Премини към съдържанието
Калин Карабойчев

Хайде на купон за Петия Рожден Ден на сайта

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Здравейте приятели.

Тази година Kaldata.com има сериозен юбилей навършва цели 5 години и екипа на сайта ви кани на мощен купон по случай празника.

Благодарение на вас потребителите, Kaldata.com продължава да бъде най - големия и посещаван сайт за IT Новини в България и поради тази причина отново решихме да споделим празника си с вас и каним всички фенове на сайта и форума да го отпразнуваме заедно.

Елате да се запознаем на живо и да проверим дали поне тази година ще успеете да на(д)пиете екипа на сайта. :beer:

Веселбата ще се състои на 19.04.2008 (събота) от 20.00 часа в клуб "Грамофон" на адрес гр. София ул. Будапеща N: 6 :)

Ето и карта на местоположението:

555ai3gw3.jpg

Ето и линк към bgmaps

http://bgmaps.com/map.asp?sid=ab1589db5b62...3bc81dada28631a

Поканени са всички желаещи да се забавляват и купонясват с нас. ;):clap:

А какво се случи миналата година на същото място може да разгледате тук или да изтеглите архива със снимките от тук. biggrin.gif

Поздрави и ви очакваме за да станете част от новите снимки, които ще си направим за спомен с вас :clap:

Редактирано от kal (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много хубаво,че си организирате купони,но много далече таз София.Иначе идеята Ви е страхотна.Но трябва да има и по другите градове някакви клубове на калдата,та и ние ,които сме от по далече да имаме сбирчици.Поздравявам Ви за празника,весело изкарване мога да Ви пожелая само успехи!

birthday_beer_basket.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поздравления.

Честит Ви Рожден ден на целия екип на Калдата и също така и на посетителите.Желая Ви още много пъти по 5 а следващия е 10 :).Надявам се да има после някой друга снимка да Ви видим тези който няма да може да дойдем sad.gif

denslon.gif

На Здраве.Пожелавам Ви още много рождени дни ;).Успеех.И приятно прекарване

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравейте приятели.

Тази година Kaldata.com има сериозен юбилей навършва цели 5 години и екипа на сайта ви кани на мощен купон по случай празника.

Благодарение на вас потребителите, Kaldata.com продължава да бъде най - големия и посещаван сайт за IT Новини в България и поради тази причина отново решихме да споделим празника си с вас и каним всички фенове на сайта и форума да го отпразнуваме заедно.

Елате да се запознаем на живо и да проверим дали поне тази година ще успеете да на(д)пиете екипа на сайта. :)

Виж сега,миналата година бихме екипа на сайта с надпиването.Тази година се стягайте за по-сериозна офанзива cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пфф, в навечерието на рождения ми ден ще е . Явно няма да дойда и тази година sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Там съм.

Почвайте със списъците да знам кой ще идва...да знам дали да си обличам черната рокля с голия гръб или чеченска военна униформа biggrin.gif

Иво, ти ще идваш ли? Да се сберем една компания към "Грамофон" да не се тътря до там сама (ае, ако искаш аз ще те закарам, ти само ми казвай накъде да завивам laugh.gif ).

Що бе пичове. Единия от Щутгард, другия от село, колежката от Плевен дъ ге, така и така и двамата ще отсъствате. Що се притеснявате? wink.gif

Ти къде ме насоли, бе мой човек biggrin.gif Кой каза, че ще отсъствам :) Аз от няколко седмици насам всяка събота и неделя съм в София, ще намина за едно пиене ;)

Редактирано от AciDBurn (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...ако не бях на изпит :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! :speak:

Пожелавам на екипа и потребителите на сайта и форума най вече здраве, защото е най-важно. А има ли здраве има и успехи и човек върви напред с високо вдигната глава. Нека сайта продължава да се развива все така добре, и да бъде винаги в крак с новото в света на ИТ новините. УСПЕХ! :clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Айдееее... почна се с извиненията. Големи сте несериозници :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще помисля по въпроса...Много ми се идва,и може да прескоча,да ударим по няколко питиета... laugh.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Писахте цяла година в темата за срещата и като дойде време се оправдавате.Иначе и аз съм пас.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
sad.gif хммммммм. Би ми се искало много да присъствам, само ако не бях на около 1000 км (ако не са и повече) от София. Желая приятно изкарване всички, които ще отпразнуват празника!!! :speak:И УМНАТА!!! :clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оправданияяя.

Я, се стягайте :huh:

П.П: Фиф, Зорито ще я вземеш ли с теб, тази сладурана или аз да си я доведа :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
П.П: Фиф, Зорито ще я вземеш ли с теб, тази сладурана или аз да си я доведа :P

Тя обеща да ме доведе и после да ме прибере от купона :huh:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам за оправдания, но при мен проблема е, че точно в съботите не ми е разрешено да почивам, защото ни е най-силен деня. Ако беше в неделя щях да съм на линия, защото трябва да се реванширам затова, че не бях на предишния рожден ден, а бях обещал да дойда. Сега казвам, че не мога и много ме е яд. Офф само като прочетох Събота и ми стана гадно. Ех...сменете датата. Не може ли да бъде на 20.04.2008г.?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Там съм.

Почвайте със списъците да знам кой ще идва...да знам дали да си обличам черната рокля с голия гръб или чеченска военна униформа biggrin.gif

Иво, ти ще идваш ли? Да се сберем една компания към "Грамофон" да не се тътря до там сама (ае, ако искаш аз ще те закарам, ти само ми казвай накъде да завивам laugh.gif ).

Ти къде ме насоли, бе мой човек biggrin.gif Кой каза, че ще отсъствам :huh: Аз от няколко седмици насам всяка събота и неделя съм в София, ще намина за едно пиене :P

Хващам още първият полет :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Тя обеща да ме доведе и после да ме прибере от купона :huh:

Е, па значи пак ще се видим за пиене biggrin.gif

П.П: Абе, Иво....ти да не би да си се затрил по чужбина, бря? И не си се похвалил? ohmy.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Айде да ни е честито :):gift:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден на kaldata и всичките й членове! Пожелавам на всички, които отидат на празненството да си прекарат страхотно. Пожелавам на екипът на kaldata за в бъдеще повече членове, популярност (и зад граница, разбира се) и да се радваме на сайта по-дълго време. ЧРД! :)

linux-birthday.jpeg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако някоя симпатична форумка ми предложи подслон ме пишете дошъл :)

Иначе не мога да рискувам да дойда

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Живи и здрави, хубавото да е повече !

Поздрави от Канада

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Айде и от мен ЧРД на Калдата ! :P Само напред... !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Иии супер, този път май ще имам възможност да дойда. laugh.gif Честито на екипа и много успехи за напред.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Там съм.

Аз мисля да дойда, въпреки че нямам персонална покана от никого.

Тъй че можем да вземем оръдията за масово унищожение. :clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз мисля да дойда, въпреки че нямам персонална покана от никого.

Тъй че можем да вземем оръдията за масово унищожение. ;)

Аз имам :P

Не е оръжие, но научих нещо полезно от братята руснаци - ще обсъдим тактиката и ще завладеем България, а живот и здраве - света laugh.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.