Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

haidukpikaso

България е най-тъжното място на света

Препоръчан отговор

преди 22 минути, nikssi написа:

1.jpg.e0dd517f03b1d4c3ddc9f44d0778fdfc.jpg

Това,че нещо при тебе не работи не означава,че е така. Малко от малко се научете и после се заяждайте. Офцътъ за нея ясно ама ти ... мдаа

Интересно е наистина, не е нещо чак неизвестно но съм убеден,че ще ти хареса още повече,че са намесени руските служби...мдаааа сега току виж си го отворил.

Не се заяждах .  Мислех че си сбъркал линка и че ще трябва да го оправиш след като ти казах че не работи. Явно нещо сайтът не ме харесва пък не ми се занимава с проксита и разни обиколни методи едва ли си струва труда. Не желая да влизам в сайтове които се опитват да ограничават потребителите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, lsmurf написа:

Явно нещо сайтът не ме харесва пък не ми се занимава с проксита и разни обиколни методи едва ли си струва труда.

Явно не си в България щом като ти е трудно да отвориш сайта на Евроком. :D Кви проксита , кви пет лева...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, nikssi написа:

Явно не си в България щом като ти е трудно да отвориш сайта на Евроком. :D Кви проксита , кви пет лева...

В България съм за мое голямо съжаление :) , но кой знае какви рестрикции са направили . Не ми се занимава, не искат посетители -не се натрапвам. Ако трябва да спра ad-blocker -а просто не са познали - да си пазят ценното съдържание за себе си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, lsmurf написа:

Ако трябва да спра ad-blocker -а просто не са познали - да си пазят ценното съдържание за себе си.

Ти да виждаш да съм го спрял. Точно пък аз ,който съм маниак на тая тема. Ето ти линк за обща представа https://fakti.bg/bulgaria/424391-jurnalist-proektat-boiko-borisov-ne-bi-bil-vazmojen-prez-1995g

Цитат

Плaн, нaрeчeн ''Умрялaтa лиcицa'', e вaжнa чacт oт книгaтa му. Oтнocнo нeгo, Кaлин Тoдoрoв зaяви: ''Щe ce върнa мaлкo пo-нaзaд. В тoзи дeн, aз oтидoх в рeдaкциятa рaнo, в 9:00, глaвният рeдaктoр вeчe cвaляшe пoртрeтa нa Тoдoр Жикoв и cлaгaшe тoзи нa Пeтър Млaдeнoв (бeл.рeд. cтaвa въпрoc зa в-к ''Oтeчecтвeн фрoнт''). Пocлe излязoх нa улицaтa, cрeщнaх приятeл, кoйтo рaбoтeшe зa тaйнитe cлужби нa Руcия. Тoй e бългaрин. Тoй ми кaзa дa cи зaпиcвaм, aз cи зaпиcaх 24 нeщa. Пaзя cи лиcтчeтo oщe вкъщи. Вcичкo, кoeтo тoй ми кaзa, ce cлучи. Прecтъпнa привaтизaция, хипeринфлaция и т.н.

За това става въпрос. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

74282984_992103117802598_696257092090488

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо го правите по-тъжно и от най-тъжното?  Много си ми е хубаво тук и не сме си чак толкова зле!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля че трябва спешно да си купим от руснаците този изкуствен интелект докато не са го повредили с по наташно доработване. :)

https://www.kaldata.com/it-новини/изкуственият-интелект-разработен-в-с-323102.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 39 минути, lsmurf написа:

Мисля че трябва спешно да си купим от руснаците този изкуствен интелект докато не са го повредили с по наташно доработване. :)

https://www.kaldata.com/it-новини/изкуственият-интелект-разработен-в-с-323102.html

Смяяяятай ... и Василий иска да бяга от страната..... :giggle1:

Ако посмея да тълкувам статията ти , това което искаш да кажеш, е  че тукашните  путинисти са по прости и от изкуствения  интелект на Василий???  :) :)  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат

Новината е част от хумористичното издание https://panorama.pub, линкът към който сме споделили по-горе. Надяваме се сте я приели с усмивка

:D  Шараните - сър ,шарани.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, miro20 написа:

Радвам се че и ти си прочел статията :) 

Че как ще пропусна. Ама чета до края , не като някои лапни шарани.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

И къде ти е чувството за хумор ?

Да бе се самосезирал толкова насериозно за много други "майтапчийски" статии, но цитирани  съвсем насериозно а ? :) 

А иначе  няма как да се подлъжем за ИИ от РФ.

Там отдавна бе представен преоблечен  човек  като уж говорещ робот  :) 

Плюс фейкове за военни удари, копирани от компютърна игра .

https://euvsdisinfo.eu/танцующий-робот-борис/

Пък на Медведев му показват най нови руски разработки-роботи за милиони , които  се оказват лего-играчки за деца :) 

https://newizv.ru/news/incident/20-07-2017/lego-vmesto-fedora-medvedevu-pokazali-pervogo-rossiyskogo-robota

Шарани сър, шарани .... :)  

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 часа, miro20 написа:

И къде ти е чувството за хумор ?

Как само се гърчиш. Признай си гафа бре. Човешко е да сгрешиш , човешко е да се подведеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, nikssi написа:

Как само се гърчиш. Признай си гафа бре. Човешко е да сгрешиш , човешко е да се подведеш.

Признах си . Коментарът ми е изцяло хумористичен :

- Смяяяятай ... и Василий иска да бяга от страната..... :giggle1:

Още пояснения трябват ли ти бе трол . :) 

Гледам не смееш да коментираш другите рашистки смехории за имитация на човек-робот, като преоблечен артист, или свръх нови руски технологии, които се оказаха Лего-грачка за деца :)

Не знам за други , но предполагам за мен си на ясно до колко  съм запознат с русктие разработки и "водещи технологии" :) :) :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Запознат си, точно колкото и баба Вуна от Долно нанагорнище!:giggle1:

Те руснаците и робот от конструктор "Лего" в космоса изпратиха, даже тоя същия управляваше скачването с МКС.

Вие у ваше село имате ли си такъв?:giggle1:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, miro20 написа:

Признах си . Коментарът ми е изцяло хумористичен :

- Смяяяятай ... и Василий иска да бяга от страната..... :giggle1:

Още пояснения трябват ли ти бе трол . :) 

:D  Спокойно няма да ти ям от паничката. Защо тия нерви бре ? Дращи си на воля иначе ще ни е скучно да четем новини.

Трол...Миродвайсе ми вика трол....:D:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 31 минути, M.Николов написа:

Те руснаците и робот от конструктор "Лего" в космоса изпратиха, даже тоя същия управляваше скачването с МКС.

https://newizv.ru/news/incident/20-07-2017/lego-vmesto-fedora-medvedevu-pokazali-pervogo-rossiyskogo-robota

https://euvsdisinfo.eu/танцующий-робот-борис/

Гърчи се :) 

преди 16 минути, nikssi написа:

Трол...Миродвайсе ми вика трол....:D:D

А ти имаш ли си понятие какво е трол ?

Този/тези/ които съсипват темите с безсмислени коментари, извън темата, целят заяждане, личностни нападки, офтопици и спам.

Кой тук демонстрира такова поведение е пределно ясно и видно  :)  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, nikssi написа:

Човек ти въобще притежаваш ли чувство за хумор. Не Миро20 а аз линкнах материала защото се пошегувах влизайки в тона на шегата на руснаците че всъщност тя е твърде актуална и за нашата държава. Наистина ли помисли че съм се залетял да купувам изкуствен интелект от руснаците :)  Миро просто ми влезе в тона. За разлика от теб и тези като теб ние четем докрай и внимателно и го претегляме доколко е истина. Ама ти в старанието си да злепоставиш някого забравяш да помислиш кой какво е казал и защо. Замълчах веднъж за да не те излагам но ти не - продължаваш усилено да се правиш на клоун :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, но не се усещаш, колко е странно да се радваш на фалшива новина как руснаците за да оцелеят трябва да напуснат родината си, пък да забравяш, че в същото време 1/3 от населението на твоята страна я е напуснало за да оцелее!:speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е колко да не се усеща,  написал го е на 4тия ред в последния си коментар.  

От една шега направихте ебати дискусията.  Някой да беше отбелязал поне, че им се е получила шегата на руснаците.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Michigan111 написа:

......

Ма хората чувствителни бре, щом е за русия и вицовете са заклеймени.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Michigan111 написа:

От една шега направихте ебати дискусията.  Някой да беше отбелязал поне, че им се е получила шегата на руснаците.  

Е именно за това дадох примери , където "водещите нанотехнологии"  на симулации на роботи и "постижения"  въобще не са майтап.  :) 

Ама нещо тролченцата не коментират :) 

Още нещо което не е никакъв майтап

- приемат закон, който задължава продаващите на руския пазар смартфони, задължително да са с предварително инсталирани руски приложения.

https://www.rbc.ru/technology_and_media/21/11/2019/5dd673a59a79477e46dd4b48?utm_source=fb_rbc&fbclid=IwAR0ZeZXqNSBDEMbPCZ6Sbo1Qz9igDyk3dfC2_ZnFUhdqJnmpeuinhrgDqNI

И това не е просто " да има руски език " :)

Подозренията са пак към службите разбира се... никой не си прави илюзии за целта на това "усложнение" .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 20.11.2019 г. в 20:32, miro20 написа:

Ако посмея да тълкувам статията ти , това което искаш да кажеш, е  че тукашните  путинисти са по прости и от изкуствения  интелект на Василий???  :) :)  

преди 4 часа, lsmurf написа:

Човек ти въобще притежаваш ли чувство за хумор. Не Миро20 а аз линкнах материала защото се пошегувах влизайки в тона на шегата на руснаците че всъщност тя е твърде актуална и за нашата държава.

Ето ти цитата след , който отговорих. Не,че ме бърка ама тоя път нещо уж не се хващате като шарани пък захапахте яко кукичката. Само подушихте Русия и налапахте куката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хубу де, разбрахме че нямаш друга работа освен да се заяждаш и да изкривяваш думите ми.  :) 

Гоялм "тълковател" се извъди дори на очевидно осмиващи саркастични думи .

Твой си проблем . Гърчи се там  :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 часа, miro20 написа:

Е именно за това дадох примери , където "водещите нанотехнологии"  на симулации на роботи и "постижения"  въобще не са майтап.  :) 

Ама нещо тролченцата не коментират :) 

Още нещо което не е никакъв майтап

- приемат закон, който задължава продаващите на руския пазар смартфони, задължително да са с предварително инсталирани руски приложения.

https://www.rbc.ru/technology_and_media/21/11/2019/5dd673a59a79477e46dd4b48?utm_source=fb_rbc&fbclid=IwAR0ZeZXqNSBDEMbPCZ6Sbo1Qz9igDyk3dfC2_ZnFUhdqJnmpeuinhrgDqNI

И това не е просто " да има руски език " :)

Подозренията са пак към службите разбира се... никой не си прави илюзии за целта на това "усложнение" .

И какво общо има с темата "България...................................."?

P.S.  Софтуер, автомобил, и т.н., за да се развива, трябва да се използва.Аз редовно обновявам потребителските програми, които ползвам, както и  архива си от софтуерни продукти.

А отношенията на Тръмп с HUAWEI ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...