Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за Big Brother / Биг Брадър

156 гласували потребители

1. 1. Следите ли "Биг Брадър" ?

• да
      31
    • не
      64
    • от време на време
      45
    • не гледам телевизия изобщо
      16

Препоръчан отговор

Няма вече самолети,жалко Ще влязат в луксозна къща Оф пасти и торти бляяя Рай за глезлите и низшите духом По пет огледала им дайте-пак няма да се видят

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

абе, ако тоя Пацо забремени тризначките - дали ще се родят тримата глупаци ?

Юлиан също е изключително противно и комплексирано същество, не мога да го нарека мъж... Не очаквах да е чак такъв противен...

Злобен, надут, върти подли номерца в стил "детската градина", обижда и се държи надменно... Малко ли е? Лично мен много ме издразни като нарече Къци "цървул"...

Публикувани изображения

Няма вече самолети,жалко

Ще влязат в луксозна къща

Оф пасти и торти бляяя

Рай за глезлите и низшите духом

По пет огледала им дайте-пак няма да се видят

Бени те че ще влизат , ще влизат , няма цял сезон да са в самолета . НО като прочетох поста ти си викам " Ааааа Митко пок си проспал нещо " ама те още са си там - на двора . Да нямаш някаква информация за влизането им ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бени те че ще влизат , ще влизат , няма цял сезон да са в самолета . НО като прочетох поста ти си викам " Ааааа Митко пок си проспал нещо " ама те още са си там - на двора . Да нямаш някаква информация за влизането им ?

Снощи в късните новини по Нова ТВ това съобщиха-че ще влизат в луксозна къща

А Филип вярно ги направи луди-с това чукче,как са заспали не знам

:mark:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Снощи в късните новини по Нова ТВ това съобщиха-че ще влизат в луксозна къща

А Филип вярно ги направи луди-с това чукче,как са заспали не знам

:P

Това с чука бе голям номер . Хихихи направо се на****а от страх . Вчера към 16 часа в живото предаване по Нова+ Филип им обясняваше че е прочел доста книги за поведението на такива хора . Дано тази вечер му признаят зе успешна мисията !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма начин да е неуспешна-голям образ е,а и трудно се играя подона роля толкова много време.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Big Brother 4 посрещна своя нов, 23-ти съквартирант. Той обаче не влезе в нито един от двата лагера, а направо в къщата. Така най-сетне зрителите видяха луксозният дом, в който съквартирантите ще прекарат своите дни в шоуто, а Big Brother ще опровергае всички слухове, че този сезон няма къща. Новият 23-ти съквартирант е мъж с тъмно минало, който не веднъж се е забърквал в неприятности. Новият съквартирант влиза с мисия в къщата. Неговата задача ще бъде да снима с малка камера всеки ден какво се случва с него - сам в огромната къща на Big Brother 4 и да предава всяка вечер материала на Big Brother през изповедалнята. Източник: bigbrother.bg Мисята на Филип е успешна :baby: Става все по интересно ...

Редактирано от iveta7 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Браво,Филип!!! :P Дай Боже догодина люлка!!! P.S.Алоуууууу,изедниците и ламите горе До кога ще ни правите на идиоти :bighat:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Скубара :wors: вътре :lol6:

Много ще ми е интересна срещата с другите двама варненци. ;)

Браво,Филип!!!

:clap:

Дай Боже догодина люлка!!!

P.S.Алоуууууу,изедниците и ламите горе

До кога ще ни правите на идиоти

:bighat:

Хайдук,пак ли получи факс? :P
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хайдук,пак ли получи факс? :ph34r:

Мда,викат те тебе-да сглобяваш самолетчето със Скобара

Ай влизай да лепиш-стига плямпа

;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мда,викат те тебе-да сглобяваш самолетчето със Скобара

Ай влизай да лепиш-стига плямпа

:ph34r:

И сега мислиш,че си умна ли?

Аз съвсем сериозно попитах,щото нали там контактуваш.Сътрудник или несътрудник.И защото ме удиви успеха с раследването ти в една друга тема.

Много се радвам за Филип и Цветелина!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И сега мислиш,че си умна ли?

Аз съвсем сериозно попитах,щото нали там контактуваш.Сътрудник или несътрудник.И защото ме удиви успеха с раследването ти в една друга тема.

Много се радвам за Филип и Цветелина!

Мда,контактувам и съм сътрудник на много медии

Ама факс още нямам-само нет имам

И Биг Брадър ме интересува преди всичко като психолог-за това го и гледам

И плаках тази вечер-за победата на Филип

Плаках за бебчето,което им обещаха-продуцентът и фондацията "Искам бебе"

Дано се сбъдне мечтата им,след 8 години

Дано,от цялата си Душа им го пожелавам!!!

А плявата трябва да я гледаме-щем не щем

На коя страна да си закича фибата или как да са ми по-готини циците (г*за)

Това предстои сега

Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Почнаха да ги вкарват един по един в къщата. Вече са трима Мила,Иванина и новия участник Константин. Преди малко Мила попита дали може да види самолета(от мисията) на Константин.Той и отговори "как така да го видиш,като ти си сляпа"?И тя каза "Да,де..имах впредвид да го пипна" Нещо почва да ме съмнява това момиче.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Почнаха да ги вкарват един по един в къщата.

Вече са трима Мила,Иванина и новия участник Константин.

Преди малко Мила попита дали може да види самолета(от мисията) на Константин.Той и отговори "как така да го видиш,като ти си сляпа"?И тя каза "Да,де..имах впредвид да го пипна"

Нещо почва да ме съмнява това момиче.

После нали обясни защо каза да го видя :)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това съм го пропуснала.Какво е казала?

Ми каза, че използва този глагол, защото на хората им било странно като кацжела дай да го пипна или дай да го осетя.

Мене друго ме озаадачи как знаеше каде е изповедалнята Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всички жени са в къщата вече, аз гледах по Нова +, докато влезе и последната ! :rolleyes:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всички жени са в къщата вече, аз гледах по Нова +, докато влезе и последната ! :rolleyes:

Да,аз гледах по Нова включването в 11.Бяха останали Мартин,Владимир,Георги (не съм сигурна).

Константин беше при тях (сигурно това му е било наказанието)..пиеха ракия рано рано сутрин Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чак на мен ми стана кеф за тези,който влязоха в къщата :P

Иванина беше най-щастлива от всички.С какво удоволстие само си слагаше ролон и меришеше парфюма си Публикувано изображение

От къде се взе това куче при самолетите?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моите уважения към феновете на Иренчето...Но тук вече ще се изкажа :P Колкото е красива тая жена, толкова съм съгласна и с определинието, което Наталия и даде - змия ! Ама истинска ! Те тая ме уби...На 24 годинки е и е умрело за мъжко внимание - УжасТ !!! Що са излага тъй ? :rolleyes:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ангелина с еротична фотосесия

Публикувано изображение

18-годишната Ангелина от Big Brother 4 се е снимала в провокативна сесия пред обектива на Велислава Каймаканова за списание FHM преди няколко месеца, разкриха фенове в интернет пространството.

Въпреки еротичните си кадри Ангелинка така и не успя да впечатли никой известен футболист, с каквито мераци се прочу при влизането си в Къщата.

В началото на тази седмица лолитката от пловдивското "Ориндж Каунти" , напусна къщата на Big Brother 4 по свое желание и под предлог, че не може да се интегрира в никой от оформилите се два лагера сред съквартирантите и пожела да се върне при гаджето си вратар.

източник:vestnik24.com

Ти за това ли бърза да излезеш,бре Душо

Да се съблечеш

Да беше се съблякла у къщата-да те видим на живо

;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето и една снимка от мен :

Публикувано изображение

Бени то било преди няколко месеца ;) !

Прочетох аз че било преди няколко месеца

Мисълта ми беше че сега ще се съблича за Плейбой,Максим и т.н.

Що да си губи времето у тъпата къща-когато може да си изкара парички преди другите да са излезли и да са се разгологъзили и те

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване