Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за Big Brother / Биг Брадър

156 гласували потребители

1. 1. Следите ли "Биг Брадър" ?

• да
      31
    • не
      64
    • от време на време
      45
    • не гледам телевизия изобщо
      16

Препоръчан отговор

За мен в Биг Брадър се събират хора, които са анти модели за подражание. Не може да си вървиш по улицата и да гледаш как някой или било то и някои се опитват да подражават на банда лешпери събрани в едно "шоу". След първия ББ се започна акция "Найден". Навсякъде гледаш някакви се опитват да го имитират. Коп***, Да ти седна на лицето, походка, прическа и т.н. След втория ББ се появиха фенове на оня ревльо. Плаша се. Сериозно Ви говоря.

В Биг Брадър 1 живееха райски( в сравнение с ББ 2). Във втория сезон ги караха да си оправят къщата, т.е. лепене на тапети, слагане на килими и прочие. Поне там ги научиха на нещо. А в третия сезон сигурно ще ги карат да си строят къща. Няма лошо. Само за едно ме е яд, че не взимат случайни хора там. Няма да вземат Драган, Петкан и др. Не си мислете, че завиждам на тези, които участват. Просто си мисля, че ако участват съвсем обикновени хора ще направят много по-голямо шоу, отколкото ако участват връзкарите.

Е поне това е мойто мнение.

П.П. Не заберавяйте Биг Брадър Ви наблюдава. Публикувано изображение

Редактирано от j-o-c-k-e-r (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 5 месеца по-късно...
  • Отговори 2,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

абе, ако тоя Пацо забремени тризначките - дали ще се родят тримата глупаци ?

Злобен, надут, върти подли номерца в стил "детската градина", обижда и се държи надменно... Малко ли е? Лично мен много ме издразни като нарече Къци "цървул"...

Юлиан също е изключително противно и комплексирано същество, не мога да го нарека мъж... Не очаквах да е чак такъв противен...

Публикувани изображения

Напролет Нова тв ще прави втори сезон на “ВИП брадър”. От медията се отказаха да организират риалити шоуто “Страх”, въпреки че до скоро вървеше анонс за него.

Водещият на “Голямата уста” и участник в първото издание на “ВИП брадър” Дим Дуков остава в Нова тв. Този път неговата задача ще бъде да коментира злободневни теми. Самият Дим Дуков призна, че ще се появи на екран пак на 26 януари, но отказа подробности. В “Стани богат” ще продължат да играят участниците от третия сезон на “Биг брадър”.

Какво стана с досегашните брадърки? Зара от първия сезон се изявява след полунощ в “Ало, къщата”, където раздава пари на зрителите. А Дани от “Стар академи” заряза Нова телевизия и отиде да води в музикалната ММ.

Източник: Труд

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми то по-лесно се намират простаци,отколкото смелчаци :grimace:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колко ли желаещи ще има да си покажат истинската същност пред цяла България?След първия сезин,където се изложиха почти всички едва ли ще се намерят много кандидати.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колко ли желаещи ще има да си покажат истинската същност пред цяла България?След първия сезин,където се изложиха почти всички едва ли ще се намерят много кандидати.

Едва ли ще са много, може да се наложи да им плащат допълнително за стимул :clap:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз май щях да се зарадвам повече на "Страх". ВИП брадър си беше излагация и 2 няма да е по-добре- предполагам, да не кажа че съм сигурен!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Страх май ще си го гледаме от торентите. А Вип брадър по тв-то.. ирония :angry:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нов сезон...ВИП брадър....О неееееееее Публикувано изображение

Покрепям те Публикувано изображение

Не мога да го понасям т'Фа Бай Брадър!

Да мрат бееееееееееееееееееееее! :offtopic_s:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не разбирам защо не направят пак "Стар Академи", успехът му със сигурност беше по-голям от този на ВИП-а. А ВИП-а беше всичко друго освен ВИП. Интересно коя "звезда" изобщо ще се навие да отиде там. Тези дето търсят внимание само... а тези дето биха били интересни си знаят по-добре интересите :ph34r:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дали има вече кандидат ВИП-ита,кои ли са :ph34r:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дали има вече кандидат ВИП-ита,кои ли са :ph34r:

Незнам , ама ако искат да се гледа трябва да се постараят повече ... да поканят наистина ВИП-ове , а не хора като Митьо Пищова и Денди Публикувано изображение

Не , че и тези двамата не правеха шоу де :P , ама неслучайно се казва ВИП Брадър ... Денди и Пищова не са ВИП-ове...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Незнам , ама ако искат да се гледа трябва да се постараят повече ... да поканят наистина ВИП-ове , а не хора като Митьо Пищова и Денди Публикувано изображение

Не , че и тези двамата не правеха шоу де :ph34r: , ама неслучайно се казва ВИП Брадър ... Денди и Пищова не са ВИП-ове...

Понятието ВИП (Very Important Person) като цяло е супер смахнато и всеки явно си го разбира различно. То, ако става за въпрос и тук, в жк Тракия има хора, които си мислят явно, че денонощно се движат по червения килим. Публикувано изображение И ако ВИП означава известност, слава и популярност - да, тези във ВИП Брадър са ВИП.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм си му фен на Денди.., определено пускаше яки лафчета...Само като го гледах ме напушваше смях...Мен ако ме питате да вкарат некви префърцунени надувки да видим как оцеляват подобни паразите в среда с ограничени ресурси....А, че много малко известни хора биха се навили, то е ясно...да си гледаш сеира на лента не е приятно изживяване...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

всички тука говорят за некви ВИП персони...искам да ви питам кои според вас са вип-овете в България и изобщо според вас има ли такива?моето мнение е че няма :) е,за някои хора може това да са чалгарките..абе всеки си има мнение все пак! :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

Отново ще гледаме БГ звездите във VIP Brother

VIP Brother 2 започва след около месец, информираха от екипа. Засега обаче това е единственото сигурно нещо, което казват от там. Не са ясни имената на българските звезди, които този път ще можем да гледаме в ефира на Нова ТВ, както и по какъв критерий ще бъдат подбрани. Според организаторите на шоуто концепцията на този сезон на шоуто ще бъде "мир и любов". Всички обаче знаем какво се случи в миналия сезон на VIP Brother, когато известните се караха за бисквитки, тоалетна хартия и кисело мляко, така че не се знае дали интересът на публичните личности да влязат в шоуто ще е голям. Зрителският вероятно ще е както обикновено.

Източник: dir.bg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

Звездният брадър (26 Март - 23 Април) ще завладее ефира отново много скоро. Освен редовния час дневник от 20:00-21:00, в Понеделник и Петък се предвиждат двата големи LIVE-а, (20:00-21:30 и 22:00-23:30) какво ще се случва във втората част, след като и тя е означена като LIVE, дали това ще е Голямата Уста или нещо друго ще разберем вероятно след 26, засега освен че Биг Брадър ще е джентъл и Къща-Лукс нищо като че ли не е пуснато от продуцентите. На фона на силно стартиралия Music Idol се очертава истинска битка за зрителския интерес след 26-ти. Естествено силният старт на айдълите е малко подвеждащ, идиотите които ни забавляваха последната седмица вече свършиха и се навлиза в руслото на песните изпълнявани от някой? което не е нищо повече от това да си пуснете който и да е концерт на живо(само че на истински звезди, или някои раздавания на награди).... така че много е вероятно Music Idol да продължи по пътя на Star Acadamy - гледано предимно от тийнове. Докато на Music Idol по-скоро ще му е трудно да задържи интереса, то VIP Brother 2 със звездността която ще концентрира е много вероятно да привлече жадния за сеири, още повече звездни българин, превърнал жълтите издания в едни от най-тиражните...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Избрани са 12-те звезди за VIP Brother 2

След срещи на живо с близо 40 родни знаменитости продуцентите от СИА са избрали 12 ВИП личности, които ще участват във втория сезон на риалити шоуто VIP Brother. Очаква се в къщата този път да се съберат Азис и Китаеца, певицата Никол, гримьорката Силвия Стойчева, Руслана oт "Голямата уста" и светската репортерка на "Нощен труд" Патриция Кирилова. Говори се, че в предаването ще влезе и Митьо Крика. Една от идеите е да има и участник от първото издание на риалити шоуто - за това място се спряга Дим Дуков.

Междувременно стана ясно, че повечето VIP съквартиранти вече са подписали своите договори. Шоуто започва по Нова телевизия на 26 март и ще продължи месец. То ще се заснеме в най-луксозната къща на "Биг Брадър" до момента, в която ще има воден бар и свръхмодерни мебели и домакински уреди. Вторият сезон ще донесе на своя победител два пъти по-висока сума от спечелената в първия - 100 000 лв. Победител в първото издание на VIP Brother, което се излъчи през пролетта на миналата година, бе фолкпевецът Константин.

Шоуто ще се излъчва всяка вечер от 20 ч., точно когато по бТВ върви "Мюзик айдъл". Така двете частни телевизии ще влязат в директна битка за зрители. По време на последните риалити формати миналата година - "Сървайвър" по бТВ и "Биг Брадър" 3 по Нова ТВ, двете медии избегнаха директния сблъсък.

Източник: BG Фактор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И пак ... вътре ще бъде фраш с фолк певци и певици ... И тея от Нова мислят , че това ще им донесе успех ?!?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е то защото по БТВ пуснаха комиците,и нали са конкуренция им го връщат с Брадъра.

Да, но Комиците поне ни разсмива, а от ВИП брадър пак ще се изпростява, особено ако има някой от сорта на Митьо пищова :)

Говореше се, че Венета Райкова и Милен Цветков са 2-ма от участниците... но не знам доколко е достоврено. Ще видим, то малко остана ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък искам Евгейни Минчев и професор Вучков.По принцип Вип брадър си е голяма излагация и по-умните "звезди" ще отклонят поканата.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване