Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за Big Brother / Биг Брадър

156 гласували потребители

1. 1. Следите ли "Биг Брадър" ?

• да
      31
    • не
      64
    • от време на време
      45
    • не гледам телевизия изобщо
      16

Препоръчан отговор

И предполагам какво има предвид Катето като каза за Христина, че е селянка - има предвид тесногръдието й, завистта, която се чете в очите й и ясно изразените й комплекси.

Добре че Катето няма комплекси.Тя е звездата,а другите ядат само боб и са от село.Постоянното и говорене за селяни показва кой е такъв.То не е месторождение,а манталитет.Не казвам че Христина е цвете ама нали това е игра и все някой трябва да се номинира.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

абе, ако тоя Пацо забремени тризначките - дали ще се родят тримата глупаци ?

Юлиан също е изключително противно и комплексирано същество, не мога да го нарека мъж... Не очаквах да е чак такъв противен...

Злобен, надут, върти подли номерца в стил "детската градина", обижда и се държи надменно... Малко ли е? Лично мен много ме издразни като нарече Къци "цървул"...

Публикувани изображения

Добре че Катето няма комплекси.Тя е звездата,а другите ядат само боб и са от село.Постоянното и говорене за селяни показва кой е такъв.То не е месторождение,а манталитет.Не казвам че Христина е цвете ама нали това е игра и все някой трябва да се номинира.

Да... :whist: ... то си е ясно, че не става въпрос за това кой къде е роден, защото ако става въпрос - Деси е от доста по-малък град от Сливен, но няма тия "качества", дето изброих по-горе...

Освен това - как по друг начин освен това да окачествиш постъпка с връщане на подарък ?

Не опира въпроса до номинациите... а до цялостното поведение на Христина. Номинациите бяха само капката, която преля чашата. А Катето е свръхтемпераментна и си изпусна нервите, от което за съжаление ще пострада доста, щото явно доста хора в България ще се обидят на думата "селяни", ако и да не е насочена към тях (така гледам по реакциите на познати) и това само й подложи динена кора и шансовете й за наградата драстично намаляха. Което е жалко, тя ми е фаворит. Като че ли Деси в момента има най- много шансове за победител.

Пък и Христинчето какво ми ревнува тука - взела си мъж от морето, к'во иска? Публикувано изображение Той си е такъв (гларус, женкар, плейбой, бохем) и тя със сцените си на ревност какво очаква?... Той пък е толкова търпелив... тя му пили на главата, той й вика "Хриси, не, мило, успокой се". Здравко е голям пич. Толкова е земен...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Споко :help: Ледовете се топят :whist: В излъчването по Нова между 11 и 12 днес Катето и Хрисито вече си говореха шетайки в кухнята за ориз,и двете са на едно мнение-ориза не трябва да е сух :doh:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Освен това - как по друг начин освен това да окачествиш постъпка с връщане на подарък ?

Реакцията беше вследствие на градското и випско отношение на Катето към Христина.И аз бих и върнал подаръка,едната чест винаги е по-важна от всякакви камъни.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да ви кажа честно, аз от отдавна си мисля, че всичките тия глупости са измислени предварително, какво мисля, то направо си е така! Само се чудя дали вообще някой гласува за номинираните, и ако има, кой е тоя балък! Да ви питам някой от вас да е гласувал?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ебати излагацията и на Катето,и на Венета и на Азис снощи.Как се плюят само.Тишо е прав за Китаеца като каза че временно ще е играчка в ръцете на Азис и по-добре да си търси някакво занимание.Все пак нито е тъп като Деси,нито е грозен,само малко го мързи.От така създалата се ситуация най-нормални ми изглеждат Калин и Маги.За съжаление България е държава на простаци и чалгаджии и предполагам какво ще стане на финала.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ебати излагацията и на Катето,и на Венета и на Азис снощи.Как се плюят само.Тишо е прав за Китаеца като каза че временно ще е играчка в ръцете на Азис и по-добре да си търси някакво занимание.Все пак нито е тъп като Деси,нито е грозен,само малко го мързи.От така създалата се ситуация най-нормални ми изглеждат Калин и Маги.За съжаление България е държава на простаци и чалгаджии и предполагам какво ще стане на финала.

Да, за съжаление е така. Чалгарията пак ще победи :headphones: Не мога да повярвам че има толкова заблудени хора, които не виждат какво представлява ДесиСлава например... Но всеки си има право на мнение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Деси Слава има неверотен глас, добра певица. Красива е като жена, нищо че си е направила няколко операции. Добричка е.... Само, че милата е много тъпа. :wors: Ама няма как да и помогнем, то на такива като нея цял живот им липсват някой неща. Катето е страхотна актриса, професионалист и купонджия. По-умна е от Деска и Васко, взети заедно... Но пък има голямо самочувствие и като човек не струва... Така е ....... Няма идеални хора ....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, за съжаление е така. Чалгарията пак ще победи :wors: Не мога да повярвам че има толкова заблудени хора, които не виждат какво представлява ДесиСлава например... Но всеки си има право на мнение

Заблудени за какво,че не разбрах :wors:

Азис не съм го обичала пък хич,там 2-3 балади негови слушам,кавъри де

Но той беше най-истински в Къщата и мнението ми към него се промени :wors:

Защото е Слънчева личност ;)

А,чеки да отворя и речника :

чалгия -> музика,свирня

Но това друга тема

Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Деси Слава има неверотен глас, добра певица. Красива е като жена, нищо че си е направила няколко операции. Добричка е.... Само, че милата е много тъпа. :wors: Ама няма как да и помогнем, то на такива като нея цял живот им липсват някой неща.

Катето е страхотна актриса, професионалист и купонджия. По-умна е от Деска и Васко, взети заедно... Но пък има голямо самочувствие и като човек не струва...

Така е ....... Няма идеални хора ....

Ти видя ли я отблизо?Не е красива изобщо,просто операциите са я опънали малко.Ниска е и е дебела като бидон,има и виме като кравата от рекламата на Пършевица(цък).Тъпа е като брус и се гримира даже докато се опитва да готви и си гледа циците в огледалото.Може да пее,тука спор няма.

edit

Вижте в руския Биг брадър решават нещата направо с бой.

Редактирано от dragozow (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знаете ли, пред чалгата на Деси Слава и злобата на Венета, хиляди пъти предпочитам чалгата на Десито ...

10 минути да гледам Венета и ми става болно - болно, че може да има такива хора :)

А Десислава не ме дразни с нищо - да, не е особено умна, но компенсира с ангелски глас, какъвто се среща рядко.

Да, не е абсолютна красавица, но не е и грозна - напаснала се е според модела, който се иска в нейните среди, за да стане популярна. Предпочитам я и пред Катето, защото не е таква интригантка и не изпада в такива дразнещи нервни кризи.

Деси, Маги или Калин - един от тях трябва да победи в този сезон.

П.П. В сравнение с руския ББ, наште са си направо кротки агънца :P Това да не е състезание по бокс свободен стил, бе хора Публикувано изображение

Добре че тук гонят за насилие или ударен шамар, иначе досега някои от жените щяха пак да плащат за допълнителни кичури коса :hush:

Редактирано от shanna (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не гледам този сезон по простата причина, че там е ПЪЛНО с простаци...С малки изключения...Особено не мога да понасям тоя Здравко Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ехееееееее, братушките какви тупалки раздават....Така мъж може да се бие само заради някоя девойка..:help:

П.С. Просто не мога да не отбележа, че на снимката на Христина все едно гледам онова мазното как са казваше - Пеньо май...

E, не, ти си вече сигурно десетият човек който отбелязва приликата й с Пеньо след операцията ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отлагат със седмица финала на “ВИП Брадър”

"ВИП Брадър" вероятно ще бъде удължен с близо седмица. Продуцентите умуват дали шоуто да приключи тази вечер или да продължи. Ръководството на Нова телевизия смята, че заради високия рейтинг на "ВИП Брадър 2" предаването може да се излъчва още няколко дни.

Слуховете за удължаване на шоуто тръгнаха в края на миналата седмица, когато медиите публикуваха програмата на Нова телевизия за последните седем дни на април. В нея "ВИП Брадър 2" фигурира всяка делнична вечер. 80% е сигурно, че насроченият за тази вечер финал на предаването се отлага.

В събота една част от съквартирантите бяха привикани един по един в изповедалнята, за да се иска съгласието им да останат още седмица в Къщата. Останалите бяха препитани вчера. Продуцентите все още не казват какви са отговорите на седемте звезди в Къщата. Заради дилемата дали шоуто да продължи все още не са ясни и гостите за редовния лайв довечера. Решението ще бъде взето тази сутрин. С най-малко шансове за победа са Тишо и Маги Желязкова, сочат временните резултати. На върха са Катето Евро и ДесиСлава.

Източник: Стандарт

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен Катерина не ми харесва никак. Нито като човек, нито като артист....Мисля, че предпочитам Христина с всичките й ревности. Иначе за Деси - не мога да й отрека пеенето. Страшна е. Като почне с народните песни, си замръзвам на мястото да я слушам. Което не означава, че я харесвам като личност. Много по-добри и свестни ми се виждат Тишо и Китаеца. И ми е много чудно защо постоянно се говори за това кой как играел и кой не бил истински. Аз не мога да си представя как тези хора играят. Ако аз бях там и играех роля най-малкото нямаше да си покажа всички кирливи ризи. Та, чудно ми е какви артисти са те след като всеки се осра /опс/ яко.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Катето Евро най - много се изложи от всички ... :speak:

Ми то критическата не прощава Публикувано изображение , да си пие там валидола,а не да нерви хората Публикувано изображение
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми то критическата не прощава Публикувано изображение , да си пие там валидола,а не да нерви хората Публикувано изображение

Да ама тя валидол не пие а водка набляга :speak::) Нали днес приключват сезона на VipBrother 2 ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дано не го продължат - ще стане пълна боза - интригите и историите вътре вече се изчерпаха.

този vipbrother е най-голямата свинщина от всички vip и bigbrother-и досега :wors:
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-мразя да въртя бТВ и Нова за Мюзик Айдъл и ВИП-а. Искам ги едно след друго.

Редактирано от GABRIELA (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен пък ми хареса този сезон - в началото беше интересно, правеха си купони и беше готино да ги види човек и в тази светлина. Последната седмица, както винаги, беше много тягостна - само злоба и скандали. Няма вече какво да се види в този сезон - освен : кой ще победи. Предния брадър беше доста по-скучен и ужасен - освен, че хората бяха измислени, нямаше интрига :yanim: Само изпростяване :wors: Габи, гледай си едното спокойно, другото - на другия ден от интернет :hush: Никога няма да са едно след друго.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

П.С. Просто не мога да не отбележа, че на снимката на Христина все едно гледам онова мазното как са казваше - Пеньо май...

Мдааа, жената на брата на Здравко е по-готина :wors: . Още един голям + към сексапила й се добява автоматично като я видя зад волана на Nissan Navara. Винаги ме е кефило да видя някое нежно девойче зад волана на огромен SUV. Само за справка ще вметна, че дължината на Навара-та е 5,22 м. Публикувано изображение
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-мразя да въртя бТВ и Нова за Мюзик Айдъл и ВИП-а. Искам ги едно след друго.

Ама че боза става не е истина :lol6:
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване