Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

нямам филтрите ще съм ви благодарен да пратите линк и да обясните как да импортирам файла

Деинсталираш сегашния си плеър,деинсталираш всички кодеци ,които имаш,почистваш с CCleaner !!!

От този гайд http://imouto.my/configuring-potplayer-for-gpu-accelerated-video-playback-with-dxva-or-cuda-and-also-high-performance-software-decoding/ от Software Checklist инсталираш точка 3.LAV Filters Megamix---това е инсталационен файл на LAV.При инсталирането ще излезе един прозорец,където трябва да зададеш Potplayer (oбърни внимамние на това,за да не се чудиш защо го няма Potplayer-a!Виж по-долу има и шотове!!!)Така ще имаш всичко необходимо за да надграждаш- LAV Filters,madVR,  Reclock Audio Renderer, XySubFilte,DirectVobSub и т.н.т.

Пробвай по този начин как ще се ,,държи,,PC-то ти (ще забележиш,че така черпи повече ресурси) и дали ще усетиш разлика в качеството на картината---за мен е по добре,тествал съм десетки начини,но...зависи си от PC-то,на какво го гледаш,ОC...

Не си писал нищо за PC-то ти затова засега това от мен.Не знам какъв точно reg.файл да ти пратя,защото за някои настройки се иска доста ресурси и слабите PC-та издишат.

Ако има нещо пиши на ЛС да не спамим темата.Иначе линка го постнах тук,за да може тези,които не го знаят да могат да си експериментират, ако искат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как да си настроя Potplayer да ми търси автоматично субтитри? 

Благодаря предварително за отговора!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каквито и настройки да правиш винаги ще има субтитри, който няма да може да ги намери или зареди автоматично.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кръщаваш файла със субтитрите и видео файла с едно и също име.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кръщаваш файла със субтитрите и видео файла с едно и също име.

Това какво общо има с търсенето на субтитри? Той има предвид като си изтегли филм и ако не е дръпнал субс, потплеяра автоматично да му добави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно това имам предвид, и то е да мога да си търся автоматично субтитрите с Potplayer, тъй като BSPlayer не ми харесва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как да си настроя Potplayer да ми търси автоматично субтитри? 

Благодаря предварително за отговора!

Точно това имам предвид, и то е да мога да си търся автоматично субтитрите с Potplayer, тъй като BSPlayer не ми харесва.

Инсталирай си ъпдейта на последната версия! Ето ти едно клипче да видиш нагледно къде е тази опция,а и други неща ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталирай си ъпдейта на последната версия! Ето ти едно клипче да видиш нагледно къде е тази опция,а и други неща ;)

ок благодаря ако стане ще споделя в форума  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ок благодаря ако стане ще споделя в форума  :)

Ми нема как да не стане-аз съм с този ъпдейт и всичко е на 6 ! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сложих си ъпдейта и сега не знам как да включа да ми търси точно субтитри на български. Поне си запознат с Potplayer можеш ли да ми кажеш как да го настроя?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ти трябват специални настройки за субтитрите! Сега не ме карай да ти правя шотове-на клипа е показано как да ги търсиш.Ще ти излезнат на каквито езици има.

А иначе ако питаш за настройки на самия плеър-прочети по нагоре какво съм писал.За максимално качество ти трябва добра конфигурация!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ти трябват специални настройки за субтитрите! Сега не ме карай да ти правя шотове-на клипа е показано как да ги търсиш.Ще ти излезнат на каквито езици има.

А иначе ако питаш за настройки на самия плеър-прочети по нагоре какво съм писал.За максимално качество ти трябва добра конфигурация!

Да но аз исках да кажа, че не ми пуска субтитри на български, а на английски! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да но аз исках да кажа, че не ми пуска субтитри на български, а на английски! 

А имаш ли ги на BG? Aко да - избираш от ето тази опция:

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А имаш ли ги на BG? Aко да - избираш от ето тази опция:

Публикувано изображение

Ок благодаря, че ми помогна!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, отново сега ме интересува как да гледам онлайн телевизия на живо чрез Potplayer

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, отново сега ме интересува как да гледам онлайн телевизия на живо чрез Potplayer

Здравей.Сега видях,че пак си писал.Та...За да гледаш телевизия онлайн (стриймваш) ти трябва да си намираш ,,адреси,, към телевизии.Може да погледнеш тук във форума темата за гледане на телевизия онлайн!

След това правиш следното:

1.Отваряш плеъра по този начин

Публикувано изображение

2.Кликаш на Open URL...и ти се отваря този прозорец

Публикувано изображение

3.Поставяш в полето ,,адреса,, (не съм добър в стрелките :) ) ,даваш ОК и гледаш

Публикувано изображениеТова е  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей.Сега видях,че пак си писал.Та...За да гледаш телевизия онлайн (стриймваш) ти трябва да си намираш ,,адреси,, към телевизии.Може да погледнеш тук във форума темата за гледане на телевизия онлайн!

След това правиш следното:

1.Отваряш плеъра по този начин

Публикувано изображение

2.Кликаш на Open URL...и ти се отваря този прозорец

Публикувано изображение

3.Поставяш в полето ,,адреса,, (не съм добър в стрелките :) ) ,даваш ОК и гледаш

Публикувано изображениеТова е  :)

Благодаря ти отново! Ако имам въпроси относно нещо друго дано си насреща,че не съм много на ТИ с компютрите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ти отново! Ако имам въпроси относно нещо друго дано си насреща,че не съм много на ТИ с компютрите.

Ами ако съм тук и ако мога да помогна с нещо ще го направя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами ако съм тук и ако мога да помогна с нещо ще го направя.

ОК.

извинявай,но нещо не ми се получи. Следното стана. Изтеглих един един файл от един линк с българските канали, по скоро с url адресите им. и като го отворих файла и копирах url-то нито дава playing извднъж а след горе долу 20 секунди чакане. Ако искаш ще направя клип и ще го кача тука за да го видиш! 

А и също пропуснах да кажа, че ми блокира!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ОК.

извинявай,но нещо не ми се получи. Следното стана. Изтеглих един един файл от един линк с българските канали, по скоро с url адресите им. и като го отворих файла и копирах url-то нито дава playing извднъж а след горе долу 20 секунди чакане. Ако искаш ще направя клип и ще го кача тука за да го видиш! 

А и също пропуснах да кажа, че ми блокира!

Няма да го теглиш файла! Само копи-пействаш url-а там където ти показах на шота!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма да го теглиш файла! Само копи-пействаш url-а там където ти показах на шота!

Не, не ме разбра аз изтеглих само текстов документ, на който пише телевизията и отсреща пише url с някакъв ip adress. Тука сега няма как да ти пратя url-то на БТВ, о ще ти го пратя на ЛС. И ще ти пратя и шотове да видиш за какво става дума. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, не ме разбра аз изтеглих само текстов документ, на който пише телевизията и отсреща пише url с някакъв ip adress. Тука сега няма как да ти пратя url-то на БТВ, о ще ти го пратя на ЛС. И ще ти пратя и шотове да видиш за какво става дума. 

Ами аз третия шот на който се вижда БТВ-то го направих с един url,който го взех тук от темата за онлайн телевизиите!

Не мога да разбера какъв текстов документ теглиш.Копираш само url и го пействаш в полето на плеъра!!! Така е правилно.

пп.Пробвай с друг адрес-този,който се мъчиш да пуснеш може да не е активен!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами аз третия шот на който се вижда БТВ-то го направих с един url,който го взех тук от темата за онлайн телевизиите!

Не мога да разбера какъв текстов документ теглиш.Копираш само url и го пействаш в полето на плеъра!!! Така е правилно.

пп.Пробвай с друг адрес-този,който се мъчиш да пуснеш може да не е активен!

Ок

аАми нищо, не мога да открия темата за онлайн телевизиите! Може ли линк?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, интересува ме как мога да си превърна xvid и h264 качеството на картината в High Defition с Potplayer? Моля за ясен отговор! Кой кодек да ползвам и как да го настроя!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...