Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за Big Brother / Биг Брадър

156 гласували потребители

1. 1. Следите ли "Биг Брадър" ?

• да
      31
    • не
      64
    • от време на време
      45
    • не гледам телевизия изобщо
      16

Препоръчан отговор

Очевидно Веселин Данов разбра още в самото начало плановете на продуцентите и напусна доброволно като несъгласен с позицията която се отрежда на Христина Докато обаче SIA остана с пръст в устата, след като очакваше съвсем различна реакция в обществото. Очевидно са очаквали хората които да се изкефят как носа на звездите е бил натрит да са много повече, оказва се обаче че с избора на толкова отвратително семейство това няма как да се случи и чертата на много българи - да мразят всички постигнали нещо не беше докосната! Заблудата на Нико Тупарев и Ники Николов се оказва тотална, дано поне сега са разбрали че всъщност Здравко и Христина са сред най-ненавижданите образи в България! Факт е че снощи едва ли са очаквали подобна реакция, след като за Ники Николов Здравко е един прекрасен човек, изкривената им представа за реалността очевидно ги вкара в позицията в която са в момента - символ на връзкарството, безочливата наглост и алчността ostavime - продължаваш с иронията си, но можеш ли да кажеш кое ти хареса в Христина, всъщност че си сериозен ми е ясно сериозно си част от хората мразещи успелите още повече смятащи се за нещо - ти за нищо ли се смяташ, че се дразниш другите да се смятат за нещо?

Редактирано от voxy (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

абе, ако тоя Пацо забремени тризначките - дали ще се родят тримата глупаци ?

Юлиан също е изключително противно и комплексирано същество, не мога да го нарека мъж... Не очаквах да е чак такъв противен...

Злобен, надут, върти подли номерца в стил "детската градина", обижда и се държи надменно... Малко ли е? Лично мен много ме издразни като нарече Къци "цървул"...

Публикувани изображения

ostavime - продължаваш с иронията си, но можеш ли да кажеш кое ти хареса в Христина, всъщност че си сериозен ми е ясно сериозно си част от хората мразещи успелите още повече смятащи се за нещо - ти за нищо ли се смяташ, че се дразниш другите да се смятат за нещо?

Чакай, чакай, по-спокойно го раздавай! Когато не си сигурен в нещо, не го казвай с такава увереност.

Тук никой няма нищо против известните. Имаме против селския манталитет, простотията, глупоста, курвенското поведение, изключително голямото самочувствие. Май най-вече сме против тъпотията, която ходи по хората! Публикувано изображение

Честно да ти кажа, не е лесно да издържаш, когато си заобиколен от толкова глупаци. :wors:

Редактирано от RA4NA (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чакай, чакай, по-спокойно го раздавай! Когато не си сигурен в нещо, не го казвай с такава увереност.

Тук никой няма нищо против известните. Имаме против селския манталитет, простотията, глупоста, курвенското поведение, изключително голямото самочувствие. Май най-вече сме против тъпотията, която ходи по хората! Публикувано изображение

Честно да ти кажа, не е лесно да издържаш, когато си заобиколен от толкова глупаци. ;)

Браво! За малко да си помисля,че ostavime е спечелил Голямата награда :wors:

voxy,не малко се оля с изватките ти за

Заблудата на Нико Тупарев и Ники Николов се оказва тотална, дано поне сега са разбрали че всъщност Здравко и Христина са сред най-ненавижданите образи в България!

Факт е че снощи едва ли са очаквали подобна реакция, след като за Ники Николов Здравко е един прекрасен човек, изкривената им представа за реалността очевидно ги вкара в позицията в която са в момента - символ на връзкарството, безочливата наглост и алчността

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честно да ти кажа, не е лесно да издържаш, когато си заобиколен от толкова глупаци. ;)

Извинявай какво точно имаш предвид, за каква увереност, ако е това болднатото то както виждаш е въпрос още повече риторичен, не смятам че @ostavime се има за нищо

И защо говориш в множествено число? кои сте вие и как знаеш кой с/у какво има против, нека всеки сам си дава мнението

Браво! За малко да си помисля,че ostavime е спечелил Голямата награда :wors:

voxy,не малко се оля с изватките ти за

и с кое по-точно съм се олял, алчността е доказана при положение че 3 часа не спряха да повтарят номерата и този един процент разлика, я влез във форума на VIP Brother 2 или прочети коментарите в новинарските сайтове.

Редактирано от voxy (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямам нищо против Христинчето ама стана супеер тъпо! Тва се пак е ВИП Брадър а не селския брадър!!!АЗ лично се ядосах супер много но се пак има и малоумни да гласуват за нея при положение че даже мястото й не беше там

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Беше ми все тая коя спечели, но ме изкефи физиономията на чалгаджийката, когато се озова в небраното лозе на неочакваната загуба!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Беше ми все тая коя спечели, но ме изкефи физиономията на чалгаджийката, когато се озова в небраното лозе на неочакваната загуба!

Каква ти неочаквана загуба те тия неща са уредени още преди да почне предаването!

Първо че никой не гласува(зададох въпрос за това по горе само няколко човека ми отг, но и всички които познавам и техните познати НЕ гласуват!) и второ ,че ... кой ще ти гласува за тая селянка Христина, при се че той Здравко вече взе веднъж пари!

Всички (почти-нека не съм толкова категорична) ги мразят тия!

Трудно издържам Биг Брадър, но за Вип брадър просто нямам думи!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каква ти неочаквана загуба те тия неща са уредени още преди да почне предаването!

Неочаквана за Деска. ;) Чети внимателно!

Певачката очакваше да спечели, но за съжаление не стана :angry: Изненадващо неочаквана загуба за самата нея.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Неочаквана за Деска. ;) Чети внимателно!

Певачката очакваше да спечели, но за съжаление не стана ;) Изненадващо неочаквана загуба за самата нея.

Ммм, аз чета много внимателно , исках да кажа,че всичко което се случва в къщата е измислено предварително, те тия вътре си знаят и кой ще спечели.Съжелявам ако не си ме разбрала ;)

Сигурно и физиономийката на Деската е била предварително заучена Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Катето направи голяма услуга на Христина с всичките обиди, които изсипа по неин адрес, според мен точно това е причината всичките "селяни" в България да реагират. Виповете се изложиха както обикновено, ама то друго не се и очакваше от тях. Христинчето не ми е никак любимка, но си заслужаваше да спечели само заради реакциите и на Десито, и на другите "випове".

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

12 известни личности сред които най-скъпата покупка - Азис(според слуховете 100.000 лева), втората - Венета(75.000лв от "Сделка или не"), ДесиСлава(според слуховете 50.000 лева)

:)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето защо не гледам подобни малоумни предавания,в които "артистите" не отговарят на името на "филма",показват простотията в която живеят и ме товарят с проблемите си.Слава богу,че свърши и дано се научите да гледате предавания в които можеш да научиш нещо,а не да се радваш на простотията...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Биг / ВИП брадър е много поучително събитие, ако анализите продължат и след емоциите!

:P Редактирано от flame73 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стига с тая дума....Големи граждани станахме всички...Ще ме извинявате , но градовете са нищо друго освен обединени няколко села в едно, и наричани с престижното "квартали"......

Не си убедена....Сигурно не си чела , че детето и е от богаташче, което я почупва от бой, а тя каза : "Бях си избрала датата на развода доста време преди това...." Да продължи човек да търпи побои си е чиста проба ку*****ска работа...

А какво е постигнал Тихомир, че присъства? - участвал е като декор в един сезон на Биг Брадър...

Какво е постигнала Росица? - Спи с "некролог"....

Какво е постигнала онази русата - не и помня името....Петя май.... - Не подозирах , че съществува....

Калин? - Отиде да учи в Хландия и 5-6 години ни вест, ни кост...

Катето Евро? - 10 години пее една и съща песен, ае за нея съм съгласен, била е звезда едно време....

Пак ще повторя : само в БГ се нарич ВИП Брадър, навсякъде другаде е Селебрити Биг Брадър....

Има огромна разлика в двете наименования......

Като ми пееш Пенке ле,кой ли ми те слуша?!

Ми за какво го гледате,то звезди в БГ няма.Щото ако са звезди и вестници като Сън и Гардиан щяха да пишат за тях,а те дори не подозират,че съществуват Азис,Азисовица и Венета Райкова

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вече няма много смисъл от споровете по темата - каквото било, било ... макар че в други форуми видях да отганизират протести в защита на Десислава - това вече е другата крайност :) Знам само едно - след два месеца никой няма да си спомня коя е Христина, или ако някой си спомня - ще си я спомня като "момичето, което спечели ВИП Брадър". А Десислава няма как някой да я забрави - и независимо дали я харесва или не, няма да я помни като "певицата, неспечелила ВИП Брадър". Хората или ще я харесват и ще се радват на песните й, или ще я хулят като поредната чалгаджийка, други пък, които си изкарват хляба с жълта журналистика (нищо, че не са от Сън), ще продължат да се чудят дали мъжът й я бие ... и така ще си върви светът. И не мисля, че в България няма хора, които да се нарекат ВИП (или селебритис - не виждам космическа разлика в двете думи). Нито сме по-тъпи от нациите, които според вас могат да си имат "ВИП", нито пък нашите таланти и известни хора, са нещо по-малко от талатите и известните хора в другите страни. Те преди всичко са хора и след това са ВИП (или селебритис), но това, че ядат и спят като нас, че са злобни или вулгарни - като нас, "обикновените" хора и т.н. не означава, че не са направили повече от нас - най-малкото накарали са едно общество да чуе името им с нещо. Трудът им трябва да се уважава!

Редактирано от shanna (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бре чувам, че феновете на ВИП-братор :) , нЯщо са ви пързулнали. Чета насам натам, че зрителския вот бил манипулиран в полза на някаква нова "звезда". Продуцента пък бил бИрИчед на новия мъж на таз звезда и разни такива съзаклятнически нещица. Станах свидетел на люти клетви от сорта на - този канал ще го изтрия от телевизора, или пък - никога повече няма да гледам тая тАлАвизитя. В края на краищата, не трябваше ли някой ВИП(явно в нашата държава ВИП=известен) да спечели?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бре чувам, че феновете на ВИП-братор :) , нЯщо са ви пързулнали. Чета насам натам, че зрителския вот бил манипулиран в полза на някаква нова "звезда". Продуцента пък бил бИрИчед на новия мъж на таз звезда и разни такива съзаклятнически нещица.

Станах свидетел на люти клетви от сорта на - този канал ще го изтрия от телевизора, или пък - никога повече няма да гледам тая тАлАвизитя.

В края на краищата, не трябваше ли някой ВИП(явно в нашата държава ВИП=известен) да спечели?

Брадъра е Celebrity Big Brother, формата е този, в България е VIP за благозвучие. VIP Brother с ВИП личности трудно може да се направи поради простата причина че ако си VIP ще ти е трудно да отделиш 30 дена, все едно президента или министър председателя ни да си вземе отпуска заради една игра.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

КИТАЙСКИ ВАЗИ В СМОЛНИ

Кеворк Кеворкян в Дневен Труд

ВИП брадър не е чак толкова сложно нещо, за да умуваме прекалено върху него. И все пак. Сега Нова телевизия хвърля най-способните си играчи да ни убеждават, че в избора на "пепеляшката" Христина няма нищо случайно. Може би телевизията се изплаши от крясъците "Мафия, мафия" и използва най-доброто, с което разполага, за да опровергае съмненията. Макар че тя би могла да хвърли още поне толкова усилия- но за разобличаване на истинските мафии. Не съм от хората, които биха подложили на съмнения процедурата на гласуване. Все пак не избираме парламент и президент с есемеси, не си струва труда. Но Нова телевизия би могла да се направи на демократична. И да състави един произволно подбран комитет от най-разярените зрители като им представи разпечатки от трите мобилни оператора и БТК, за да видят как е гласувала публиката. Има ли фалшификация или не. Всъщност, как точно се контролира телефонният трафик? А пък докато това стане- защото то никога няма да се случи- сърдитите зрители не е лошо да помислят как беше конструирано шоуто. Нещо, на което авторите му имат пълно право. Всички са се втренчили в "изненадата". Защо Христина победила, как станало това, как виповете били кофти- понеже народът не е и т.н. По-добре да върнем лентата назад- ако на нея изобщо е останало неща. Биг брадър поначало се снима с осветена лента. Тогава много неща ще изглеждат не толкова изненадващи. Още с появата на Здравко беше ясно, че ще се случи интрига, свързана с него. Разбира се той бе прикрит с Тишо- още един участник от предишен ББ. Между другото изобщо не се хабете да изчислявате кой е ВИП в шоуто и кой не е- все едно да го правите в някогашен ОФ клуб, няма смисъл. В тази рубрика вече споменах, че ако спечели Здравко, това ще бъде абсолютен прецедент. Той фактически пак спечели, отгоре на всичко успя и да се ожени, набута и жена си в къщата. В момента когато Здравко извади годежния пръстен, трябваше да схванем, че Бойко Борисов ще го надене на някой с мъдри напътствия. Толкова е елементарно. Само че сега изглежда така- след като всичко приключи. Един от законите на К.К гласи: Трябва да предусетиш втория акъл на българина. Пак добре, че Борисов не спечели, понеже е оженил ония двамата. Можеше зрителите да гласуват и за него, въпреки че той не е участник в шоуто. Като нищо. И от тази гледна точка извадихме голям късмет. После нещата поеха в най-изкусителната посока. В къщата цъфна Христина заедно с детето си, разбира се. Случи се и всичко останало- включително "изповедите" на Азис, напускането му и пр. глезотии. Дано не ги е измислил Нидал Алгафари, гримьорът на БСП, понеже са много ориенталски номера. Азис може да се е наговорил да излезе по средата на шоуто, като се натовари с ползата от това (честност и безкористност) и отива да я разтовари там, където й е мястото- митингите на БСП. Отива при бабичките. Обаче нали те избраха Христина? Я, не му мислете много, понеже съвсем ще се объркате. Ще объркате и авторите. Сега БСП може би спешно трябва да разкара Азис- да го изпрати да полива градината в къщата на ББ и да наеме Христина. Нали електоратът предпочита скромното сливенско момиче пред фолк звездите? С победата на Христина ви казват, че всъщност няма ВИП персони. Идва един човек от народа и ги попилява. ТОВА Е НЕЩО КАТО ДЕВЕТОСЕПТЕМВРИЙСКАТА РЕВОЛЮЦИЯ. Някакъв специален телевизионен комунизъм. Пристига някакъв с полушубка във фабриката, изгонва собственика, отваря касата и става фабрикант. И след това разсипва фабриката. Не е лишено от логика, все пак управлява БСП. Експроприация на успеха и известността? В къщата все пак имаше двама и половина души с някакви постижения. Обаче може да си богат, да си талантлив и хитър, дори да си хомосексуалист, излиза, че това няма никакво значение. Но, ако наистина е така, защо във ВИП брадър избират Христина, а пък на истинските избори Царя? Нещо не излиза сметката. С "пепеляшките" най-много да докараме още една Велика октомврийска социалистическа революция. Накрая виповете си тръгнаха, а публиката в залата започна да вика "Мафия!" Тази публика откъде се взе? Вероятно я бяха внесли от Румъния, понеже онази пред екраните беше за Христина. Щом за ВИП брадър викат "Мафия" представете си какво мислят за останалото у нас. Във финалната бурлеска(комична пиеса или танц) имаше някои озадачаващи неща. Усетиха се скрити антипатии във въпросите към Десислава. тя трябваше винаги да отговаря първа, което очевидно не е редно. Понеже вторият винаги има предимство- Христина вадеше мандолината и започваше "Аз съм момиче от народа!" Имаше по-голяма агресивност във въпросите към Десислава. Имаше и въпроси, които би трябвало да бъдат забранени. Дори чисто визуално съотношението беше 2 към 1- Христина беше с детето си, ясно е какво предимство й дава това. Особено когато го измъкна от някакъв гардероб при финалното гласуване. Това бе вече прекалено, заприлича на индийски филм. Не беше и коректно. Да не говорим за експлоатацията на детето. Сега може да се създаде още по-знаменита драматургия. Десислава да се позове на Закона за защита на детето и да протестира резултатите. Между другото от доста време се вдига врява, че в Киноцентъра използвали детски труд. Къщата също е там, ще се намерят и подходящи юридически аргументи и адвокати. Осъждат предаването и отнемат наградата на Христина. Може да й отнемат дори детето. Това вече ще бъде върхът. Авторите постигнаха целите си. Обаче по начин, който ще срине философията на шоуто. Казаха ни, че няма випове в България. Росен Цанков иска да повярваме, че баща му Вили не е ВИП или че няма шансове пред един полупиян сценичен работник. Много здраве да имат. Ако искат, нека изберат за ВИП на виповете и някой портиер на Нова телевизия, тяхна работа. Наша е, когато започнат да се формират нагласи и диагнози, които може би са съмнителни. Очаква се да се сринат рейтингите на всички сапунени сериали, които винаги са били рекордни. И безумно да се покачат рейтингите на репортажите от село. Сега на Христина трябва да й дадат предаване в НТ, например- "Как да разплачем богатите и известните". Аз пък страдам, когато звездите губят. Вбесявам се, когато "Челси" губи от "Болтън". Не мога да понасям, когато заблуден пощенски гълъб докарва на някого джакпота, прелитайки над други, които цял живот са се трепали, за да успеят. Вече трябва да има и Прованс брадър. Най-интересната гледка във финала беше лицето на Ники Кънчев. Той е отличен и абсолютно честен телевизионен водещ. И за миг издаде едно дълбоко разочарование. Следващата седмица ще напиша за него. Имам и заглавието- "Резервният Голям играч". Когато след Болшевишката революция моряците влизат в Смолни, първата им работа е да използват безценните древни китайски вази за тоалетни. За да покажат, че има някаква промяна.... За какво всъщност ви казвам тази история? Вече не се сещам.

10x to [email protected]

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сутринта даваха Катето при Коритаров.Опитаха се да я изкарат светица направо,нито един зрител не се обади и не я пита защо постоянно плетеше интриги в къщата като дърта клюкарка което е невъзможно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хайде и до утре да дискутирате Брадъра си отлете. Като дойде Вип брадър 3 тогава пускайте такава тема. Заключете я :beer11:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямало Вип .Калин Вельов е Вип.Първо той тръгна от Акага.После беше част от екипа на куку бенд и от хъшове на Слави преди да замине да продължи обучението си в Холандия.Някой че ми кажат а бе Калин е пял чалга.Може да е пял чалга но сега вече е далеч от чалгата.Неговият стил е латино.Доказателство най новият клип на Калин Вельов и Нина Николина.Всичко е игра. www.kalinveliov.com

Редактирано от ati15 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Най-умен май излезе Азис,защото влезе,направи си рекламата и излезе,защото отвън печели доста повече и си знае интереса евала за което...... :)

Редактирано от intrigante (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 година по-късно...
публикувано (редактирано)

Публикувано изображение

Нова телевизия и "СИА Адвъртайзинг" подписаха договор, с който официално се слага началото на новия сезон на Big Brother. Четвъртият сезон на реалити шоуто ще се излъчи през есента. Очаква се продуцентската компания да стартира и кастинг за набиране на бъдещите участници в една от най-успешните реалити програми в България. Изпълнителен продуцент на Big Brother 4 е Димитър Митовски

"Нова телевизия реши да продължи своята работа и партньорските си взаимоотношения със "СИА Адвъртайзинг", каза Павел Станчев, Изпълнителен директор на медията. "Заедно създадохме Big Brother в България и заедно продължаваме неговата история с предстоящия четвърти сезон. Сигурен съм, че продуцентският екип на "СИА Адвъртайзинг" и изпълнителният продуцент тази година – Димитър Митовски, ще се справят и с това телевизионно предизвикателство", допълни Станчев.

Екипът, който ще реализира продукцията, се състои от над 100 души, които са работили и по предишните сезони на Big или VIP Brother.

Източник: avtora.com

Редактирано от Hanibal_Lektar
Редакция на анкетата (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване