Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

capnemo

Бисери от форума версия 2!

Препоръчан отговор

Това точка, това запетая, това тире, абе препинателните знаци за нищо ги нямаме... как да му схванеш мисълта, как да разбереш..........

Имам съмнение, че и с препинателни знаци разбирането няма да е лесно. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам съмнение, че и с препинателни знаци разбирането няма да е лесно. :D

Не знам... Капитана май има по-добри гадателски способности от моите... Пожелавам му успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички :) Реших наскоро да си сглобя конфигурация, защото старият ми компютър се развали вчера :mad:

Ето че накрая и внука на Ванга го открихме! :D Наскоро е решил да си сглоби конфигурация, защото е предрекъл, че компютъра му ще изгори скоро :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Снимки прави , но не снима . :)

O.o

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

KinL Cox

Имам усещането че Black Power и SS-23 са един и същи човек..но както и да е . Момко,

Я, имаме си нов ясновидец / гадател!!!!

Що за ясновидец е щом ме нарича "Момко", та аз съм дядо ти бе????  :lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я, имаме си нов ясновидец / гадател!!!!

Що за ясновидец е щом ме нарича "Момко", та аз съм дядо ти бе????  :lol6:

Хехе ,радвам се да се видя в тая тема :)

Не благодаря,не вярвам в гадателсвто/ясновидство.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

O.o

редактирах го ! :D:P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И Лъвица съм бил и то доста време...

:ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:ph34r:

Ха-ха!!! Е, може и да съм бил, не помня. Исках да кажа, че съм имал приятелка от тази зодия. Благодаря за корекцията! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ха-ха!!! Е, може и да съм бил, не помня. Исках да кажа, че съм имал приятелка от тази зодия. Благодаря за корекцията! :)

Знам,какво имаше предвид но това ме разсмя. :D Не го приемай лично. :)

Лека вечер. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оле майко мила...

здравеите, 

аз имам една "бизквитка" алкотел one touch Y580E 3Г VIVACOM с договор vivacom traffic unlimited L ( тоест, в брушурата или как се нарича, пише че това са 6 000МБ)

Проблемат ми е че дл спеед е едвам 0,15 кб/с и уплоад спеед е 0,10 кб/с независимо от сигнала, било то 3 чартички или 5 ( което е мажимума )

(толкова слаб дл не стига дори да се виде 1 видео или да се отвори страниза, обикновенно чакам 5 минути за 1 страниза без снимки, апук ако има снимки трябва да релоадвам странизата много пути с интервал от 10 секунди)

Пробвах да сложа VIVACOM картата от бизквитката на телефонат ми, които е андроид, и да го ползвам като hotspot за лаптопа( както пишеше в миналя коментар) 

Вупреки че успях, нямаше голяма разлика, стигнах едвам до 0,17кб/с дл и 0,11 кб/с уплоад.

В уииндоус 7мизата, на пропертиес, дава следното: ByTES: SENT 25 000 000 RECEIVED 31 000 000 

Пробвах се да променя пропертиес на интернет протокол версион 4, нали да спожа 192.168.1.1 и 255.255.255.0  и там да разбутма не6то но ни6то не става.

Иматели някакви идеи, помощ или нешто подобно, много ми трябва доступ до интернета с поне 150 кб/с за да отварям страници без да чакам час или да релоадвам много пути...

доставям се отворен кум детаил вупроси за проблема, ако мога да ги отговоря де, и ме извинете за грешките в булгарскят ми.... 

Благодаря ви и очаквам отговор с нетурпение !  :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да ме извинява автора на цитата ....... но нямах нерви да го дочета :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз се доставям отворен, но само на дългобедрени, дългокоси блондинки

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да ме извинява автора на цитата ....... но нямах нерви да го дочета :(

И аз... Съжалявам, ама нервите ми са за по-важни неща!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Jonov, ти не разбираш - това е от нелегалния софтуер. Там хакери-макери правят вентилаторите,не просто вентилатори,ами ИСТИНСКИ вентилатори. А за картата му не знам как работи зимата щом държи по-ниски температури от стаята - сигурно я загрява на парното за да тръгне.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Jonov, ти не разбираш - това е от нелегалния софтуер. Там хакери-макери правят вентилаторите,не просто вентилатори,ами ИСТИНСКИ вентилатори. А за картата му не знам как работи зимата щом държи по-ниски температури от стаята - сигурно я загрява на парното за да тръгне.

Мисля че ти не разбираш.Тоя живее в хладилника.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте имам следния проблем искам да си прейнстална компа защото изтрих едни файлове от Windows и не стартира в момента windows така до проблема слагам диска всичко настроено като ми като ми излезе да натисна Enter клавиатурата спира да функционира и след това ми излиза windows start normally , safe mode и други и немога да го оправя ще съм много благодарен ако някой ми помогне

Със сигурност му схванах мисълта...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.пиша с молба да предложите оптимална конф.за машина,в диапазона 400-600+/50лв. ... .Неискам да има записвачка,нито монитор,Диск.CPU.процесор.захранване,дъно,и памет.

А какво да има?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

метална кутия, трифазен ел мотор, копЧи за включване и изключване и тостер, задължително тостер!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.пиша с молба да предложите оптимална конф.за машина,в диапазона 400-600+/50лв.Не съм геймър,освен да играя на Диабло,но за нея не е нужно кой знае какво.Акцента ми е към ХД филми и елементарни неща из и-нет.Неискам да има записвачка,нито монитор,Диск.CPU.процесор.захранване,дъно,и памет.

А какво да има?

Хихихи...

Не трябва да има нито CPU, нито процесор - явно човекът има фобия към процесорите. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хихихи...

Не трябва да има нито CPU, нито процесор - явно човекът има фобия към процесорите. :D

Blizzard толко скапана игра са написали ,че нема нужда от споменатите компоненти :)

Направете на човека конфогурацията ,кутия с една видео карта вътре

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

котакта провер ли го при мен при един удар и нулата избяга а фазумера светеше / включи нещо друго

Сори колежке,ма направо си за тоя раздел!А и не знам как успя да направиш толкова правописни грешки в едно изречение!  http://www.kaldata.com/forums/topic/212978-токов-удар/#entry2587047

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

- Разглабя се охлаждането, защото големи парчета наплатена прах (качета) може да повредят вентилатора.

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...