Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за ESET NOD32/Smart Security - част 2

Препоръчан отговор

Каква е тази смесица на руски и български? :hush:

Според мене си е бъг. Докладвайте го. ;)

:D по интересно е така... възможно превода е правен от руски, и това е останало...друго обяснение не виждам.
  • Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,5k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Не съм съгласен че е по лек. Стига да вдигнеш нивото на защита добавяйки напредналите евристики и стой та гледай. При старт ESS на компа ми се стартираше със средно 3-4 секунди по дълто от Kaspersky I

Престани да разсъждаваш момче, въобще не ти се отдава! 1. Преводът не е правен от един човек. 2. Преводът не е правен от руски на български, а от английски на български. 3. Грешката не идва от на

Maniac е използвал и използва само най-доброто. Тези неща са ми пределно ясни, въпросът е на вас да Ви се изяснят.

Публикувани изображения

:mad: по интересно е така... възможно превода е правен от руски, и това е останало...друго обяснение не виждам.

Обяснението е ясно. Този който е правил превода го е домързяло. Редно ли е да е така?

• Харесване 3
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обяснението е ясно. Този който е правил превода го е домързяло. Редно ли е да е така?

Престани да разсъждаваш момче, въобще не ти се отдава!

1. Преводът не е правен от един човек.

2. Преводът не е правен от руски на български, а от английски на български.

3. Грешката не идва от нашите хора, а от централата.

Веднага ще бъде сигнализирано за проблема.

• Харесване 4
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Престани да разсъждаваш момче, въобще не ти се отдава!

1. Преводът не е правен от един човек.

2. Преводът не е правен от руски на български, а от английски на български.

3. Грешката не идва от нашите хора, а от централата.

1. Ясно е че е правен от един човек. Как другите не са забелязали?

2. Малко ме съмнява защото в руската версия е същото.

3 Няма значение от къде идва грешката.Не търсим виновни а грешки.Те се поправят.

Веднага ще бъде сигнализирано за проблема.

Предполагам поне ти ще кажеш мерси :)мом..че

Редактирано от nikssi (преглед на промените)
  • Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси ще ти кажа, когато има такъв проблем. Одеве са ми писали, че при тях няма такъв проблем. Ако си решил да търсиш грешки, започни работа при Досев & Ко, там грешки бол.

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:shy11: по интересно е така... възможно превода е правен от руски, и това е останало...друго обяснение не виждам.

Има още. Откъде е изтеглена тази версия на програмата? Ще бъде ли точно посочено? Поздрави
  • Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има още. Откъде е изтеглена тази версия на програмата? Ще бъде ли точно посочено? Поздрави

Публикувано изображение

Грешно място ли съм посетил за сваляне? :baby:

• Харесване 3
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Nod 32 v.4 от там съм я изтеглил - с вграден БГ-превод - но няма подобни българо-руски преплитания...

- Това е Smart Security.

Който не вярва да я инсталира и да сподели.

• Харесване 4
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От скрийн шот-а на nikssi се забелязва, че се опитва да изтегли пълната версия с потребителско име и парола за временната версия на програмата, което няма как да стане. Отделно се опитва да изтегли програмата с даунлоуд мениджър, което е блокирано от сървърите на ESET. Това, което забелязахме в лабораторията ни, е че този различен език идва от езика, на операционната система за което ще информираме ESET за да се поправи грешката.

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От скрийн шот-а на nikssi се забелязва, че се опитва да изтегли пълната версия с потребителско име и парола за временната версия на програмата, което няма как да стане.

Напротив изтеглих и я активирах на шест.

Мога да представя всички данни ако се продължава да твърди,че не е възможно.

Отделно се опитва да изтегли програмата с даунлоуд мениджър, което е блокирано от сървърите на ESET.

Не се опитвам ,А директно я свалих с получият лиценз. Ако не вярвате да публикувам тук лиценза и да пробват повече хора.

Това, което забелязахме в лабораторията ни, е че този различен език идва от езика, на операционната система за което ще информираме ESET за да се поправи грешката.

Езика на ОС е български. Официално свален и инсталиран с ъпдейтите.

Странно е да се твърди,че ми е било блокирано свалянето от сърварите на ЕСЕТ,какво филм лида направя.Човек да не ви каже нещо - скачате като ужилени.Сега ако публикувам тук лиценза и в рамките на няколко минути десет човека пробват да свалят така програмата пак ли ще твърдите,че ми било блокирано изтеглянето :baby: За намирането на бъг в други лаборатории казват мерси,а не се опитват да си измислят разни приказки.

Блокирано било :baby:

• Харесване 3
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За откриването на грешката съм ти благодарен да. Мерси !!! Но да теглиш пълната версия с TRIAL лиценз ... не желая да коментирам повече. Аз ти казах нещо и ти скочи като ужилен ... как да разбирам това за теб като личност ?

Редактирано от Truncho (преглед на промените)
  • Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От скрийн шот-а на nikssi се забелязва, че се опитва да изтегли пълната версия с потребителско име и парола за временната версия на програмата, което няма как да стане.

Това не е вярно,сваля се без проблем:

От: http://download.eset.com/download/win/ess/ess_nt32_bgr.msi

Снимки:

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За откриването ан грешката съм ти благодарен да. Мерси !!!

Но да теглиш пълната версия с TRIAL лиценз ... не желая да коментирам повече. Аз ти казах нещо и ти скочи като ужилен ... как да разбирам това за теб като личност ?

Ами пишеш неверни неща. Свалих я,защо пишеш че ми бил блокиран данлоуд менажера? Не е блокиран,а изисква въвеждането на парола за да продължи да сваля.Също така дори сега я помни.

Предполагам вече сте взели мерки.Мерси и на Вас.

• Харесване 4
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, грешката е моя, не предполагах, че така е направена временната версия на смарт секюрити - нелогично, поне според мен.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Сегодня только организации, выбравшие продукты ESET, могут быть уверены в законности используемой антивирусной защиты." Кой знае колко не ме интересува, но за Русия няма как да е вярно това. Вижте http://www.esetnod32.ru/company/release.php?ELEMENT_ID=6893&year=2009 Няма да коментирам. Поздрави

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Сегодня только организации, выбравшие продукты ESET, могут быть уверены в законности используемой антивирусной защиты." Кой знае колко не ме интересува, но за Русия няма как да е вярно това. Вижте http://www.esetnod32.ru/company/release.php?ELEMENT_ID=6893&year=2009 Няма да коментирам. Поздрави

Какво те притеснява в тази инфорамция? И у нас много организицшш, държавни учреждения, фирми и банки ползват продуктите ЕСЕТ. Колко са тези, които ползват Касапа...единици....
  • Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво те притеснява в тази инфорамция? И у нас много организицшш, държавни учреждения, фирми и банки ползват продуктите ЕСЕТ. Колко са тези, които ползват Касапа...единици....

Не се касае за това - бързата ми проверка намира още 3 продукта "высшего класса «К1»" Няма да ги уточнявам - защото материята е за смешната тема. Поздрави
  • Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това пък ако не е скрита реклама :eek: как плащат :baby:

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това пък ако не е скрита реклама :eek: как плащат :baby:

питаш ме: "за пари ли....за много ли...?".

отговора е: "за много....повече от твоите...." :baby:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това не е вярно,сваля се без проблем:

От: http://download.eset.com/download/win/ess/ess_nt32_bgr.msi

Снимки:

Не знам дали това е проблем на есет, но е плюс за мен :ph34r:

До сега не знаех, че може така да се сваля официално последната версия с триал ключ, плюс това триал версията е и по-стара.

Ако знаете колко съм се мъчил да си свала последната БГ версия и все не успявах- трябваше да прибягвам до тракерите, ама вече не.... :ph34r:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Правейки сравнение с други програми - там се свалят последните версии и се обновяват без проблемнно.

Например триал версията на НОД свалена от сайта им обаче определено не искаше да се обнови до последните дефиниции към момента.Наложи се да прибягна до други методи,които според мене не са уместни. Надявам се да не засегна този път някой фен на NOD32 нямам нищо против програмата.Просто има неща,които не ми се нравят и ги споделям.

Не ми харесва например и това :whist:

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма никакъв проблем! Ако има вече по-сериозно обновление, ние лицензираните потребители сме с приоритет и си изтегляме веднага обновлението, докато тези с триал версията ще изчакат, докато дойде техния ред. Относно това, което казах е така и така ще си остане, защото ми писна само аз да правя компромиси!!

• Харесване 3
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма никакъв проблем! Ако има вече по-сериозно обновление, ние лицензираните потребители сме с приоритет и си изтегляме веднага обновлението, докато тези с триал версията ще изчакат, докато дойде техния ред.

Разбирам това е политиката на компанията. Благодаря :whist:

Относно това, което казах е така и така ще си остане, защото ми писна само аз да правя компромиси!!

Как да разбирам тези удивителни :whist: пак ли съм смъмрен...или тук в тази тема трябва само да се възхвалява продукта,а пък другите можем да наричаме продажници и прочие... И как и така ще си остане? Нещо по конкретно може ли?

ПП.Касперски,Нортон,Панда,... между другото пускат еднакво за всички ъпдейти без значение дали пробват или са платили продукта.

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така работят те, като си недоволен отивай при Kaspersky, Norton и Panda. Всеки си има мнение, обаче това твоето си е живо заяждане, взимай пример от останалите, напоследък само ти влизаш наляво и на дясно и казваш кой какъв е. Погледни Kaspersky на какво прилича бе момче, че тя самата антивирусна програма има проблеми със сигурността и отгоре на всичкото е супер продажна, енджина и го има всяка трета програма за сигурност. Мен ми е ясно, на кой къде му е проблема, разликата е, че аз работя по отстраняване на проблема, а ти какво правиш?

• Харесване 3
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване