Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Nyuu.

Проблеми с Windows XP (обединена)

Препоръчан отговор

А за какво служи тази настройка?

Ако ти го откраднат да си го намериш уж. Нещо като GPS за дъно :clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо опцията Disable не е активна ?

Редактирано от tNDrRr (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Аз пък имам проблем със ъпдейта на Windows, не може да се обнови Интернет Експлорер... Може ли някой да ми помогне?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Аз пък имам проблем със ъпдейта на Windows, не може да се обнови Интернет Експлорер... Може ли някой да ми помогне?

Ако искаш 9-имай впредвид че не е предвиден за ХР.Уточни малко.А ИЕ8 може да си надградиш ръчно. Редактирано от peter69pl (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте , имам проблем при стартирането на уина - дава ми критична грешка , при последвалата преинсталация на XP Profesional SP 2 към неиния краи ми дава тази критична грешка . Дали проблема е хардуерен за сервиз или мога нещо да направя по въпроса ? Благодаря предварително http://img405.imageshack.us/img405/6977/p1010380dw.jpg

Редактирано от welcome2 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Май ти е време да преминеш на XP SP3. Проблемът се причинява от драйвер за някое устройство, най-вероятно свързано с Интернета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай да преинсталираш, като предварително си изключил (извадил) кабела за интернета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, моля за помощ: Windows XP не иска да се изключи. Пише: Windows is shutting down и остава така (чаках го едно денонощие), преинсталирах Windows-а и пак е същото. За пръв път ми се случва. Някой да има идея? И имам още един проблем: На лаптоп HP компресирах диск С защото нямах място (десне бутон на диск C > Properties > Compress drive to save disk space) Изключих компа и сега като го включвам още преди да е се е появил Уиндоус ми излиза надпис " BOOTMGR is compressed. Press Ctrl + Alt + del to restart" и нищо друго. Пробвах да преинсталирам с windows XP,после с Windows 7 и не тръгва диска изобщо. Какво мога да направя ?

Редактирано от peru6inka (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

пробвай с windows дето няма интегрирани драйвери за видеото - най вероятно в неговия драйвер е проблема (деинсталираш в save mode) може и друг драйвер да е, но определено е от драйвер...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На компютъра има инсталиран ХР, но не работи. Пускам диска за преинсталацията, зарежда драйвъри всичко е ок. И накрая преди да изпише Setup is starting windows... излиза син екран. Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Имам проблем с PC-то си, в момента пиша от лаптопа, както и да е. Пиша нова тема, защото наистина е спешно, трябва ми фикснато до 24 часа, което ми е от особено значение. Проблема е следния:

Когато стартирам Windows XP, логна се под User-а и влизайки в самия юзър ми изписва следното съобщение:

Explorer.EXE - Application error

The instruction at "0x00000000" referenced memory at "0x00000000". The memory could not be "read".

Click on OK to terminate the program.

Hint

Когато се логна от GUEST ACCOUNT-а това нещо го няма :? Къде е проблема и как се решава.. моля спешно е!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Провери си системата за наличие на вируси. Провери за грешки в Event log-а. Ако може да го направиш за 5 мин ще е много добре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не че имам проблем с Уиндоуса, но за да не отварям нова тема искам да ви попитам нещо. Преди няколко дни си купих нов лаптоп с Уиндоус и сега ми иска да го регистрирам и ми изписва колко дни ми остават. Чудя се дали да го правя. :)

post-255234-0-56666200-1291214211_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не че имам проблем с Уиндоуса, но за да не отварям нова тема искам да ви попитам нещо. Преди няколко дни си купих нов лаптоп с Уиндоус и сега ми иска да го регистрирам и ми изписва колко дни ми остават. Чудя се дали да го правя. :)

ами искаш ли да го ползваш този уиндоус или не? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ами искаш ли да го ползваш този уиндоус или не? :biggrin:

С две думи - активирай го! :blink:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Имам проблем с инсталирането на Win на лаптоп от флашка. Буутва, но при инсталацията ми дава че не може да копира някакви файлове, един от тях е .dll. Моля кажете ми каде може да е проблема в win-a ли е, аз ли не го качвам като хората на флаша, защо ме кара да ги пропусна тия фаилове, като без тях не може да се инсталира?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

качи си tune-up utilitis но все пак сигурен ли си че изтрил всичко както трябва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Как да изчистя Control Panel след деинсталация на photoshop остана това-post-241477-0-33907700-1291886373_thumb.

Деинсталираш ги едно по едно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...