Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Nyuu.

Проблеми с Windows XP (обединена)

Препоръчан отговор

Здравейте ! Наскоро ми преинсталваха компютъра на български...И отскоро се занимавам с 1 игра, обаче има 1 файл reg. който не мога да го отворя, незнайно защо ? Всеки път като го пусна ми изписва : Registry editing has been disabled by your administrator. Много ще съм ви благодарен, ако ми помогнете !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

fix, благодаря ;]

Редактирано от G0ld (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Здравейте

Когато тръгва да зарежда XP-то и ми излиза на син екран ей този надпис "turegopt program not found - skipping AUTOCHECK".Може да не е кой знае какво,но аз да си попитам,някой ако знае,нека каже.

Благодаря Ви

Оправих си го :)

Редактирано от flexit (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, ако е удобно искам да питам нещо - сложих си уин хп и сега ми пише че е нелегален - то че е така - така е ама как да го оправя?? :yanim: Долу в дясно ми излиза някво предупреждение и нз кво да правя. Win xp.bmpАко някой знае нещо, моля помагаите. Благодаря предвартелно.

Редактирано от neo_05 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам следния проблем когато натискам клавиш на клавиатурата ми излизат два символа ето като например вместо да ми излиза само една те две вето пример : E : WE D : SD нз защо и немога да играя цс

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересува ме дали ако изтегля това-http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=0db2e8f9-79c4-4625-a07a-0cc1b341be7c&DisplayLang=bg

windows ще бъде на български? И какво е необходимо да се направи само да стартирам файла или..някакви настройки нужни ли са?

П.С. А и прочетох че е за SP2 а аз съм с 3.

Редактирано от miazmatik (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Имам проблем нещо ми лаги, премигва... на кои от тези трябва да сложа отметка? ТУК]

Редактирано от pacy nikolov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Моят проблем е, че не мога да влезна в "User Accounts". Изписва ми това: "Wrong number of arguments or invalid property assingment". Моля помогнете, че не мога да сложа парола на ПЦ-то, а не искам да преинсталирам уиндоуса. Благодаря предварително!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Влязох във Bios-a и ми направи впечатление,че тези опции всичките са изключени - така ли трябва да бъдат ?!

Публикувано изображение

Като си изключа компютъра и лан-картата (вградената) остава включена - свети !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хахах проблема с генуина е това. run /regedit hakey_localmachine\software\windowsnt\curentverssion\ и намираш каде е notify и триеш всичко wlogon рестарт и проблема е решен. А това с антивирусните не слушай. Без антивирусна съм 10 години и проблеми нямам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колега на кого пишеш или получаваш халюцинация :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз това се зачудих ! Моя пост,или предишния които е писал :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здрастииии!Питах се за Боза ХР мога ли да я инстална на дял 5 ГБ ;) Щото искам и него и 7-цата сега съм със 7 и Убунту (ако е от значение)ХР ми трябва само за да пусна една две игри (не ме питайте защо)Благодаря предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здрастииии!Питах се за Боза ХР мога ли да я инстална на дял 5 ГБ :rolleyes: Щото искам и него и 7-цата сега съм със 7 и Убунту (ако е от значение)ХР ми трябва само за да пусна една две игри (не ме питайте защо)Благодаря предварително

5 GB ми се струва малко, освен ако не е някоя самоделка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здрастииии!Питах се за Боза ХР мога ли да я инстална на дял 5 ГБ :) Щото искам и него и 7-цата сега съм със 7 и Убунту (ако е от значение)ХР ми трябва само за да пусна една две игри (не ме питайте защо)Благодаря предварително

Чакайте малко . А какво да правим ние с гайдите :cool: . Моето асусче като е с 4 ГБ аз 95 ли да му сложа :angry: . При добре подържана система си бачка с всичките необходими програми за интернет , филми , музика и тн. и с 2 ГБ . Това е Windows SP3 с пуснато обновяване до днес , като съм изчистил папките ДЛЛ кеш и Хелп , CCleaner - съм го настроил да чисти Prefetch и Temp и с торента си свалям и 1,40 ГБ филмче . Също така си трия ръчно и свалените обновления на системата и изключена виртуална. Дъра да подчертая че това не е предварително скопен Windows , а е оная оригиналка от замунда :)

Слагай - даже му е много :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам проблем с иконите на субтитритe на филмите в папка Downloads излизат като непознат файл,а преди бяха зелена икона и пишеше SRT на тях.Не че е кой знае какъв проблем,но ми се ще да го оправя.

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От тук избираш коя програма да отваря и слагаш отметка - винаги отваряй с тази програма - аз примерно съм избрал Notepad

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От тук избираш коя програма да отваря и слагаш отметка - винаги отваряй с тази програма - аз примерно съм избрал Notepad

Мерси!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля за информация за РАМ памет. Иска ми се да сложа нова РАМ памет на един компютър, но не знам дали дъното може да поддържа DDR2 и DDR3. Компютърът е с Windows XP, Intel® Celeron® CPU 2,66 GHz 2,67 GHz. 248 MB of RAM Ако информацията не е достатъчна, моля кажете какво още е нужно, защото не разбирам много.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така след като инсталирах към 15 ъпдеита преди два дена,днес разбрах че ми е изчезнала хелп опцията...(като натиснеш F1 ти излиза уин. хелп,а сега ми дава ерор че .ехе то на хелпа го немаа...).Търсих и неможах да разбера,някои авер който си е инсталирал въпросните ъпдеити ако може да сподели,дали има хелп топик.Някой от ъпдеитите ли ми е изтрил хелп топика или???... Ползвам лицензирана 32 битова версия на уин. хп,ъпдеитите съм ги свалял чрез автоматични ъпдеити опцията EDIT Забелязах че в RUN менюто също така не ми отваря и msconfig командата... :)

Редактирано от bo4y- (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А аз днес инсталирах ръчно критичните ъпдейти на XP SP3, help,run и всичко си имаше, но след рестарта IE8 и FF4 едва зареждаха страниците(около минута - две).Не е от доставчика. Също така MBAM и NOD(и всичко, що иска нет) не можеха да се свържат със сървърите си.Това при работещ uTorrent 2.2(build 24683).При изключването му всичко беше ОК.При пускане пак на торента - никакъв нет... Така и не разбрах кой ъпдейт(и дали) го причини? Възстанових системата от архив, съответно няма ъпдейти - няма проблем. На някой друг да се е случило??

Редактирано от atamatsu (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...