Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за Big Brother / Биг Брадър

156 гласували потребители

1. 1. Следите ли "Биг Брадър" ?

• да
      31
    • не
      64
    • от време на време
      45
    • не гледам телевизия изобщо
      16

Препоръчан отговор

• Отговори 2,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

абе, ако тоя Пацо забремени тризначките - дали ще се родят тримата глупаци ?

Юлиан също е изключително противно и комплексирано същество, не мога да го нарека мъж... Не очаквах да е чак такъв противен...

Злобен, надут, върти подли номерца в стил "детската градина", обижда и се държи надменно... Малко ли е? Лично мен много ме издразни като нарече Къци "цървул"...

Публикувани изображения

Някога да съм се ебавал?!? В първия сезон имаше чорбар, защо и в четвъртия да няма?

Редактирано от ostavime (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Очаква те голяма почивка,телевизорчето ми

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някога да съм се ебавал?!?

В първия сезон имаше чорбар, защо и в четвъртия да няма?

Aко не си хомо/бисексуален, нямаш четирима братя близнаци, не говориш мйеко и IQ-то ти не е отрицателна стойност, няма шанс да те вземат. Там нормални хора не взимат, а ако случайно направят изключение ще отпаднеш още при първото гласуване.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Айдеее, да Ви е честит още един сезон, пълен с простотии, идиоти, олигофрени и техните изцепки, по уж националната телевизия. ;)

Желая ти късмет, ostavime, ама не виждам какво ще правиш ти там, защото Max_Payne е прав...

А аз ...хич и нямам намерението да си губя времето с тая простотия...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Любимото ми шоу. Аман от кандидати за слава и разни певци. Мисля и аз да кандидатствам та съвсем да ме намразите.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Aко не си хомо/бисексуален, нямаш четирима братя близнаци, не говориш мйеко и IQ-то ти не е отрицателна стойност, няма шанс да те вземат. Там нормални хора не взимат, а ако случайно направят изключение ще отпаднеш още при първото гласуване.

Перфектна оценка :rolleyes: !

ostavime, и емблемата на ЦСКА няма да ти помогне.

... Аман от кандидати за слава и разни певци...

Нямаш шанс да избягаш от тях, поне 80% от участниците ще са точно такива. Може пък и да пропееш, знае ли човек?
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще си останеш само с надеждите да бъдеш намразен. Гледай каква подкрепа има от всички. Модератори сте ни какво да ви правим Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Шанса човек да бъде намразен ако три месеца го гледат под лупа и манипулират в изолация е поне 150%. Все ми се ще да вземат и нормални хора в тоя Биг Брадър.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега кой роднина на гларуса Здравко ще вкарат-баба му сигурно :rolleyes:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

BigBrother 4 ?..... Господ да ни е на помощ..... Дано поне този път да има някои по-нормални хорица...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нико Тупарев - човекът вкарал риалити формата в България, продуцент на всички сезони Big и VIP Brother досега като част от SIA Advertising, се отделя заедно с почти всички сценаристи и режисьори, главният редактор Ники Николов и водещият Ники Кънчев. От екипа правил Big Brother в SIA остават режисьорът Петко Спасов, шофьорите и чистачките - вероятно тях има предвид Димитър Митовски, който ще замести бишия си съдружник Нико Тупарев, като казва че същите хора щели да правят Big Brother 4

Лично аз съм разочарован, първите три сезона на Big Brother бяха повече от успешни благодарение на хората в СИА, не на името както се опитват да ни убеждават от прессъобщения, сега остава да се надяваме на добър 4-ти

BigBrother 4 ?..... Господ да ни е на помощ.....

Дано поне този път да има някои по-нормални хорица...

Нормални хора има под път и над път, точно с ненормалните е интересно
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нормални хора има под път и над път, точно с ненормалните е интересно

Това е ясно. Все пак ще е хубаво да има някой нормален, за който си заслужава да пратиш някой смс... Писна ми от тъпи блондинки, манекенки, обратни, мутри, гъзета, интриганти и всякви други отрепки...
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е ясно. Все пак ще е хубаво да има някой нормален, за който си заслужава да пратиш някой смс... Писна ми от тъпи блондинки, манекенки, обратни, мутри, гъзета, интриганти и всякви други отрепки...

Смс-ите обаче ги пращат баш за ненормалните

:)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И да има, и да няма - СМС не бих пратила! :) Пък и то е ясно, че те са на принципа "Колкото по-големи отрепки вкараме в къщата, толкова по-висок рейтинг!" Лошото обаче е, че не се поучават от грешката си вече 3 сезона, та надали ще го направят за четвъртия. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И да има, и да няма - СМС не бих пратила! :) Пък и то е ясно, че те са на принципа "Колкото по-големи отрепки вкараме в къщата, толкова по-висок рейтинг!" Лошото обаче е, че не се поучават от грешката си вече 3 сезона, та надали ще го направят за четвъртия. :)

И аз не съм пращал смс-и и не смятам да го правя. Съгласен съм къщата да е пълна с разни ненормалници и да им се радваме на простотиите, но поне да има един който да е достоен да спечели накрая. Много ли искам ? Публикувано изображение
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И да има, и да няма - СМС не бих пратила! ;) Пък и то е ясно, че те са на принципа "Колкото по-големи отрепки вкараме в къщата, толкова по-висок рейтинг!" Лошото обаче е, че не се поучават от грешката си вече 3 сезона, та надали ще го направят за четвъртия. ;)

Да се поучат и да си намалят рейтинга ли? Публикувано изображение и защо да се поучават, повечето които гледаме брадъра искаме точно това, един откачалка - Пламен /Анатемата/ - ме разсипваше от смях, що да няма такива като него в Къщата, след като е толкова забавен
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И да има, и да няма - СМС не бих пратила! ;)Пък и то е ясно, че те са на принципа "Колкото по-големи отрепки вкараме в къщата, толкова по-висок рейтинг!" Лошото обаче е, че не се поучават от грешката си вече 3 сезона, та надали ще го направят за четвъртия. ;)

Да се поучат и да си намалят рейтинга ли? Публикувано изображение и защо да се поучават, повечето които гледаме брадъра искаме точно това, един откачалка - Пламен /Анатемата/ - ме разсипваше от смях, що да няма такива като него в Къщата, след като е толкова забавен

Ти май не четеш както трябва. Първият сезон, Биг Брадър беше нещо ново, което зрителите не бяха виждали, кефеха му се (включително и аз). Но след него, им стана ясно що за простотия е, а и най-вече що за идиоти вкарват в тая къща. От втория сезон нататък рейтинга на шоуто драстично спадна, може би, именно заради палячовците. А може би и заради ред други, далеч по-смислени предавания. Та, мисълта ми беше - да вземат да вкарат някой с малко по-висок процент на интелигентност (в този случай - някой, който не ръси на всяка 5та мин. по нова простотия), пък току-виж им се вдигнал рейтинга. ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Та, мисълта ми беше - да вземат да вкарат някой с малко по-висок процент на интелигентност (в този случай - някой, който не ръси на всяка 5та мин. по нова простотия), пък току-виж им се вдигнал рейтинга. ;)

То умен интелигентен човек няма да влезе в такава сбирщина и да си губи времето с простотии

;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лошото на тези предавания е, че ги превръщат в сериали. Иначе лошо няма. И зрители никога няма да липсват.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване