Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за Big Brother / Биг Брадър

156 гласували потребители

1. 1. Следите ли "Биг Брадър" ?

• да
      31
    • не
      64
    • от време на време
      45
    • не гледам телевизия изобщо
      16

Препоръчан отговор

Някой знае ли интернет адрес за гледане вип брадър онлайн.. но да е за по слаб интернет до 384кбпс

Трябва да си на BTC ADSL , за да гледаш ...

Иначе сайта е vip.bigbrother.com

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

абе, ако тоя Пацо забремени тризначките - дали ще се родят тримата глупаци ?

Юлиан също е изключително противно и комплексирано същество, не мога да го нарека мъж... Не очаквах да е чак такъв противен...

Злобен, надут, върти подли номерца в стил "детската градина", обижда и се държи надменно... Малко ли е? Лично мен много ме издразни като нарече Къци "цървул"...

Публикувани изображения

Едно простичко ергенско парти съсздаде ебати проблемите. Рядко закостенели и консервативни хора има!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм го гледала това със стриптизьорката. Само откъси. Това беше доста тъпо от страна на жените, няма какво да си говорим. Разбирам да са неизвестни и да са се хванали някъде да са отишли по к. или в някой незнаен стриптийз-бар, а то - пред очите на цяла България, за 15-ина минути, на всичкото отгоре са и публични личности. Освен това - в тая статия пише, че Здравко ги е поканил, какво толкова съскат тогава. Големи фасони, голямо чудо. А на Здравко направо не му завиждам, тая хитруша така му е стъпила на врата, нямам думи...

Иначе наистина трябваше и за жените и Азис нещо да има, хахахаха. Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хаха,какви гюбеци мята тоя.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честито на младото семейство ;) Здравко да се взема у ръце че бате Бойко дебне ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опасен е тоя Азис Публикувано изображение

А жените вътре нещо съвсем изтрещяха - едната реве за пиратството, другата се тръшка заради една стриптийзьорка, третата вече няма кръв в алкохола :) Камерите май не са много ползени за психиката :ph34r:

Редактирано от shanna (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А жените вътре нещо съвсем изтрещяха - едната реве за пиратството, другата се тръшка заради една стриптийзьорка, третата вече няма кръв в алкохола :) Камерите май не са много ползени за психиката :ph34r:

Тук си права...странно е да гледаш слабостите на хората. Имам чувството, че който и да влезе в тази къща в един или друг момент ще стане за резил просто няма как.....Е, за тва Данов направи най - добре излезе пича преди да се освинил...чист политик... :hush:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тая Росито верно и се е разковало дюшемето.По принцип истинските хора в къщата които са себе си са дефицит.Като ги гледам какви са "звезди" само сваят ми се вие.Аман от простотия в тая държава.Това същество Азис не съм сигурен че и азбуката може да каже.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всички са големи сладури, особено тоя трапер Росица Новева. Тая ако я хвана за косата и ще изправя всички бордюри с нея. Само като я чуя и сменям каналите Публикувано изображение. Тоя старец за чий я крепи??? Той за да й го вкара трябва челни стойки да прави Публикувано изображениеПубликувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тая ако я хвана за косата и ще изправя всички бордюри с нея.

А тя ако те хване за оная работа,ще ти ги изправи всички тия криви мисли. ;) Редактирано от trapped (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мани,пуста суетност.

Редактирано от trapped (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

офф тая РОСИЦА що не вземе да излезе от къщата?!?

и без тва се изложи тотално,поне да излезе по собствено желание,а не зрителите да я махнат Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мале не знам вие какво мислите ама тая Десислава хубава и пее и тяло ама вече започна да преиграва с тая скромност.Немога да разбера полу гола в клиповете си в ФЧМ се снима гола и много скромна ей..... да можеше всички да сме като нея:rolleyes:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Спор няма, че е хубава и пее вълшебно. А и няма нищо лошо, че се прави на скромна /щом така се харесва/. За всеки ще се намери някаква критика. Тя поне не се натрапва с присъствието си. На мен ми е сладка.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мале не знам вие какво мислите ама тая Десислава хубава и пее и тяло ама вече започна да преиграва с тая скромност.Немога да разбера полу гола в клиповете си в ФЧМ се снима гола и много скромна ей..... да можеше всички да сме като нея:wors:

Къде е това тяло в тая табуретка :wors:
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Айде честит ти и секс,Здравко :) На мен ли само ми е тъпо и :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Къде е това тяло в тая табуретка :angry:

Ми специално в някоя табуретка няма тяло ама Десито не е табуретка. Може би нещо си се объркал ;)

Айде честит ти и секс,Здравко :yanim:

На мен ли само ми е тъпо и :angry:

Хахах и аз мн се смях споко Публикувано изображение Не само на теб ти е така :whist: Редактирано от _Bri_ (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми специално в някоя табуретка няма тяло ама Десито не е табуретка. Може би нещо си се объркал :yanim:

Хахах и аз мн се смях споко Публикувано изображение Не само на теб ти е така :whist:

Така ли?Аз пък в нея виждам само едни цици....всъщност може би съм се объркал защото повече прилича на виме на крава.И съм готов да се хвана на бас че е за сметка на мозъка и.Само като ги чух с онова същество Азис как се изпитват за столиците ми станаха ясни.Както се казва в оная реклама "не става само с ядене...".
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така ли?Аз пък в нея виждам само едни цици....всъщност може би съм се объркал защото повече прилича на виме на крава.И съм готов да се хвана на бас че е за сметка на мозъка и.Само като ги чух с онова същество Азис как се изпитват за столиците ми станаха ясни.Както се казва в оная реклама "не става само с ядене...".

Да не забравяме, че тя не е интелектуалка и от нея не се очаква да показва умствени възможности, а певчески. А за това е безспорен талант. Всеки е силен в своята област. Така че, както се казва в оная реклама " всяка жаба да си знае мястото ..."
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пак ще бъде абсолютна излагация :rolleyes:

Ха-ха-ха!... Да... Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение Пак се излагат... :P :P :P Редактирано от zaikabaika (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване