Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

haidukpikaso

България е най-тъжното място на света

Препоръчан отговор

преди 42 минути, miro20 написа:

Много от тези "подложени на геонцид" както е според теб, се връщат в България , колкото да си оправят някои документи, и пак .. обратно в "злата загниаща Европа " ....

Обратно да берат ягоди и прочие ... като вземете да се прехласвате съвсем не се усещате. И се пише ГЕНОЦИД не ГЕОНЦИД. 

ТАКВИА МИ ТИ РАБОТИ ... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 часа, sound написа:

Че да не е само България - половината (че и повече) от страните признали геноцида, даже не са европейски. Като гледам липсват Германия, Франция, Великобритания, Финландия? Те ви - както по дефиницията за "роб" в България не било имало Османско робство, така и по дефиницията за "геноцид" гладомора  не е такъв акт.

Колко британци са умрели в голодомора? Защото става дума за хиляди българи. И е геноцид. Мисля, че един милион убити официално е геноцид.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доверие не се дава ей така, но доверие се печели. Без доверие и верни хора нищо не става, нито добро, нито зло.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 24.01.2019 г. в 15:23, Мальчик Бананан написа:

Колко британци са умрели в голодомора? Защото става дума за хиляди българи. И е геноцид. Мисля, че един милион убити официално е геноцид.

Не знам колко, но:

Child Labor in the Coal Mines of England

Harrowing images of Victorian beggars including a pregnant prostitute aged TEN capture the poverty of children living on Britain's streets 100 years ago

Не знам дали има точни данни някъде колко деца и не само деца, са измрели в робски труд във въглищните мини и в други места където са експлоатирани докрай, също и по улиците от глад и болести, колко са убити при вражди между бандите просяци и джебчии.

Отделно от епидемиите, които са влизали лесно през границите, благодарение на свободното движение на хора, стоки и капитали. Това е само скала на смъртността през 20-ти век, през предишните 1-2 века е било и по-зле, вижда се че смъртността намалява благодарение на напредъка, но все пак тук нали си приказваме за времена преди около стотина години, а не за положението в момента...Или поне ти натискаш натам в историята преди толкова, макар че политическа тема и важното е това което е сега, не знам защо буташ в темата греховете на историята от преди един век...Така ако вземем да действаме и ние, да почнем с примери от средновековието ако искаш и инквизицията и избиването на индианците от Северна, Средна и Южна Америка, от еврогейците. 

0707275measleslog.jpg

За войните на британската империя и колко хора са избили, за да овладеят и поддържат властта си в колониите си...Вярно, не всички са умирали от глад от изброените, но аз пък смятам и че по отношение на тъй нареченият голодомор има нарочни преувеличения, щото класовият врат да се бори с истината е по-трудно, отколкото да се плати на разни историци да преувеличат някои бройки и да напишат историята по начин, който да е удобен на капиталистите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прочети пак дефиницията на "геноцид".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Мальчик Бананан написа:

Дефинициите са си дефиниции. Фактите са си факти. Алчността, което е качество насърчавано от капитализма и предходящите го парични строеве,е причина за смъртта на  стотици  милиарди хора през вековете откакто съществуват парите, дали пряко с оръжия, или с пренос на зарази, поради скиталчеството в търсене на по-високи доходи и неспазването на хигиенните мерки по границите,  е все едно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 29.01.2019 г. в 23:48, haidukpikaso написа:

51095848_2081596278561879_41739780329119

Всъщност направиха и двете . Като ни приближиха до Европа дадоха възможност на хоратеа които имат качества и не ги е страх от работа да се махнат от тук, където за подобни просто няма място. И да ще ни е тежко че е така защото не направихме нищо за да отвоюваме страната си в името на кадърните и работливите от посредствените и ленивите. Така че ние по възрастните няма на кого да се сърдим освен на самите себе си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

СЕЛСКА ПАНИХИДА

Умира тихо българското село.
И няма кой за него да заплаче…
Там някъде зад билото изчезват
последните
орачи и сеячи.
А младите, доколкото ги има,
отчаяни, отлитат от гнездата -
висят по гари,
търсят хляб в чужбина,
по чуждите полета са аргати.
Тук къщите сами мълчат по залез,
коминът към земята е наклонен…
И хищни сенки нощем обикалят,
за да откраднат стока или спомен.
Умира тихо българското село.
И вместо школският звънец да бие,
камбанен звън обажда се несмело…
А ние?
Доколко живи сме и ние?
Какво че в хитър бизнес
ни е провървяло?
Какво че можем чак в Париж да идем?..
Умира тихо нашето начало.
А пък какъв е краят ни,
ще видим.

Не знаем автора на тези стихове, но се покланяме за истината написана в тези редове.

51852472_2097442840310556_44726818500237

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, haidukpikaso написа:

Старите фейкове за плана Ран-ът ??

Ех ех ... четете повечко бе другари .

Или гледайте : https://www.btv.bg/video/shows/120-minuti/videos/planat-ran-at-i-balgarskite-demoni.html

Знаеш ли какъв бе проблема на този план ? Че не бе изпълнен.

Защото червената Луканова мафия трябваше да изтърве кокала и да проведе мащабни реформи. Част от които все пак са проведени, но както казват - ненавременно и вече неефективно !

Ако  слушахме тези съвети, щахме да сме като Естония, Хонконг, Сингапур, където същите тези икономисти са съветвали .

Е кажи ми , на какво ниво са тези страни ? Съсипани ли са ? Точно обратното. Невероятни растежи и скок на икономиките.

Пък вие си гледайте фейк клиповете и се чудете защо сме на дъното още.

Ами там ще сме. ...  Догодина пак някой "умен" ще цитира като теб същото ... и ще се вайкаме... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

някой може да не се е информирал що сме толкоз зле

фейк било - зер не е вярно нали

България изчезва

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, haidukpikaso написа:

България изчезва

Докато има хора които вЕрват на такава пропаганда и лъжи  като твоите, ще изчезнем . Точно така.

Защото пак ти казвам - виж къде са държавите , следвали съветите на Ран и Ът  , и ми кажи коя от тях изчезва или затъва .

Благодаря ти предварително .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 41 минути, miro20 написа:

Докато има хора които вЕрват на такава пропаганда и лъжи  като твоите, ще изчезнем . Точно така.

Защото пак ти казвам - виж къде са държавите , следвали съветите на Ран и Ът  , и ми кажи коя от тях изчезва или затъва .

Благодаря ти предварително .

той този план е само за нас поръчан - къде ги намеси и други държави

:angry:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 37 минути, haidukpikaso написа:

той този план е само за нас поръчан - къде ги намеси и други държави

:angry:

Ти наистина ли  толкова разбираш , или просто толкова си можеш ??

Добре. Разбрах какво ти е нивото, още от оня фейк за програмата за 6-ти клас дето отпадало Баташкото клане, и т.н.. Май преди имаше и друг фейкове но не ти обръщах толкова внимание. ..

Затова ще ти го кажа възможно най кратко и разбираемо .

- Планът Ран-Ът се провали в България не защото е изпълнен, а защото не се реализира .

Медитирай върху това. ако можеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Без второто няма първото .Защото медитирането чрез разсъждение стига до осмисляне.Тук няма такива етапи

При нея съм забелязъл, има само "първосигналното"

Което  в масовия ефир звучи като .. "видях нещо в интернет  и го шернах "  /без да мисля/

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, miro20 написа:

Без второто няма първото .Защото медитирането чрез разсъждение стига до осмисляне.Тук няма такива етапи

Абсолютни глупости, при медитирането умишлено се търси отказ от разсъждения!

Отново демонстрираш липса на познания.:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо за плана Ран Ът ще кажеш ли ?

Трол неспокопсан :)

Изгледа ли видеото ? Изгледа ли в 120 минути интервюто ?

Нещо коментар за "съсипаните" от тях държави като Естония, Сингапур, Хонконг ???

Много е гадно да сме като тях в момента нали ? Колко са зле... направо ги съжалявам... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, haidukpikaso написа:

някой може да не се е информирал що сме толкоз зле

фейк било - зер не е вярно нали

България изчезва

:hush:С мирко не се спори! :topsecret2:

;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Че аз не споря бе. Даже се съгласих - така е. Държавата изчезва.

Различаваме се по причинно-следствената връзка.

Казах го възможно най кратко и ясно за плана Ран Ът  . Вие не искате да коментирате.

Не искате да коментирате и държавите , които са следвали техните съвети, които сега са загнили и упадъчни , каквито са Естония, Хонконг.

Нещо да греша ? Или да почнем да мислим малко а ?

хейтърчита мамини златни. Миньони.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Мойра написа:

Ще му лепна прякора Мирко Балалайката !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 28.01.2019 г. в 11:38, Мальчик Бананан написа:

И да четем и да не четем, всички знаем, че думичката "геноцид" е приватизирана от евреите и трябва да им се плаща патент, за да бъде признат като такъв!!! Нищо че те самите извършват такъв срещу палестинците!!! И за да не бъда голословен, само да кажа че мога да дам много примери за геноцид, които не са признати, защото не са платили на евреите или самите евреи нямат интерес от тази работа!!! 

преди 4 часа, Мойра написа:

;)

Ето поради тази причина все по-рядко влизам тук и пиша мнения!!! Но на модераторите им харесва, мислят си че форума се развива... кой съм аз да оспорвам продажните им душици или маркетинговата им стратегия!!! Затова и си останаха да си пишат модераторите с няколко платени трола!!! Това е достатъчно показателен пример за случващото се и в България!!! Некадърниците са на мода, а останалите го няма!!!!!! 

П.П. М/у другото, кои са модовете на този форум??? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...