Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за Big Brother / Биг Брадър

156 гласували потребители

1. 1. Следите ли "Биг Брадър" ?

• да
      31
    • не
      64
    • от време на време
      45
    • не гледам телевизия изобщо
      16

Препоръчан отговор

някой ще ми каже ли кой трябва да гоним тази седмица(не че ще гласувам де..просто любопитство) :rolleyes:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

абе, ако тоя Пацо забремени тризначките - дали ще се родят тримата глупаци ?

Юлиан също е изключително противно и комплексирано същество, не мога да го нарека мъж... Не очаквах да е чак такъв противен...

Злобен, надут, върти подли номерца в стил "детската градина", обижда и се държи надменно... Малко ли е? Лично мен много ме издразни като нарече Къци "цървул"...

Публикувани изображения

някой ще ми каже ли кой трябва да гоним тази седмица(не че ще гласувам де..просто любопитство) :rolleyes:

Кои са номинирани? Аз бих изхвърлил Здравко, Азис, Росица, Деси Слава, политика и Венета Райкова. Веднага.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз например бих гласувала да излезе Росица, но тъй като не е номинирана ще гласувам да напусне Здравко.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а кой е номиниран?тъй като не го гледах Публикувано изображение

Кои са номинирани? Аз бих изхвърлил Здравко, Азис, Росица, Деси Слава, политика и Венета Райкова. Веднага.

политика вече го няма :rolleyes:
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Калин,Здравко и Петя са номинирани

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колко ли желаещи ще има да си покажат истинската същност пред цяла България?След първия сезин,където се изложиха почти всички едва ли ще се намерят много кандидати.

Заблуждаваш се!!

Та мнението ми - много ама много шит!!! :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей как не си затвори устата тая Венета Публикувано изображение не знам като спи пак ли говори Публикувано изображение

Вече предпочитам милите речи на Зографката отколкото да слушам тая скандалджийка,интригантка,оф,само отрицателна енергия тая жена :hush:

И в живота избягвам такива подобни на нея-точно защото са енергийни вампири Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей как не си затвори устата тая Венета Публикувано изображение не знам като спи пак ли говори Публикувано изображение

Вече предпочитам милите речи на Зографката отколкото да слушам тая скандалджийка,интригантка,оф,само отрицателна енергия тая жена :speak:

И в живота избягвам такива подобни на нея-точно защото са енергийни вампири Публикувано изображение

Напълно съм съгласна. Само номинации и победата и е в главата. Няма лошо, ама чак пък толкова. Тя забрави да се забавлява и сама взе да се дели от другите. Преди да влезе в предаването много ми допадаше със силния си характер, но сега ми идва в повече. Разочаровах се.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И тримата номинирани са сладури - сега ще изхвърчи Петя, а Росица ще остане - само защото не й пука да се самономинира за оставане. Няма справедливост и това е ;) И май всичко е заради Венета - с нейните мании за конспирации и уговорки - като че ли заради това промениха регламента.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така ли?Аз пък в нея виждам само едни цици....всъщност може би съм се объркал защото повече прилича на виме на крава.И съм готов да се хвана на бас че е за сметка на мозъка и.Само като ги чух с онова същество Азис как се изпитват за столиците ми станаха ясни.Както се казва в оная реклама "не става само с ядене...".

Както керина по-горе каза от нея не се изисква да е умна :wors: Важното е да има какво да покаже на мъжете специално (ако говорим за силикона). Но какво да ти кажа - и мен Десито вече ме нерви абе оная групичка на Азис като ги видя и ;)

Аз не искам нито един от тримата да си тръгне. Те са си свястни. Трябваше проклетата Росица ама се спаси. То бива бива самовлюбие ама... Тя и ДесиСлавата така направи иначе отдавна да е изхвърчала :wors:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не искам нито един от тримата да си тръгне. Те са си свястни. Трябваше проклетата Росица ама се спаси. То бива бива самовлюбие ама... Тя и ДесиСлавата така направи иначе отдавна да е изхвърчала :wors:

Десито е сигурен финалист. Тя има много солидна аудитория сред тийнейджърите - които и гласуват най-активно със смс-и. Дори да я номинират, ще остане до края. Който е с нея на номинация (ако не е Азис), е обречен ;)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Десито обаче мн започа да дразни дори и тийновете :eek: така че всичко може да стане :ph34r:

С какво точно ги дразни? На мен ми е сладка - не акцентира много върху себе си и не се занимава с интриги. Тя единствена защити Петя Павлова, когато всички взеха да я обсъждат и оплюват.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С какво точно ги дразни? На мен ми е сладка - не акцентира много върху себе си и не се занимава с интриги. Тя единствена защити Петя Павлова, когато всички взеха да я обсъждат и оплюват.

Нз. Поне всички около мен не са с добро мнение за нея. И аз преди я харесвах но вече схванах. Прави се на мн невинна и миличка ама всъщност и сички с тоя Азис. Мн ме дразни вече техният лагер
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ами и мен ме дразни, пълна лигла и се сещам когато плачеше, защото Здравко й е казал, че като е станал сутрин не я познал :ph34r:

ПС: Прав си е човека :eek:

Редактирано от Милошев (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо? Защото са ексцентрични, красиви, емоционални и се забавляват истински.

Честно, не очаквах такъв негативизъм спрямо "лагера" на Азис, по-скоро към този на Венета.

Но всеки има право на мнение.

ами и мен ме дразни, пълна лигла и се сещам когато плачеше, защото Здравко й е казал, че като е станал сутрин не я познал :ph34r:

ПС: Прав си е човека :eek:

Нормално е една жена да е малко по-чувствителна на тази тема. Познавам приятелки, които биха реагирали по същия начин, без да са звезди.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Деса е прекрасна дама, но май само външно...Като обсъжда и бъзика другите за кусурите им е наред, виж ако говорят за нея - ред сълзи, ред сополи....Като не можеш да носиш на майтап нямаш право да се бъзикаш с другите...Явно си е истина , че на чужд гръб и сто тояги са малко...

браво!и аз мисля така
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледайте Вип Брадър 2 на живо на http://bigbrother-live.hit.bg/ - БЕЗ РЕГИСТАЦИЯ, БЕЗ ПАРИ, БЪРЗО и ЛЕСНО - без значение на кой доставчик сте (имаме проблеми само със Spectrumnet). Единственото, което ви е нужно е софтуера за гледане, който е описан в сайта. Гледайте и споделяйте мнения за бъгове. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:) Как се смее Десито че я номинират :lol6:

Е такива хора обичам :)

А Венета не е наказана и седи кат черен облак намръщен.

Тая жена да не са я оперирали от усмивки?

То това не е май от изпъването с ботокс,липсва вътрешно Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

М първо за скандала - Росица и Венета са две злобни хиени!! И тва кръглото Тишо да не се обажда!!! След като го гледах Деската и Азисчо пак почнаха да ме кефят.

Калин ме дразни.

Азис е мн сладичък - как само се разплака Публикувано изображение

Иии най-сетне ще можем да изгоним Росица ( не че ще гласувам де)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитвах се да не се дразня на Венета Райкова, но вече не мога Това, че започна да коментира личния живот на ДесиСлава и да обяснява на кого жената била разплакала преля чашата. Ако ще така да е, нито й дава право да се бърка там, където не й е работата, нито нищо. Това, че знаеш нещо не значи, че трябва да го коментираш. И ако си мисли, че злепоставяйки другите тя ще излезе света вода ненапита много се лъже. Дано скоро я номинират, може пък и да изневеря на принципите си и да пусна някое друго есемесче за нея. Започвам да вярвам на хората, които твърдят, че най-злобните жени са с най-тънките устни (no offence) :gift:. Росица, обаче, ми пълни душата, избива ме на смях като я видя, заради нея гледам предаването. Започвам да си мисля, че се Флюбвам в нея. :yanim:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Росица, обаче, ми пълни душата, избива ме на смях като я видя, заради нея гледам предаването. Започвам да си мисля, че се Флюбвам в нея. :)

:help: Трудна и невъзможна любов ...

Направо се отвратих от Венета - толкова злоба на едно място рядко се среща :beer:

Редактирано от shanna (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:help: Трудна и невъзможна любов ...

Направо се отвратих от Венета - толкова злоба на едно място рядко се среща :beer:

на Венета си и личи,че е злобна :)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

;) Трудна и невъзможна любов ...

Що пък да е невъзможна... Ще я оставям самичка когато и се прииска да си поговори сама, ще й давам водчица, ракийка и уиски, цигари ще й купувам, комплименти ще й правя. Какво му трябва на човек (Росица) ... ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване