Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за Big Brother / Биг Брадър

156 гласували потребители

1. 1. Следите ли "Биг Брадър" ?

• да
      31
    • не
      64
    • от време на време
      45
    • не гледам телевизия изобщо
      16

Препоръчан отговор

Аз пък искам Евгейни Минчев и професор Вучков.По принцип Вип брадър си е голяма излагация и по-умните "звезди" ще отклонят поканата.

Професор Вучков и да иска,едва ли ще го пуснат-да затвориш луд с други хора си е опасност голяма :wors:
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

абе, ако тоя Пацо забремени тризначките - дали ще се родят тримата глупаци ?

Юлиан също е изключително противно и комплексирано същество, не мога да го нарека мъж... Не очаквах да е чак такъв противен...

Злобен, надут, върти подли номерца в стил "детската градина", обижда и се държи надменно... Малко ли е? Лично мен много ме издразни като нарече Къци "цървул"...

Публикувани изображения

Аз пък искам Евгейни Минчев и професор Вучков.По принцип Вип брадър си е голяма излагация и по-умните "звезди" ще отклонят поканата.

:wors: Е тва е !!!

Леле ако влезат тези двамата вътре няма да пропусна да го гледам Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Професор Вучков и да иска,едва ли ще го пуснат-да затвориш луд с други хора си е опасност голяма :ph34r:

Но ще пада смях, ако и двамата влезнат :lol6:
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лошото е че "звездите" се усетиха и нещат да си развалят репутацията в едно такова шоу защото повечето биха станали за резил.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сигурно от Нова ще платят доста пари на така наречените "звезди" за да се навие някой въобще да влезе Публикувано изображение

Пак ще ги гледаме как се излагат! Ама вече не и забвано...стана тъпо.

И аз искам пак Стар Академи. Мисля че повече ми допада от Мюзик Айдъл

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поредната прмиващо-мозъчна тъпня от американски тип. И аз отново няма да го гледам!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поредната прмиващо-мозъчна тъпня от американски тип. И аз отново няма да го гледам!

напълно съгласна!поне рекламата за тва шоу да беше хубава а то..

определено няма да го гледам!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами незнам до колко ще е "тъпня" ама, пак ще се късам от смях ако има някой като Найден и Гроши !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами незнам до колко ще е "тъпня" ама, пак ще се късам от смях ...

Аз съм роден воайор...Харесвм да наблюдавам хората отстрани. Ще си го гледам по редица причини...включително и тази :ph34r:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-голямата част от съквартирантите във втория сезон на предаването ще бъдат фолк знаменитости. След като за сигурни участници в шоуто се спрягат Азис и Деси Слава, сега се говори, че компания в къщата ще им прави и певицата Никол. Блондинката стана известна след фотосесията си за списание "Плейбой". Шефката на Нова ТВ потвърди, че около 90% от имената, които се въртят в публичното пространство, наистина ще влязат къщата, съобщава "Труд". www.dir.bg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

VIP Brother" 2 във Vodafone live

Най-новият сезон на "VIP Brother", който обещава да бъде и най-горещият, стартира на 26 март и във Vodafone live! С канал NOVA+ пикантните събития в Къщата, ще бъдат достъпни на живо 24 часа в денонощието и за потребителите на мобилния портал.

Всяка вечер клиентите на Мобилтел ще могат да гледат във Vodafone live! най-интересните моменти, които се излъчват по Нова телевизия, както и извънредните живи предавания. „Дванадесет ще бъдат известните лица-участници този сезон – шестима мъже и шест жени. Днес подписахме договор с последния от тях”, споделиха продуцентите на „VIP Brother” 2. Друга тайна, която разкриха, е, че в Къщата ще бъде разположено мини голф-игрище. Там ще се провеждат голф-турнири, а с Vodafone live! всеки може да се забавлява на живо със спортните умения на VIP-играчите.

