Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за Big Brother / Биг Брадър

156 гласували потребители

1. 1. Следите ли "Биг Брадър" ?

• да
      31
    • не
      64
    • от време на време
      45
    • не гледам телевизия изобщо
      16

Препоръчан отговор

Що пък да е невъзможна... Ще я оставям самичка когато и се прииска да си поговори сама, ще й давам водчица, ракийка и уиски, цигари ще й купувам, комплименти ще й правя.

Ще й ги хвърляш през решетките на клетката :angry:
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

абе, ако тоя Пацо забремени тризначките - дали ще се родят тримата глупаци ?

Юлиан също е изключително противно и комплексирано същество, не мога да го нарека мъж... Не очаквах да е чак такъв противен...

Злобен, надут, върти подли номерца в стил "детската градина", обижда и се държи надменно... Малко ли е? Лично мен много ме издразни като нарече Къци "цървул"...

Публикувани изображения

Ще й ги хвърляш през решетките на клетката ;)

Нека не бъдем брутални, но ако се наложи... :rolleyes: Е, аз и така ще я обичам. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз по принцип не го гледам, но веднъж си задържах малко погледа и видях, че тая Росица е много зле,за другите не мога да кажа

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ха ха ха

Аз пък ако бях на Венета, до сега да не съм се омъжила Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мнението ми за Десислава и за Азис много се подобри,а Венета Райкова много ми падна в очите,не че някога съм я харесвал,но направо егати злобния човек ... Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ха ха ха

Аз пък ако бях на Венета, до сега да не съм се омъжила Публикувано изображение

Ми намерила жената отдушник на злобата си - омъжила се

Тоя Тишо малии мазохиста Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми намерила жената отдушник на злобата си - омъжила се

Тоя Тишо малии мазохиста Публикувано изображение

Мъжемразец. Публикувано изображение Или може би се опитва да потисне гейското в себе си, хващайки една харпия, която да го пляска от време на време и да го вкарва в пътя. ;p

Или просто винаги попада на лесбийки. ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хах...Венета и Васко.Бих ударил по един глас и за двамата.Венетка защото е клюкарка и интригантка,а ВаЗко защото е неестествен и прави театри там.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз като ви говорих, че Деси е направо китка, вие -не. Толкова злоба и пресметливост има във Венетчето, че другите са направо божикравички. Дано да излезе, че само им разваля купона.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако сега я изгонят, направо ще полудее от яд, завист и злоба, че Азис ще остане след нея. Няма да го преживее. "Звездата" да си отиде преди Азис. Ще изпада в някакви кризи, 100%. Със сигурност ще е интересно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Азис ще напусне доброволно в петък, още преди номинациите снощи е изразил това свое желание все пак брадъра го отказа като му прочете моменти от договора според който не може да напусне първите две седмици доброволно, ако го направи няма да вземе сумата за участието си, а според някои тя е 100.000 лева. Въпреки това все още има минимален шанс, може би никакъв ДесиСлава да успее да го откаже. Като цяло обаче всичко което Венета наприказва за Азис и кръга му ще бъде спукано ако Азис излезе сам.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе ще ме е яд доброволно или не, Венетка да излезне след Азис, тази някой трябва да я свали на земята...

Редактирано от dindi (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако сега я изгонят, направо ще полудее от яд, завист и злоба, че Азис ще остане след нея. Няма да го преживее. "Звездата" да си отиде преди Азис.

Ще изпада в някакви кризи, 100%. Със сигурност ще е интересно.

Ако я изгонят преди ВаЗко ще му спретне някое злобно предаване отвън.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе да я гонят тая, и ако може след това да вкарат стриптизьорки , че да позеленее от яд и ревност... Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Хехехе :yanim:

Тя не ще издържи навън при това положение :clap: Ако номинират Тишо ще си счупи телефота да го вади отвътре... ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ама нека стриптизьорката да е с по-големи гърди от предната :) п. п. А бе не ти ли бяха останали 50 лева?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако я изгонят преди ВаЗко ще му спретне някое злобно предаване отвън.

Но това, което Венетка си спретна сама на себе си - вътре, не може да го надмине, каквото и да направи за Азис :clap:
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Жал ми е за такива хора" -> Катето Евро за Венета И на мен ми е жал,Кате,ама в живота трябва да има и такива. В езотериката се наричат тъмни личности.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чета,че тук яко оплювате Венета,но тя и Василка не е цвете за мирисане.Изрусен,мазен,циганин,педераст.Не мога да го гледам.Да си излиза че ще повреди психически детето. :clap:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чета,че тук яко оплювате Венета,но тя и Василка не е цвете за мирисане.Изрусен,мазен,циганин,педераст.Не мога да го гледам.Да си излиза че ще повреди психически детето. ;)

Споко,и без това си излиза-един човек,който има достойнство,чувства :clap:

Един човек истински :)

А психически детето ти може да се повреди от много други неща...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чета,че тук яко оплювате Венета,но тя и Василка не е цвете за мирисане.Изрусен,мазен,циганин,педераст.Не мога да го гледам.Да си излиза че ще повреди психически детето. :lol6:

Педераст и то фалшив....като цялата му личност.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А психически детето ти може да се повреди от много други неща...

Не моето,нямам деца Публикувано изображение

Онова хлапе вътре.

Някой иска ли да сподели, защо няма да има изгонен тази седмица.

Василка си излиза самичка.Липсвал и живота отвън.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване