Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за Big Brother / Биг Брадър

156 гласували потребители

1. 1. Следите ли "Биг Брадър" ?

• да
      31
    • не
      64
    • от време на време
      45
    • не гледам телевизия изобщо
      16

Препоръчан отговор

Как ме е яд, че изгониха Калин. Обаче методът на водене на това шоу е адски тъп - през цялото време те агитират да гласуваш за последните, за да не изпадне този от тях, който харесваш. При това положение, само последните печелят гласове през последните минути и тъй като никой не гласува за първите, те стават последни Публикувано изображение Още 5 минути гласуване по този начин и щеше да изпадне Десислава.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

абе, ако тоя Пацо забремени тризначките - дали ще се родят тримата глупаци ?

Юлиан също е изключително противно и комплексирано същество, не мога да го нарека мъж... Не очаквах да е чак такъв противен...

Злобен, надут, върти подли номерца в стил "детската градина", обижда и се държи надменно... Малко ли е? Лично мен много ме издразни като нарече Къци "цървул"...

Публикувани изображения

Ми аз останах по едно време с впечатление, че само за тримата най-отдолу трябва да се гласува, за да се определи изпадащия...

Именно, от думите на Ники Кънчев някои хора са се подвели така и се получи най-симпатичния човек, който след една седмица гласуване е бил на трето място, да изпадне за 3 часа лайф - аз гледах само последния половин час на предаването вчера, но много ме издразни това, че насърчават да се гласува само за последните Публикувано изображение

Тези от мен есемес няма да получат, колкото и да ми се иска да спечели Деси, няма смисъл да се гласува в такива шоу програми.

А хората, които пращате есемеси - по-добре изпратете 1 лев на някоя от благотвотителните линии за хора, които наистина имат нужда от помощта ви - в нета и по радиото се дава много информация за такива.

Редактирано от shanna (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Именно, от думите на Ники Кънчев някои хора са се подвели така и се получи най-симпатичния човек, който след една седмица гласуване е бил на трето място, да изпадне за 3 часа лайф - аз гледах само последния половин час на предаването вчера, но много ме издразни това, че насърчават да се гласува само за последните Публикувано изображение

Тези от мен есемес няма да получат, колкото и да ми се иска да спечели Деси, няма смисъл да се гласува в такива шоу програми.

А хората, които пращате есемеси - по-добре изпратете 1 лев на някоя от благотвотителните линии за хора, които наистина имат нужда от помощта ви - в нета и по радиото се дава много информация за такива.

Снощи направо ми идваше да удуша Кънчев и тъпаците, които са измислили това агитиране за последните, без да изключат първите от гласуването. Въобще да не бяха казвали какви са резултатите егати, тогава нямаше никакъв шанс да си тръгне човекът, който имаше гарантирано трето място. Просто това беше най-голямата тъпотия, аз ако бях на тяхно място бих си заровила главата в пясъка и бих върнала Калин обратно, егати тъпия гаф е това - пълна гавра!!! Когато казаха - а, сега Катето изпада, имаше още около 2 минути и хората успяха да пратят смс-и за нея, тея за изпадащите тъпчовци вече яростно пращаха и то дойде реда на Калин, 2 секуди преди края на едни от тези тъпи двеминутки, в които трябва да се гласува яростно. Поне да бяха предупреждавали постоянно, че има опасност и за първите, защото наистина така се обезмисли цялото седмично гласуване - а и то да беше изпаднал някой дето не го харесвам, а Калин беше просто.... невероятен човек и не заслужаваше тази подигравка! И ние зрителите не заслужавахме това!! Редактирано от arti (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Калин Вельов отпадна - Христина остана Публикувано изображение

Всички защитници на деца,на семейство,на майки,памперси,пюрета...цъкат ли цъкат смс-чета Публикувано изображение

Това Село Брадър ако е-да спечели,но тя няма място тук :nono:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Снощи направо ми идваше да удуша Кънчев и тъпаците, които са измислили това агитиране за последните, без да изключат първите от гласуването. Въобще да не бяха казвали какви са резултатите егати, тогава нямаше никакъв шанс да си тръгне човекът, който имаше гарантирано трето място. Просто това беше най-голямата тъпотия, аз ако бях на тяхно място бих си заровила главата в пясъка и бих върнала Калин обратно, егати тъпия гаф е това - пълна гавра!!! Когато казаха - а, сега Катето изпада, имаше още около 2 минути и хората успяха да пратят смс-и за нея, тея за изпадащите тъпчовци вече яростно пращаха и то дойде реда на Калин, 2 секуди преди края на едни от тези тъпи двеминутки, в които трябва да се гласува яростно. Поне да бяха предупреждавали постоянно, че има опасност и за първите, защото наистина така се обезмисли цялото седмично гласуване - а и то да беше изпаднал някой дето не го харесвам, а Калин беше просто.... невероятен човек и не заслужаваше тази подигравка! И ние зрителите не заслужавахме това!!

Не, не е никакъв гаф :nono: Калин излиза по решение на продуцентите, по същия начин беше изхвърлен и Тодор от Big Brother 3. Умишлено не го свалят нито един път сред застрашените, поради малкия брой sms-и всички последни са с близък брой гласове, и както видяхме минаха всички но не и Калин така всички натрупаха някакво количество и в момента в който Калин се озова последен - край имаме 1 процент разлика. Проблема очевидно е че Калин се превръщаше във фаворит, и като едното нищо можеше да спечели VIP-а ама не е подходящ - не е известен колкото ДесиСлава или не е "човек от народа", точно "човека от народа" - Христина се възползва от близкото приятелство между Здравко и Ники Николов - главния редактор на VIP Brother и кръстник на Яница, шуробаджинащината води до това да се бута яко Здравковото семейство, едно че оставиха с половин уста Христина като пълноправен брадър, друго че спестиха доста от най-лошите й моменти - като въргалянети й пияна и непрекъснатите й изцепки с детето - като шамари, даване на храна която вече е паднала на пода, отделно непрекъснатите караници между Здравко и Христина пред детето нито един път "обективния глас" зад кадър не спомена колко вредни могат да бъдат за едно дете. Пропагандата обаче не спира дотук, цял ден Нова ТВ се занимаваше да бута КатетоЕвро не знам колко се изсипаха да ни убеждават как била хулиганка, аре бе че то злобата и личи от всякъде.

Временните резултатите не е коректно да се показват, за всеки това е ясно но води до повече sms-и, въпреки че според слуховете sms-ите като цяло отнвоо са рекордно ниски заради всички измислици с процентите, на които едва ли е останал някой вярващ

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Продуцентите печелят в пъти повече от рекламите по време на предаването, отколкото от смс-ите. Печалбата от смс е стотинки, а печалбата от реклама е най-малко петцифрена сума, да не кажа и повече. Така, че все им е тая колко са смс-ите. /Важно е да става интрига сред зрителите./ Хората си гледат другата кокошчица, която носи повече златни яйца.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Продуцентите печелят в пъти повече от рекламите по време на предаването, отколкото от смс-ите. Печалбата от смс е стотинки, а печалбата от реклама е най-малко петцифрена сума, да не кажа и повече. Така, че все им е тая колко са смс-ите. /Важно е да става интрига сред зрителите./ Хората си гледат другата кокошчица, която носи повече златни яйца.

Да това е ясно приходите от реклама са седемцифрена сума /30 сек. са от 5.000 до 7.000лв/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да това е ясно приходите от реклама са седемцифрена сума /30 сек. са от 5.000 до 7.000лв/

Дано в петък да е края........ да не кажат още една седмица че ще се избият вътре тез " VIP - ве " :)

А на мен че ми се приходи до тоалетната :ph34r:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Деси,с теб сме :ph34r: Обичаме те много,подкрепяме те,ти заслужаваш първото място :yanim:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честно да ти кажа .... бих я прибрала у дома, да ми пее и да я мачкам :ph34r:

Може, да и настискам паласките. Е моеж и да посвири де :yanim:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може, да и настискам паласките. Е моеж и да посвири де :blink:

А :yanim: че ще ги спукаш :ph34r:
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това не беше честно,Това е ВИП брадър и трябваше да си спечели някой ВИП.Христина влиза след тях и накрая печели,а дори не се води ВИП.НЕ че имам някакво пристрастие към виповете,но наистина мисля,че не беше честно.Аз бях за Десислава признавам си.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това не беше честно,Това е ВИП брадър и трябваше да си спечели някой ВИП.Христина влиза след тях и накрая печели,а дори не се води ВИП.НЕ че имам някакво пристрастие към виповете,но наистина мисля,че не беше честно.Аз бях за Десислава признавам си.

А виповете само дето се водят за VIP.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не се лъжеме-ВИП-а напусна много,много рано,по собствено желание !

За кой по-точно говориш ?

А виповете само дето се водят за VIP.

Няма значение че се водят вип,бяха променени правилата на играта за това и крайния резултат.Ако не беше влезнала Христина кой щеше да победи ?
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване