Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

capnemo

Бисери от форума версия 2!

Препоръчан отговор

Само да те попитам - от къде може да знае човек как се наричат нещата,след като никога до сега не ги е срещал ? И ако потърсиш в интернет за този проблем, почити навсякъде е написано "clicker",ако не то ще е "button"...

Аз пък си мисля ,че ти прекалено много се притесни за тази незначителна грешка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

някой ще почне веднага да се подиграва - "тихо ти там с "кликъра" " и т.н....

Вече щеше да е забравено :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
pconline

Е като се отровиш вземи драсни няколко реда да знаем къде е границата

На всяка цена ще ти драсна :lol6:

icekiller

Сещам се и за друго hardware-но решение - просто е; никой не му държи авторските права и не струва нито стотинка, нарича се: "Шамар зад врата" - можеш да го прилагаш всеки път когато въпросният натрапник поглежда и сканира твоят монитор, а ако го прави систематично въпреки прилагането на "Шамар зад врата" - значи то той е мазохист и си е за лудницата

Лелеее! Искам само с теб да работя и да поглеждам какво има на монитора на твоето РС.

Таман: 

- 1 шамар зад врата = Ауди

- 2 шамара зад врата = 3 стаен апартамент на ул."Екзарх Йосиф" в гр. София :yanim:  :giggle1:

Редактирано от Black Power (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравеите  имам един проблем  с исталиране  на ъиднъсо 7    усталирам си  го с  усб  флас  свичко си вирви окей но като идва  време  за  рестарт  просто  забива  и несе  рестартира   и така  си остава    и аз  го рестартирам  и вклучвам го  продалжава си  от кадето е спрqн  и  така си остава   много  видове  ъиндоъс пробвах  се  такив проблем имам    с  Фужитсу  сиеменс   2 Гб рам  250 Гб хард  32 битов  молq  помогнете ми 

А забравих  да ви кажа    пробвах  и с диск  но пак същия  проблем просто  идва време  за  рестарт   и не се  рестартира !

Ко ? ко , кайш :)

Браво , юнак :D

• Харесва ми 7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ко ? ко , кайш :)

Браво , юнак :D

Дано да е не е българин написах в доклада си

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Ще си взимам нова видео карта...! Какво мислите за тази http://captiva.bg/bg/15-captiva-gf-gt630-4gb-ddr3.html... Понеже няма да Ви хареса картата предложете Вие някоя за около 120 лева !

:D :D

1. За какво ни показва карта, която няма да ни хареса???

2. Геймърска видеокарта за 120 лв.??? Божееее.... :D :D :D

п.с. на мястото на "..." има изрязана част от мнението!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

е какво и има за обикновени игрички става ! много памет, малка шина.. 4 ГБ нз за къде  някой да каже колко Мхз е ядрото  !

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виена - градче? Публикувано изображениеЧикий сега да се разберем! Ти ще идеш дотам да си похарчиш събрания бон(или повече) за някакъв огризков шит, или имаш намерение и да живееш все пак?

:giggle1:

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това го забелязах е сега и ми стана весело :)

Публикувано изображение

p.s. Да не кажете после,ч е нямаме работа :D

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

p.s. Да не кажете после,ч е нямаме работа :D

Проблем с работата[Решен]

:vacation1:

Редактирано от Дърт Вейдър (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От темата за Skype:

"krali, на 02 Юни 2013 - 08:14 AM, написа:  Настройки >> Разширени >> Самообвиняване >> Изключи самообвиняването."

И правилно - самообвиняването не е хубаво нещо :lol6:

• Харесва ми 11

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Заглавие на темата: Проблем

значи инсталирах сиг да я изтрия някои може ли да ми помогне ???

Моля ви, помогнете му!
  • Харесва ми 8

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте днес се здобих с една стара техника HP compaq nx9010. Лаптопа няма хардуер (хардуера се вади с едно капаче под копчето за отваряне) но няма нищо вътре .  Като го вкл. лампичката на записвачката свети и една малка лампича на буксата за интернета обаче тези които показват че лаптопа е вкл. не светят. Предполагам че като няма хардуер няма да се пуска или поне само до биоса ще стига.

Хем няма хардуер лаптопа хем го включва.. Явно ще го кара без железата, само на софтуера :D

• Харесва ми 8

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хем няма хардуер лаптопа хем го включва.. Явно ще го кара без железата, само на софтуера :D

То "лаптоп без хардуер" е равнозначно на "хардуер без хардуер", ама кой знае - може и такива неща да има. :D

• Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте
Днеска закупи чисто нов лаптоп HP G6 2302su.до сега не съм слагал Windows на чисто нов лаптоп.

Кой, на кого е купил лаптоп/а не се оточнява. Значи си слагал Уиндоус, само на стари лаптоп/и.  :D  :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте

Днеска закупи чисто нов лаптоп HP G6 2302su.до сега не съм слагал Windows на чисто нов лаптоп.

Кой, на кого е купил лаптоп/а не се оточнява. Значи си слагал Уиндоус, само на стари лаптоп/и.  :D  :D

Ама автора е прав - първо се слага по лек , докато се разработи  ;)  и се сменява на 1000 часа в оторизиран сервиз  , като се описва в сервизната книжка  Публикувано изображение

Редактирано от jonov (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ама автора е прав - първо се слага по лек , докато се разработи  ;)  и се сменява на 1000 часа , като се описва в сервизната книжка  Публикувано изображение

Не си прав колега. Всеки знае, че Windows се сменя на около 10 000 часа... Това е 1.14 години :P
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не си прав колега. Всеки знае, че Windows се сменя на около 10 000 часа... Това е 1.14 години :P

Това е вече втората смяна или ако няма хардуер :)

Здравейте днес се здобих с една стара техника HP compaq nx9010. Лаптопа няма хардуер (хардуера се вади с едно капаче под копчето за отваряне) но няма нищо вътре

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е вече втората смяна или ако няма хардуер :)

А, викаш 1 000 часа да се разработи и след това на 10 000, ясно!
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Windows 7 - Изпилкване и забиване

Компа му си има пили разни и си пили...а си и забива, предполагам пирони след пиленето...виж ти колко напредна технологията

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Компа му си има пили разни и си пили...а си и забива, предполагам пирони след пиленето...виж ти колко напредна технологията

Възможно е да пили главата върху диска , добре че е затворен иначе и искри ще има :D

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък мисля, че кучето трябва е трябвал да бъде наказано за нападение над кокошки. Кокошките и те имат права. Не може току така някой да ги напада и да се опита да ги изяде. Цинизъм си мислите вие? Какво лицемерие, какво чудо

ще ме прощава ама,,,, :lol6:

• Харесва ми 8

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Blue ':^)

Видяхме и твоето мнение в темата за лекарите... Проявяваш такива коментари относно животните,прояви и подобни към лекарите.

От животните та на лекарите, но щом слагаш всичко под един знаменател - добре! Те, двете теми иначе са съвсем различни де, но.......

Редактирано от Black Power (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едно предложение за хостинг, публикувано в една от темите във форума:

Публикувано изображение

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лаптопа ми е Acer Aspire 5542G не мога да се свържа с рутера си драйвера на мрежовата ми карта е актуален и всичко друго освен 1 Network Controller за това не мога да намеря драйвер за този контролер моля помогнете ми

Това точка, това запетая, това тире, абе препинателните знаци за нищо ги нямаме... как да му схванеш мисълта, как да разбереш..........
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...