Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Майко мила тука половината ми звучите като панда куч*и :) !Нема ми се сардите ама тва са глупости в които АЗ НЕ ВЯРВАМ...

Живот след смърта?! Това е измислица на хората които се страхуват от нея.На мен също ми се иска да има рай и аз да отида там след като умра.НО НЯМА!!!Когато умре човек няма да му се яви свети Петър или даже БОГ и да го пита кво иска...хаха не ме расмивайте!КОГАТО ЧОВЕК УМРЕ ТОЙ УМИРА!НЯМА Я СВЕТЛИНАТА В КРАЯ НА ТУНЕЛА И ПОДОБНИ ГЛУПОСТИ ПРОСТО УМИРАШ!!!КОЛКОТО И НЕВЕРОЯТНО ДА ЗВУЧИ...И НЕ СЕ БЕЗПОКОЙТЕ КАТО УМРЕТЕ НЯМА ДА ВИ ПРАВИ ВПЕЧАТЛЕНИЕ!!!!!

Знаеш ли кое треа гледаш ти (haidukpikaso) "Как да станем ЕМО" това видео е точно за тебе.То ти си точно като ЕМО самозажаляваш се,живееш в свой свят що не си прережеш вените и да чакаш някой да те спаси!!!Защото дори ти знаеш,че няма кой!Толкова си жалка,че чак ми е жал за тебе(което се случва рядко)!!!Според мене просто не си имала пълноценен живот до сега и затова искаш да привлечеш внимание с подобни разкази за отвъдното и за БОГ.Момиче явно живта още не ти е одарил онзи горчив шамар които ти напомня че все още живееш,който ти показва че самосажаленето не помага и не трява да живееш така!!!

Хора осазнайте се малко!!!Какво ви става на всички?! "ох изгубих близак човек и сега трева цел живот да страдам" или "видях БОГ той ми даде да избирам..."Аз също съм губил близак човек (баба ми) сега съм на път да изгубя майка си,дядо си и покрай тях и другата ми баба.И какво да не би да сам се зажалвал пред няколко напално непознати с надежда да ми повярват или още по-добре и те да измислат някоя подобна простотия и да ме подкрапят.НЕ,НЕ И ПАК НЕ!

Аз също съм имал мигове на отчаяние ама винаги съм ги превъзмогвал.Трява да продалжите да живеете а не да се отчайвате!По-горе си написала,че са минали 10 месеца.Не се ли опита да се оправиш да спреш с този начин на "живот" ако мога така да нарека твоето съществуване.Защо не се промениш какво толкова ще спечелиш като продалжаваш така "някъв психопат се опита да ме убие" тва пък от каде го измисли.Не се сарди ама тва едва ли е истина а ако е истина ето един савет.Риташ в топките със се сила и бегаж колко моеш.Момче съм и те уверявам че колкото и да е психо и колкото и да е як ще падне Публикувано изображение

А относно твоя проблем ако не ти се живее се грамни,знам че съм гадняр,ама тва е положението,някой треа ти отвори очите за ЖИВОТА,ако пък ти се живее слушай тази песен във нея има много истина а не твоите глупости!!!

Айде сега ме овикайте,че съм бил идиот като не ви вервам на вас божиите чеда!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо всички мислите че haidukpikaso има заболяване?!? Тези неща съществуват. Всеки вика че са глупости, но като се сблъска с тях му става ясно че съществуват! Аз вярвам в Бог, Дявола, призраци, демони и други не защото съм луд а защото ги има!

Не се повреждай толкова отрано бе Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:)

поредната чекибойска тема. Като преживеете голямото чукане - дайте интифа, да се активирам.

В момента творя под мотото "Паяжина и отварачка за миди".

Получават сигнал от кораба-майка

Публикувано изображение

Редактирано от Profruit (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

всеки поне един път в живота си е имал моменти на болка и му се е искало да си отиде от този свят. Било то,заради загубата на приятел или роднина.Затова и сега всеки втори тинейджър,който е изгубил желание за живот прибягва до самоубийство.До изтърканото прерязване на вените с бръснарско нож4е или приемането на безброй хап4ета, с цел да се отрови.Аз те подкрепям за избора,който си направила,а именно да живееш :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здравей, сега ще ти кажа какво аз мисля по темата и за това което си преживяла. в един от постовете ти прочетох че са те зарязали. е от тука идва целия отговор на това което ти се е случило - изпаднала си в криза и добре че е бил сънят ти , че можеше и да се самоубиеш. знае ли човек. виж аз не вярвам в господ и за това няма как да бъда съпричастен към това което си преживяла. мисля си обаче че заради тоя ти сън, ще се въстановиш бързо. иии да - сън е. не се е случило наяве колкото и да ти се иска. за жалост човечкия живот е адски скучен и такива неща не се случват. всички тея работи за светлина в тунела, неква врата и белобрад дядка представящ се за господ се дължат на мозъка ти. ето моя съвет. недей си слага на сърце чак толкова това че са те зарязали. аз съм само на 20 години, но съм имал само една почти едномесечна връзка и ме зарязаха. обаче хич не ми пукаше. продължих напред. аз разсъждавам така че за това не е нужно човек да си хаби нервите и да изпада в някакви нервни кризи както и ти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здравей,

сега ще ти кажа какво аз мисля по темата и за това което си преживяла.

в един от постовете ти прочетох че са те зарязали. е от тука идва целия отговор на това което ти се е случило - изпаднала си в криза и добре че е бил сънят ти , че можеше и да се самоубиеш. знае ли човек.

виж аз не вярвам в господ и за това няма как да бъда съпричастен към това което си преживяла.

мисля си обаче че заради тоя ти сън, ще се въстановиш бързо.

иии да - сън е. не се е случило наяве колкото и да ти се иска.

за жалост човечкия живот е адски скучен и такива неща не се случват. всички тея работи за светлина в тунела, неква врата и белобрад дядка представящ се за господ се дължат на мозъка ти.

ето моя съвет. недей си слага на сърце чак толкова това че са те зарязали. аз съм само на 20 години, но съм имал само една почти едномесечна връзка и ме зарязаха. обаче хич не ми пукаше. продължих напред. аз разсъждавам така че за това не е нужно човек да си хаби нервите и да изпада в някакви нервни кризи както и ти.

Съня, е нещо което се случва, колкото и да изглежда нереално то е реално, в самия сън реалността е достатъчно достоверна че да се отбелязва като такава, просто е на различно от ежедневното ниво. Това че си на 20 и че си имал само една връзка е породено от песимизма, хората с отворени сърца и светъл поглед към живота, какъвто трябва да има всеки човек винаги си намират някого. За нервните кризи си прав, човек трябва да има перспективно и позитивно мислене.

Съня, е нещо което се случва, колкото и да изглежда нереално то е реално, в самия сън реалността е достатъчно достоверна че да се отбелязва като такава, просто е на различно от ежедневното ниво. Това че си на 20 и че си имал само една връзка е породено от песимизма, хората с отворени сърца и светъл поглед към живота, какъвто трябва да има всеки човек винаги си намират някого. За нервните кризи си прав, човек трябва да има перспективно и позитивно мислене.

О и да допълня за любимата ми тема за Бог, наистина това с дядката ние хората си го измисляме сами, но да, Бог има и това е факт. Разбира се, не може да го видим, защото той е светещо кълбо, което се намира на ниво различно от нашето, от нашия свят, или както искаш го наречи, сега сме на физическо ниво, иначе света е същия така че, можеш да се сетиш какво искам да кажа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Everyone's waiting for something to happen. Everybody's waiting for something to see

Lunatics waiting for bigger disasters. Everyone's waiting for news on TV

Winding lives at the end of the spiral. Waiting dictators with their next big thrill

Everyone's looking but no one is listening. Everybody wants to be in at the kill

Everyone's searching but nothing's revealing. Everyone's looking for the reason why

Everyone's hoping for life everafter. Everyone's looking at death from the sky

Everyone's nightmares are going to happen. Everybody's ripping the mask from their eyes

Everyone's praying but no one's believing. Everybody's heroes tell everyone's lies

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Everyone's waiting for something to happen. Everybody's waiting for something to see

Lunatics waiting for bigger disasters. Everyone's waiting for news on TV

Winding lives at the end of the spiral. Waiting dictators with their next big thrill

Everyone's looking but no one is listening. Everybody wants to be in at the kill

Everyone's searching but nothing's revealing. Everyone's looking for the reason why

Everyone's hoping for life everafter. Everyone's looking at death from the sky

Everyone's nightmares are going to happen. Everybody's ripping the mask from their eyes

Everyone's praying but no one's believing. Everybody's heroes tell everyone's lies

Я го напиши на български-не съм длъжна да знам чужди езици

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я го напиши на български-не съм длъжна да знам чужди езици

Публикувано изображение

Не съм длъжен и да ти превеждам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен заместител не ми трябва

Искам научно обяснение-само че такова както виждаш няма

Господ не е измислен

Той съществува

Ти си вярвай в плочките на тротоара-твой проблем

Излишна моя грижа

То ти май си за там

Само луд като теб може да оскверни паметта на човек,който не е между нас

Аз съм си добре,Слава Богу

Ти се лекувай от злобата си

Пускаш ли си бтв всеки делничен ден към 00:10?

Ако не си пускай.Там върви един сериал наречен "Шепот от отвъдното"(Ghost Whisperer).

Та главната героиня (Дженифър Лав Хюит),вижда духове и си говори с тях.Намери координати на мацката и се свържи с нея.Може и да ти помогне.

Дано спреш да надигаш кокалите на човека.

Знаеш ли какво се случва с душите на умрелите по този начин?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дано спреш да надигаш кокалите на човека.

На кого кокалите

:whist:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора не ме разбирайте погрешно след това което ще ви кажа аз вярвам че някои видял тонел бог и т.н. Но вижте сега пре два месеца ме правеха операция от киста на черния дроб операцията беше много тежка и аз съм можел да умра , после 3 седмици по късно ме правеха друга операция за имах няква течност и се наложи да ми правят втора операция за да ми махнат тази течност , и сега пак пиша този пост от болница защото пак ме правеха трета операция защото раната ми се инфектирала представете си само за 2 месеца и половина 3 операции е така ли в нито една аз нищо такова не видях пак казвам не ме разбирайте погрешно може това да си е до психика или незнам , но мисля че е о добре това да не се случва на никого защото мисля че малко или много е натоварване на психиката ! А и да ви кажа че опойките бяха пълни ! :Д

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора не ме разбирайте погрешно след това което ще ви кажа аз вярвам че някои видял тонел бог и т.н. Но вижте сега пре два месеца ме правеха операция от киста на черния дроб операцията беше много тежка и аз съм можел да умра , после 3 седмици по късно ме правеха друга операция за имах няква течност и се наложи да ми правят втора операция за да ми махнат тази течност , и сега пак пиша този пост от болница защото пак ме правеха трета операция защото раната ми се инфектирала представете си само за 2 месеца и половина 3 операции е така ли в нито една аз нищо такова не видях пак казвам не ме разбирайте погрешно може това да си е до психика или незнам , но мисля че е о добре това да не се случва на никого защото мисля че малко или много е натоварване на психиката ! А и да ви кажа че опойките бяха пълни ! :Д

Публикувано изображение

Аз от медицина не разбирам

Откакто съм пуснала тая тема-вече 3 години ще станат-никой не ми обясни научно нещо си

Мисля че под пълна упойка едва ли може да командваш мозъка си,психиката си

Знам само че има разлика-тунела,пътеката идват само и единствено когато живота ти виси на косъм

С две думи си с единия крак в гроба

Та затова не си преживял това-не е била ситуация,в която си щял да отидеш у Дома

С пожелания за скорошно възстановяване!

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз от медицина не разбирам

Откакто съм пуснала тая тема-вече 3 години ще станат-никой не ми обясни научно нещо си

Мисля че под пълна упойка едва ли може да командваш мозъка си,психиката си

Знам само че има разлика-тунела,пътеката идват само и единствено когато живота ти виси на косъм

С две думи си с единия крак в гроба

Та затова не си преживял това-не е била ситуация,в която си щял да отидеш у Дома

С пожелания за скорошно възстановяване!

Публикувано изображение

Няма да ти го обяснят научно ами! Учените не могат да си го обяснят. Мистиците казват, че душата на човек отивала за малко на небето или поне в прохода между небето и земята - т. е. тунела. Ама аз не го вярвам. Някой учени смятат, че това е нормална реакция на мозъка, защото доста хора са го преживели. Но, причината не е важна. Господ знае защо лъже хората - да вярват в прераждането и в същуствуването на отвъден живот.

Дано наистина да си се променила, защото като ти чета писанията - само не се обиждай, виждам, че си много чувствителна, прекалено ранима и хм... леко наивна. Та, това се е случило, за да ти послужи за урок и да ти помогне да се опомниш поне малко и да се промениш. Понякога, за да се променим трябва нещо голямо да се случи в нашият живот, да ни разтърси и след това да се променим. Ако всчко в живота е много хубаво човек няма да се развива.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма да ти го обяснят научно ами! Учените не могат да си го обяснят. Мистиците казват, че душата на човек отивала за малко на небето или поне в прохода между небето и земята - т. е. тунела. Ама аз не го вярвам. Някой учени смятат, че това е нормална реакция на мозъка, защото доста хора са го преживели. Но, причината не е важна. Господ знае защо лъже хората - да вярват в прераждането и в същуствуването на отвъден живот.

Дано наистина да си се променила, защото като ти чета писанията - само не се обиждай, виждам, че си много чувствителна, прекалено ранима и хм... леко наивна. Та, това се е случило, за да ти послужи за урок и да ти помогне да се опомниш поне малко и да се промениш. Понякога, за да се променим трябва нещо голямо да се случи в нашият живот, да ни разтърси и след това да се променим. Ако всчко в живота е много хубаво човек няма да се развива.

Не е така,и не мисля така

Аз имах своите уроци много отдавна

И много преди да преживея това съм се променила

Повярвах в Бог,станах много по-добра

Искаш ли да ти разкажа-слушай

За два дена загубих-момчето,което обичах

И баща си

Знам много-макар че не ми е от полза

Днес,тук,и в този Живот

А за наивността си прав-не мога да уцеля тънката нишка между себераздаването и използвачеството

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е така,и не мисля така

Аз имах своите уроци много отдавна

И много преди да преживея това съм се променила

Повярвах в Бог,станах много по-добра

Искаш ли да ти разкажа-слушай

За два дена загубих-момчето,което обичах

И баща си

Знам много-макар че не ми е от полза

Днес,тук,и в този Живот

А за наивността си прав-не мога да уцеля тънката нишка между себераздаването и използвачеството

Мнооооооооога си сбъркала, ако си мислиш, че след като си преживяла много нещастия и си научила много (според теб) уроци и си се развила след това, че с това уроците ти в този живот ще свършат. Първо, уроците не свършват никога. Второ, за съжаление, доста често развитието става след като човек е преживял някакви страдания. Даже и в Библията го пише - сега не си спомням точните думи, но е нещо подобно, аз ще сложа кавички условно: "защото додето душата не разбере какво е страдание, додето не преживее страдание, тя не може да се обнови и да се развие, не може да различи добро от зло..."

Та, примири се, че така се развива човек и че ще има още да се развиваш :P и се радвай, че си се отървала. И никога не забравяй едно нещо, което може да ти носи утеха - има и много по-лоши неща от тези. Айде, със здраве. Аз ще ти пожелая да не си толкова чувствителна Душко.

Редактирано от tuksum (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

нещастията не учат на нищо , те просто показват живота в една друга светлина , живота е и хубав и лош , все едно когато си щастлив това да те учи на нещо , не , ти просто си щастлив и това е , така е и при страданието , !

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

нещастията не учат на нищо , те просто показват живота в една друга светлина , живота е и хубав и лош , все едно когато си щастлив това да те учи на нещо , не , ти просто си щастлив и това е , така е и при страданието , !

Публикувано изображение

Не ти пожелавам-да изпиташ каквото и да е нещастие,страдание

Ти не си го и изпитвал-поне това казваш с поста си

Пожелавам на теб и на всички,които споделят твоето мнение-безброй слънчеви дни

И без бури

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

След като прочетох този пост.......и аз преживях смъртта.......... Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Half_Blood_Prince, аз мога да ти го обясня съвсем научно. Просто си попаднал на добър анестезиолог ;)

Работата е там, че опиатите от морфиновата група, които се използват за пълна упойка - морфин, лидол, омнопон и др. - имат склонност да подтискат силно дихателния център. Да се улучи точната доза, която ще те приспи дълбоко, но няма да спре дишането ти е трудно, изисква много опит и не всеки анестезиолог го може. За това повечето анестезиолози предпочитат да се застраховат - по-добре да сложат малко по-малко упойка и пациентът на моменти да е в полусънно състояние, отколкото да спре да диша и после да се налага да интубират. Процедурата по интубирането е неприятна, защото никак не е лесно много бързо и под напрежение да напъхаш тръбичката в трахеята, а ако не успееш, пациентът след 5 минути получава необратими мозъчни увреждания. На всичкото отгоре хирургът, който си избира анестезиолога и от когото зависи последният да има операции и да взема пари, никак няма да е очарован да си прекъсва операцията. Мен също са ме оперирали три пъти и никога не съм имал такива видения в полусънно състояние, но това се дължи на пресметнат риск от моя страна. Винаги преди операция казвам на анестезиолога, че имам повишен толеранс към опиати с около 30-50% вследствие системна употреба на такива (което, разбира се, не е вярно) и го моля да го има предвид при дозирането. И съответно те слагат упойката с щедра ръка Публикувано изображение Но това не го препоръчвам на никого! А способността на опиатите да предизвикват реалистични халюцинации е добре позната. Има не малко литературни произведения, описващи фантастични картини и пейзажи, чиито автори са творили под влияние на опиум и неговите производни. Като типичен пример се сещам за "Кубла-Хан" и "Балада за стария моряк" на Коулидж...

Някой може да каже, че много умиращи хора са виждали въпросния бял тунел със светлина в края му и без да са под наркоза. За това също има научно обяснение. Най-общо казано, мозъкът е хардуер като всеки друг. И за нормалното си функциониране изисква определени параметри - кръвно налягане, съдържание на кислород и глюкоза и още стотици други - да са в номиналните си стойности, за да работи нормално и софтуерът му, т.е. съзнанието ни. При промяна на входните параметри извън допустимите граници някои хардуерни модули могат да престанат да работят правилно и това да предизвика съответните отклонения в изпълнение на софтуера. И колкото по-сложна е системата, толкова по-разннобразни могат да бъдат измененията при неправилно функциониране. Съвсем обяснимо е определени промени, свързани с кислородна недостатъчност, отделяне на ендорфини за компенсиране на силна болка или някакви други хормонални промени, настъпващи при близки до смъртта състояния, да предизвикват при различните хора сходни халюцинации. Точно толкова нормално, колкото подаването на напрежение под 3.3V на процесора да предизвиква "син екран" в Windows. Което не означава, че работилите до този момент програми се преселват във великия небесен компютър с безкраен брой процесори и неизчерпаема памет, където срещат всички други затворени програми, нали Публикувано изображение

А нещастията и болката могат да те научат на много неща, но само ако, подчертава АКО успееш да ги превъзмогнеш. Ако не успееш, просто те пречупват. Индивидът, смазан от прекалено силен емоционален удар и не успял да се възстанови най-често компенсира със защитна реакция - бягство от реалността. Примерно - оттегля се от прекалено болезнената истина в някакъв свой въображаем свят, в който хората и животните продължават да живеят щастливо след смъртта си, в който страдащите получават награда, а тези, които са причинявали страдание биват наказани от висша сила. И, за да не осъзнае, че де факто вече не е напълно нормален (в смисъл адекватен на действителността) и за да не се върне към прекалено силната болка, индивидът е готов да "открива" доказателства, потвърждаващи илюзиите му буквално във всичко. Събира се със себеподобни, от което печелят и те, и той, защото взаимно потвърждават илюзиите си. Често създават собствена псевдо-научна терминология със същата цел - да придобият теориите им по-реалистичен вид, най-вече пред самите тях. Отдръпват се от научните дисциплини, защото те съдържат прекалено много факти, противоречащи на фантастичните им представи. Цитират се един друг, като на особено внимание се радват творбите на други такива индивиди, постигнали известност и починали преди дълго време. По такъв начин в техните очи илюзиите им придобиват статут на "проверена от времето истина"... Темата е много, много дълга и няма да ни стигне и целият форум да я изчерпим... Интересуващите се могат да прочетат Фройд, Пиер Дако, Ерих Берн и всеки друг труд, включващ основите на психоанализата и транзакционния анализ.

Редактирано от Spyderco (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мойта логика си е за мен. Не си я натрапвам на никой. Никой не съдя, както и не искам да бъда съдена. Казвах защо АЗ не вярвам в бог и не задължавам никой по- същата причина да не го прави. Всеки си има причините да вярва или да не вярва - но чак когато ако го има този някой там горе - ми покаже, че наистина го има - тогава ще повярвам, но сега нямам и една малка сламка, за която да се хвана, че той е там. Както казах - никой не обременявам с моите причини - и те са си само за мен - ти щом имаш причини да вярваш - вярвай.

А ти чувала ли си за думите на Иисус Христос, който е казал: "Блажен е този, който е видял и повярвал, но още по-блажен е този, който не е видял и е повярвал!", по повод на възкръстването му, когато, мисля, че Тома Неверни беше, е поискал да бръкне в раната му, за да повярва, че е възкръстнал.Е, няма да слезе да му ровиш из раните, така, че повярвай, а той ще ти покаже, че е тук.

Редактирано от dark_angel_23 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ти пожелавам-да изпиташ каквото и да е нещастие,страдание

Ти не си го и изпитвал-поне това казваш с поста си

Пожелавам на теб и на всички,които споделят твоето мнение-безброй слънчеви дни

И без бури

Повярвай ми душичке , че повечето от скапания ми живот е именно СТРАДАНИЕ , нямаш си представа аз какво сам преживял а , и да , този пост го написах лекомислено просто пичех без да мисля ! :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изчетох тази тема от край до край.Тя беше повода да се регна във форума... Вярвам на хората,докоснали се до смъртта.Чела съм доста по този въпрос и не мисля,че толкова много хора,изживяващи близки в същността си преживявания си измислят или са луди.Време е да си отворим съзнанието и да проумем,че същестуват и необясними неща,извън материалния ни свят.Не е нужно всички да преминат през тунела и да се върнат,за да вярваме на тези разкази.Които не са се върнали не е трябвало.А завърналите се,явно е имало защо,освен всичко друго да потвърдят,че смъртта е просто преминаване в друго състояние на живот...Дано се изразих разбрано. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да изрази се разбрано поне според мен,но щом казваш ,че си прочела цялата тема явно си минала през поста в който пише следното..Ние които видяхме тунела се върнахме от там,и вие трябва да ни "уважавате" Публикувано изображение ! А за преживяната смърт,всички ще я преживеем реално и ще видим дали ще миннем през тунел или през врата,а можеби шахта ?? Публикувано изображение Аз се надявам всички ние които вярваме в Бог да миннем през красива врата водеща към рая :) ! Поздрави и дано животат на всички ни се оправи :clap: !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо си мислиш,че трябва да уважаваме такива като теб?! Ще ти кажа защо: Защото има малко хора по света с такова развинтено въображение и с такъв голям черен дроб,който може да погълне такова количество алкохол.И толкова разширени вени, че да ги наблъскаш с толкова много вредни вещества,подчертавам НАРКОТИЦИ.В един момент казваш,че се радваш,че си се върнала,а в друг - че искаш да си останала ''там''.Защо занимаваш хората с простотии?!Толкова много хора като теб си измислят глупости за Господ и за качулатите ти приятели.Не си наред с главата.Ходи да се прегледаш. СЕРИОЗНО.Сигурно принадлежиш на някоя секта, в която само ти и приятелите ти си вярвате. Have a nice day!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...