„VIP Brother” 2 ще продължи един месец и ще бъде безплатно включен във Vodafone live! пакета от 3.90 лв. Пакетът предлага безплатно сърфиране в портала, 3 телевизионни канала (NOVA+ - „VIP Brother” 2, Fashion TV, Chili TV), 3 чат канала, новини, информация за времето, хороскопи и спорт.

Източник: mtel.bg

В къщата на VIP Brother - безплатно за всички ADSL потребители

За четвърти пореден път потребителите на високоскоростния ADSL интернет от БТК ще имат възможност да следят в реално време какво се случва в къщата на VIP Brother през новия сезон на шоуто. През широколентовата технология на телекома клиентите ще получават напълно безплатен достъп до ежедневието на съквартирантите 24 часа в денонощието.

Абонатите на БТК ADSL ще могат да научават първи всички подробности за живота на известните личности в къщата. Единственото условие, което трябва да изпълнят, е да се регистрират в Интернет страницата на VIP Brother. След еднократно попълване на регистрационната форма, те ще получават потребителско име и парола, с които ще наблюдават събитията от къщата напълно безплатно.

„За пореден път клиентите на ADSL ще могат първи да научават събитията от най-гледаното риалити шоу и да съпреживяват предизвикателствата, пред които ще се изправят техните любимци”, каза Димитър Цонев, говорител на БТК и допълни, че безпроблемното излъчване на шоуто по интернет в реално време доказва предимствата на сигурната и стабилна ADSL връзка на телекома за неговите потребители, които вече надхвърлиха 100 000 абоната.

Системата е оптимизирана за максимално добро качество на картината, дори в случаите, в които ADSL клиентите използват Интернет услугата с максимална скорост. Потребителите могат да гледат онлайн излъчването и в същото време да download-ват от Интернет без това да нарушава качеството на картината или звука.

Феновете на риалити шоуто не се нуждаят от специален софтуер, за да могат да го гледат. Достатъчно е да имат на компютъра си Windows MediaPlayer. Достъпът до предаването няма да се отрази на Интернет трафика, нито на месечната им сметка за интернет.

Новият сезон на VIP Brother стартира на 26-ти март по Нова Телевизия. За зрителските симпатии ще се борят дванадесет известни българи в продължение на един месец. Този път едно от най-гледаните риалити формати у нас ще донесе на своя победител парична награда на стойност 100 000 лева - сума, два пъти по-висока в сравнение със спечелената от победителя в първия сезон на VIP Brother.

БТК осигури интернет достъп до шоуто през сигурната и стабилна ADSL връзка и по време на Big Brother 2, Big Brother 3 и предишното издание на VIP Brother. Още през първите няколко дни на предходните сезони по няколко десетки хиляди ADSL потребители ежедневно се възползваха от възможността да наблюдават случващото се в Къщата. Спонсор на риалити програмата отново е vivatel.

Източник: БТК

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Шоуто VIP Брадър започва с оливане

Голямата мистерия около втория сезон на VIP Брадър ще се разкрие още в понеделник, когато шоуто ще зашемети зрителите но Нова телевизия. Слуховете вече вкараха в Къщата скандалната двойка Азис и Китаеца, както и няколко пищни блондинки от фолкпевиците. Най-вероятно ДесиСлава ще размята грива пред камерите на риалити шоуто. Катето Евро е другото почти сигурно име сред 12-те участници. Водещата на "Горещо" Венета Райкова е единствената престрашила се журналистка, готова да прекара месец пред телевизионната аудитория,но не го е потвърдила официално.

В първата седмица съквартирантите ще бъдат носени на ръце, но това едва ли ще им попречи да се скарат. Обикновено скандалите избухват заради мръсни чинии, прехвърчащи погледи и поради липса на цигари. Поне първата вечер VIP персоните въобще няма да имат такива проблеми. Продуцентите са им подготвили главозамайващо меню, при това съобразено с най-новите тенденции в модерното хранене.

Сферифициран сок от зелена и черна маслина, желиран йогурт с хайвер от краставица, бонбони от гъши дроб в целофан от морска вода, сорбе "Бяла сангрия" с плодове в безтегловност, прошуто с хайвер от пъпеш, патешко филе с талятели от шафран върху гранит, пресни скариди, прободени от пипетка, пълна с манго чътни, телешко бон филе с пресни манатарки и артишок, пуешки гърди с канела, паризиени от зеленчуци. Деликатесите по всяка вероятонст ще шашнат и VIP съквартирантите. Както и миналата година, във всекидневната ще потече шоколадов фонтан. А по-непретенциозните ще могат да посмучат близалки от виолетки.

Източник: Новинар

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Венета, Тишо, Азис и Китаеца във VIP Brother?

Повече от 2 млн. лева ще бъдат инвестирани за втория сезон на VIP Brother България. Реалити шоуто започва утре вечер.

На специална пресконференция главният му редактор Ники Николов се похвали, че ВИП-ове от подобна величина не са влизали в нито едно издание на шоуто по света. Шест жени и шестима мъже ще има във VIP Brother 2. Водещата на „Горещо” Венета Райкова и нейният съпруг Тишо – участник в първия BIG Brother, са сред съквартирантите във VIP Brother 2. Най-вероятно в къщата ще влязат още Азис и Китаеца, певиците Деси Слава и Ан Джи, приятелката на милионера Иван Зографски Роси Новева.

През този сезон на VIP Brother, Big Brother щe бъде особено добър, обещаха хората от екипа на шоуто. Съквартирантите ще разполагат с голям бюджет и няма да има глоби при нарушаване на правилата. За първи път в къщата ще има гардероб, в който участниците да подреждат своите дрехи. В ремонтираната къща ще има още парна душ-кабина, масажиращ стол, дори мини голф игрище. Има и нещо като пощенска кутия, в която съквартирантите ще получават съобщения от хора от външния свят. Във втория сезон на VIP Brother номинации ще има 2 пъти седмично, което означава, че поне двама ВИП-съквартиранти ще напускат къщата в рамките на 7 дни. Шоуто ще продължи до 23 април, а победителят ще получи 100 000 лева.

Източник: Дарик

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинете много,тия работи какви са и някой от вас да ги е папкал :yanim: -

пълна с манго чътни, паризиени от зеленчуци,бонбони от гъши дроб в целофан от морска вода, сорбе "Бяла сангрия" с плодове в безтегловност,сферифициран сок от зелена и черна маслина,пресни скариди, прободени от пипетка Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както разбирам то тяхното ще бъде нещо като ваканция за един месец, с всичките му глезотии и големия бюджет и без глоби. Мисля, че ще е по интересно ако малко се помъчат, погладуват и потрудят. Ще ми е интересно да видя онази кокона ДесиСлава и Венета да се грижат за животни в обора както във БигБрадър 2 :):yanim:

Редактирано от cveteelina (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

“Плейбой” превзе “ВИП Брадър 2”

Три дами, които се разголиха в "Плейбой", влизат в къщата на "ВИП Брадър". Това са фолк дивата Деси Слава, Мисис България 2003 Маги Желязкова и актрисата Катето Евро.

Те и останалите съквартиранти са затворени от събота в столичния хотел "Амбасадор". Ширят се на цели два етажа, които са отцепени специално за тях. 12-те родни звезди и временните им покои се пазят зорко от частни бодигардове. Знаменитостите са без телефон, телевизор и вестници. Идеята е те да се откъснат от света и да се подготвят да влязат в Къщата. Звездите си поръчвали за хапване телешко филе с манатарки, пушена сьомга с бадеми и пъстърва в златен сос. Замезвали и със салата "Цезар". От време на време си викали по една бира, малка ракия или бутилка вино.

Тази вечер зрителите на Нова тв ще видят новите съквартиранти във "ВИП Брадър". Шоуто започва в 20 часа.

Продуцентите обявиха вчера жокери за разпознаване на бъдещите съквартиранти. Един от тях гласеше, че има мъж от зодия Риби, който произлиза от богато семейство и на 13 години заминава за Германия. Друг жокер пък разказва, че втори мъж е зодия Дева, завършил е гимназия и тренира футбол. Според запознати това са част от биографиите на Азис и Китаеца.

От "Биг Брадър" обясниха, че в шоуто ще има между две и четири двойки. Очаква се едната да е Венета Райкова и съпругът й Тишо, който бе в Къщата по време на първия сезон на шоуто. В жокерите водещата на "Горещо" е описана като зодия Телец, работила като юрисконсулт, била е и търговски директор. Тази част от биографията на Венета Райкова се открива на сайта на предаването й.

Жокерът за съпруга й Тишо също бе подвеждащ. На пръв поглед за него най-пасна "зодия Близнаци, любима храна - индонезийска, обича да готви". Оказа се, че това е определението за Калин Вельов. Истинската визитка на Тишо е "зодия Овен, средно образование, има двама братя", става ясно от справка в биографията му на интернет страницата на "Биг Брадър 1".

Друг бивш съквартирант, който ще се върне отново в шоуто, е победителят от същия сезон на шоуто - Здравко от Приморско. Той отговаря на жокера "зодия Рак, висок 169 см, занимава се с туризъм, има един брат".

Жокерите за останалите трима съквартиранти предизвикаха голямо недоумение и чудене. Профил на мъж с костюм, висок над 1,80 м, зодия Близнаци, с висше образование, семеен с едно дете, озадачи всички. Според наблюдатели обаче става въпрос за Веселин Данов. Той е една от емблематичните фигури на Варна, бизнесмен и общински съветник от Българската партия на справедливостта. Веселин Данов е син на бившия вътрешен министър и председател на Конституционния съд Христо Данов. Близки до варненеца разкриха преди дни, че продуцентите са поканили местния политик в шоуто. По думите им Данов има остър език и умее да плете интриги. Слухът за участието му в шоуто бе посрещнат от политиците във Варна с нескрито притеснение. Всички са наясно, че могат да чуят от екрана много от спестяваните истини за себе си и за варненските задкулисни далавери.

Последните две тайнствени дами в шоуто бяха представени като "зодия Рак, моден дизайнер по образование, не би правила секс в Къщата" и "зодия Близнаци, вярва в будистката философия и в прераждането. Хоби - табла, хубава храна, пътуване до непознати места". Слуховете спрягаха много имена. Според част от светските хроникьори първата характеристика е за Росица Новева - младата приятелка на близо 100-годишния милионер Иван Зографски. Другата е за певицата Петя Павлова.

Източник: Стандарт

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оф, представям си какво ще бъде каките само пред огледалото да седят ,да си надигат гърдите,да си мажат крачетата и т.н. които и "звезди" да са вътре с радост ще пропусна да го гледам

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като гледам какви същества влязоха ще има много излагация.По първи впечатления ако трябва да се избира нормален човек то това трябва да са Катето Евро или Здравко.Другите определено ще играят игрички някакви и ще се правят на това което не са.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз съм за Катето :yanim:

А тая с кока от сега ме дразни малее каква лигла - ужас Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този ВИП Брадър ще бъде дотса по - силен от първия ... Аз съм за Калин иии ... Венете Райкова ( спуер е яка :yanim: )

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравко. Първият сезон бях за него... сега пак. Просто е много естествен, земен, имах съученик от Приморско, който ми е разказвал само хубави неща за него... исках и да ни запознае, ама пусто.... Публикувано изображение
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Определено ще е по-интересно. На мен по-ми харесват участниците от този сезон, отколкото миналия.

Адмирации за Маги Желязкова, Венета Райкова.. С добри впечатления и от Петя Павлова.

За мъжете - Здравко, Китаеца.. ;)

Но като цяло са забравили да пуснат повече красиви, известни мъже..

P.S. Ааа, къде без Катето Евро.. забравих да я вмъкна Публикувано изображение

Редактирано от baby_muse (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване