Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

ПеЧеН ЛиГлЮ

Младежки пъпки, как да се справим с тях ?

Препоръчан отговор

взех си зинрит и в момента се мажя с него за пръв път не осещам никакво дразнене или щипене може би съвсем леко сърбене :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мисля, че с това проблема ти ще се реши! По-горе съм ти казал какво да правиш отделно в твоята възраст това се получава от прекалената мастна секреция, която само с бяла козметика може да се оправи или контролира. Кожата старее от 16 г възраст.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми синтетика - амфети, екстази...

не употребявам :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а някои да е чувал дали наистина домашния сапун помага???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

на мен не ми помогна, ама и той смърди яко ... :yanim:

Стига си се тормозил с тези работи... като му дойде времето ще си тръгнат гадините..

А и с толкова козметики да не прихванеш някои женски навици :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

на мен не ми помогна, ама и той смърди яко ... :yanim:

Стига си се тормозил с тези работи... като му дойде времето ще си тръгнат гадините..

А и с толкова козметики да не прихванеш някои женски навици :)

споко само зинерит съм си взел и една бабена рецепта ми казаха Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

споко само зинерит съм си взел и една бабена рецепта ми казаха Публикувано изображение

каква е бабината рецепта? :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм пробвал Зинерит,но гледам напред да го направя.Аз използван от известно време Акне Аут има ефект макар и да не е много голям.Другото нещо ,което бих ти препоръчал е да намалиш или спреш,още по-добре,свинското и сладките.Ако нямаш време кога да се къпиш повече от един път на ден,то поне си мии лицето със вода .Аз така правя.

Редактирано от PINDEL (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм пробвал Зинерит,но гледам напред да го направя.Аз използван от известно време Акне Аут има ефект макар и да не е много голям.Другото нещо ,което бих ти препоръчал е да намалиш или спреш,още по-добре,свинското и сладките.Ако нямаш време кога да се къпиш повече от един път на ден,то поне си мии лицето със вода .Аз така правя.

никога немога да спра тея двете :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знаеш ли, че със сапун кожа не се мие? Повече с в тази тема няма да пиша оправяй се... Това, което ще чета от тук нататак е само глупостите Ви :angry:

Редактирано от andrian.ivanov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Уф пъпки, хайде и аз да кажа нещо по въпроса...помня, че като пъпчасала тийнейджърка съм пробвала какво ли не...Лицето съм си го търкала с откачени бабини рецепти, мила съм си го по 10 - тина пъти на ден и с разните му там скрабове, тоници, почистващи разни и простотии и т.н. На почистване съм ходила само веднъж и ми се видя голяма глупост да не става на въпрос, че след три дни се връщаш отново на същото дередже. И на дерматолог ходих - и там ми се видя голяма простотия...Започнах да правя секс, но пак си имах периоди през, които не можех да се понасям... Да дам съвет за пъпките - не мога...Пробвала съм доста неща от ейвани - мейвани, орифлейми и разни други кучи марки...Докато измисля лек - пораснах и сега от време на време ми се появяват разни недоебки...ама вече не обръщам внимание с един качествен фон дьо тен чудеса стават. Но винаги ми е било интересно и винаги съм искала да пробвам серията на Лептен...някой пробвал ли е? Ей така от любопитство питам...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Уф пъпки, хайде и аз да кажа нещо по въпроса...помня, че като пъпчасала тийнейджърка съм пробвала какво ли не...Лицето съм си го търкала с откачени бабини рецепти, мила съм си го по 10 - тина пъти на ден и с разните му там скрабове, тоници, почистващи разни и простотии и т.н. На почистване съм ходила само веднъж и ми се видя голяма глупост да не става на въпрос, че след три дни се връщаш отново на същото дередже. И на дерматолог ходих - и там ми се видя голяма простотия...Започнах да правя секс, но пак си имах периоди през, които не можех да се понасям...

Да дам съвет за пъпките - не мога...Пробвала съм доста неща от ейвани - мейвани, орифлейми и разни други кучи марки...Докато измисля лек - пораснах и сега от време на време ми се появяват разни недоебки...ама вече не обръщам внимание с един качествен фон дьо тен чудеса стават.

Но винаги ми е било интересно и винаги съм искала да пробвам серията на Лептен...някой пробвал ли е? Ей така от любопитство питам...

Това със секса съм го чувал.Може ли да се вярва на това ?

Редактирано от PINDEL (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пълни глупости са. Въпреки, че аз в тинейджърските си години не бях особено сексуално активна не ставам за добър пример. Но много мои приятели/ки си водеха редовен полов живот и пак си бяха пъпчали. Един приятел пък не вкусваше с месеци шоколад- да му се прочистил организма - дрънци...имаше гигантски пъпки...

Трябва да разберете нещо - доста неща биха облекчили положението ви, биха ги намалили, биха завяхвали по-бързо и т.н, но за средство абрака дабра и дим да ги няма аз поне не знам.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Но винаги ми е било интересно и винаги съм искала да пробвам серията на Лептен...някой пробвал ли е? Ей така от любопитство питам...

И от Лептен няма никакъв ефект :rolleyes: <хич не се лъжете от рекламите> ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

значи то по принцип не е само за секс казват че трябва да изхабяваш много енергия да изкарваш токсини но не за всеки важи както и за диетите на всеки е различно аз да спра шоколад никога няма да го направя или чипсовете просто си ги хапвам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

може

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

значи то по принцип не е само за секс казват че трябва да изхабяваш много енергия да изкарваш токсини но не за всеки важи както и за диетите на всеки е различно аз да спра шоколад никога няма да го направя или чипсовете просто си ги хапвам.

Повярвай ако искаш, аз спортувам мноо активно.Занимавам се със плуване от 7 годишен и не съм спирал.И когато ми излязоха първите пъпки на 9 до сега ,когато съм на 16 ,почти на 17,все още ми излизат пъпки ... Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Повярвай ако искаш, аз спортувам мноо активно.Занимавам се със плуване от 7 годишен и не съм спирал.И когато ми излязоха първите пъпки на 9 до сега ,когато съм на 16 ,почти на 17,все още ми излизат пъпки ... Публикувано изображение

е за тва невярваи на това на това за секса нз може и да помага на някои но зависи от организма а за диети да не ти пука хапвай си всичко Публикувано изображение щом са ти излезли едва ли ще се повлияят от това че неядеш шоколад или чипс

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен премина много бързо. Парирах проблема не традиционно. Подариха ми канадски пчели. Аз им взимах меда и се мажех по лицето. Понякога капеше на клавиатурата и залепваше копчетата, но това помагаше да пиша по-бързо в мирката, защото с едно натискане се отпечатваха няколко букви. От тази процедура кожата ми остана детска, а всеки който ме целуне ми казваше, че имам много сладки бузи. Остарявам на години, но не и на лице. Моите връстници днес са оплешивели, с жълти зъби и сбръчкани като пергаменти, а после защо Лили Иванова ходи с пуловер, адски очила и рус бритон? Пробвай. Канадските пчели се продават в пластмасов кошер, скъпи са и трябва да им наливаш от време на време розов сироп. Внимавай само царицата-майка да не я удари любовна треска, че остана само с кошера. Ако пък са циреи, пробвай с листа от алое. лека нощ

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предлагам изпитана рецепта. Обтриване със Салицилов спирт, Бирена мая на таблетки и отвара от смрадпика, поставя се напоен и изцеден памук поне два пъти дневно за 15 минути. Не прекалявайте със спирта,а дозировката за бирената мая я има в листовките.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
ако става въпрос за пъпките от пубертета , просто си ги остави, те сами ще се махнат , само си поддържай хигиената и това е . Имам един съученик който ползва услугите на козметик.Пъпките му се манаха , ма му се мана и изражението :) Сега е малко като платно , се едно винаги блед ... Редактирано от VipeR* (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Темата се премества в този раздел, тъй като е препълнена със безсъдържателни мнения !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Младежки пъпки, как да ги лекуваме?!

Беше пусната подобна тема...С цел да помогнем на младежите борещи се с този проблем отварям друга тема, която е с полезни съвети относно този проблем...

Ще споделя моето мнение по въпроса...

Ако някой друг може да даде компетентно мнение нека пише, ако някой е пробвал нещо и му е помогнало нека го сподели...Ако на някой му се пише с цел забава има къде ТУК...

Съвет ще дам относно конкретен случай...

Как да се справя с пъпките?

Така ако някои знае някакво лекарство илиии някоя бабина магиика да сподели тук аз ще съм много благодарен.

Вземи си от аптеката витамини които са точно за твоя проблем има ги много и различни, попитай фармацевта и ги пий поне два месеца, не очаквай чудеса веднага...

Другото важно нещо е да си вземеш две неща спирт и розова вода...Смесваш ги и ги ползваш като лосион, взимаш си тампончета за лице или с памук-слагаш малко от лосиона и почистваш лицето...Определено това е най-доброто нещо, което можеш да направиш за себе си...не е скъпо, но мисля, че ще е полезно за теб...

Свойствата на розовата вода...

Ето какви са свойствата на розовата вода: тя действа противовъзпалително, противоалергично и омекотяващо; леко антисептично, подтиска развитието на болестотворните микроорганизми. Розовата вода също стимулира регенерирането на увредените и застаряващи тъкани, тонизира и освежава кожата; подобрява кръвообращението и поддържа водния баланс на кожата. На локално ниво, приложена външно, тя има обезболяващо действие...

Мъжете също могат да я използват, тъй като тонизира и успокоява кожата на лицето след бръснене и предотвратява появата на пъпки.

Първото и основно нещо е почистването и то редовно, а не само от време на време, другото е крем, който действа така, че допълнително да помогне на кожата в борбата с акнето...

Ако пъпките са много почиствай ги сутрин и вечер, ако не са много почиствай ги само веднъж...

Ако обичаш сладко намали приема му, ако си по мазните неща и тях ограничи...яж повече плодове, зеленчуци и най-важното месо...Пий колкото можеш повече вода или чай...така и организма ти ще може да обнови процесите си...

Ако използваш алкохол, кафе и никотин добре е да ги избягваш...

Само от теб зависи колко ще е ефективно лечението ти...Ако си стриктен само ти ще спечелиш... :)

Ако пъпките ти са много по-добре си вземи нещо хидратиращо, но да е лечебно можеш да ползваш, като дневен крем, който да регулира мастното отделяне...

http://www.marvistore.com/images/Normaderm...ting%20Care.jpg

КАК ДА СЕ ПРЕДПАЗИШ:

1. Наблегни на хигиената!

2. Добре е да третираш кожата си с микроексфолиращ продукт, който нежно отстранява излишните мъртви клетки от повърхностния слой на кожата, без да я дразни.

3. Погрижи се за нормализирането на мастната секреция с лосиони за почистване.

4. Хидратация: Дори мазната кожа има нужда от хидратиращ продукт, който да й даде еластичност, да подсили защитните й сили и да направи по-добра поносимостта на лечението на акнето.

В цитата са основните неща нужни за грижата, за една мазна кожа...Но може да се използва и само лосион и хидратиращ крем, това е най-евтината комбинация, така да се каже...Това е моята препоръка в случая...

Ексфулиращ продукт, ако някой реши да използва, да знае, че той се използва един-два пъти седмично, това е максимума, защото почиства в дълбочина епидермиса (кожата- нейния най-горен слой).

Успех от мен и дано съм помогнала! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така ако някои знае някакво лекарство илиии някоя бабина магиика да сподели тук аз ще съм много благодарен.

Въпреки, че темата е преместена в този раздел... ТУК има реален и сериозен съвет...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...