Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за Big Brother / Биг Брадър

156 гласували потребители

1. 1. Следите ли "Биг Брадър" ?

• да
      31
    • не
      64
    • от време на време
      45
    • не гледам телевизия изобщо
      16

Препоръчан отговор

Абе тая от столипиново е симпатична.......

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

абе, ако тоя Пацо забремени тризначките - дали ще се родят тримата глупаци ?

Юлиан също е изключително противно и комплексирано същество, не мога да го нарека мъж... Не очаквах да е чак такъв противен...

Злобен, надут, върти подли номерца в стил "детската градина", обижда и се държи надменно... Малко ли е? Лично мен много ме издразни като нарече Къци "цървул"...

Публикувани изображения

Със закон трябва да се забрани това предаване ! Възмутен съм от Първият сезон още !

Редактирано от dimd (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И кога ще я довлекат 12-тата? Когато изгонят някоя ли и какво точно ще се постигне с вкарването на 12-ти участник? Лиглю,няма мъжко май защото стана традиция Мъже да го печелят,та решиха да направят едно предаване,което не може да бъде спечелено от Мъж! Кой да се сети...отдавна се знаеше,че обзорното вечерно предаване ще се казва"малката Сестра",даже се пишеше(и тука в темата май е цитирано),че Венета ще го води. Няма ли поне някой травестит,хомосексуалист ей-така за разнообразие?

Редактирано от манол (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма ли поне някой травестит,хомосексуалист ей-така за разнообразие?

Аз четох, че ще има... Хомо.

И уточнявам: от Харманли, Мартин. Даже видях два плаката в публиката, когато пристигаха: Мартине, Харманли е с теб или нещо от сорта...

Ама нямаше.

Редактирано от diadia (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е тук ако не стане женски бой..нема къде другаде :ph34r:Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз си мисля, че вчетвъртак ще им пуснат и мъже...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това трябва да се забрани!!! Кандидат бъдещи мутреси.... и две три свестни защото са се сблъскали със суровия живот.... Все по-бозливи стават телевизиите...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой ако може да ми даде линк да гледам Биг Брадър 4 безплатно,защото не съм абонат на БТК АДСЛ!!! Някой ако знае как нека каже!ПЛС

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз си мисля, че вчетвъртак ще им пуснат и мъже...

Така се предполага. От сайта е цитата:

"Я се вгледайте по внимателно. Под снимките на жените има 12 въпросителни.Това са 12 мъже,които по късно ще бъдат представени,Резонно е , да не искате още от първия ден да научите всичко.Няма да е интересно.

Кога, не знам.Следете в четвъртък.Милен даде жокер. "

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой ако може да ми даде линк да гледам Биг Брадър 4 безплатно,защото не съм абонат на БТК АДСЛ!!!

Някой ако знае как нека каже!ПЛС

Никои неможе д агледа ББ4 онлайн безплатно...
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля ,че може ако си на ADSL

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля ,че може ако си на ADSL

Еми нз на старите сезони не тръгваше :) сега нз дали ще тръгна, коит е на БТК да пробва :)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми нз на старите сезони не тръгваше :) сега нз дали ще тръгна, коит е на БТК да пробва :)

При мен си върви без проблем ! И съм почти 100 % убеден че ще има мъже ... просто с 11 жени са малко , в смисъл сметнете номинацийте и изгонванията и ще видите чи сметките не излизат . А и през предните сезони на Big Brother - а са били средно м/у 16 - 20 човека ! Ще видим !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен си върви без проблем ! И съм почти 100 % убеден че ще има мъже ... просто с 11 жени са малко , в смисъл сметнете номинацийте и изгонванията и ще видите чи сметките не излизат . А и през предните сезони на Big Brother - а са били средно м/у 16 - 20 човека ! Ще видим !

А и къщата имала няколкои спални и две бани.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Баси старта, баси и чудото ! На това му викам змийско гнездо аз....или поне за момента Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, на вас направи ли ви впечатление, че момичето което влезна на мястото на момичето което припадна Виолета, със самото влизане първо отиде при Мила и и каза здравей и и подаде ръката, Мила веднага реагира и тя и подаде ръката и се здрависаха, ма тя нали е сляпа! Публикувано изображение

Не, не, неможе да бъде, искам точно този момент да го видя пак, намерете го точно този момент и да го покажем на цяла България!

Преди Мила д аи подаде рака, това момиче което влезе я пипна или по главата или някаде по гърба. Второто е че Мила не си подаде точно на нея раката а си я остави някаде във въздуха чакайки да я хванат за раката...
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тая лудата Виолета малееее-все едно гледам Роси Новева

Ужас

"Ко ни дуйде ду главата"

както каза Самие

Публикувано изображение

То пие и реве и шашка всички

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да видя повторение на видео, щото аз друго си спомням че видях, може и да се бъркам, не се знае докато не видя повторение!

Сори брат ама нямам намерение да рова и да ти търся клип :grimace: ако имаш желание си го намери, аз съм сиг какво видях и все пак то не е доказателство че тя не вижда.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да има мисия Мила Споделиха че следи движения,жестове Не знам-не дай Боже никому такова нещастие

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какъв човек трябва да си,ако се преструваш на сляп?Да не забравяме че това е Big Brother и всичко е възможно...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен ми е по интересно, дали ще ги вкарат в луксозната къща ? !

Иначе, ако Мила не е сляпа, можеха да кажат поне на зрителите, нали ? :)

Днес, 25 септември, в 20 часа по Нова телевизия ще спре броячът на Big Brother 4, който Милен Цветков включи в понеделник. Тогава в Big Brother 4 ще влязат 11 мъже.

Сред тях са най-възрастният участник - на 58 години, от Варна, хотелиер; съквартирантът-чужденец; съквартирантът, роден в затвора...

източник

Редактирано от shefkata (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Като голям фен на Lost се чудя дали мъжете ще го играят " другите " , дали ще има бункер , пушеци , бели мечки , проект " Дарма " и т.н. и т.н. :headphones:
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като голям фен на Lost се чудя дали мъжете ще го играят " другите " , дали ще има бункер , пушеци , бели мечки , проект " Дарма " и т.н. и т.н. :nono:

Мисля че си прекалил с Изгубени ;)

Според мене тази вечер ще ги пуснат всички в къщата, но това си е мое мнение :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Голи цици, пиянски изпълнения и лесбо свалки само след 3 дни в BigBrother! !

Публикувано изображение

Минаха само 4 дни от влизането в къщата на 11-те красавици и вече първите цици, заявяващи желание да бъдат показани в PlayBoy. Красивата бургазлийка Ирена Иванова, която е имала собствена агенция за модели, а и тя самата е работила като модел се разсъблече пред камерите на големия брат без грам да се притеснява. Хубавелката оправяше долното си бельо и демонстрираше прелестните си форми пред съквартирантките като на модно ревю. Всички тръпнем в нетърпение какво ли ще ни покажат 11-те момичета след като тази вече в къщата влязат още 11 съквартиранта - мъже.

Друга информация за бургазлийката. Тя ще е съквартиранта, който ще участва в съдебно дело по време на 4-тия сезон на предаването. Делото ще е бракоразводно и по непотвърдени данни ще се е свързано с попечителството над малката дъщеричка на Ирена. Все още не е ясно дали делото ще бъде отложено, ще се гледа в самата къща и дали разхождането на младата майка по облекло ще повлияе на решението на съда.

Междувременно и най-малката съквартирантка – Ангелина на 18 години, също е доста разстроена. Тя все по-често говори, че не се чувства добре в тази обстановка и вече иска да си ходи. Засега останалите съквартирантки успяват да я успокоят...

Завързва се и интригата между Наталия и Даниела. Шуменката все по-често остава в компанията на мъжкото момиче Даниела. За сега и двете се задоволяват само с докосвания, галене и скрити погледи, но съвсем скоро може да станем свидетели на задълбочаване на техните отношения.

Голите снимки на Ирена:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Източник:teenproblem.net

:blink:

ПеЧеН ЛиГлЮ , приятелю , направо зарибен по сериала . НО идеята с бункера е много актуална ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване