да,определено е Росито.Дали някой знае защо точно Веселин е пожелал да излезе след като влезе семейството на Здравко?Освен това което казаха по Нова имам предвид.

Какво са казали по Нова? Аз май нещо не съм разбрала. Защо Веселин е искал да излиза ? Пък и предполагам че ако изгонят Здравко и семейството му си тръгва.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно бай Зографски вече си е чиста проба сенилен старец, щом като си е намерил матреса като тая предвзета алкохоличка Росица Новева. Баааааааа и наглата кльосавица!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вчера гледах постоянния канал пичовете май ги бяха уредили със стриптизьорка за ергенското парти на Здравко. Аз хванах само коментарите от представянето и, но бях възхитена от ДесиСлава. Значи тази мадама не спря да пее и след като Азис се включи такъв купон си направиха хорицата. Наистина тази къща на по - весела компания не е попадала. И честно казано миналата година пак бяха вкарали певци ама никой една вярна нота не изпя, (ако изключим Дичо естествено) а сега тези двамцата направо трепят и са купонджии и са веселяци и ти е готино да ги гледаш. Лично аз бях възхитена. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Рекламната фраза “Гледам и не вярвам на ушите си” за втория сезон на ВИП Брадър е на път да се превърне в шокираща истина. Тази година продуцентите наистина надминаха себе си в изненадите си към зрителите. Специално за сватбата на победител в първия Биг Брадър в у нас, която ще се състои днес в Къщата на Големия ВИП брат, в България пристигна супер звезда, от която всички знаменитости в Бояна ще онемеят. След дълги преговори и срещу огромен хонорар на венчавката ще пее лично поп кралицата Мадона. Не е ясно колко пари е получила Мадона за българската си ВИП изява, но като се има предвид, че Кристина Агилера пее на частни партита срещу 2-2.5 млн. долара, хонорарът на “Материалното момиче” трябва да е наистина впечатляващ. Звездата кацна в събота вечерта на летище София с частния си самолет при изключителни мерки за сигурност . Мадона е придружавана от съпруга си режисьорът Гай Ричи. Появата на звездата в Къщата със сигурност ще докара сърцебиене на съквартирантите, особено на Азис, който е огромен почитател на 48-годишната звезда. Пък дали няма и да присъстваме и на първото погребение в къщата :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Незнам ама искам Росито вън,Васко след нея.

Защо пък Васко :) Той се показа като толкова естествен и готин човек, весел, душа на на компанията, малко ексцентричен ... съвсем друго очаквах от него, а той се оказа сладур и половина.

И аз мисля като dindi, че по-весела компания не е имало в къщата. За първи път предаването е наистина интересно, не толкова със скандали и битовизми, колкото с купоните, които се завихрят вътре Публикувано изображение

Всеки момент ще започне сватбата на Здравко и Христина.

Редактирано от shanna (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз не харесвам Азис..противен ми е!ноо в къщата ми направи впечатление,че всъщност е много весел човек и даже музикално образован :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо пък Васко :P Той се показа като толкова естествен и готин човек, весел, душа на на компанията, малко ексцентричен ... съвсем друго очаквах от него, а той се оказа сладур и половина.

И аз мисля като dindi, че по-весела компания не е имало в къщата. За първи път предаването е наистина интересно, не толкова със скандали и битовизми, колкото с купоните, които се завихрят вътре Публикувано изображение

Всеки момент ще започне сватбата на Здравко и Христина.

Защото ми е противен...и неестествен.Играе роля и не е себе си.Много малко от участниците са истински.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Рекламната фраза “Гледам и не вярвам на ушите си” за втория сезон на ВИП Брадър е на път да се превърне в шокираща истина.

Тази година продуцентите наистина надминаха себе си в изненадите си към зрителите. Специално за сватбата на победител в първия Биг Брадър в у нас, която ще се състои днес в Къщата на Големия ВИП брат, в България пристигна супер звезда, от която всички знаменитости в Бояна ще онемеят.

След дълги преговори и срещу огромен хонорар на венчавката ще пее лично поп кралицата Мадона. Не е ясно колко пари е получила Мадона за българската си ВИП изява, но като се има предвид, че Кристина Агилера пее на частни партита срещу 2-2.5 млн. долара, хонорарът на “Материалното момиче” трябва да е наистина впечатляващ.

Звездата кацна в събота вечерта на летище София с частния си самолет при изключителни мерки за сигурност . Мадона е придружавана от съпруга си режисьорът Гай Ричи.

Появата на звездата в Къщата със сигурност ще докара сърцебиене на съквартирантите, особено на Азис, който е огромен почитател на 48-годишната звезда.

Пък дали няма и да присъстваме и на първото погребение в къщата :)

хахахаах http://www.dnes.bg/article.php?id=34653 ЧЕСТИТ 1 АПРИЛ
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вчера гледах постоянния канал пичовете май ги бяха уредили със стриптизьорка за ергенското парти на Здравко. Аз хванах само коментарите от представянето и, но бях възхитена от ДесиСлава. Значи тази мадама не спря да пее и след като Азис се включи такъв купон си направиха хорицата. Наистина тази къща на по - весела компания не е попадала. И честно казано миналата година пак бяха вкарали певци ама никой една вярна нота не изпя, (ако изключим Дичо естествено) а сега тези двамцата направо трепят и са купонджии и са веселяци и ти е готино да ги гледаш. Лично аз бях възхитена. :wors:

:clap: Изцяло съм съгласна :) Такава готина компания са. ПОстоянно се смеят и ти повдигат купон. Ето че пак може да е интересно без някви интриги и такива глупости. Тва е най-готиния Брадър досега май. Макар че мн харесвах и първия ;) Само се чудя кога ще почнат да им дават мисии. Ще стане още по-интересно
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,предния Big brother го гледах онлайн с помоща на една руска програма.Изтрих я след края на шоуто и сега искам да разбреа дали може пак с нея да се гледа и ако е така как да си я смъкна.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-готиният брадър до сега е просто по причината, че предните бяха абсолютни халтури.....

Ми да може и така да се каже ама :yanim: Тук не че няма "халтури" но просто се опитват да се покажат като по-големи звезди
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обаче Деса спечели моето уважение с този глас, сега я слушам на денонощната как пее и направооооооооо.....нямам думи..евала на булката...

Деса винаги ми е била любимка и ще остане такава макар че вече не слушам този сорт музика :yanim: Тя просто има ангелски глас и никой не може да го отрече
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук сте фенове на Пайнер само май :yanim: Пее ама умствения и багаж го няма,като играха на столици че спуках от смях и на двамата.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ем някой да е казал че трябва да си умен за да спечелиш точно тайъв вид игра. Ако се гледа умствения багаж значи шоуто е "Стани Богат" (примерно). И как в минали брадър спечелиха тризначките. Те да не би да бяха нещо мн умни ? Така че тва са пълни глупости

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ем някой да е казал че трябва да си умен за да спечелиш точно тайъв вид игра. Ако се гледа умствения багаж значи шоуто е "Стани Богат" (примерно). И как в минали брадър спечелиха тризначките. Те да не би да бяха нещо мн умни ? Така че тва са пълни глупости

Това показва каква ни е нацията чалгаджийска щом идолите и незнаят коя е столицата на Швейцария.Извинявай ама точно затова тинейджърите затъпяват и немогат да проведат един смислен разговор.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Скандали заради ергенско парти

Ергенско парти в навечерието на сватбата между Здравко и Христина изпокара всички двойки във VIP-къщата.

В съботната вечер Биг Брадър организира забавление със стриптийзьорки за мъжете, както повелявала традицията, а жените, сред които и Азис, трябваше да се изолират в спалнята. Това доведе младоженката Христина до истерия. "Бясна съм! Какво значи традицията била такава! Като са по традициите, хайде да идваш утре да ме взимаш от баща ми!", нареждаше тя към Здравко, който се опитваше да я успокои. "Ако тук влязат стриптийзьорки, ще ги изгоня!", зарече се тя.

Венета Райкова не остана по-назад от Христина. "Биг Брадър ще ни разведе! Мене ще ме разведе!". На опитите на Маги Желязкова да я успокоява, водещата на "Горещо" отговори: "И твоят мъж да беше вършал в тази къща тук с друга, и на тебе щеше да ти е кофти. Тишо прави секс ей тука на това легло с една лесбийка...". Е значи все пак не е била лесбийка, иронично се намеси Деси Слава.

Азис също се включи в хора на обидените. Заяви, че хем ще се развежда, хем ще си излезе от къщата. "Затвориха ни кат арабкини тук. Ако така лесно курвите прекрачват прага на VIP-къщата, какво остава за другите хора! Ще влезе някой, който ще ни изтреби до шушка тук", вълнуваше се "славеят от Костинброд", докато вървяха приготовленията за ергенския купон.

В крайна сметка Биг Брадър разреши присъствието и на жените на партито, стига Здравко да ги поканел. Те обаче се почувстваха обидени и повечето от тях не пожелаха да напуснат спалнята.

Източник: Монитор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Скандали заради ергенско парти...

Не че съм го гледала, ама да беше организирал и женско парти бай ти брадър. Наистина е несправедливо. За едни има шоу, за други нема. Що за традиция е тва. И аз да бях и аз щях да се обидя, засегна и огорча. Да стоят като наказани в една стая, егати глупостта.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Eй, ама са превземки тези наши звезди...Ако мъжете им гледаха голи мацки в къщи си пред Нета или някоя списание нямаше да вдигат толкоз пара ама нали е публично. Голяма лигавщина от страна на дамите. Те мъжете дори възприеха стриптизьорката повече на майтап, отколкото като някакъв сексуален обект. Пълна простотия, я да се вземат в ръце малко. А Азис май така или иначе ще зареже Китаеца като им гледам "либоФта"... :speak:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Скандали заради ергенско парти

Венета Райкова не остана по-назад от Христина. "Биг Брадър ще ни разведе! Мене ще ме разведе!". На опитите на Маги Желязкова да я успокоява, водещата на "Горещо" отговори: "И твоят мъж да беше вършал в тази къща тук с друга, и на тебе щеше да ти е кофти. Тишо прави секс ей тука на това легло с една лесбийка...". Е значи все пак не е била лесбийка, иронично се намеси Деси Слава.

Някой да я е карал насила да влиза Публикувано изображение Че и мъжа си да взима ...

Ама щом е за рейтинг - може! Тогава трай, бабо ... ;)

И какво толкова се превземат, като че ли ако беше навън нямаше пак да си спретнат нещо такова. Да бяха излезли и те от спалнята - да се позабавляват, да се посмеят.

Редактирано от shanna (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък си мисля, че Венета щеше да си реагира така и навън. И нищо чудно.. ревнива жена е, пази си мъжа.. Защо не?!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой знае ли интернет адрес за гледане вип брадър онлайн.. но да е за по слаб интернет до 384кбпс

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване