Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Кой е най любимият ви любовен роман?

svetla11
 Сподели

Препоръчан отговор

Много ми е интересно да видя кой кое романче харесва и поради какво точно го харесва, коя е най завладяващата сцена в романа и защо? :)

Ако пък не можете да намалите предпочитанията си до едно можете да посочите и другите - нооооо най много ще са 3 ! Публикувано изображение

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 121
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Публикувани изображения

Нямам такова нещо като любим-просто не мога да избера.Не мога да забравя "Шана","Мъжът на моите мечти","Роза през зимата" и още една камара книги.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето ти сега въпросче. Ами то май (, че даже и юни) имаше такава класация, но ти вероятно искаш да усетиш личните ни предпочитания. Ами аз съм ясна. За мен №1 е Брачната авантюра на Джули Гарууд, а коментара е един-как да не се влюбиш в такова ходещо бедствие, което няма нищо против да му викат "По дяволите Сара" Следва я плътно Мъжът на моите мечти на Джоана Линдзи, горе долу пак по същите причини: героите са много колоритни, а и от тогава и аз си искам кобилата дето нямам да се казва Сър Амбруз. И тъй като каза, че може три естествено моето Джереме (тоест Да се влюбиш в негодник), мое защото вече го научих наизуст и можете да ме изпитвате върху него. седем ще изкарам след толкова превеждане и редакции, а любим щот синчето на татко Джеймс. Отново динамичен сюжет, привлекателни персонажи и много хумор както си му е реда. Хихи деска изневерих на Джеймс кво да правя като лягах ставах с туй "джереме" цял месец. А между другото скоро ще си имате нови любимци, но не ми се струва редно да обсъждам книги, които не са издадени на български език. Аде и аз нещо се улях както вика Тихи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Подобно на Съни, аз съм повече от ясна, да не кажа че вече съм досадна, най-любима ми е "Пламъкът и цветето", мога да кажа други по-отявлени фаворити нямам, защото не са 1 или 2, прекалено много са, мога да пиша до утре, наистина правихме такава класация, виж тук http://www.kaldata.com/forums/index.php?sh...20715&st=60, общият ни фаворит беше "Венчило с дявола"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз също не мога да си избера - Публикувано изображение , толкава много ми харесват. Мога на всеки автор по три горе долу да сведа.

1. На Джоан - Мъжът на моите мечти , Да се влюбиш в негодник и Обичай само веднъж

2. На Кони - Дяволско желание/танцуващия дявол/ ;)

3. На Катлийн - Шана, Роза през зимата, Като пепел във вихара

4. На Лори - Мрак преди зората и грешницата

5. На Лем - Ангелът на отмъщението

6. Кръстоносецът

7. Графинята и сребърния меч , Ондин

8. На Шърли - Испанска роза

9. Принцеса Александра и Венчило с дявола

10. Принцесата

Оффф има още поне 20. Но тези ги препоръчвам на всички !!!!!!!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, хайде и аз малко да подробнича, нещо, което както забелязвате, ми е навик. :) Моята класация си беше красноречива: "Принцеса Алесандра" - Джули Гарууд. Просто обожавам главната героиня, която е такава душица, а в същото време използва всякакви средства, за да постигне своето - измисля несъществуващ чичо, води собствено разследване зад гърба на Колин, да не говорим за всичките й очарователни списъци. И въобще цялата книга е супер, ако тръгна да цитирам любими моменти, трябва да ви я препиша цялата.

Кажи речи същото е и с "Твоята магия" на Джоана Линдзи, за мен това е книгата, в която цялото семейство Малори е в истинстия си блясък, а и е уникално забавление да четеш как Джеймс и Антъни пазят племенницата си като квачки. Публикувано изображение Не че им е от полза, тъй като Ейми е шемет от всякъде, любимката ми от жените Малори.

Хм, по-добре да не продължавам, че ще си изредя цялата класация. Публикувано изображение

Редактирано от Lindsey (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, хайде и аз малко да подробнича, нещо, което както забелязвате, ми е навик. :clap: Моята класация си беше красноречива: "Принцеса Алесандра" - Джули Гарууд. Просто обожавам главната героиня, която е такава душица, а в същото време използва всякакви средства, за да постигне своето - измисля несъществуващ чичо, води собствено разследване зад гърба на Колин, да не говорим за всичките й очарователни списъци. И въобще цялата книга е супер, ако тръгна да цитирам любими моменти, трябва да ви я препиша цялата.

Кажи речи същото е и с "Твоята магия" на Джоана Линдзи, за мен това е книгата, в която цялото семейство Малори е в истинстия си блясък, а и е уникално забавление да четеш как Джеймс и Антъни пазят племенницата си като квачки. Публикувано изображение Не че им е от полза, тъй като Ейми е шемет от всякъде, любимката ми от жените Малори.

Хм, по-добре да не продължавам, че ще си изредя цялата класация. Публикувано изображение

Хихи тихчо чака те изненада скоро мила. Принцеса Алесандра е херувимче в сравнение с Джейд когато един мъж трябва да се вкара в правия път и да му се обясни какво е най-доброто за него, а методите... Их не се сдържах ама кво да правя като... Ади ще четете обещала съм.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Т.к. вече от доста време обсъждаме любимите ни автори и съответно любимите ни романи, а и аз ако не се обадя навсякъде ще ме хване "зазебицата", така че е "всеизвестна истина" ;) , че най-любимия ми роман е "Гордост и предрасъдъци" на Джейн Остин. Уникален, неповторим, поднесен със специфичния английски хумор, тази книга няма да се уморя да я препрочитам сигурно докато се гътна Публикувано изображение Или най-малкото докато от зор не я науча наизуст, та да си я рецитирам като ми домилее за нея :P

"Венчило с дявола" на Джули Гарууд е романа, който ме заплени и направи страстна почитателка до гроб на историческите любовни романи. :P И като прибавя "Брачна авантюра" на същата авторка, станах от най-върлите й фенове. :clap:

П.С. Сънчо, това ме навежда на мисълта, че отдавна не съм те тормозила за .... боже, ти си знаеш за какво Публикувано изображение

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Т.к. вече от доста време обсъждаме любимите ни автори и съответно любимите ни романи, а и аз ако не се обадя навсякъде ще ме хване "зазебицата", така че е "всеизвестна истина" :question: , че най-любимия ми роман е "Гордост и предрасъдъци" на Джейн Остин. Уникален, неповторим, поднесен със специфичния английски хумор, тази книга няма да се уморя да я препрочитам сигурно докато се гътна Публикувано изображение Или най-малкото докато от зор не я науча наизуст, та да си я рецитирам като ми домилее за нея :laughing5:

"Венчило с дявола" на Джули Гарууд е романа, който ме заплени и направи страстна почитателка до гроб на историческите любовни романи. :magnifier: И като прибавя "Брачна авантюра" на същата авторка, станах от най-върлите й фенове. :cant believe:

П.С. Сънчо, това ме навежда на мисълта, че отдавна не съм те тормозила за .... боже, ти си знаеш за какво Публикувано изображение

Тормози ме колкото си искаш. Аз съм се изтормозила повече и от теб даже защото наистина си заслужава. А колкото до това да научиш Гордост и предразсъдъци на изуст. Ами преведи я и и направи две три редакции и си готова. Леко се иронизирам ама е факт че действа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Подобно на Съни, аз съм повече от ясна, да не кажа че вече съм досадна, най-любима ми е "Пламъкът и цветето", мога да кажа други по-отявлени фаворити нямам, защото не са 1 или 2, прекалено много са, мога да пиша до утре, наистина правихме такава класация, виж тук http://www.kaldata.com/forums/index.php?sh...20715&st=60, общият ни фаворит беше "Венчило с дявола"

Ами целта на въпроса ми не беше само да видя класацията а просто да видя защо една определена книга ви е интересна, общо взето исках да ви видя личните предпочитания (както се досетиха Сънито и Тихи) и по този начин да определя коя книжка ще ми грабне вниманието и нея да прочета първо - ами добре де май съм си малко мързеливка щом не взема да ги прочета всичките а вместо това потпитвам за мнения :cant believe:

А моята любима книжка (главен герой) е "Кралството на мечтите" - Джудит Макнот: Обичам ги главните - гордостта, смелостта и гъвкавия ум на Дженифър, чара, силата и въпреки лошата слава меката душа на Ройс... Харесва ми как гордата Джени оказва упорита съпротива на красивия дявол и как най накрая любовта побеждава. В тази книга има и хумор и екшън и отвличане Публикувано изображение освен това сексът не се натрапва на всяка трета странитца Публикувано изображение

Във второстепенните роли пък са "Свадбата (The Wedding)" (завладяващата любов на честната Брена и красивият гигант Конър) и "Венчило с дявола" (непокорната красавица Джейми и Алек Кинкейд) - Джули Гарууд

и на трето но не последно място са всичките романи пак на Джудит и всичките на Джоана Линдзи Публикувано изображениеПубликувано изображение:magnifier:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами целта на въпроса ми не беше само да видя класацията а просто да видя защо една определена книга ви е интересна, общо взето исках да ви видя личните предпочитания (както се досетиха Сънито и Тихи) и по този начин да определя коя книжка ще ми грабне вниманието и нея да прочета първо - ами добре де май съм си малко мързеливка щом не взема да ги прочета всичките а вместо това потпитвам за мнения :cant believe:

Целта на всички ни е да си помагаме с препоръки и мнения, лошото е че всеки има собствен вкус и той нормално не винаги съвпада с тези на останалите. Дано коментарите ни все пак са ти помогнали в избора на следващ автор или роман. А ако не сигурна съм, че и други момичета ще се включат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тормози ме колкото си искаш. Аз съм се изтормозила повече и от теб даже защото наистина си заслужава. А колкото до това да научиш Гордост и предразсъдъци на изуст. Ами преведи я и и направи две три редакции и си готова. Леко се иронизирам ама е факт че действа.

Айййй,айййй, боже опази, Публикувано изображениеда ми щукне в тиквата такава идея да превеждам "Гордост и предрасъдъци" - ами че то "превода" ми ще е може би достоен да влезе в хумористичната литература, ако въобще става за нещо. Сещам се и за друго предназначение,за една хартия на ролца с бисери и вицове по нея... Публикувано изображение

Ами целта на въпроса ми не беше само да видя класацията а просто да видя защо една определена книга ви е интересна, общо взето исках да ви видя личните предпочитания (както се досетиха Сънито и Тихи) и по този начин да определя коя книжка ще ми грабне вниманието и нея да прочета първо - ами добре де май съм си малко мързеливка щом не взема да ги прочета всичките а вместо това потпитвам за мнения :magnifier:

А моята любима книжка (главен герой) е "Кралството на мечтите" - Джудит Макнот: Обичам ги главните - гордостта, смелостта и гъвкавия ум на Дженифър, чара, силата и въпреки лошата слава меката душа на Ройс... Харесва ми как гордата Джени оказва упорита съпротива на красивия дявол и как най накрая любовта побеждава. В тази книга има и хумор и екшън и отвличане Публикувано изображение освен това сексът не се натрапва на всяка трета странитца Публикувано изображение

Във второстепенните роли пък са "Свадбата (The Wedding)" (завладяващата любов на честната Брена и красивият гигант Конър) и "Венчило с дявола" (непокорната красавица Джейми и Алек Кинкейд) - Джули Гарууд

и на трето но не последно място са всичките романи пак на Джудит и всичките на Джоана Линдзи Публикувано изображениеПубликувано изображение:laughing5:

Мила, щом харесваш Джудит Макнот, Джули Гарууд и Джоана, то спокойно мога да ти препоръчам и Аманда Куик. Всичко нейно си заслужава да бъде прочетено: като подхванеш Красавицата и звяра, Рицарят, Отдаването, Рандеву,Скандал,Прелъстяване, Роматична афера, Измама, Любов и грях, а също и серията Ванза (те не са превеждани, доколкото знам) всички са книги-убиец :cant believe: Ще убият скуката и ще те забавляват наволя. Публикувано изображение Горещо ти ги препоръчвам :question:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами целта на въпроса ми не беше само да видя класацията а просто да видя защо една определена книга ви е интересна, общо взето исках да ви видя личните предпочитания (както се досетиха Сънито и Тихи) и по този начин да определя коя книжка ще ми грабне вниманието и нея да прочета първо - ами добре де май съм си малко мързеливка щом не взема да ги прочета всичките а вместо това потпитвам за мнения ;)

Не съм искала да ти натрапвам класацията (ако тя не е за лични предпочитания нз кое), но ми прави впечателние, че доста хора си се ослушват и не пишат в новите теми (което адски ме дразни), затова исках да ти помогна...

Напълно подкрепяп Боби в препоръката й за Аманда Куик, да я допълня с три имена Джуд Деверо, Катлийн Удиуиз и Хедър Греъм - тяхна лоша книга досега не съм уцелвала.И пак по темата, много харесвам, ама страшно много, въпреки че не е с любимия ми сюжет, и не е от най-популярните авторки - "Софи" на Хедър Кулман, рядко срещана забава е тази книга, препоръчвам ти я горещо!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И пак по темата, много харесвам, ама страшно много, въпреки че не е с любимия ми сюжет, и не е от най-популярните авторки - "Софи" на Хедър Кулман, рядко срещана забава е тази книга, препоръчвам ти я горещо!!!

Ако прочетеш и "По-силна от магия" на същата авторка въобще няма да съжаляваш. Това е един от най-свежите романи. :yanim:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като се замислих за всички книги, който съм прочела най - напред се сетих за Сърце от лед на Джуд Деверо, комбинацията от Кен - огромен, немарлив, невярващ в любовта и Хюстън - прелестна дама с главно Д просто това ми е най - любимата книга има толкова забавни и романтични моменти :gift: А колкото до други автори определено Джули Гарууд, Аманда Куик, Джоана Линдзи и Лайза Клейпас са едни от най - големите ми фаворити :)

Редактирано от vesselanka (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като се замислих за всички книги, който съм прочела най - напред се сетих за Сърце от лед на Джуд Деверо, комбинацията от Кен - огромен, немарлив, невярващ в любовта и Хюстън - прелестна дама с главно Д просто това ми е най - любимата книга има толкова забавни и романтични моменти :P

А колкото до други автори определено Джули Гарууд, Аманда Куик, Джоана Линдзи и Лайза Клейпас са едни от най - големите ми фаворити :P

Подкрепям за "Сърце от лед"! Страхотни сценки: дама, която по халатче се катери по жив плет, след като е разтървала биещи се тийнейджъри и то в деня на сватбата си! А да не говорим за моминското парти, това е велик момент! Публикувано изображение

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мила, щом харесваш Джудит Макнот, Джули Гарууд и Джоана, то спокойно мога да ти препоръчам и Аманда Куик. Всичко нейно си заслужава да бъде прочетено: като подхванеш Красавицата и звяра, Рицарят, Отдаването, Рандеву,Скандал,Прелъстяване, Роматична афера, Измама, Любов и грях, а също и серията Ванза (те не са превеждани, доколкото знам) всички са книги-убиец :P Ще убият скуката и ще те забавляват наволя. Публикувано изображение Горещо ти ги препоръчвам :P

Благодаря за препоръката, Всъщност вече съм прочела 2 от книгите на Аманда Куик... "The Paid Companion" и "Lie By Moonlight" (не ги знам как са преведени на блг-и) Прочетох и "Красавицата и звяра" но мислех че е на друга авторка Джейн Ан Кренц - която пък била самата Аманда :) Но като се има впредвит колко ми бяха харесали мисля че ще започна с тях - че нали вече мога да си ги свалям и от акунта Публикувано изображение

Между другото сетих се и за една друга авторка на която стила ми беше харесал: Джулия Куин чела съм и "Дукът и аз (орг:Duke and I), Тайните дневници на Мис Миранда Шевър (орг:The Secret Diaries of Miss Miranda Cheever), Как да се ожениш за маркиз (Орг:How To Marry A Marquis)" не знам дали са преведени на блг-и, но ако ги има и някой ги знае моля да ми посочи от къде да ги сваля... pls

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

моят любим роман е Роза през зимата героят които играи 3 различни лица но наи вече ми харесва като лорд Сакстън

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за препоръката, Всъщност вече съм прочела 2 от книгите на Аманда Куик... "The Paid Companion" и "Lie By Moonlight" (не ги знам как са преведени на блг-и) Прочетох и "Красавицата и звяра" но мислех че е на друга авторка Джейн Ан Кренц - която пък била самата Аманда :) Но като се има впредвит колко ми бяха харесали мисля че ще започна с тях - че нали вече мога да си ги свалям и от акунта Публикувано изображение

Между другото сетих се и за една друга авторка на която стила ми беше харесал: Джулия Куин чела съм и "Дукът и аз (орг:Duke and I), Тайните дневници на Мис Миранда Шевър (орг:The Secret Diaries of Miss Miranda Cheever), Как да се ожениш за маркиз (Орг:How To Marry A Marquis)" не знам дали са преведени на блг-и, но ако ги има и някой ги знае моля да ми посочи от къде да ги сваля... pls

Аааа, виж сега как приказка приказка отваря Публикувано изображение Направо ми възбуди любопитството за "The Paid Companion" на Амандито :) Т.к. съм "кръвожаден" фен на Аманда Куик, а този неин роман не ми е попадал, може ли да те помоля за малко инфо за него? "Lie By Moonlight" е 4 книга от поредицата за Ванза - цялата поредица я обожавам. Публикувано изображение Ако ти попадне третата от поредицата Wicked Widow, мисля,че също ще те грабне. За огрооомно мое (предполагам и всички почитателки на Амандито) съжаление тези романи не са превеждани на БГ, а също и "The Paid Companion". Публикувано изображение

Джулия Куин мисля, че също не е въобще превеждана на БГ. Ех, какво да се прави Публикувано изображение Дано в някой прекраааасен момент някое и друго издателство се сети, че и в БГ има почитателки на този жанр, пък започнат да превеждат нещо свежо, нещо забавно, нещо вълунаващо :P Мечтииии, мечтиииПубликувано изображение

Редактирано от bobych (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не съм искала да ти натрапвам класацията (ако тя не е за лични предпочитания нз кое), но ми прави впечателние, че доста хора си се ослушват и не пишат в новите теми (което адски ме дразни), затова исках да ти помогна...

Напълно подкрепяп Боби в препоръката й за Аманда Куик, да я допълня с три имена Джуд Деверо, Катлийн Удиуиз и Хедър Греъм - тяхна лоша книга досега не съм уцелвала.И пак по темата, много харесвам, ама страшно много, въпреки че не е с любимия ми сюжет, и не е от най-популярните авторки - "Софи" на Хедър Кулман, рядко срещана забава е тази книга, препоръчвам ти я горещо!!!

Ааа, моля те мило не съм си и помислила че натрапваш нещо, напротив приятно ми беше да прегледам класацията и да видя сходни с моето мнения... Оценявам помоща ти - на всички ви - и много ви благодаря за това.

Джуд Деверо ми харесва, особенно романите и за смели и дръзки героини (серията Кадифе) но най много ми хареса романа й "Спомен" направо ме подлуди с странстването по времето :)

А точно в момента си свалям "Шана" и "Роза през зимата" на Катлийн Удиуиз :tease:

Благодаря,

Kiss Kiss

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединявам се към Боби, че авторката не е издавана е бг, което е направо срамота. Единствено мога да ти ги дам на английски, а в нета от доста места могат да се свалят и на руски.

А сега по темата:

Хм! Любим роман... Ако трябва да определям такъв, бих се спряла на "Ти ми принадлежиш" на Джоана. Публикувано изображение Страхотен сюжет, в основата си често използван, но по такъв начин развит в детайли, че за мен той е уникален. Накратко: уреден брак между мъжкарана и развратник, които не искат да имат нищо общо един с друг. И двамата се опитват по всякакъв начин да накарат другия да развали годежа, но за наша радост накрая се женят. Още в началото главната предупреди главния, че тъй като са сгодени, той й принадлежи!? :doh: Хаха, не е ли супер? Искам да му видя физиономията в този момент. А любимият ми момент е когато по обратния път отседнаха в някакъв град и главния реши да посети дамата, с която е прекарал една седмица преди това. Когато потропа на вратата, тя не му отвори и на въпроса "Защо?", тя му вика, че иска ушите й да си останат на място. Имах чувството, че в този момент нашия за малко да се превърне в дракон. Чак виждах как му излиза огън от ноздрите, така се беше напушил. :P

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аааа, виж сега как приказка приказка отваря Публикувано изображение Направо ми възбуди любопитството за "The Paid Companion" на Амандито ;) Т.к. съм "кръвожаден" фен на Аманда Куик, а този неин роман не ми е попадал, може ли да те помоля за малко инфо за него? "Lie By Moonlight" е 4 книга от поредицата за Ванза - цялата поредица я обожавам. Публикувано изображение Ако ти попадне третата от поредицата Wicked Widow, мисля,че също ще те грабне. За огрооомно мое (предполагам и всички почитателки на Амандито) съжаление тези романи не са превеждани на БГ, а също и "The Paid Companion". Публикувано изображение

Джулия Куин мисля, че също не е въобще превеждана на БГ. Ех, какво да се прави Публикувано изображение Дано в някой прекраааасен момент някое и друго издателство се сети, че и в БГ има почитателки на този жанр, пък започнат да превеждат нещо свежо, нещо забавно, нещо вълунаващо ;) Мечтииии, мечтиииПубликувано изображение

И аз ти благодаря за информацията...

Не се оплаквайте от издателствата че си имате много много повече издадени любовни романи. Аз например трябва да чакам цяла година да се издаде някое и друго романче на Джудит (че принципът на нашите издателства е че един роман на една авторка стига за една година!!! ;) ) Има издадени само няколко романа на Нора Робъртс, 2 на Аманда Куик, 2 на Джулия Куин, а пък Джоана Линдзи я няма никаква Публикувано изображение

А сега за "The Paid Companion": Главния не иска да се жени и има нужда от годеница за пред обществото за да не могат майките да му натрапват дъщерите си докато той търси убиеца на чичо си и се сеща да потърси тази годеница в офиса за наемни придружителки (разбира се не казва точно за какво/кого търси придружителка) Главната пък отива в същия офис да си търси работа (след като семейството и е фалирало и тя е принудена да си изкарва прехараната) тя е малко опърничава и устата затова не отговаря на изисканията за компанйонка но пък главния я харесва именно заради тия й качества и я наема. Когато започват да живеят заедно той открива че тя е по вече отколкото е очаквал, тя много му помага както с ролята си за пред обществото така и в търсенето на убиеца, и на фона на това търсене разцъфтява тяхната любов...

Книгата е вълнуваща, пълна с остроумни диалози, комични ситуации и се чете на един дъх - дано в скоро време се преведе и на блг-и...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не се оплаквайте от издателствата че си имате много много повече издадени любовни романи. Аз например трябва да чакам цяла година да се издаде някое и друго романче на Джудит (че принципът на нашите издателства е че един роман на една авторка стига за една година!!! :huh: ) Има издадени само няколко романа на Нора Робъртс, 2 на Аманда Куик, 2 на Джулия Куин, а пък Джоана Линдзи я няма никаква Публикувано изображение

А сега за "The Paid Companion": Главния не иска да се жени и има нужда от годеница за пред обществото за да не могат майките да му натрапват дъщерите си докато той търси убиеца на чичо си и се сеща да потърси тази годеница в офиса за наемни придружителки (разбира се не казва точно за какво/кого търси придружителка) Главната пък отива в същия офис да си търси работа (след като семейството и е фалирало и тя е принудена да си изкарва прехараната) тя е малко опърничава и устата затова не отговаря на изисканията за компанйонка но пък главния я харесва именно заради тия й качества и я наема. Когато започват да живеят заедно той открива че тя е по вече отколкото е очаквал, тя много му помага както с ролята си за пред обществото така и в търсенето на убиеца, и на фона на това търсене разцъфтява тяхната любов...

Книгата е вълнуваща, пълна с остроумни диалози, комични ситуации и се чете на един дъх - дано в скоро време се преведе и на блг-и...

Уф,умирам за такива.Подобна е и "Романтична афера" на Аманда Киуик-главната героиня разследва мъже за да не се притесняват годениците им ,че са зестрогонци.С главния се хващат да разследват убийството на нейна клиентка.И двамата са особняци,така че е мн интересно.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не се оплаквайте от издателствата че си имате много много повече издадени любовни романи. Аз например трябва да чакам цяла година да се издаде някое и друго романче на Джудит (че принципът на нашите издателства е че един роман на една авторка стига за една година!!! ;) ) Има издадени само няколко романа на Нора Робъртс, 2 на Аманда Куик, 2 на Джулия Куин, а пък Джоана Линдзи я няма никаква Публикувано изображение

Мноооого, мнооого благодаря Публикувано изображение Книжката изглежда напълно в стила на Амандито Публикувано изображение Точно такива романи обожавам Публикувано изображение Направо нямам търпение да си я потърся на руски из сайтовете им, за да я подхвана и ще зарежа всичко друго ;)

П.С. Ох, мила, не знаех, че има и по-"неиздаващи" издателства от нашите. :rap: То мойто очо ненаситно май никога няма да му стигат любовните романи, ако ще и по 100 да издават на година Публикувано изображение

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

П.С. Ох, мила, не знаех, че има и по-"неиздаващи" издателства от нашите. ;) То мойто очо ненаситно май никога няма да му стигат любовните романи, ако ще и по 100 да издават на година Публикувано изображение

Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Точно тези думи употреби и съпругът ми когато вчера му заевих че ще си купя 4 нови книги a в същото време си свалях книги и от имтернета... Публикувано изображение

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...