Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

И хрома и мозилата и операта...все толкова вземат. Товарят много.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Вземи да ползваш браузър, а не Опера...

Опера умря ако някой не е разбрал. Това недоразумение няма нищо общо с нея освен името. 

Публикувани изображения

Предлагам ти с цел защита от днес да не посещаваш Калдата.ком и форума, понеже някога с нещо е бил компрометиран. Блокирай и Kaldata.com, да не забравиш.

Глей сега - па това удоволствие няма да ти доставя. Ще си пиша във форума и ще те дразня колкото си искам.

"Опера" ще я критикувам и толкоз. Да почвам ли да изреждам кусурите и бъговете и. Няма да изреждам защото много наши съфорумници вече са го направили и не бива да се подценява стореното от тях, някой само трябва да чете а не само да филосовства.

Искаш проблем - те ти и нов със Java, не ме бърка особенно и няма да задавам въпрос или да отварям тема. Истинска мъка е превключването на езеците по време на браузване - те ти още един проблем. За сега смятам да спра до тук.

Редактирано от Фен (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Глей сега - па това удоволствие няма да ти доставя. Ще си пиша във форума и ще те дразня колкото си искам.

"Опера" ще я критикувам и толкоз. Да почвам ли да изреждам кусурите и бъговете и. Няма да изреждам защото много наши съфорумници вече са го направили и не бива да се подценява стореното от тях, някой само трябва да чете а не само да филосовства.

Искаш проблем - те ти и нов със Java, не ме бърка особенно и няма да задавам въпрос или да отварям тема. Истинска мъка е превключването на езеците по време на браузване - те ти още един проблем. За сега смятам да спра до тук.

Той проблема с Java-та идва от Java-та, което е дело на Sun Microsystems/Oracle, не на Opera Software ASA. Не виждам някакви проблеми с превключването особени - аз ползвам ALT+SHIFT. Самият ALT наистина маркира менюто на програмата за момент, но пък това при повечето Windows програми е по същият начин, а пък и въпреки всичко си работи.

п.п Да задам и аз един въпрос - някой знае ли как се спира обновяването на добавките, че да остана със старата версия на Adblock, новата е от други разработчици и е бъгава, но ми я ъпдейтва до нея?

Редактирано от Гост (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Здравейте ! Ползвам Опера 12.11. Да попитам как мога да спра посещението на рекламните страници и след това секунди изчакване в сайтовете за сваляне и най вече ме интересува- Rusfolder.com Благодаря !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Здравейте! Как мода да разбера, дали Opera ми запазва паролите чрез синхронизация? Тоест къде мога да видя файла? Защото два пъти преинсталирах Windows и ужким синхронизирах паролите и нищо... В този ред на Мисли, синхронизирането на паролите не е ли по-добре имплементирано/направено при Firefox?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
п.п Да задам и аз един въпрос - някой знае ли как се спира обновяването на добавките, че да остана със старата версия на Adblock, новата е от други разработчици и е бъгава, но ми я ъпдейтва до нея?

Разширения - Организиране на разширенията или Ctrl + Shift + E.

Гаечния ключ - Предпочитания - Филтри и махаш отметките на всичко. 

И да не си слагал същият блокер предполагам ще е с подобни настройки.

http://store.picbg.net/pubpic/BF/D9/08c48137ead0bfd9.jpg

http://store.picbg.net/pubpic/32/6A/75dbb5b00959326a.jpg

Здравейте! Как мода да разбера, дали Opera ми запазва паролите чрез синхронизация? Тоест къде мога да видя файла? Защото два пъти преинсталирах Windows и ужким синхронизирах паролите и нищо... В този ред на Мисли, синхронизирането на паролите не е ли по-добре имплементирано/направено при Firefox? 

Редактирано от naruto (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако искаш настина добър метод за синхронизация на паролите, по-добре ползвай "LastPass"  https://addons.opera.com/bg/extensions/details/lastpass/?display=en

Чрез него може да синхронизираш паролите между всички браузъри на които е инсталиран "LastPass".Трябва ти да знаеш само една парола - за влизането в "LastPass".

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Печели се, че преинсталнах като забравих да направя бекъп...А какво се печели постоянно да мисля да си правя бекъп на файловете и токувиж съм забравил за това?

Viiipeer аз просто си пазя файлчето (14KB) с паролите и другия с запазените адреси та ми е много любопитно какво се печели с тая функция?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Реших да пробвам "Opera" но сайта на youtube не ми го отваря !

Грешка!
Затруднение с мрежата

Към момента адресът (УРЛ) http://www.youtube.com/videos не е достъпен. Проверете дали е изписан правилно и тогава се опитайте да го заредите отново.

А изображенията защо ги прави в такова гадно качество ? "Firefox" снимките са добре но "Opera" са супер зле !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Реших да пробвам "Opera" но сайта на youtube не ми го отваря ! А изображенията защо ги прави в такова гадно качество ? "Firefox" снимките са добре но "Opera" са супер зле !
Какво ще рече "изображенията са с такова гадно качество"? Да не би случайно да имаш включена опцията Opera Turbo? На мен YouTube си ми го отваря абсолютно нормално - за този проблем вини мрежата, не браузера.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

днес ми пратиха един линк от вбокс7 и като дадох да го отворя с опера тя го отвори но остана минимизирана и така си остана унинсталирах я и инсталирах друга версия но пак сащия проблем как да я оправя от 4 години сам с нея и неми е правила такав проблем

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@simtech - като кажеш така "Мрежата" какво да видя нея не мога да разбера !

Ей сега пробвах,като изключа "Opera Turbo" не ми отваря изобщо сайтове видео,а при включено ми отваря само vbox7 и там си вървят но този сайт не иска !

Нещо в Настройки - Мрежа трябва ли да се пипа ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кеша и бисквитките на браузъра чистени  ли са?Ако не е - почисти ги. 

Редактирано от krali (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само при мен ли Opera 12 нещо се бъзика, като постоянно при първоначално стартиране се бъгва и замръзва, след което пак работи нормално, докато не отворя някой таб и положението се повтаря? Използвам Windows 8 - интересувам ме дали се забелязва проблема и при други, които са с 8-цата?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Имам проблем с Опера-та. Ползвам последната финална версия 12.12, но не мога да свалям никаква джаджа от сайта на опера. Също така не ми сработва джаджата Flash Video Downloader 2.5, а преди време със същата инсталирана версия на джаджата всичко си работеше и без проблем свалях флаш видео. /Версията 2.5 е последната качена на сайта/.

Ако някой има идеи по двата проблема предварително благодаря за отговорите.

Редактирано от HERUVIM (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Когато ползвам опера и в повечето случаи когато затворя браузера той не се затваря като процес и си стои в диспечер на задачи и трябва ръчно да го спра.Някои да знае защо става така и как да се оправи.

Редактирано от smurfavr (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само един ли е процеса!При гугъл са 4 процеса,но се затварят всички.Преди затварянето на браузъра,колко са при теб.Може да е някой помощен процес,чрез който да си помагат,за по бързо повторно отваряне на браузъра.Можеш да му препишеш името и потърсиш в нета,за какво служи!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само един е че съм пробвал преди да затворя браузера да спра процеса от диспечер на задачи и опера се затваря като го спра 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доста неприятна грешка при Операта, има я и в по-старите версии и не знам защо не могат да я оправят.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
rapt0r Това че не се затваря опера го имах и от преди преинсталацията

ined  Да разбирам ли че това си е проблем от опера а не от мен?
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако ми е било за друг да съм ползвал Просто тези съм свикнал с тях и ми харесват и за това искам тях.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване