Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за ESET NOD32/Smart Security - част 2

Препоръчан отговор

http://www.thinksfree.info/2009/10/eset-smart-security-4-licence.html Тук не пишат за британски проксита. Не съм пробвал. Поздрави

Благодаря ти, но наистина трябва английско прокси, иначе те препраща към българския сайт на ЕСЕТ. Нещо при попълването на данните не се получава.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,5k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Не съм съгласен че е по лек. Стига да вдигнеш нивото на защита добавяйки напредналите евристики и стой та гледай. При старт ESS на компа ми се стартираше със средно 3-4 секунди по дълто от Kaspersky I

Престани да разсъждаваш момче, въобще не ти се отдава! 1. Преводът не е правен от един човек. 2. Преводът не е правен от руски на български, а от английски на български. 3. Грешката не идва от на

Maniac е използвал и използва само най-доброто. Тези неща са ми пределно ясни, въпросът е на вас да Ви се изяснят.

Публикувани изображения

http://www.thinksfree.info/2009/10/eset-smart-security-4-licence.html Тук не пишат за британски проксита. Не съм пробвал. Поздрави

1.You need a UK web proxy if you are not from UK region.Below are the UK web proxy;

http://www.polhost.co.uk/proxy/

http://www.daveproxy.co.uk/

http://defilter.co.uk/

Or Using UK VPN Services such as Hideipvpn or FreeVPN .

2.Then copy the URL ( http://www.eset.co.uk/Trial/Request ) and paste to the web proxy,enter in all the data,the email should use a valid email address,don't use some kind of disposable e-mail ,then choose ESET Smart Security Home edition ( others ESET software in the column not allow to let you getting license key ).In promotion Code key in PRO100,then click 'Submit'.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, Как мога да изпратя файл за анализ на Есет. Опитах през G-mail, но при пращането го засече като вирус в архива и не можах. Изпратих го и от User interface-а, но вече 3 дена и не са го добавили, а е Rogue antivirus със сигурност. Файлът е качен от TNN в темата за колко лови антивирусната.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Как мога да изпратя файл за анализ на Есет. Опитах през G-mail, но при пращането го засече като вирус в архива и не можах. Изпратих го и от User interface-а, но вече 3 дена и не са го добавили, а е Rogue antivirus със сигурност. Файлът е качен от TNN в темата за колко лови антивирусната.

Сложи ли парола на архива ;) Архивираш с име infected парола ( infected ) пращаш им го като укажеш паролата,възможно е да ти искат да представиш данни за лиценза си :)

Прати им го :)

пп.Кой е този файл ако не е тайна,че съм го пропуснал май.

Редактирано от nikssi (преглед на промените)
  • Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сложи ли парола на архива ;) Архивираш с име infected парола ( infected ) пращаш им го като укажеш паролата,възможно е да ти искат да представиш данни за лиценза си :)

Прати им го :)

пп.Кой е този файл ако не е тайна,че съм го пропуснал май.

Здравей,

ето линка: http://4storing.com/r7yf05/39790d2aed12d8f4fc3524125cb43a1d.html

Интересното е, че и Авира и АВГ все още май не са го добавили, Kaspersky също.

http://www.virustotal.com/analisis/6da3704e2fd658c1d450deb368f9c673804145f23d196a0916957fc2268289a5-1256719234

Редактирано от zerotox (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Между другото аз снощи се опитах да пратя до ЕСЕТ и до Каспрески няколко файла през пощата си в абв, но моментално писмата бяха върнати.....адресите явно са блокирани или...? пращано е на тези е-майли: ЕСЕТ- [email protected], Касперски- [email protected]

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Между другото аз снощи се опитах да пратя до ЕСЕТ и до Каспрески няколко файла през пощата си в абв, но моментално писмата бяха върнати.....адресите явно са блокирани или...?

пращано е на тези е-майли: ЕСЕТ- [email protected], Касперски- [email protected]

След като сложих парола на архива, успях да го изпратя на [email protected]

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей,

ето линка: http://4storing.com/r7yf05/39790d2aed12d8f4fc3524125cb43a1d.html

Интересното е, че и Авира и АВГ все още май не са го добавили, Kaspersky също.

http://www.virustotal.com/analisis/6da3704e2fd658c1d450deb368f9c673804145f23d196a0916957fc2268289a5-1256719234

Мерси ;) Като гледам данните от Вирус Тотал кой засича ...май ще стана за смях.Напоследък доста FP им пращам май :cool:

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси ;) Като гледам данните от Вирус Тотал кой засича ...май ще стана за смях.Напоследък доста FP им пращам май :cool:

Ами в сайта на Prevx го считат за реална заплаха, Malwarebytes също го засича като Trojan downloader. Разбира се не може докрай човек да е сигурен. Затова ако от Касперски ти отговорят, би ли писал.

Редактирано от zerotox (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами в сайта на Prevx го считат за реална заплаха, Malwarebytes също го засича като Trojan downloader. Разбира се не може докрай човек да е сигурен. Затова ако от Касперски ти отговорят, би ли писал.

Няма да го добавят:

След като лабораторията го сметна за чист файл, го пратих на Л.С. до екипа и пак казаха, че е чист.

360TimeProt.exe is clean and legitimate, it's a chinese antivirus program.

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В Нод 32 v.4 е налице възможност за изпращане на файлове чрез програмата. Ще излезе, че понякога файлове трябва да се изпращат и до ловящите - за да преразглеждат отново нещата. Поздрави

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ESET ThreatSense.NET не е добра идея. Преди време - да, тогава се изпраща и до там файла, имах хора, които сядат и проверяват нещата, но на този етап, използват тази технология, само с цел изграждане на статистика за всеки месец, която публикуват на официалния си сайт (превежда се и се пуска и в eset.bg). Правилният избор е чрез samples @ eset.com

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма да го добавят:

След като лабораторията го сметна за чист файл, го пратих на Л.С. до екипа и пак казаха, че е чист.

Благодаря за отговора.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От кого:<[email protected]>

Кому: [email protected]

Дата: 28 Окт 2009 13:49:53

Тема: RE: [VirLabSRF][unknown malicious program][M:1][LN:RU][L:0] [KLAN-49413602]

Здравствуйте,

360timeprot.exe

Вредоносный код в файле не обнаружен.

>

> LANG: ru

> email: [email protected]

> product: KIS 2009

>

> Загруженные файлы:

> 360TimeProt.exe

>

С уважением, Сергей Прокудин

Вирусный аналитик Лаборатории Касперского.

Партенка :) Така си и знаех ...

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Партенка :) Така си и знаех ...

Благодаря ти, че написа отговора на Касперски Лаб. Радвам се и, че от ЕСЕТ винаги се стараят да добавят само реални заплахи и вредоносен код в дефинициите си, а не каквото дойде, и после след сигнали за фалшиви тревоги да се налага да коригират.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много рядко пиша или предлеждам тази тема, защото продуктите на ЕSET са извън моите интереси, но вижте на какво се натресох в резултат от четенето на този коментар на ivan_baroveca , кликайки на линка към форума на ESET:

Публикувано изображение

Не знам на какво дължа тази чест, след като по един или друг повод съм чел много пъти коментари в него, но никога не съм се регистрирал, и съответно писал в него, че да получа бан по IP-адрес.

Нямам никакви лоши чувства или намерение да се заяждам, а може би снимката и коментарът ми не са на място, но го поставям тук, защото темата е озаглавена "Всичко за...". Ако нарушава общия тон или пречи на някого - моля, изтрийте го.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мен явно не са ме изритали :mad: Там ми направи впечатление за интересно събеседване :biggrin: Не мога да повярвам,че чета тези редове толкова различни от писаниците тука...дори на някои форумци от Калдата :biggrin: Защо така се различават?

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мога да повярвам,че чета тези редове толкова различни от писаниците тука...дори на някои форумци от Калдата :mad:

Защо така се различават?

Има го тоя момент...правилно си забелязал. Обяснението е, че там е все пак тясно специализиран форум, за конкретна програма и всичко свързано с нея. Същият би бил тона, ако имаше официален БГ форум на Касперски, или на която и да е програма.

Докато тук форума е общ, с много, много по-широка тематика и интереси, което предразполага към по-голяма свобода и по-разгорещени страсти в обсъжданията. Мисля, че е нормално.

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много рядко пиша или предлеждам тази тема, защото продуктите на ЕSET са извън моите интереси, но вижте на какво се натресох в резултат от четенето на този коментар на ivan_baroveca , кликайки на линка към форума на ESET:

Не знам на какво дължа тази чест, след като по един или друг повод съм чел много пъти коментари в него, но никога не съм се регистрирал, и съответно писал в него, че да получа бан по IP-адрес.

Нямам никакви лоши чувства или намерение да се заяждам, а може би снимката и коментарът ми не са на място, но го поставям тук, защото темата е озаглавена "Всичко за...". Ако нарушава общия тон или пречи на някого - моля, изтрийте го.

И при мен го имаше това. Оказа се, че са баннали цялата мрежа заради някакъв потребител, който си сменял IP-то за да спами във форума.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има го тоя момент...правилно си забелязал. Обяснението е, че там е все пак тясно специализиран форум, за конкретна програма и всичко свързано с нея. Същият би бил тона, ако имаше официален БГ форум на Касперски, или на която и да е програма.

Докато тук форума е общ, с много, много по-широка тематика и интереси, което предразполага към по-голяма свобода и по-разгорещени страсти в обсъжданията. Мисля, че е нормално.

2. Версията КАВ 2010 е съизмерима по "тежина" с тази на НОД32, като не мога да твърдя убедено, коя все пак е по-леката, тъй като НОД32 от доста време не съм го слагал, и така да се каже, съм го "забравил". Подчертавам, че тук говоря за състояние на "покой", състояние на нормално използване на системата и сърфиране в мрежата. В процес на пълно сканиране на системата, Касперски разбира се поема повече ресурси! Но все пак да отбележим, че обикновено, когато човек пуска пълен скан, то той през този период не ползва компютъра за други цели (обикновено)!

Може ли да обясниш,как така там имаш едно мнение,а тук друго :yanim: Наистина ми е доста странно

Повече ми направи впечатление едно от мненията на ASpace :) май ултрасите или казано феновете на НОД са тук в този форум не във форума на ЕСЕТ

Последно тук ще кажеш ли твоето крайно мнение?

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли да обясниш,как така там имаш едно мнение,а тук друго :) Наистина ми е доста странно

Повече ми направи впечатление едно от мненията на ASpace :cool: май ултрасите или казано феновете на НОД са тук в този форум не във форума на ЕСЕТ

Последно тук ще кажеш ли твоето крайно мнение?

Втория цитат който си дал, наистина е мой, и от БГ форума на ЕSET. Какво те "притеснява" в това, което съм писал. Не виждам да е в разрез с това, което съм писал тук....

Между другото, пак "виждаш" някакви ултраси...Къде ги видя? Преди 1 седмица беше писал, че съм ултрас на Нортон, на IObit Secyrity, сега пък съм на НОД....утре като сложа Авирата ще кажеш, че съм на Авира. Интересното е, че като бях с Касперски не каза, че съм ултрас на Касапа...

Когато човек е ултрас (като теб :) ), той не си сменя предпочитанията, а аз ги сменям, и както беше казал TNN: харесвам ги всичките, всяка със своите кусури и и предимства! :)

Редактирано от engineer (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване