Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за Big Brother / Биг Брадър

156 гласували потребители

1. 1. Следите ли "Биг Брадър" ?

• да
      31
    • не
      64
    • от време на време
      45
    • не гледам телевизия изобщо
      16

Препоръчан отговор

много си права!Те са прекалено глезени и ако например трябва да си правят кащата като в Bigbrother2 100% няма да успеят.Пък да издаржат 3 месеца??

Просто е невазможно.

<{POST_SNAPBACK}>

Ще е най-добре ако изобщо нямат и къща :)

Влизат и гледат-къде е къщата-няма я,само тухли,вар,цимент и там каквото трябва :blink:

Да вземат да си построят сами :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

абе, ако тоя Пацо забремени тризначките - дали ще се родят тримата глупаци ?

Юлиан също е изключително противно и комплексирано същество, не мога да го нарека мъж... Не очаквах да е чак такъв противен...

Злобен, надут, върти подли номерца в стил "детската градина", обижда и се държи надменно... Малко ли е? Лично мен много ме издразни като нарече Къци "цървул"...

Публикувани изображения

• 3 месеца по-късно...

Третото издание на Биг Брадър започва през септември по Нова телевизия. В третия сезон на риалити шоуто участниците ще бъдат избирани след препитвания в цяла България, като образът на потенциалния играч ще е на изстрадал човек с дълбока лична трагедия в живота. "Драматичните" съквартиранти обаче ще се борят за по-голяма награда от досегашните 200 000 лв., обявиха продуцентите. За пръв път желаещите да участват ще бъдат подбирани на живо в пет български града - София, Пловдив, Плевен, Варна и Бургас. Първият кастинг ще е на 26 юни, понеделник в София и ще приключи след месец в Бургас. Във всеки град препитването ще продължава по 5 дни. Кастингите ще се проведат от 26 – 30 юни в столицата, от 02 – 06 юли в Пловдив, от 08 – 12 юли в Плевен, от 15 – 19 юли във Варна и от 21 – 25 юли в Бургас. Изборът на участниците в новия риалити сезон ще бъде правен от 70 души екип, който ще пътува из страната в продължение на един месец и ще търси „местни надежди”. С приоритет ще бъдат одобрявани участници, които имат голяма лична драма в живота си. „Този сезон ще бъде наистина необикновен. Затова той ще търси и необикновени участници. Big Brother 3 ще е нещо като „ниво за напреднали”. Ще бъдем по-демократични, но и по-взискателни в избора си на участници. Те трябва да имат лична история, някакъв филм, някаква драма в живота си, с която да ни трогнат, заинтригуват, потиснат, развеселят“, заяви Николай Николов, главен редактор на Big Brother 3. „От своя страна ние за първи път обещаваме да бъдем толерантни към различните, дори към най-ощетените от живота – хора, които търсят трибуна за своите проблеми, но поради това, че са твърде различни, не са могли да я намерят до момента. Говоря за българите, отхвърлени от стереотипите на социално-приемливия и подреден живот, дори за хора с нелечима болест или пък страховита съдба. Биг Брадър е готов да ги изслуша”, каза Николай Николов . В кастинга за Big Brother 3 могат да участват всички българи и чужденци, които живеят в България, на възраст над 18 години. За да бъдат допуснати до среща с екипа те трябва да носят лична карта или друг документ за самоличност, който да удостоверява възрастта им. Следващата седмица ще бъдат обявени и 5 места в 5-те града, където ще се провежда кастингът. Тази есен се очертава да бъде особено гореща за предаването в риалити формат. Конкуренцията от bTV започва две риалити предавания накуп - “Survivor” и “Pop Idol”, които трябва да стартират през есента.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще бъде доста подтискащо и тъжно Публикувано изображение

Едва ли ще има нещо общо с шоу.

А и есента ако е като юни до сега-мрачна и дъждовна-съвсем да ти домъчнее.

Това ще е Искрено и лично Сезон I.

Предлагам Ники да го махат.Омръзна ми да го гледам.

Да сложат Миглена Ангелова за водеща.

Тя е спец по такива истории и най-подхожда Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оффф....точно това ми трябва. Още ред сълзи и ред сополи..сякаш в последния не се нареваха. Сякаш си нямаме достатъчно проблеми в живота, че трябва във времето отделено за развлечение пред телевизора да гледам още мъка...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, че съм "фен" на бигито, но ще видя какво ще се получи в 3-та част.Може да има емоций.

"Ще чакам с нетърпение " Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хм,поредната простотия "Човек с трагедия" подигравка...

Подигравка Публикувано изображение

Как може да се прави шоу от нещастие-не ми е ясно и ума ми не го побира Публикувано изображение

Не мисля че в такова шоу трябва да има победител.

Какво ще оценяваме-кой е най-нещастният ли :)

Господи,къде го има това :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Брадърите се завръщат , това е добре, поне обществото ще има какво да гледа , обсъжда, одобрява, неодобрява, хвали и псува. Както се предполага Биг Брадър ще провокира хората по един или друг начин.

GFreeman ББ ще се гледа и ще бъде печелившо предаване, даже и ти като песимист (предполагам) ще го гледаш от време на време или най-малкото ще си запознат от това кой, какво, къде, с кого в къщата :)

А иначе за това дали хората са прости, че го гледат ..... да я почваме ли тая дикусия ? :ph34r:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прочетох днес в един вестник (за съжаление не си спомняй кой, може да е бил и "жълт" ), че сред участниците щяло да има бременна жена, хомосексуална двойка и болен от СПИН млад мъж с тикове. Особено последното направо ме потресе. И това ако не е гавра, здраве му кажи :) просто нямам думи, "потресена" е меко казано..... Надявам се да не е истина Публикувано изображение

Мисля, че в търсенето на сензации и рекламни ходове, някои хора престъпват елементарни и фундаментални морални норми.

Не знам кой би го гледал, ако това, не дай си Боже, се окаже истина. Някой болен мозък като сценаристите и продуцентите на подобни идиотщини.

Редактирано от chain_reaction (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прочетох днес в един вестник (за съжаление не си спомняй кой, може да е бил и "жълт" ), че сред участниците щяло да има бременна жена, хомосексуална двойка и болен от СПИН млад мъж с тикове. Особено последното направо ме потресе. И това ако не е гавра, здраве му кажи :) просто нямам думи, "потресена" е меко казано..... Надявам се да не е истина Публикувано изображение

Мисля, че в търсенето на сензации и рекламни ходове, някои хора престъпват елементарни и фундаментални морални норми.

Не знам кой би го гледал, ако това, не дай си Боже, се окаже истина. Някой болен мозък като сценаристите и продуцентите на подобни идиотщини.

Нима е по-морално президента да е агент,царя крадец и бившия главен прокурор беглец :)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

разбира се, че не е морално, но в момента става въпрос за две съвсем отделни и несравними теми. :):);) Сигурно сега някой ще ми каже: "Ами като не искаш, не го гледай". Но не е съвсем така...

Редактирано от chain_reaction (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мисля че е морално да се възпоолзваш от нещастието за да извлечеш изгода.А друг е въпроса за тези дето ще са в шоуто какви личности са, за да парадират и се правят на клоуни с цел да спечелят и те нещичко.Поне не са толкова виновни.А за президента ,царя и така нататък политици е съвсем друго.И те са неморални личности ако крадат,но това е различно от предното. Изобщо защо поставяте нещата в една графа-само морално ,и само неморално.Живеота е много по-шарен,няма само - и +,няма само бяло и черно.Има нюанси на всичкото това. Аз не го гледах и няма да го гледам пак,направо се отвращавам от тази мания която обазема народа когато има шоу като Биг Брадър.Ебах си колко трябва да си паднал за да те кефята долните гащи и кирливите ризи на другите,да се кефиш на нечие излагане,да коментираш глупостите им,да ги издигнеш в култ. Е те това е то стария римски принцип за хляба и зрелищата.Срамота,човека се връща към животното,вместо да се извисява. Срам и позор!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз не мисля да го гледам. Не мисля, че има бъдеще това предаване в България. Не знам как е по света, но както повечето неща в БГ, опорочиха и това предаване. Факт е, че в жълти вестници излиза името на бъдещия победител доста преди финала.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Който не му харесва не гледа.Аз така правя със Слави.Канали много,просто отиваш на следващия.Ако пък го коментираш значи все пак имаш интерес към ББ :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изключително тъпо предаване с изключително прости участници и неспиращи се пред нищо за пари продуценти. Всяко следващо е по-унизително за човешкия вид от предишното. Както каза dragozow понеже не ми харесва няма да го гледам - канали много. Това обаче не означава, че не мога да имам мнение. Понякога се налага да се загледам в него в някое заведение. Любопитно ми е до колко ниско може да падне човек. Изглежда няма долна граница!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз не мисля да го гледам. Не мисля, че има бъдеще това предаване в България. Не знам как е по света, но както повечето неща в БГ, опорочиха и това предаване. Факт е, че в жълти вестници излиза името на бъдещия победител доста преди финала.

Името на победителя го знаят много българи следящи самото предаване, заради тенденциите и това кой най-малко се е изложил. Тъпо е да се търси зад всяко нещо нещо гнило - стига с алогичната съмнителнот само и само за да се съмняваме в нещо. Можеш ли да кажеш какво печелят NOVA и SIA от това да определят някой за победител??? като самото предаване е адски печелившо за тях със суми далече над тези хиляди които дават - че то само sms-ите в последното предаване/след ДДС-то и процента за мобилните оператори/ покриват печалбата, ами рекламата която е 5 хилки за 30с. изобщо никакъв смисъл. И какво е един жълт вестник с екип от 10 човека и никакъв бюджет за търсени на клюки

Редактирано от voxy (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сигурно сега някой ще ми каже: "Ами като не искаш, не го гледай". Но не е съвсем така...

Aми..права си съвсем не е така. Я някой да се замисли какво става когато ББ залее екрана на Нова телевизия..ми..буквално всико се върти само около него! Много ми е тъпо Публикувано изображение .Няма да коментирам какви са тия кастинги..какъв им е критерия..кой ще направи най-много мизерии в къщата ли?! Публикувано изображение Редактирано от TaRantuJ|kA (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване