Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за Big Brother / Биг Брадър

156 гласували потребители

1. 1. Следите ли "Биг Брадър" ?

• да
      31
    • не
      64
    • от време на време
      45
    • не гледам телевизия изобщо
      16

Препоръчан отговор

Ама те и предишните сезони ме дразнеха.....а тогава не бях бременна... Мисля, че е заради тях, не заради бебето. Защо Здравко да не излезе преди Христина? Може повече хора да гласуват негативно за него, отколкото за Христина. Може и други да му се дразнят на поведението. Ако имах по-малко акъл, щях да пратя някой друг смс /по-точно, ако беше безплатно/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

абе, ако тоя Пацо забремени тризначките - дали ще се родят тримата глупаци ?

Юлиан също е изключително противно и комплексирано същество, не мога да го нарека мъж... Не очаквах да е чак такъв противен...

Злобен, надут, върти подли номерца в стил "детската градина", обижда и се държи надменно... Малко ли е? Лично мен много ме издразни като нарече Къци "цървул"...

Публикувани изображения

Това е най-скъпият театър, който съм гледал. С най-голям бюджет де. А изпълненията-евтини. Тази се наговорила с оня. Оня пък се наговорил с ония. Ония пък с продуцентите и т.н. И хорицата пращат ли пращат SMS-и, а пък тя работата-опечена. :wors:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ма как ще излезе Здравко заради тия посрани випове бе.Вижте ги че само интриги въртят,всички са интриганти освен Калин.Само се делят и злословят като кварталните клюкарки.Ако някой заслужава да спечели то това е именно Калин или Здравко.Няма какво Катето да ми пие валидол снощи,тя донякъде си го е надробила.Това жените са страшно нещо,ако има двама мъже се получава приятелство.Ако обаче са две жени става змиярник.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ама то се знае, че всичко е дирижирано, още повече на Вип Брадър. На всеки е платено, за да влезе, знае се кой ще спечели. Всичко е просто шоу за зрителите и средство за печелене на пари от тях чрез смс-и. Това са големи продукции, за които продуцентите не биха рискували да стават неочаквани неща и зрителите да решават. Може да има изненади и неочакваности /???/ за продуценти, сценаристи и пр., но те не са толкова фрапиращи за тях.

Та както казах, мисля, че всичко е нагласено, само че не зная кой ще вземе парите накрая. Мислех, че ще е Азис, защото не ми се вярваше, че той ще участва, без да е уговорено той да вземе наградата. После обаче Венета ме "замисли", че вероятно наистина на него му е платено да влезе за определен период и да си излезе под някакъв предтекст.

Забравих кой спечели миналогодишния ВИП. Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Забравих кой спечели миналогодишния ВИП. Публикувано изображение

Митьо Питона :yanim:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Боже, какви неща каза тая Венета пред Никиту! К`ви уговорки к`во чудо... Тя да не номинира някой, той нея да не я, да се уговарят как да разберат кой ще номинират, ... мани мани !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

еее тези sms-и толкова се преекспонират все едно ама адски много ни пука за какво си харчат парите някои, и то пък едни пари 1-2 лева.... тц тц тц един сникърс сладолед или кутия цигари... Обаче обяснението е май че се дразним че друг печели толкова лесно пари ей това е в дъното на постоянното напомняне за sms-ите, а не че някой се набутва Като цяло този сезон беше по-добър и звезден от предишния. Не е нормално да се влиза в стила на Венета и да се едва ли не обвиняват продуцентите че са платили на някой да влезе, а пък влезлия че е взел пари??? къде толкова е проблема, всеки нормален капиталист би инвестирал повече за да спечели повече, колко пъти си изплати участието Азис??? защо все трябва да завиждаме на това че някой печели? Не е ли същото положение във футбола, за да имаш някой в отбора си плащаш? От снощи един от силните моменти беше замесването на Ваня Червенкова - пълничката "бизнес дама" която е гърмяха по черноморието и довода на Венета че вече ставали две които твърдят за уговорка на Азис и компания, явно с колкото повече хора споделиш нещо то толкова по-достоверно става! Но дори да е така малко нагло излиза постоянно да се занимаваш с подобна уговорка, а в същото време самия ти да си се споразумял с Азис да не се номинираш и да съобщиш съвсем искрено и честно, аре да не е лично ;) едва когато излезеш от Къщата и едва след като въпроса беше повдигнат от Ники Кънчев, но така или иначе Венета е аут и е Съквартиранта който загуби най-много в Къщата, може би точно защото беше себе си, еми видяхме истинската Венета и не я харесахме и проблема не е в чалгата Надцакването за победител във VIP сезона продължава лека по лека обаче един по един Съквартирантите се самодисквалифицират. Пресен пример е Катето Евро още един от претендентите, снощи стигна кулминационната си точка, след като цяла седмица избухваше съвсем неоснователно. Какъв е проблема човек да има свое мнение колкото и налудничаво и глуповато да е както в случая с Христина? Има го казва си го...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

МЕТАМОРФОЗИ

[email protected] 2007-04-18 12:10

Или как гларусите се превръщат в пърдящи чичковци

Спомням си клиповете за представянето на участниците в първия Биг Брадър. Един млад Аполон облечен във водолазен костюм излизаше от морето. Леко разгърден – за да изглежда по-широкоплещест. Подходящ ракурс на камерата – леко отдолу – да изглежда по-висок. Дълги мокри коси, стигащи до раменете. Мечта за яхта, за пътешествия и авантюри... С една дума – балкански мачо – мечта за всяко неопитно девойче дошло я от Пърдовице, я от Моравске Будьовице, или някое друго забутано селце из Чехия... Или от Сливен например... До тук добре! Но дойде време мачото да си отвори устата. Лек провинциален акцент. Ядваше се. Но дойде време, да се вслушаме в това, което плещи. Елементарни лафове за плажна свалка на гореспоменатите девойчета... Още се ядваше. До първото напиване. Повръщане, псувни, цинизми... После разбрахме, че гларусът обича да си готви манджи, не, не от алтруизъм, а защото обича да си хапва добре. Натрупа килца... Мачото си отиде безвъзвратно. Последва подстригване и на секси косата. И от първоначалния образ не остана нищо... И изведнъж – о, чудо! Оказа се че ексмачото е голям стратег, пардон - хитрец! В играта влезе един предварително написан сценарий – бременна девойка, „К’во ще правим , Василев?” и т.н. ... продължението го знаете, да не ви отегчавам. Победи, взе парите, и после от тук, от там продължихме да следим метаморфозата му в чичко. Първо показа, че е стиснат и си купи яхта втора ръка за една четвърт от парите. После романтичните пътешествия бяха забравени, май имаше само едно до Кавала да си вземе яхтата. После се разбра, че май и „Голямата му любов” като всичко останало само изглежда така, а иначе си е най-обикновен флирт, последван от прецакване и изгонване на любимата. Но едно трябва да му признаем – колкото повече се отдалечаваше от образа на оня мачо от началото, толкова по-голям хитрец ставаше. И ето го – участник във Вип Брадър 2. Доста наедрял, загладил косъма, с шкембенце, е какво пък, малко мъже остават Аполоновци за цял живот. Малко театър за начало, романтика, пръстен, предложение, съгласие, сватба и... до тук беше с първоначално замислената идея. Последваха семейни скандали в медения месец, типично ориенталско отношение към „любимата”, явна досада демонстрирана към същата, а и към детето, неадекватно хилене, когато му бе направена забележка да не се изясняват пред съквартирантите и ... Върхът беше байГаньовското му изпърдяване пред колегите, надлежно аргументирано защо, как и прочие... Тук образът му вече беше окончателно завършен! Тази пръдня беше последният щрих, който сложи точка на всички алюзии у бедния зрител, който навремето подсмърчаше за семейната му драма и наивно пускаше смс-и. Истината е налице – пред нас е поредният Ганьо Балкански, шумно оригващ се и пърдящ! Да ви е честито!

Мечтата срещнала веднъж реалността,

погледнала я и попитала с почуда:

— Защо, любезна, си помръкнала така?

Преди сияйна бе, красива, просто друга...

— Да, мила моя, преди време бях различна —

горчиво се усмихнала в ответ реалността.

— Причината е иронична и типична:

сега реалност съм, тогава също бях мечта...

/Атанас Димитров/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И какъв ВИП изобщо е тоя Здравко,че не разбрах Публикувано изображение и защо пак ни го натресоха :ph34r:

Права е Катето-та те не могат да й стъпят ни на акъла,ни на интелекта,ни на образованието,че и трябва на всичко отгоре и да я номинират Публикувано изображение

Не са равни и това е дразнещо и изнервящо Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като почне някой да се изтъква пред другите, че е повече ВИП, че е по-интелигентен и по не знам си какъв и вече не ми е толкова ВИП. Особено с тези думички "Да си ходи на село..." Публикувано изображение Ам тя откъде е? А Деси? А Азис? Големи софианци и граждани се навъдиха всички.

Което не означава изобщо, че съм за Здравко или за Христинка.

Редактирано от GABRIELA (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И какъв ВИП изобщо е тоя Здравко,че не разбрах Публикувано изображение и защо пак ни го натресоха :ph34r:

Права е Катето-та те не могат да й стъпят ни на акъла,ни на интелекта,ни на образованието,че и трябва на всичко отгоре и да я номинират Публикувано изображение

Не са равни и това е дразнещо и изнервящо Публикувано изображение

никой вътре не е VIP, и това VIP стои само защото звучи по-добре от Celebrity Big Brother, брадър с известни личности точно такава е Здравко, ако те интересува кои са VIP виж класацията на сп."ЕГО" за 50-те най-влиятелни мъже в България там може да намериш доста. Изобщо не смятам че Катето Евро с нещо е права? нито разбрах защо вдига толкова шум, Христина си каза мнението, а същите селяни които живеели в друг свят са част от публиката й, не е нормално някой станал известен заради типа на професията си - актриса, да има подобно отношение към всички останали и да си мисли че живее в някакъв свят без кенефи. Изключително тесногръдие, отделно постоянното говорене за себе си в трето лице - Катето Евро - силен нарцисизъм ей това ни показа Катето. Това че някой не може да стъпи на интелекта или образованието на друг не го прави половин човек или човек без права, а за това какъв интелект има Катето при всички глупости които наговори май може да се поспори, номинациите пък са част от играта, ако на Катето нещо не и харесва също е свободна да напусне по всяко време, същия този Big Brother който я е поканил е поканил и Здравко и е преценил че Христина може да остане в Къщата, отделен е въпроса че извън играта Big Brother не е нищо повече от продуценти в борба за рейтинг разчитащи преди всичко на низшите черти на участниците си, и реално точно такива - низши черти в характера на Катето Евро видяхме най-вече

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля, че един политик и една члага-звезда показаха на другите , че не бива да седят и да се излагат и разрушават имиджа, който толкова са градили, заради някакви си "мизерни" за тях кинти и взеха правилното решение да си ходят.....

На тях :)

А "ВИП"-а Здравко остана да изгражда имиджа на съвременния Бай Ганьо Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

никой вътре не е VIP, и това VIP стои само защото звучи по-добре от Celebrity Big Brother, брадър с известни личности точно такава е Здравко, ако те интересува кои са VIP виж класацията на сп."ЕГО" за 50-те най-влиятелни мъже в България там може да намериш доста. Изобщо не смятам че Катето Евро с нещо е права? нито разбрах защо вдига толкова шум, Христина си каза мнението, а същите селяни които живеели в друг свят са част от публиката й, не е нормално някой станал известен заради типа на професията си - актриса, да има подобно отношение към всички останали и да си мисли че живее в някакъв свят без кенефи. Изключително тесногръдие, отделно постоянното говорене за себе си в трето лице - Катето Евро - силен нарцисизъм ей това ни показа Катето. Това че някой не може да стъпи на интелекта или образованието на друг не го прави половин човек или човек без права, а за това какъв интелект има Катето при всички глупости които наговори май може да се поспори, номинациите пък са част от играта, ако на Катето нещо не и харесва също е свободна да напусне по и всяко време, същия този Big Brother който я е поканил е поканил и Здравко и е преценил че Христина може да остане в Къщата, отделен е въпроса че извън играта Big Brother не е нищо повече от продуценти в борба за рейтинг разчитащи преди всичко на низшите черти на участниците си, и реално точно такива - низши черти в характера на Катето Евро видяхме най-вече

Ako,някой няма право да говори за селяни..........моето мнение е,че точно на една албанка/Г-жа Евро/,най-добре се вписва в тази категоря.Когато дядото на Христина е гледал телевизия и се е возил на автомобил............в Албания телевизията е започвала с поздрава: "Добър вечер Енвер" щото само един човек е имал телевизор в цялата страна,и единствения автомобил пак е бил негов.Така,че нека хора на които роднините се прекарали повече време от живота си в строене на бункери да траят.Другото е злоба иииииииииииии най-вече страх..........от старостта, а може би и споменни как са станали актриси./Що ли и дадоха точно тази роля в "Оркестър без име"?/

П.П Да, Христина е пепеляшка.........и какво от това. Едно обикновенно момиче /майка/,което може да срещнете всеки ден по улицата в автобуса /ако се качвате там/ и с какво е по-лоша тя, от една бабка ,която без грим прилича на "безцветен гоблен".

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Катето я уважавам като голяма актриса ама много се изложи с тия приказки за селяните и че едните били вип,а другите простаци.Същата тази вип Деси незнае коя е столицата на Швейцария.Как едните като ходят в кенефа и мирише на теменужки.Доста и се ядосах,селянин не е човек който е роден на село,а вид поведение. Роден съм и живея в град ама много ме хвана яд.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вери Изкрейзили Персони - самозабравиха се и се показаха във възможно най-лоша светлина

Ми като нямат светски партита,затворени,как няма да изкрейзят :)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми като нямат светски партита,затворени,как няма да изкрейзят :)

Но те тук пред камерите се излагат, представям си там какво става ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами ако на някой не му е станало ясно - нашите "звезди" са си най-обикновени хора,и дори някои от тях са си селяни на квадрат,други са к*рви на квадрат,а трети са олигофрени на квадрат... :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да си изпусне нервите Катето, вероятно има доста причини и номинацията на Христина е само "точката на кипене" и конкретния повод. Христина НЕ СПРЯ да ги одумва, тая каква била, оная как си показвала циците, другата как говорела... не стига, че им легна на бюджета, не стига, че я приеха като една от тях, а тя се осра. И предполагам какво има предвид Катето като каза за Христина, че е селянка - има предвид тесногръдието й, завистта, която се чете в очите й и ясно изразените й комплекси.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да си изпусне нервите Катето, вероятно има доста причини и номинацията на Христина е само "точката на кипене" и конкретния повод. Христина НЕ СПРЯ да ги одумва, тая каква била, оная как си показвала циците, другата как говорела... не стига, че им легна на бюджета, не стига, че я приеха като една от тях, а тя се осра.

И предполагам какво има предвид Катето като каза за Христина, че е селянка - има предвид тесногръдието й, завистта, която се чете в очите й и ясно изразените й комплекси.

Катето пък - супер излагация ... :magnifier:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да си изпусне нервите Катето, вероятно има доста причини и номинацията на Христина е само "точката на кипене" и конкретния повод. Христина НЕ СПРЯ да ги одумва, тая каква била, оная как си показвала циците, другата как говорела... не стига, че им легна на бюджета, не стига, че я приеха като една от тях, а тя се осра.

И предполагам какво има предвид Катето като каза за Христина, че е селянка - има предвид тесногръдието й, завистта, която се чете в очите й и ясно изразените й комплекси.

Добре че не си жив,Щастливец - нищо ново нямаше да напишеш Публикувано изображение
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Катето пък - супер излагация ... :magnifier:

Слънце, как да ти кажа... ще ми повярваш ли, че аз, която съм иначе супер неконфликтна и изпадам в шок и ужас, ако около мен има някакви такива скандали - обаче чак забавно ми стана във вторник, когато гледах какво е ставало предната вечер? Публикувано изображение

Просто имаме ситуацията - Катето си замълчава и почва насаме в лагера си да плюе Христина - тя директно ще бъде окачествена като лицемер; сега, като изплю всичко това - тя е излагация и т.н. Виждаш ли двойния аршин?

А пък ако някой зрител се е засегнал, това може да си говори зле само за него, ей сега гледам Календар и питат случайни минувачи - "Обидно ли е да си селянин?" и един чичко вика: "Ами то какво е града? Много селяни на едно място!" Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване