Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Изтрих файла и сега като пусна клип ,и скролвам го няма този сеч който беше, директорията се смени на C:Program FilesGoogleChromeApplication24.0.1312.57PepperFlashpepflashplayer.dll от там да го изтрия ли този файл ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтрих файла и сега като пусна клип ,и скролвам го няма този сеч който беше, директорията се смени на C:Program FilesGoogleChromeApplication24.0.1312.57PepperFlashpepflashplayer.dll от там да го изтрия ли този файл ?

Да, ако искаш да използваш само инсталирания в уиндоус.

Редактирано от angel* (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На снимката се вижда че е изключена приставката - в сиво е!

Ако имаш инсталиран на компютъра флаш плейър, Chrome-а атоматично ще използва него за нуждите от флаш - от снимката изглежда, че имаш.

Ако нямаш инсталиран флаш плейър и въпреки че си изключил приставката, отваряш клипчета на YouTube, Vbox7 определно имаш бъгче и ще трябва:

или да преинсталираш Chrome с изтриване на папка Pepper Flash

или при затворен браузер да отидеш:

C:Documents and SettingsXPLocal SettingsApplication DataGoogleChromeUser DataPepper Flash11.6.602.167

и да изтриеш pepflashplayer.dll

Проблема ми е решен оправих го като изтрих .dll файла .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да ви попитам,има ли начин да си извлека  темата с  която съм сега, аз си  я направих преди много време,но съм изтрил файла.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да ви попитам,има ли начин да си извлека  темата с  която съм сега, аз си  я направих преди много време,но съм изтрил файла.

Копираш папката с темата и я запазваш някъде другаде (на D:)

Пример от нета

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямам тая директория GoogleChromeApplication0.2.149.27Themes

Няма да те точно от примера!

При мен е в Extensions и е с наименование ambfimhigppdidfmelpjmojccbfdoeig

Потърси и виж в папките дали имаш подобни, вътре имат картинки от темите по това ще ги познаеш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!Как мога да заключа хронологията на браузъра си,за да не могат други хора да я трият? :eek:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма да те точно от примера!

При мен е в Extensions и е с наименование ambfimhigppdidfmelpjmojccbfdoeig

Потърси и виж в папките дали имаш подобни, вътре имат картинки от темите по това ще ги познаеш

А ако копирам направо там цялата папка с всичко ,не само за темите,дали ще се запазят сайтове,теми,история и т.н ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А ако копирам направо там цялата папка с всичко ,не само за темите,дали ще се запазят сайтове,теми,история и т.н ?

Ако копираш папка User Data ще запазиш всичко: история, отметки, пароли, разширения, теми ...

Тази папка се намира:

под Windows XP -

C:Documents and SettingsusernameLocal SettingsApplication DataGoogleChrome

под Windows 7 -

C:UsersusernameAppDataLocalGoogleChrome

като username е наименованието на юзъра, ползващ компютъра.

Друг вариант е чрез синхронизация, при наличие на акаунт:

Снимка 1 | Снимка 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, някой има ли следния проблем. Като се опитам да отворя Хрома и ми излиза следната грешка:

Публикувано изображение

Преинсталирам и пак същото??? :(

Никой ли не може да ми помогне? :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никой ли не може да ми помогне? :(

Аз ще се опитам да помогна. Така, ето какво намерих за тази грешка.Възможни причини.

1.Повредена RAM.

2.Лош драйвер.

3.Вирус.

Като за начало нека да направим следното /макар че не си казал със каква ОС си/.

Десен бутон на Моят компютър=>Свойства=>Разширени=>от раздела Производителност бутона Настройки=>Предотвтратяване на изпълнението на данни.

Промени го на Включване на DEP на всички програми и услуги.....

Рестартирай. Пробвай да инсталираш хрома. Със това се надявам да получим някаква информация, от какъв характер е тази грешка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ще се опитам да помогна. Така, ето какво намерих за тази грешка.Възможни причини.

1.Повредена RAM.

2.Лош драйвер.

3.Вирус.

Като за начало нека да направим следното /макар че не си казал със каква ОС си/.

Десен бутон на Моят компютър=>Свойства=>Разширени=>от раздела Производителност бутона Настройки=>Предотвтратяване на изпълнението на данни.

Промени го на Включване на DEP на всички програми и услуги.....

Рестартирай. Пробвай да инсталираш хрома. Със това се надявам да получим някаква информация, от какъв характер е тази грешка.

Първо сърдечни благодарности за вниманието. С Windows XP съм. При това на английски. :) Но се оправих де, направих всичко, както е описано и пак същото. :(

От трите описани грешки най-вероятна ми се струва втората, макар че нямам никаква представа какво ще рече лош драйвър. Просто следвам простата логика и метода на изключването.

RAM-та е твърде възможно да е, компютърът (и съответно RAM-та) ми е стар, а и е само 512. Но не би ли трябвало да имам проблем и с други браузъри и програми.

Вирус също е възможно, но Касперски не открива нищо.

Редактирано от forza_juve (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо сърдечни благодарности за вниманието. С Windows XP съм. При това на английски. :) Но се оправих де, направих всичко, както е описано и пак същото. :(

От трите описани грешки най-вероятна ми се струва втората, макар че нямам никаква представа какво ще рече лош драйвър. Просто следвам простата логика и метода на изключването.

RAM-та е твърде възможно да е, компютърът (и съответно RAM-та) ми е стар, а и е само 512. Но не би ли трябвало да имам проблем и с други браузъри и програми.

Вирус също е възможно, но Касперски не открива нищо.

Това са посочени като възможна причина за тази грешка. От тук нататък ще трябва да се открие истинската причината.

Значи рамта няма как да е повредена. Ако беше от нея, то щеше да имаш и сини екрани или BSOD.

Не е и вируси. Това което те накарах вчера да направиш, до сега щеше вече да има съобщения за такава активност.

Остават драйверите. Можеш да пробваш да си ги обновиш. Това става най добре от сайта на техният производител..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,имам следният проблем.Напоследък много бавно ми зарежда хрома,а още по-бавно се затваря. Браузването си е нормално,само при стартиране и затваряне има проблем.С  Windows XP съм и последната стабилна версия на браузъра.Почиствам редовно кеш,бисквитки и т.н. Вечер,когато реша да си спирам компютъра изчаквам повече от минута докато хрома се затвори.Понякога "зависва",страницата става синя.И при все,че се е затворил,влизам в диспечера и виждам 5-6 работещи "Chrome.exe".От там изчезват чак след няколко минути.Ако не изчакам процесите да изчезнат от диспечера и побързам да изключа компютъра ми дава грешка-Гугъл хром не се затвори правилно...!Както изписва,когато има срив на браузъра.На някой случвало ли му се е ?Надявам се да е от новата версия,някакъв бъг,защото последният път,когато брах ядове с подобни неща се оказа повредена рам. Благодаря предварително на тези,които ще помагат. :mark: 

ПП : Нормално ли е при само една отворена страница на браузъра в диспечер на задачите да виждам няколко работещи "Chrome.exe"?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това са посочени като възможна причина за тази грешка. От тук нататък ще трябва да се открие истинската причината.

Значи рамта няма как да е повредена. Ако беше от нея, то щеше да имаш и сини екрани или BSOD.

Не е и вируси. Това което те накарах вчера да направиш, до сега щеше вече да има съобщения за такава активност.

Остават драйверите. Можеш да пробваш да си ги обновиш. Това става най добре от сайта на техният производител..

Можеш ли да ми дадеш малко повече информация за тези драйвъри - къде се намират, как да ги обновя и т.н., защото са ми пълна индия. Благодаря.

stefany

пробвай да си изтриеш историята. Аз имах подобен проблем с Мозилата и се оправи като си я обнових и изтрих историята.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси колега,...но не мисля.Както казах, редовно го чистя.А относно твоят въпрос.Можеш да си намериш информация за драйверите:

1.Control Panel > Systems > Device Manager

2.С програмата Еверест

3.http://www.kaldata.com/forums/topic/8728-link-driver-genius-professional-edition-2007-710622/?hl=Driver+Genius

Използвала съм програма за автоматично откриване и ъпдейт на драйвери.Получи ми се някаква отвратителна картина на дисплея.Цветовете се размазаха,шрифта стана огромен...абе все едно детска рисунка. :) .Не зная кой точно драйвер ми го причини,обаче.Спаси ме възстановяване на системата.Дано не си изпатиш и ти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Можеш ли да ми дадеш малко повече информация за тези драйвъри - къде се намират, как да ги обновя и т.н., защото са ми пълна индия. Благодаря.

Аз информация мога да ти дам, ако ми помогнеш.

А ето как можеш да ми помогнеш:

Трябва да си инсталираш Aida64.

Инсталирай я. След като приключи я отвори. Най от горе виж където пише Отчет. Кликни там и избери бърз отчет, и след това трябва да избереш HTML.

След като приключи го запиши някъде, където ще го намериш. Архивирай го о го качи на някой хост за да мога да го изтегля.

След това направи още нещо. Което искам да разгледам. Може и да ми помогне, за да разбера причината за тази грешка.

Дай десен бутон на моят компютър. Избери Menage. След това избери Event Viewer.

Направи две снимки.

Първата. Кликни на Application. Убеди се че е маркирано / да е във синьо /Горе във менюто избери Action.След това избери реда,

Save All Events...

Ще ти предложи къде да го запишеш. Избери място където можеш да го намериш след това. Ще трябва да го запаметиш със някакво име.

Когато си готов направи същото и за System.

Тези два файла ги архивирай и ги качи някъде за да ги изтегля.

ПП: Edit. Ще ми помогнеш ако първо предизвикаш грешката и след това да направиш това за което те посъветвах.

Даже и да запомниш часа ще е във помощ.

Благодаря.

.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз информация мога да ти дам, ако ми помогнеш.

А ето как можеш да ми помогнеш:

Трябва да си инсталираш Aida64.

Инсталирай я. След като приключи я отвори. Най от горе виж където пише Отчет. Кликни там и избери бърз отчет, и след това трябва да избереш HTML.

След като приключи го запиши някъде, където ще го намериш. Архивирай го о го качи на някой хост за да мога да го изтегля.

След това направи още нещо. Което искам да разгледам. Може и да ми помогне, за да разбера причината за тази грешка.

Дай десен бутон на моят компютър. Избери Menage. След това избери Event Viewer.

Направи две снимки.

Първата. Кликни на Application. Убеди се че е маркирано / да е във синьо /Горе във менюто избери Action.След това избери реда,

Save All Events...

Ще ти предложи къде да го запишеш. Избери място където можеш да го намериш след това. Ще трябва да го запаметиш със някакво име.

Когато си готов направи същото и за System.

Тези два файла ги архивирай и ги качи някъде за да ги изтегля.

ПП: Edit. Ще ми помогнеш ако първо предизвикаш грешката и след това да направиш това за което те посъветвах.

Даже и да запомниш часа ще е във помощ.

Благодаря.

.

Не разбрах кога точно трябваше да предизвикам грешката и кой час точно да запомня, но я предизвиках и преди отчета (2:45) и преди снимките (3:01). Освен това нямам Save All Events..., а Save Log File As...

Пратих ти линка на ЛС, все пак има някаква лична информация, която не бих искал да споделям тук. Надявам се не е проблем. Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не разбрах кога точно трябваше да предизвикам грешката и кой час точно да запомня, но я предизвиках и преди отчета (2:45) и преди снимките (3:01). Освен това нямам Save All Events..., а Save Log File As...

Пратих ти линка на ЛС, все пак има някаква лична информация, която не бих искал да споделям тук. Надявам се не е проблем. Благодаря.

Исках да предизвикаш грешката, защото тя се записва във Event Viewar. А за часа за да не се лутам във търсене, а да ми е по лесно да се ориентирам. Когато писах инструкцията гледах от седмицата, а там си е Save All Events.. но се радвам че си ме разбрал.

Обаче сега има малък проблем. Файла от System е със неправилна структура. Последно записаните данни са от 2012 год.

Опитай още веднъж да го запишеш. Той е по важният. Във него ще е записана грешката. И не се притеснявай за личната информация. Тук което искаме е само за ОС. Тя е като всички останали.

Сега за драйверите. То трябва много неща да се обновят. Даже и IE ти е много стар. А трябва и чипсета и той да се обнови. Та за целта си мисля че това най лесно ще стане ако си изтеглиш актуализациите от Microsoft. Изискването е да си със оригинален Windows.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@forza_juve

Актуализирай си windows-a. Ако си на Windows XP SP2, изтегли и инсталирай SP3

Ако си на SP3, от Microsoft Update изтегли всички важни update-и.

Обнови си версията и на Google Chrome.

@stefany

Пусни си един скан с двете програмки посочени в тази тема post#2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Исках да предизвикаш грешката, защото тя се записва във Event Viewar. А за часа за да не се лутам във търсене, а да ми е по лесно да се ориентирам. Когато писах инструкцията гледах от седмицата, а там си е Save All Events.. но се радвам че си ме разбрал.

Обаче сега има малък проблем. Файла от System е със неправилна структура. Последно записаните данни са от 2012 год.

Опитай още веднъж да го запишеш. Той е по важният. Във него ще е записана грешката. И не се притеснявай за личната информация. Тук което искаме е само за ОС. Тя е като всички останали.

Сега за драйверите. То трябва много неща да се обновят. Даже и IE ти е много стар. А трябва и чипсета и той да се обнови. Та за целта си мисля че това най лесно ще стане ако си изтеглиш актуализациите от Microsoft. Изискването е да си със оригинален Windows.

http://dox.bg/files/dw?a=7c570e7881

Я сега?

IE ако е Internet Explorer него не съм го обновявал с години, защото не го ползвам. Какво е чипсет? Да разбирам ли, че без оригинален Windows няма да стане нищо?

P.S.

@ angel*

Работата е там, че не ща да правя преинсталация на Windows-а. На този етап предпочитам да жертвам Хрома отколкото да преинсталирам. Иначе на Хрома съм свалил последната версия. Какво е SP2 и SP3?

Редактирано от forza_juve (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

SP = Service Pack

Десен бутон на My Computer - Properties - General се вижда какъв е сервизния пакет ...и ако е SP2 можеш дръпнеш и инсталираш отгоре SP3 - Windows XP SP3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я сега?

IE ако е Internet Explorer него не съм го обновявал с години, защото не го ползвам. Какво е чипсет? Да разбирам ли, че без оригинален Windows няма да стане нищо?

P.S.

@ angel*

Работата е там, че не ща да правя преинсталация на Windows-а. На този етап предпочитам да жертвам Хрома отколкото да преинсталирам. Иначе на Хрома съм свалил последната версия. Какво е SP2 и SP3?

Защо да жертваш Хрома,след като не използваш Internet Explorer !От деинсталиране на програми,го премахни това недоразумение IE,ако има негова инсталация.После има включване и изключване на компоненти на уиндоус,от където можеш,да го изключиш.Може да го изключиш за по сигурно и от сервизите системата.Тогава,конфликтите  му, с Гъгъл хром ще намалеят.За версиите на Хром,ще те посъветвам следното.Новите версии са правени, за нови и по-бързи компютри.Предполагам,че щом си с уиндоус ХР,не ти са много добри параметрите на компютъра.При това положение,нова версия на браузър е фатална,за твоята система.За да работи добре,ти е нужна по стара,но някоя от стабилните версии.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я сега?

P.S.

@ angel*

Сега е добре но грешката не е записана. Остава да се надяваме на обновяването.

Започни със това което ти предложи angel.

Интернет Експлорера дори да не го използваш той си участва във работата на ОС.

Линк за неговото изтегляне:

http://www.microsoft.com/bg-bg/download/details.aspx?id=43

Както казах трябва да се обновят и драйверите. Като за начало на чипсета. Линк за изтегляне:

http://forum.krstarica.com/showthread.php/136806-Drivers-Chipset-VIA-VT8377-Apollo-KT600

Предполагам че ще ти е трудно да се ориентираш, от къде точно да си го изтеглиш драйвера за чипсета, затова направих снимка. След като влезеш трябва да намериш линка със стрелката:

http://prikachi.com/images.php?images/237/5898237k.jpg

Ето и драйвер за видео картата ти:

http://www.drivermax.com/driver/update/DISPLAY/ATI-Technologies-Inc./ASUS-A9550-Series-Secondary/370704

Направи всички обновления и виж дали има промяна. Ако не се промени, следвай инструкциите на angel.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...