Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Какво четете в момента

Препоръчан отговор

Чете ми се фентъзи,бихте ли ми препоръчали нещо добро .

Да не е Толкин, "Огън и лед" ,"Колелото на времето","Хрониките на Амбър"и"Малазанска книга на мъртвите".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 3 седмици по-късно...
  • 3 седмици по-късно...
  • 3 седмици по-късно...
на 26.08.2018 г. в 21:33, мен написа:

В момента чета какво четете и се чудя защо пишете какво четете.

За мен тази тема е полезна, подтвърди подозренията ми за нивото на постоянните списувачи на форума, на форумното войнство. 

Отрезвявящо. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 4 седмици по-късно...

"Ритмите през Средновековието" на Шмит. Както би казал Пената: "Порто си е Порто, Бенефика си е Бенефика, Байрен си е Байрен, а "Ланали" си е "Ланали"." Единственият минус на изданието е липсата на всички илюстрации от оригиналното издание на "Галимар". Преводът на доц. Капралова е приличен. Препоръчвам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 4 седмици по-късно...
  • 1 месец по-късно...
  • 3 седмици по-късно...
  • 1 месец по-късно...
  • 3 седмици по-късно...
  • 1 месец по-късно...

Истината е, че тази книга не си я избрах сама, но бях много доволна от препоръката на приятелка, която работи в книжарница, и това е една от най-обсъжданите и харесвани книги.

Стилът на писане е много приятен и четлив.

Има леека драма, съспенс, нооо и липсва нещо в целия сюжет, което да не "прави" историята толкова невъзможно благоприятна за диво, неграмотно момиче от мочурището.

Четох коментари и впечатления от група, и за пореден път се уверих, че колкото хора, толкова и различни впечатления, да не кажа абсолютно противоположни.

За това е добре, човек, ако реши да чете нещо, да има какво за себе си да открие.

Аз за мен преосъзнах Наивността и заблудата, да се опитваш да отвориш сърцето си, да се изпълни с любов, но това не винаги да е възможно.

8/10 давам

kadeto-peyat-ratsite-30.jpg

Редактирано от Maleficient (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тъпо, но не може да изтрие прикачените снимки    :giggle1:

Не може и да ги завърти   :laughing5:

Половин час се мъчих, уби ми вечерта, скакан kaldata!

94DE6511-9530-4E6D-B57A-9185A831DC03.jpeg

4107220A-05A8-4C96-B9B2-AD38948F8349.jpeg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 часа, Sleda написа:

Тъпо, но не може да изтрие прикачените снимки    :giggle1:

Не може и да ги завърти   :laughing5:

Половин час се мъчих, уби ми вечерта, скакан kaldata!

94DE6511-9530-4E6D-B57A-9185A831DC03.jpeg

4107220A-05A8-4C96-B9B2-AD38948F8349.jpeg

В известна степен съжалявам, че като бях млад, не я прочетох. Директно скочих на Леков и Игнатов, а оттам - на Перепьолкин, Хорнунг, Асман и т.н.

П.П. Инак в момента тъкмо приключих 48-а книжка (2-ри брой от 2017 г.) на сп. "Критика и хуманизъм": "Конспиративен разум и социално въображение". Статиите в сборника са стабилни. Дано някой ден доживеем да издадат на български и цялостна монография по темата от някой водещ специалист (Усински, Найт, Бутер...).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване