Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Solenkata88

Лексикон на форум "Любовни романи"

Препоръчан отговор

Ето я новата ни тема, с която се надявам да се опознаем по-добре. По-долу са представени въпросите от лексикона, които са абсолютно стандартни. Отговорите на тези въпроси не са единствената опция и когато попълващия предпочита да запази информацията за себе си може образно казано да "пасува".

1. Име. Имаш ли прякор/и, галени имена? Разкажи малко за тях.

2. Твоята снимка

3. Рожденна дата

4. Цвят на косата, а на очите?

5. От къде си?

6. Имаш ли брат или сестра, а ще споделиш ли как се казва?

7. С какво се занимаваш в момента?

8. Семейно положение?

9. Любими: цвят, число, месец, сезон?

10. Пушач или непушач?

11. Пиеш ли? А носиш ли (на алкохол или приятели)?

12. Любимо животно, а растение?

13. Имаш ли домашен любимец...или саксия?

14. Каква музика обичаш?

15. Любима песен, певица, певец, група, дует?

16. Какви филми харесваш?

17. Любим филм, актьор, актриса?

18. Любима книга (посочи един роман и нещо встрани от жанра), автор, герой, героиня?

19. Предпочитана медия - радио, телевизия, вестници или интернет? Обичаш да си информиран/а или те устройва блаженото неведение?

20. Чужд език, който харесваш? А какъв знаеш?

21. В кои държави си бил, а кои искаш да посетиш?

22. Хобито ти?

23. Девиза ти?

24. За какво мечтаеш?

25. От какво се страхуваш?

26. Песимист, оптимист или трезвомислещ реалист?

27. Гордостта е?

28. Държиш ли на думата си?

29. Латерна или добър слушател?

30. Обичаш ли предизвикателствата?

31. Любовта е?

32. Какво не би простила на най-близките си хора?

33. Опиши се с една дума.

Всеки попълващ получава една седмица, през която ще е в центъра на вниманието на останалите форумки, които ще му задават въпроси засягащи всякакви аспекти на живота му. Но дали ще получат отговор :weather4: Позволени са и коментари по отговорите на "попълващия", на които той може да реагира, ако сметне за нужно.

Всяка една от нас, която зададе въпрос на "попълващия" има право да предложи по един форумец, за следващата седмица. Събралият най-много гласове ще отговаря през предстоящите седем дни. Ако броя на гласовете е еднакъв и нямаме изявен лидер, настоящия участник ще избере следващия попълващ.Ако пък са ви изпреварили с въпросите, но все пак имате желание да дадете гласа си за нов участник, не се притеснявайте да пишете.

Не мисля, че е необходимо, но все пак да помоля нещо - нека въпросите са провокативни и лични, но не и в разрез с добрия тон. Целта на "занятието" е да се забавляваме :cool:

Желаем ви приятно прекарване във форумния лексикон :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

е,какво първият доброволец ли ще е? Пете,мирише ми,че първа ще слагаш главата на дръвника. Хи хи хи1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

е,какво първият доброволец ли ще е? Пете,мирише ми,че първа ще слагаш главата на дръвника. Хи хи хи1

Не Гале, първа ще е Тихи :cool:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е Пете ти направо си фаворит в измислянето на нови игри. Направо равна нямаш http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif И тъй като хващам темата ти топла топла, почвам да отговарям ;)

1. Име. Имаш ли прякор/и, галени имена? Разкажи малко за тях.

Севдалина. Иначе най вече ми казват Ина, Инка, Инче, за по-кратко :)

2. Твоята снимка

Ей ме на, малко е мънинка, амаааааа

Публикувано изображение

3. Рожденна дата

12 априлзодия Уфсъ.

4. Цвят на косата, а на очите?

Оригинален цвят светло кестеняв, очи тъмно кефеви. Като съм бясна, черни.

5. От къде си?

От Пловдив

6. Имаш ли брат или сестра, а ще споделиш ли как се казва?

Брат, по-голям с 3 години от мен.

7. С какво се занимаваш в момента?

За момента се моля да ме приемат магистратура за Държавни и Обществени Финанси.

8. Любими: цвят, число, месец, сезон?

Ами, имам няколко любими цвята, но най-вече тъмно синьо. Числото е 7. Месеца Април, а сезона Есен.

9. Пушач или непушач?

Непучаш, макар, че пасивен пушач е по-правилно да се каже. :mad:

10. Пиеш ли? А носиш ли (на алкохол или приятели)?

Пия в страшно редки случай и то само Бейлис. Иначе както казва майка ми, една чепка грозде да изям и вече съм пияна. ;)

11. Любимо животно, а растение?

Попринцип обожавам всички животни, но мечтая за Тигър. Обещала съм на наще, че ако ми вземат, всяка вечер ще го пускам да си хапва около блока и няма да харчим много за храна. Иаче от разстенията най-обичам Орхидеи.

12. Имаш ли домашен любимец...или саксия?

Имам мъжка Каракачанка Тоби, на 7 години: Публикувано изображение

И Джеси, Хъски на 5 месеца: Публикувано изображение

Иначе с кучетата цветя у нас не виреят.

13. Каква музика обичаш?

Всичко без чалга и Рап.

14. Любима песен, певица, певец, група, дует?

Ами попринцип зависи от настроенията ми. В момента любима песен ми е "Airplanes" на B.o.B ft. Hayley Williams, а любим певец Енрике Иглесиас. Сърцето ме боли, че няма да ходя на концерта му в София на края на месеца. http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif

15. Какви филми харесваш?

Комедии, Романтичи, Приключенски и Ужаси.

16. Любим филм, актьор, актриса?

В момента любими ми са "Принца на Персия" и "Пиши на Жулиета". Иначе най-любимия ми актьор е Джеки Чан.

17. Любима книга (посочи един роман и нещо встрани от жанра), автор, герой, героиня?

Ако няма да е от нашия жанр ще кажа "Граф Монте Кристо" уникат, втори като него няма. Иначе много обичам и творенията на Емилио Салгари и Стиван Кинг.

18. Предпочитана медия - радио, телевизия, вестници или интернет? Обичаш да си информиран/а или те устройва блаженото неведение?

В момента по телевизията гледам само ФоксЛайф и СитиТВ. Иначе обичам радио Енерджи. От вестниците чета 24 часа. Попринцип съм си доста любопитна и гледам всичко да знам.

19. Чужд език, който харесваш? А какъв знаеш?

Много ми харесва Испанският. Иначе съм учила Немски, руски и английски. Само за Английският обаче мога да кажа, че го знам.

20. В кои държави си бил, а кои искаш да посетиш?

Била съм в Турция, Англия и Шотландия. Последните две страшно много исках да ги посетя. Иначе искам да се докопам един ден до Мароко и Египет, и по-щастлива от мен няма да има.

21. Хобито ти?

Хаха, книги, книги, книги, и май за момента е това. Иначе ако гледаме в минало, събирала съм Марки, календарчета, миришещи листчета, салфетки, монети, катрини на животни и пижами. :cool:

22. Девиза ти?

"Tutto a te mi quida" ("Всичко ме води към теб")

23. За какво мечтаеш?

За Кариера, любов и семейство, какво повече му трябва на едно момиче?

24. От какво се страхуваш?

Паяци и всякакъв вид буби. Летящи или пълзящи, малки или големи, мога да умра ако ме полазят.

25. Песимист, оптимист или трезвомислещ реалист?

Оптимист съм, винаги вярвам, че ако нещо се случи то е за добро. Не винаги е така, но токъв е животът. Затова понякога съм и малко реалист.

26. Гордостта е?

Всичко. Ако човек няма гордост значи няма нищо. Има един девиз "Никога на колене пред който и да е" в който вярвам на 100%.

27. Държиш ли на думата си?

Винаги, стига да имам тази възможност.

28. Латерна или добър слушател?

Смятам, че и двете. Много говоря, но когато някой има нужда от слушател винаги съм на среща.

29. Обичаш ли предизвикателствата?

О да, те са солта на живота.

30. Любовта е?

Всичко, стига на откриеш подходящия човек и да имаш щастието да бъде споделена.

31. Какво не би простила на най-близките си хора?

Да ме гледат в очите и да ме лъжат и да говорят зад гърба ми.

32. Опиши се с една дума.

Непредсказуема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

браво Ине, много си бърза. Само да проверя, че си прочела целият ми коментар - от този момент до следващата неделя включително ще отговаряш на нашите въпроси. Моят първи въпрос, от пушач към непушач, защо толкова се дразниш на нам грешните?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

браво Ине, много си бърза. Само да проверя, че си прочела целият ми коментар - от този момент до следващата неделя включително ще отговаряш на нашите въпроси.

Моят първи въпрос, от пушач към непушач, защо толкова се дразниш на нам грешните?

Ай не съм го разбрала тва. Аз рабрах, че ще се гласува кой да е пръв на дръвника. Ако искате дайте да делнем мнението и да сложим Тихи първа. :cool:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ай не съм го разбрала тва. Аз рабрах, че ще се гласува кой да е пръв на дръвника. Ако искате дайте да делнем мнението и да сложим Тихи първа. ;)

Не Ине, не се притеснявай, така или иначе и Тихи ще си мине по реда, при това скоро. Зареди отново отговорите и се наслаждавай на въпросите ни :cool:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не Ине, не се притеснявай, така или иначе и Тихи ще си мине по реда, при това скоро. Зареди отново отговорите и се наслаждавай на въпросите ни :cool:

Аз вече ги махнах, нека Тихи първа ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ине,не мисля,че Тихи ще ти се разсърди. А аз да подкарам въпросите: Мислиш ли,че нещо зависи от теб в живота или всичко е предопределено /Избираш пътя,но ще стигнеш все там/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моят първи въпрос, от пушач към непушач, защо толкова се дразниш на нам грешните?

Добре, дано Тихи не ме намрази.

За Пушенето не виждам нищо толкова интересно да дишаш дим. Нито е полезно, нито здравословно или весело. Хората дават пари за да дишат мръсотия и така се тровят. Тровят себе си и тези около себе си. Аз като непушач съм тровена против волята си. Трябва да избирам между семейството и приятелите които пушат и малцината като мен които не пушат. А това не е хубав избор и гледам да не го правя.

Ине,не мисля,че Тихи ще ти се разсърди.

А аз да подкарам въпросите:

Мислиш ли,че нещо зависи от теб в живота или всичко е предопределено /Избираш пътя,но ще стигнеш все там/

За това смятам, че до голяма пътят ни е определен, от господ или някаква висша сила не знам. Има начертан път, но той е с много завои, и от тамнасетне от нас зависи на къде ще завием и до къде ще стигнем. Дадено ни е началото, на края зависи от нас.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

е щом не искаш?!!!

Иска, иска! Ине, давай, мила, тъкмо ме отменяш. Не се чувствам достатъчно остроумна да отговарям сега. :cool:

Какво ти мразене, бре, душа, излагаш се. ;)

Хайде и от мен някой и друг въпрос:

1. Водиш ли си бройка колко книги си прочела /от всички жанрове като цяло/? Ако да, ще я споделиш ли с нас?

2. На колко години беше, когато започна активната ти читателска кариера /т.е. от кога четеш за удоволствие/?

3. Когато създаде темата, от която се зароди този форум, с каква доза песимизъм/оптимизъм за реализацията й го направи? Какво изпитваш сега, като знаеш, че ти си положила началото на този съвместен проект?

4. Вярваш ли в разпространения "слух", че краят на света ще настъпи през 2012?

5. В този ред на мисли: какво би искала да направиш/постигнеш преди подобен край?

За сега толкова, ако се сетя още, ще се пише пак. За следващ участник в лексикона предлагам Миа /The Duchess/.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Иска, иска! Ине, давай, мила, тъкмо ме отменяш. Не се чувствам достатъчно остроумна да отговарям сега. :clap:

Какво ти мразене, бре, душа, излагаш се. :lol6:

Хайде и от мен някой и друг въпрос:

1. Водиш ли си бройка колко книги си прочела /от всички жанрове като цяло/? Ако да, ще я споделиш ли с нас?

2. На колко години беше, когато започна активната ти читателска кариера /т.е. от кога четеш за удоволствие/?

3. Когато създаде темата, от която се зароди този форум, с каква доза песимизъм/оптимизъм за реализацията й го направи? Какво изпитваш сега, като знаеш, че ти си положила началото на този съвместен проект?

5. В този ред на мисли: какво би искала да направиш/постигнеш преди подобен край?

За сега толкова, ако се сетя още, ще се пише пак. За следващ участник в лексикона предлагам Миа /The Duchess/.

Дам, водя бройката само от 2007-ма насам. С днешната която прочетох стават 704 :lol6:

Ами точно като завърших през лятото на 2006. Започнах работа и от скука (бях в магазина на брат ми и нямаше кой да ми забрани) почнах да чета. Започнах с Граф Монте Кристо, продълих със всичко пиратско което открих в библиотеката на наще и така се блъснах в мамините романи. Първия беше "Пиратът лорд" всеизвестно е, че романа е мразен, но ми стана интересно, все пак във всичко четено досега не бях срещала такива горещи сцени. колкото и невинно да звучи на 19 нямах идея че любовните романи са толкова описателни. Прочетох "Страстната робия на пирата" а след това "Венчило с дявола" и вече бях зарибена.

Ами то стана малко от нищото. През април 2007 вече се бях отчаяла, че никъде няма да открия "Венчило с дявола" и пуснах тема в този форум с надеждата, че може някой да я продава. Даваха ми се разни акъли, ама книгата не идваше от никъде.После влезе gaytanka с молба че търси разни книги. След месец пристигна Петето, която сподели, че с радост ще си пише с други любители на романи. А след това и всички останали. И изведнъж направо неусетно почнахме да си разменяме книги по пощата и да сканираме. Страшно се радвам, че така се разрастна малката ни тема, кото тръгна от едно най-обикновено търсене на "Венчило с дявола". Ако не беше тя никога нямаше да се заозная с никоя от вас и за това винаги ще си обичам толкова много тази страхотна книжка.

Не, категорично, то и преди да настъпи 2000 се говореше за апокалипсис. Това са пълни глупости, и успешна ПиАр кампания на филмовите студия, нищо повече.

Както казах и преди мечтая за кариера, любов и семейство. Първото и третото няма да станат за година, но поне Любовта.... След като съм изчела толкова книги за нея, надам скоро да я опозная.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инка знаеш, че с теб и Ели и Петето и Тихи и... да не продължавам сме споделяли шантавата си страст да четем книги до сред нощята много пъти. Знаеш също, че ти ме доведе тук щото те набарах да разпитваш за нещо на Лейчо пък аз алтава по тоз автор. Много пъти съм ти казвала, че съм очарована от това, в което се превърна твойта скромна темичка и продължавам да се очаровам. Интересува ме следното: Какво все още не ти харесва и би променила ако зависеше от теб в нашето мъничко, но сплотено общество? А и предполагам няма да те притесня ако те помоля да споделиш и другите си хобита извън четенето и купуването на книги.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инка знаеш, че с теб и Ели и Петето и Тихи и... да не продължавам сме споделяли шантавата си страст да четем книги до сред нощята много пъти. Знаеш също, че ти ме доведе тук щото те набарах да разпитваш за нещо на Лейчо пък аз алтава по тоз автор. Много пъти съм ти казвала, че съм очарована от това, в което се превърна твойта скромна темичка и продължавам да се очаровам. Интересува ме следното: Какво все още не ти харесва и би променила ако зависеше от теб в нашето мъничко, но сплотено общество? А и предполагам няма да те притесня ако те помоля да споделиш и другите си хобита извън четенето и купуването на книги.

Единственото което не ми харесва напоследък е малката посещаемост. Всички толкова сме завъртяни от живота, че нямаме възможност да отделяме толкова време на форума колкото преди. и като вляза и видя, че няма никакви мнения ми става дюмалко тъжно. Иначе както казах в момента нямам почти никакви хобита. Единствената ми радост е да си купувам книжки. Ходя на работа, връщам се у дома, помагам за домакинството, малко на компа и лека нощ. http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инче моят следващ въпрос е: има ли черта от харектера ти, която не харесваш? И ако е "да", стремиш ли се да се отървеш от нея или напротив - вече си се примирала с този недостатък? И още нещо - как си представяш живота си, след 10 години?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ине, моят въпрос към тебе е, какво, за Бога,те накара да се върнеш от Шотландия? Публикувано изображение Това в кръга на шегата, а сега сериозно.

Вярваш ли в призраци и магии? Защо?

Случвало ли ти се е да имаш дежа вю?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инче моят следващ въпрос е: има ли черта от харектера ти, която не харесваш? И ако е "да", стремиш ли се да се отървеш от нея или напротив - вече си се примирала с този недостатък?

И още нещо - как си представяш живота си, след 10 години?

Ами да ти кажа имам доста лоши страни в характера си, които не харесвам особено. Едната е нетърпението. Винаги ми е било проблем, но смятам, че напоследък съм го култивирала и вече не е толкова силно. Иначе другият е инатът. Вече се примирих с него. Понякога когато реша, че нещо е черно и да ми показват и доказват, че е бяло, аз не се съгласявам. А в много случаи виждам иразбирам, че не е черно, а бяло, но въпреки това продължавам да споря и да потържам грешната си теза. Това вече съм се примирила, че никога няма да го превъзмогна и повечето хора около мен също, затова и не му обръщам много внимание.

А след десет години си се представям да живея в къща, малко извън Пловдив. Сега живея в апартамент и мечтая за къща. Да имам съпруг и поне две деца, а кучетата да са минимум 3. Да работя нещо което ме удовлетворява и по възможност работата ми да изисква да съм облечена в шикозен костюм с бяла ризка, сако, готини панталони и неудобни обувки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здрасти, Ине. Ето ги и моите въпроси.(:

1. Как си представяш бъдещето след век?

2. Вярваш ли в прераждането и каква си се представяш в твоя следващ живот?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ине, моят въпрос към тебе е, какво, за Бога,те накара да се върнеш от Шотландия? Публикувано изображение Това в кръга на шегата, а сега сериозно.

Вярваш ли в призраци и магии? Защо?

Случвало ли ти се е да имаш дежа вю?

Мило за Шотландия трябваше с товарен валяк да ме влачат за да ме измъкнат от там. най-голмата ми болка е, че на път за Англия минахме около Гретна Грийн, и едване се разревахме, аз и приятелката ми, като осъзнахме от къде минаваме, и че не сме изчислили, че може да слезем и да разгледаме, а за Англия да хванем друг влак.

Ами не, не вярвам. По скоро мисля, че близките ни, които са починали ни гледат от небето. За магиите, неееее, пълни измишльотини на опитни илюзионисти, поне според мен.

За Де Жа Вю много често съм имала. Доста е странно, но при мен си е често срещан феномен.

Здрасти, Ине. Ето ги и моите въпроси.(:

1. Как си представяш бъдещето след век?

2. Вярваш ли в прераждането и каква си се представяш в твоя следващ живот?

Оу улучи слабо място мило. Страшно си падам по фатастиката, и често съм си представяла какво ще представлява земята един ден. Ще ми се да вярвам, че ще бъде хармонично, високотехнологично бъдеще в което няма да съществува глад, мизерия, нищета, болести и болка. Да ама едва ли. Като гледам как за жалост човечеството прави всичко възможно за своето унищожение, сигурно след век, ще сме доста изчезващ вид. Смятам, че озоновия слой ще е толкова изтънял, че тук ще бъде Адът на земята. Хората ще са по-отчуждени и обезверени. Смятам, че няма да е много лицеприятно картинката.

Иначе дам, за прераждането вярвам. Като по-млада ходих на врачка,(единствения ми път) и тя ми каза, че в предишния си живот съм била жена воин, подвизаваща се из Египер.Тъй като в сегашния ми живот не съм нищо дори съвсем близо до това, надявам се в следващия да съм войник или наемик, дано и да съм жена. Все пак трябва да има причина толкова да се кефя на военните и разните му там агенти които носят оръцие. А и много си падам по огнестрелните оръжия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами да ти кажа имам доста лоши страни в характера си, които не харесвам особено. Едната е нетърпението. Винаги ми е било проблем, но смятам, че напоследък съм го култивирала и вече не е толкова силно. Иначе другият е инатът. Вече се примирих с него. Понякога когато реша, че нещо е черно и да ми показват и доказват, че е бяло, аз не се съгласявам. А в много случаи виждам иразбирам, че не е черно, а бяло, но въпреки това продължавам да споря и да потържам грешната си теза. Това вече съм се примирила, че никога няма да го превъзмогна и повечето хора около мен също, затова и не му обръщам много внимание.

...

Мила, за ината да те успокоя - то си върви със зодията, характерна черта е. Не че съм запалена по астрологията, но имам доста опит с представители на твоята зодия. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мила, за ината да те успокоя - то си върви със зодията, характерна черта е. Не че съм запалена по астрологията, но имам доста опит с представители на твоята зодия. :nono:

Хихи мерси :cool:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ине ако имаш възможност, би ли осиновила дете в нужда? Би ли могла да се грижиш за него наравно със собствените си деца и да го обичаш толкова? (съжалявам, ако въпроса е с малко странна тематика, не ме разбирай погрешно, наистина ме интересува какво мислиш по въпроса)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ине ако имаш възможност, би ли осиновила дете в нужда? Би ли могла да се грижиш за него наравно със собствените си деца и да го обичаш толкова? (съжалявам, ако въпроса е с малко странна тематика, не ме разбирай погрешно, наистина ме интересува какво мислиш по въпроса)

Честно да си кажа никога не съм се замисляла. Но смятам, че съм способна да отгледам едно дете и да не правя разлика дали е мое или чуждо. Все пак то няма вина за това, че няма кой да се погрижи за него. Дори си мисля, че сигурно точно защото не е мое, може би бих му обръщала повече внимание. Все пак моите деца ще си знаят, че ги обичам каквото и да стане, а то винаги ще се бои дали е обичано или не. Затова смятам, че то би било дори повече глезено от моите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честно да си кажа никога не съм се замисляла. Но смятам, че съм способна да отгледам едно дете и да не правя разлика дали е мое или чуждо. Все пак то няма вина за това, че няма кой да се погрижи за него. Дори си мисля, че сигурно точно защото не е мое, може би бих му обръщала повече внимание. Все пак моите деца ще си знаят, че ги обичам каквото и да стане, а то винаги ще се бои дали е обичано или не. Затова смятам, че то би било дори повече глезено от моите.

Благодаря ти за отоговра Ине, аз разсъждавам по същия начин...явно наистина сме една кръвна група :yanim:

Явно другите не са толкова любопитни, аз ще компенсирам и за тях.Каква беше детската ти мечта?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...