Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Преживяване на смъртта ?-само на мен ли ми звучи като супер алогично( меко казано) изречение?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преживяване на смъртта ?-само на мен ли ми звучи като супер алогично( меко казано) изречение?

Дай друга дума - за Смъртта

И я опиши - каква е,как изглежда

Как си,добре ли си,как се чувстваш - след Нея

Не пожелавам на никого - да се върне от Там

Края по-добре ли ви звучи-е нека приемем че това е Краят Ни Тук

Наричайте си Смъртта с каквито искате имена

Аз вече знам-няма Смърт,няма Край

И всеки един от нас е Душа

Душа единствена и неповторима-в цялата Вселена

Жива и вечна

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен, да си видяла всичко това е резултат на всичко което си чула през живота си и си имала време примерно до предполагаемата смърт да размислиш.Може би и аз съм бил близко до смъртта , не зная.Това което ми се случи след нещастен случай преди 3 години-кома, 5 часова операция,счупен хлътнал череп и прочие глупости.Но това което помня е само една тъмнина ,няма светлини,няма нищо -аз лично си го обяснявам ,че всичко стана изневиделица .Може би ако по някъкав начин бях видял удара и нещо такова може би и аз щях да виждам Светлината и Бог...но не .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересни писания. Прочетох ги до едно.

Човешката психика е доста лабилна и поддаваща се на външни намеси. Мозъка работи непрекъснато, пресъздава ситуации, решава насоките в дадени моменти, и всичко е толкова сложно.

Аз съм сигурен обаче, че има НЕЩО което определя пътя на всеки от нас, макар ние с нашите действия и бездействия да чертаем нещо според ситуацията. Незнам дали се казва Господ, или Аллах, незнам... но го има сигурен съм.

А дали има слунчев път, Бяла врата и подобни - незнам, но ще узнаем всички... някой ден.

haidukpikaso не мисля, че има нещо ненормално в теб, всеки може да е нестабилен и податлив в даден момент, но не и луд!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересни писания. Прочетох ги до едно.

Човешката психика е доста лабилна и поддаваща се на външни намеси. Мозъка работи непрекъснато, пресъздава ситуации, решава насоките в дадени моменти, и всичко е толкова сложно.

Аз съм сигурен обаче, че има НЕЩО което определя пътя на всеки от нас, макар ние с нашите действия и бездействия да чертаем нещо според ситуацията. Незнам дали се казва Господ, или Аллах, незнам... но го има сигурен съм.

А дали има слунчев път, Бяла врата и подобни - незнам, но ще узнаем всички... някой ден.

haidukpikaso не мисля, че има нещо ненормално в теб, всеки може да е нестабилен и податлив в даден момент, но не и луд!

Запазила съм си психиката-изминаха вече 2 години и половина

Колегите ми помогнаха най-много

Те не знаят за това,не съм им го разказвала

Мислеха че нещо съм се разболяла-и затова не мога да отида при тях на сбирките

Спаси ме работата

Спасиха ме точно те-защото имаха нужда от мен,и аз се чувствах жива истински

Проблема ми беше с тялото,но и това преодолях

Същата съм си и сега-като преди

Живея-обичайки хората и всичко

Няма да се променя

А и не искам-дори често да боли

Благодаря ти-за разбирането и за подкрепата,softman

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много хубав тест. Добре е да знаем какво е смъртта и как да се държим когато тя настъпи. :) Аз не видях тунел от светлина, а само една поглъщаща тъмнина. Дали защото имам много грехове и ме върнаха за да си ги доизкупя :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много хубав тест.

Добре е да знаем какво е смъртта и как да се държим когато тя настъпи. :)

Аз не видях тунел от светлина, а само една поглъщаща тъмнина. Дали защото имам много грехове и ме върнаха за да си ги доизкупя ;)

Не мисля че е заради греховете ти

Всички имаме грехове-няма безгрешни хора

По-скоро не си си свършила работата тук,не си си научила още урока

Втора версия сме,ъпдейтната и обновена-така да се каже

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Запазила съм си психиката

Хммм.... Под въпрос. Публикувано изображение

Каква психика? Психика на видимата среща с Бог ли.. въображението, което твори много неща, когато сме под стрес.. и т.н.. Ако е това психиката, която е останала..и запазена.. Радвам се, че я нямам...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

haidukpikaso

странно, но не ти вярвам, въпреки това, ставаш за поет Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Единственото сигурно за човека е това което може да види и да пипне. Всичко друго минава в графата "съмнения". Няма какво да му се сърдим, така е устроен, така е учен, и така се държи човека. Понякога има и изключения от тези хора, но са малко и рядко се срещат. Хора за които реалността не е само това което пипат и гледат....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямам време да чета всичките постове но четох разказа на haidukpikaso и се питам защо аз не мога да отида там , а някой друг може :lol6: И не разбрах това как е станало не можах да му схвана , да не е бил някой сън ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко е плод на човешкото въображение и психика. Това са наистина пълни глупости, няма никакъв рай както и бог. Не ми се впуска в дълбок разговор по тази тема, няма смисъл. Съчувствам наистина на тези хора които са имали подобни случки, но те са сънували или имаше точно научно обяснение за това състояние на мозъка в даден момент не се сещам какво беше, но това да говорят глупости за рая и за бог е малко прекалено наистина, трябва да си много ограничен за да вярваш в такива глупости. И гледайте малко повече Дискавъри да се пообразовате малко вече не живеем в средновековието където хората са били контролирани чрез религията и така нареченият бог пред който трябва да се прекланям а в същото време някои да се облагодетелстват от това.

Между другото гледайте този филм: http://www.######/details.php?id=99337

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямам време да чета всичките постове но четох разказа на haidukpikaso и се питам защо аз не мога да отида там , а някой друг може ;)

И не разбрах това как е станало не можах да му схвана , да не е бил някой сън ?

Ще идеш-всички ще се приберем Там

Всичко е плод на човешкото въображение и психика. Това са наистина пълни глупости, няма никакъв рай както и бог. Не ми се впуска в дълбок разговор по тази тема, няма смисъл. Съчувствам наистина на тези хора които са имали подобни случки, но те са сънували или имаше точно научно обяснение за това състояние на мозъка в даден момент не се сещам какво беше, но това да говорят глупости за рая и за бог е малко прекалено наистина, трябва да си много ограничен за да вярваш в такива глупости. И гледайте малко повече Дискавъри да се пообразовате малко вече не живеем в средновековието където хората са били контролирани чрез религията и така нареченият бог пред който трябва да се прекланям а в същото време някои да се облагодетелстват от това.

И ако съм сънувала защо после не можех да ходя а

;)

Вие като се събудите ставате и ходите,нали?

Дайте ми обяснение-научно,ако обичате

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@haidukpikaso това което казваш е наистина смешно... Мозъка може да си въобразява всякакви неща - това не значи че са реални...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@haidukpikaso това което казваш е наистина смешно... Мозъка може да си въобразява всякакви неща - това не значи че са реални...

Май ти ставаш за смях

Значи мозъка ми е заповядал на тялото ми да го няма,после пък да се уча да ходя като бебе

Публикувано изображение

Чак пък такова желание не съм имала-да се връщам в бебешките си преживявания и години,ама никога и изобщо

Толкова да е гадно че няма накъде

Публикувано изображение

Продължавам да си чакам научното обяснение

Дайте ми го,уверете ме в противното

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Вероятно си прав в много от писанията ти. И аз не вярвам много много в Господ и разновидностите му, но съм сигурен, че има нещо което води всички ни, и всичко. Прекалено сложно е всичко за да няма контрол.

А за такива случки - странно, но са стотици хиляди. А баба Ванга ? Може би и тя е шарлатанин (100% не е, ходил съм при тази света Жена, и ми е казвала неща за починал роднина които са 100% верни и е 100000000000% изключено да ги научи другаде освен от тях мъртвите).

Има доста объркани неща и неща без привидно логични обяснения. А дискавъри е хубав канал, но там наблягат предимно на това "което може да се види и пипне".

Поздрави...

П.П.

убеден съм, че съзнанието съществува дори след като загине физическото тяло, просто нямам представа къде отива и какво прави.

П.П.2

не давай линкове от тракери или места където се изисква регистрация за разглеждането им. Пиши направо името на филма или каквото и да е!

Редактирано от softman (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това което написа в началото на темата haidukpikaso много ми допадна. И аз имах подобна случка но не с бог а с някакъв грозен призрак с качулка. Дърпаше ме за ръката и викаше да идвам! Аз крещах Не НЕ НЕЕЕЕЕ! И той ме пусна и аз се събудих....... Тия работи наистина съществуват!!! :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това което написа в началото на темата haidukpikaso много ми допадна. И аз имах подобна случка но не с бог а с някакъв грозен призрак с качулка. Дърпаше ме за ръката и викаше да идвам! Аз крещах Не НЕ НЕЕЕЕЕ! И той ме пусна и аз се събудих....... Тия работи наистина съществуват!!! :)

Тия с качулките черните ги знам

Повечето са на групи-като прилепи

И те искат-за оня рогатия

Голяма борба водих с тях-вече ме оставиха на мира

Ти си сънувал, бре пич Публикувано изображение

Не е сънувал,истина е

Скоро се разделих с един мой приятел-точно поради тази причина

За близо 9 години не ги махна от живота си

Говорих,учех-ми да си ги държи

Аз не искам негативизъм

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е сънувал,истина е

Скоро се разделих с един мой приятел-точно поради тази причина

За близо 9 години не ги махна от живота си

Говорих,учех-ми да си ги държи

Аз не искам негативизъм

Имах друга случка ама не ми се разказва за нея. Е ще я кажа. Може да разтълкувате какво е това. Сънувах починалата ми баба че ми вика Иванее ела бее идвай!! Аз отивам и виждам някакъв човек с ореол около главата и ми се усмихна и изчезна, и аз се събудих! Какво значи това? Имам много такива случки! Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имах друга случка ама не ми се разказва за нея. Е ще я кажа. Може да разтълкувате какво е това. Сънувах починалата ми баба че ми вика Иванее ела бее идвай!! Аз отивам и виждам някакъв човек с ореол около главата и ми се усмихна и изчезна, и аз се събудих! Какво значи това? Имам много такива случки!

Ми аз сънувам едно двуглаво чудовище с 6 очи и 1 крак и какво тряя да значи това?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми аз сънувам едно двуглаво чудовище с 6 очи и 1 крак и какво тряя да значи това?

По малко DooM 3!! Публикувано изображениеПубликувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имах друга случка ама не ми се разказва за нея. Е ще я кажа. Може да разтълкувате какво е това. Сънувах починалата ми баба че ми вика Иванее ела бее идвай!! Аз отивам и виждам някакъв човек с ореол около главата и ми се усмихна и изчезна, и аз се събудих! Какво значи това? Имам много такива случки! Публикувано изображение

това означава, че твой близък те е канил преди време на гей-парада, но ти си му отказал...

и той сега те вика чрез баба ти, но целта му е да те изненада изотзад...

това означава също, че в близките 10 години ще се омъжиш...

и на жена ти ще и порастнат мустаци до третия ден след сватбата...

когато започне да пишка права и те подгони из вас да те яхне, тогава ще се сетиш за този с ореола и колко добре би било да те гушне в този момент и да те скрие в косматата си гръд...

когато се събудиш просто полей теменужките на прозореца и внимавай докато се бършеш в тойлетната по-късно да не се обезчестиш през тоалетната хартия...

това би бил ясен знак от звездите, че яркосиньото червило, което си слагаш тайно вечерно време, не отива на любимите ти яркочервените прашки, с които си в момента...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ай ся без обиди! Публикувано изображение Аз обидил ли съм те? А? :)

Ай ся без обиди! Публикувано изображение Аз обидил ли съм те? А? ;)

ПП Щом го казваш в момента това значи ти си сега така. Представям си колко си красив с прашки! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като гледам това просто ми става мъчно за тези хора дето само качулатите ги гонят. А аз също се бих с тях - взех меча на светкащото пиле и сички са мрътви! (devil)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...