Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Nyuu.

Проблеми с Windows XP (обединена)

Препоръчан отговор

Привет! Имам проблем с use drop shadows for icon labels on the desktop ! post-49874-039636700 1283372477_thumb.jp с отметка и без отметка фона зад имената на файловете и папките си стои.. само цвета му мога да сменям... как да го премахна тая фон..........

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай с десен бутон на десктопа свойства,облик,ефекти и му дай изчистване на тип - clear type

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай с десен бутон на десктопа свойства,облик,ефекти и му дай изчистване на тип - clear type

Нестава.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет!

Имам проблем с use drop shadows for icon labels on the desktop !

post-49874-039636700 1283372477_thumb.jp

с отметка и без отметка фона зад имената на файловете и папките си стои..

само цвета му мога да сменям...

как да го премахна тая фон..........

Остави само последните 3 отметки и после направи следното:

десен клик на десктопа,

Properties,

Desktop,

Customize Desktop,

Web,

и изтриваш всичко от полето Web pages:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Остави само последните 3 отметки и после направи следното:

десен клик на десктопа,

Properties,

Desktop,

Customize Desktop,

Web,

и изтриваш всичко от полето Web pages:

Благодаря за помоща !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здрвавейте, наскоро пробвах да инсталирам една програма, но ми излезе съобщение, че няма достъп до инсталиращата прогама на уиндоус. Реших, че е от програмата и я изтрих. Но сега се опитвам да инсталирам други програмами и нестава. Немога да инсталирам нищо. След около половин един месец ще трябва да си преинсталирам компа, но сега ми трябва тази програма. Някакви идеи:

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, имам следния проблем:

Когато се опитах да си преинсталирам windows-а (Xp Pro Sp3) ми изписва следното съобщение:

C0000221 Unknown Hard Error \SystemRoot\System32\ntdll.dll

Как мога да оправя тази грешка ?

Моля ви помогнете! Спешно е!

Благодаря предварително!

Редактирано от Stanko2121 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато се опитах да си преинсталирам windows-а (Xp Pro Sp3) ми изписва следното съобщение:

Благодаря предварително!

Пробвай да си изтеглиш същия dll, ако не стане - аз не мога да ти помогна :ph34r:

ПП:Някой да знае решение за моя проблем?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай да си изтеглиш същия dll, ако не стане - аз не мога да ти помогна :huh:

Тук е решението на проблема ти. Просто изтегли, инсталирай и готово.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай да си изтеглиш същия dll, ако не стане - аз не мога да ти помогна :huh:

Пробвах но не стана.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвах но не стана.

Хм, я рестартирай и кажи още ли го има проблема ?

Опс, то се появявало при преинсталация, тогава пробвай с друго копие на Уиндоус.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря предварително!

Това по време на инсталацията ли ти излиза ???

Пробвай да си изтеглиш същия dll, ако не стане - аз не мога да ти помогна

Какво да го прави като го изтегли ???

Я обясни как я правиш тази преинсталация ???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стана объркване тука, двамата имаме различни проблеми, а аз просто се опитах да му помогна. За dll файла който споменах, доста пъти ми е давало грешки за различни dll файлове и тегля точно същите които са ми излезнали в ерор прозорците. Замествам или поставям в папката на уиндоус или подпапката състем 32 и се оправя. Моя проблем е че не мога да инсталирам никакви програми, а споменах за преинсталацията, зашото скоро слагам още 1гб рам и ще минавам на 7-ца. Дано съм изяснил положението.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моя комп го чакам по 2 часа да се пусне не изка да бууства чакам 2 часа и тогава защо така всичко имам антивиросна

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте Като отворя event viewer-a гледам има странни грешки в червено след всеки рестарт и пускане на компютъра "The Windows Security Center Service was unable to establish event queries with WMI to monitor third party AntiVirus and Firewall" Какво ще рече това? Нямам антивирусна и съм изключил Firewall-а.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми трябва или да пуснеш Firewall или антивиросна

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой знае ли как да направя,така че като стартирам всеки път компютъра Windows-a да се връща в първоначалното си ниво...смисъл такъв всякакви инсталирани програми ,качени файлове и т.н. след рестарт да не се запазват и Windows да си е винаги един и същ.Тъй като на скоро видях един подобен компютър и нямам много доверие на антивирусните ,ми хрумна като вариант...тази ОС да я ползвам само за проверка на банковата си сметка.Имам предвид че след всеки рестарт,ако нещо се е лепнало...да изчезне. Предложете някакъв вариант...като изключим това с image на C-то,защото става бавничко :D Благодаря Ви предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой знае ли как да направя,така че като стартирам всеки път компютъра Windows-a да се връща в първоначалното си ниво...смисъл такъв всякакви инсталирани програми ,качени файлове и т.н. след рестарт да не се запазват и Windows да си е винаги един и същ.Тъй като на скоро видях един подобен компютър и нямам много доверие на антивирусните ,ми хрумна като вариант...тази ОС да я ползвам само за проверка на банковата си сметка.Имам предвид че след всеки рестарт,ако нещо се е лепнало...да изчезне.

Предложете някакъв вариант...като изключим това с image на C-то,защото става бавничко :rolleyes:

Благодаря Ви предварително.

Освен да си направиш една точка в "възстановяване на системата", и да връщаш компютъра винаги към тази дата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой знае ли как да направя,така че като стартирам всеки път компютъра Windows-a да се връща в първоначалното си ниво...смисъл такъв всякакви инсталирани програми ,качени файлове и т.н. след рестарт да не се запазват и Windows да си е винаги един и същ.Тъй като на скоро видях един подобен компютър и нямам много доверие на антивирусните ,ми хрумна като вариант...тази ОС да я ползвам само за проверка на банковата си сметка.Имам предвид че след всеки рестарт,ако нещо се е лепнало...да изчезне.

Предложете някакъв вариант...като изключим това с image на C-то,защото става бавничко :whist:

Благодаря Ви предварително.

Погледни ето тук. Има много аналози на Deep Freeze, но лично аз него съм ползвал и мога да ти го препоръчам.

-----

Здрвавейте, наскоро пробвах да инсталирам една програма, но ми излезе съобщение, че няма достъп до инсталиращата прогама на уиндоус. Реших, че е от програмата и я изтрих. Но сега се опитвам да инсталирам други програмами и нестава. Немога да инсталирам нищо. След около половин един месец ще трябва да си преинсталирам компа, но сега ми трябва тази програма. Някакви идеи:

Публикувано изображение

Инсталиращата програма на Windows ще рече - Windows Installer.

• Start -> Run (M$ Key + R).
  • Напиши "services.msc" (без кавичките) и натисни Enter.
  • Ще ти се отвори прозорец с име Services/Услуги.
  • Потърси услугата Windows Installer и провери дали не е спряна. Ако да - опитай се да я пуснеш.

Ако това помогне, най-вероятно ще е временно, понеже причината за проблема ти може да е- наличие на зловреден софтуер, "оптимизираща" програма, която си пуснал/пускал, (лошо) модифицирана дистрибуция на Windows-а, който имаш инсталиран...

Редактирано от 3nf (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, Имам голям проблем. От известно време компютърът започна сам да се рестартира, като преди това се показва син екран с грешката. Само че на мен написаното не ми говори абсолютно нищо. Успях да запомня само "IRQL not less or equal" и отдолу се показа error 0x000000D1 (един път забелязах обаче, че беше друг, а не този, който излиза по принцип). И оттогава компютърът ми става все по-бъгав. Свалих най-различни антивирусни програми, но те не засичат вируси. Моля за помощ преди да се наложи да преинсталирам Windows, което въобще не ми се иска :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Имам голям проблем. От известно време компютърът започна сам да се рестартира, като преди това се показва син екран с грешката. Само че на мен написаното не ми говори абсолютно нищо. Успях да запомня само "IRQL not less or equal" и отдолу се показа error 0x000000D1 (един път забелязах обаче, че беше друг, а не този, който излиза по принцип). И оттогава компютърът ми става все по-бъгав. Свалих най-различни антивирусни програми, но те не засичат вируси. Моля за помощ преди да се наложи да преинсталирам Windows, което въобще не ми се иска :yanim:

BSOD

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За съжаление от няколко дена ровичкам в google, но полза никаква. Прекалено сложни термини използват за мен и не съм успяла да направя нищо. Ако друго не стане, ще ме спаси ли преинсталирането на Windows? :cool:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За съжаление от няколко дена ровичкам в google, но полза никаква. Прекалено сложни термини използват за мен и не съм успяла да направя нищо. Ако друго не стане, ще ме спаси ли преинсталирането на Windows? :cool:

Не обещавам...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам проблем не мога да деинсталирам програми от add or remove .. понеже няма бутон Change/unnistall

Публикувано изображение

Тук е описано как става : http://kb2.adobe.com/cps/328/328358.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...