Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за Big Brother / Биг Брадър

156 гласували потребители

1. 1. Следите ли "Биг Брадър" ?

• да
      31
    • не
      64
    • от време на време
      45
    • не гледам телевизия изобщо
      16

Препоръчан отговор

Поздравления за всички вип персони, които НЕ са в къщата - явно имат професионални ангажименти и кариерата им върви добре. ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

абе, ако тоя Пацо забремени тризначките - дали ще се родят тримата глупаци ?

Юлиан също е изключително противно и комплексирано същество, не мога да го нарека мъж... Не очаквах да е чак такъв противен...

Злобен, надут, върти подли номерца в стил "детската градина", обижда и се държи надменно... Малко ли е? Лично мен много ме издразни като нарече Къци "цървул"...

Публикувани изображения

Участниците в това издание мога само да ги определя - невероятно сладка каца с мед, към която обаче накрая беше добавено едно мазно ла*но!!! :rolleyes:;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Повече от участниците са там, за да са в устата на журналистите, на пресата а не заради парите. Поне аз така си мисля. Заради парите са може би Здравко и Калин Вельов, които всъщност са ми фаворити :offtopic_s:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Повече от участниците са там, за да са в устата на журналистите, на пресата а не заради парите. Поне аз така си мисля. Заради парите са може би Здравко и Калин Вельов, които всъщност са ми фаворити :rolleyes:

:offtopic_s:

"Колкото повече,толкова повече!" - казал Мечо Пух :rolleyes:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз снощи гледах началото на Вип Брадър 2 и мисля,че този сезон ще има повече смях,театър и изпълнения на непрофесионални актъори (като изключим Катето) от първия. За мен най-естествените и земни участници този път са Катето Евро и Здравко ;) Ще им стискам палци и на двамата ;) Що се отнася до двойките-смятам,че и на Тишо,и на Китаеца мястото не е сред "випа-джиите",така че според мен бързо ще бъдат елиминирани. За АЗИС..... :P Уважавам го като изпълнител :speak: ,не може да се отрече,че има талант,но.... не съм убедена,че участието му в подобно предаване ще повиши рейтинга му,ще увеличи броя на феновете му или най-малко от всичко ще му проправи път към министърски стол :ph34r: (Опазил ни ГОСПОД :) )

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не искам да засягам феновете на ВБ2, но според мен това предаване е меко казано побъркано :doh: - С каква цел слага Азиса и Китаеца??? Да не искат да научат децата, на..... нема да се изразявам :no-no: . Здравко-тоя молим те спечели там 100 000 лв. и пак за пари Публикувано изображение, къв е тоя човек не знам, уж се развел бла-бла :) . Да ми вкарват политик в шоуто, не е най-малкото против конституцията? Тихомирчо- е молим, и тоя е участвал! Да деситославата- утре ше ми пее наживо при пайнерките на концерт, въпреки че е в къщата на ВБ2. :tease::bye1: Апа за оная дето е с дедото на 98 години, коментар нямам, просто за такива жени няма какво да си правя изводи. то си е ясно. Още кой остана?! ааа, да Мис-Горещо- а нея за какво я вкараха...? :idea:

Извод: Нема навити за това предаване, и затова се скъсват да вкарват вече играни в това "шоу"

Тъй като съм голям привърженик на немското- я погленете немците в ВБ2 ли там кой номери- Стоят по 1 година и са в клетки... Друго не мога да кажа! :wors:

Не изках да кажа нещо против предаването, просто това е истината... апа да не говорим за мюзик Идол- Утрепах 6 кокошки, и кащите ми висат.... и това ми бил способен певец Публикувано изображение В каква държава съм Господи, в каква? :speak:

ПП: о забравих за тая Госпожа- Мис България 2001- на 30 години Ми българия. абе според мен тя изобщо не ми харесва. за вас не знам :|

Редактирано от Rommel42 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зографката: *Колкото по-високо ми е кока,толкова по-близо съм до звездите* :wors::):bye1:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ала сега има дете, такаче вече е МиС бла-бла..

Приятелю, омъжената жена е миСИС, а неомъжената е мИС...само за информация... :speak: Тази е омъжена...

По темата:бахти елита....са тия!!!!

Редактирано от dindi (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе тая Десислава само на мен ли ми се струва, че е наляла и в задника, а не само в циците? Само дето там е естествено, а не изкуствено. Някой не си върши работата там. :speak: хах

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зографката:

*Колкото по-високо ми е кока,толкова по-близо съм до звездите*

:speak:;):ph34r:

Цитирай правилно! - "..... толкова по-близо до космоса"

Жената осъществява връзка с него, пък ние й се смеем. Я малко повече уважение.

:computer2::lol6:

Не само на теб. И на мен ми се струва същото.

Редактирано от RA4NA (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе тая Десислава само на мен ли ми се струва, че е наляла и в задника, а не само в циците? Само дето там е естествено, а не изкуствено. Някой не си върши работата там. :speak: хах

в България всичко е възможно ;), може и в устните да е наляла. Ала ми омръзна старата позната история на певиците:

Като си ходих из балкана, ведях хубавата природа. Започнах да пея, от все сърце народни песни. И баба тогава каза "Бабиното само за Пайнер и Musik Idol, Vip Brother си, баби! И тогава осъзнах какъв необразим талант имам и дойдох да пея в Musik Idol..." Е тва ме дразни Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След като гледах тази вечер предаването, се чудя защо са пропуснали да им сложат в кухнята съдомиялна машина!? :speak:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тая Зографката и хлопа дъската май.Иначе искам да изгонят Васко и Десислава първи защото играят роли и се правят на това което не са.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Азис и Десито да си стоят.. Зографката няма работа там, политика също.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тая Зографката и хлопа дъската май.Иначе искам да изгонят Васко и Десислава първи защото играят роли и се правят на това което не са.

А ти откъде знаеш какво са? ;)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вижда се че са фалшиви.Васко сутринта заедно с жените се гримираше.

Мое да му харесва... знаеш ли. ;)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравко-тоя молим те спечели там 100 000 лв. и пак за пари Публикувано изображение,

Бе ужким с друга цел е влязъл... С каквато и цел да е - се радвам, че е влязъл, голяма фенка му бях Публикувано изображение

От жените най-много харесвам Маги Желязкова..... но ми се въртят едни мисли, че Катето Евро ще спечели.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След като гледах тази вечер предаването, се чудя защо са пропуснали да им сложат в кухнята съдомиялна машина!? :speak:

Хайде, хайде. Нестига че са задоволени от всичко, чак пък и съдомиялна да имат. Хайде поне с това да се помъчат, да си измият чинийте.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То ако само една дъска да и хлопа на тая мома лошо няма ,на мен ми се струва ,че и се е разковало цялото дюшеме и става едно течениеееее Публикувано изображение За Васето и Десито ,да си стоят там ,виж как веселят народа а са и сладури хеле Васка :speak: няма мацка като тоя Публикувано изображение

Аз съм за Катето ,малко остана да пикна на гащите от смях с това чудо на природата Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм за Деси Слава :rolleyes: Може би защото когато бях по-малка и й бях супер ама супер голяма фенка. Беше ми любимата певица :help: Имах всички нейни касетки,мн плакати,снимки с нея и т.н. Та затова сигурно съм за нея ;) Иначе и Магито Желязкова не е лоша

Редактирано от _Bri_ (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване