Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

capnemo

Бисери от форума версия 2!

Препоръчан отговор

Не е бисер от форума,но все пак...

И е написано като коментар в Youtube под клипа на песента Rolling Stones - Angie

А авторът на тоя коментар трябва да бъде незабавно разстрелян !! хаах

Даже ми хрумна ,примерно новото парче на Mettalica ft.Justin Beiber

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хаха,защо пък аз да бъда разстрелян ? :Д

Не ти бе човек... оня дето е писал че JB щял да пасне на Jagger...пази боже!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аха, ясно :Д Помислих си че мен искаш да разстрелваш,защото си някъв фен на Бийбър :Д

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това за циците е научно установен факт от 1000 години.

..

Значи колегата твърди че преди 1000 години е имало наука занимаваща се с обема на циците.

от тук

http://www.kaldata.com/forums/topic/210264-безплатно-врачуване/page-2#entry2531353

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи колегата твърди че преди 1000 години е имало наука занимаваща се с обема на циците.

Според мен, хората (поне частта от тях с един Y хромозом) живо се интересуват от съответната величина, откакто съществуват. Така че, защо не?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

неприятен инфра или ултразвук - тих, но пронизващ.

Съжалявам но не мога да дам съвет по темата ;) просто слуха ми не е стигнал до това ниво :) но явно си имаме и такива които го чуват :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съжалявам но не мога да дам съвет по темата ;) просто слуха ми не е стигнал до това ниво :) но явно си имаме и такива които го чуват :D

Това да не го е писал ,Батман ?? Те прилепите ги чуват тия инфра/ултра звуците ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Кое мастило за принтер е най-безвредно, за ЧОВЕШКИЯ ОРГАНИЗЪМ. Един приятел иска да пие мастило. Аз не се бъзикам.. с някакви заклинания. Той ме пита.. но аз не знам какво да му кажа. Изтрещял е. Иска да печата някакви неща после да ги затваря в бутилка и да пие. Не се бъзикам .. нито съм пиян .. нито съм луд. Това е ситуацията. Обаче го е страх от химикалите. Аз му казах да ги напише ръчно с нещо.. каза, че не му се пише толкова много, а трябва да ги напечата.. някакви еврейски простотии. Някой може ли да каже, кое мастило е безвредно.. Щото той ще набута печатаните работи в бутилката и после ще ги пие. ROFL И все пак мисли, че е опасно за здравето му. Help :D...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Заглавие на тема:

Проблем с рутера ми, запича и трябва да дам Renew

По-скоро му трябва разхлабително. :D

на друга тема:

Компютърът откача-отварят се прозорци и други

Тук пък трябват успокоителни. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Заглавие на тема:

По-скоро му трябва разхлабително. :D

на друга тема: Компютърът откача-отварят се прозорци и други

Тук пък трябват успокоителни. :D

Ми ако и вратите се отварят, да земе да си смени дограмата баси

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи като натисна копчето за старт лампите светват там при копчето 1-во светва една зелено-жълта после една червена премигва от зад като си сложа ръката духа много силно даже ме съмнява вече да не е замръзнало нещо  :D там като погледна през нещо като мрежа самоче от плас маса едно се върти компа ми е асус поне така пише от пред, а и като натисна старт ботона лампите светват издава къс звук пи премигване на червената лампа, а картина на монитора няма всичко е вкл. само едно синио прозорче се отваря на монитора, но то се отваря и когато изгаса монитора от копчето и пак го вкл. 

....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тема: Премахване на вирус RAT

Направих голяма идиотщина.Исках да заразя компа на 1 познат с RAT,и точно преди да му го пратя без да искам го отворих

Може ли да си толкова тъп, да направиш вирус и да не можеш да си го махнеш после?

Дагитаковам в набедените хакери дагитаковам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тема: Премахване на вирус RAT

Може ли да си толкова тъп, да направиш вирус и да не можеш да си го махнеш после?

Дагитаковам в набедените хакери дагитаковам

Който гроб копае другиму..., който нож вади... те хората са измислили разни умни приказки, ама кой да ги слуша...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Който гроб копае другиму..., който нож вади... те хората са измислили разни умни приказки, ама кой да ги слуша...

Грешно зададох въпроса...."Колко тъп треа да си, за да успееш да направиш това"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ами лаптопа ми е стар модел. и ми показва в историята само датата без какво е написано , а на другия лаптоп с датата показва и написаното . а и двата са с последната версия на SKYPE и настройката им е да пазят историята ,сигурно е от модела на лаптопа ,какво мислите ???  

:mad:

Ако беше така, колко ли често щяхме да си купуваме нов хардуер?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано 02 май 2013 - 17:38

Здравейте!Търся една песен от доста отдавна и се опитвам да я намеря,но не мога.В началото се пее нещо като ие,ие и т.н.,а после в припева се пее нещо като way,way и т.н.

Благодаря Ви предварително!

Е не можах да се сдържа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В началото се пее нещо като ие,ие и т.н.,а после в припева се пее нещо като way,way и т.н.

То това се пее в повечето песни май хаха

Едно време като пусках по клубовете ,идва един и пита :"имаш ли го онова якото парче ,на оня гологлавия негър ? "

По онова време сите негри по MTV бяха с голи глави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От къде мога да намеря кликър за мишка ? Мишката ми се развали и лявото копче прави double-click,ще може ли да се оправи със смяна на кликъра ?

Винаги можеш да научиш нещо ново за мишките... и хората :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само да те попитам - от къде може да знае човек как се наричат нещата,след като никога до сега не ги е срещал ? И ако потърсиш в интернет за този проблем, почити навсякъде е написано "clicker",ако не то ще е "button"...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само да те попитам - от къде може да знае човек как се наричат нещата,след като никога до сега не ги е срещал ? И ако потърсиш в интернет за този проблем, почити навсякъде е написано "clicker",ако не то ще е "button"...

Забавното тук,не е наименованието на бутона,а това че търсиш части за мишка.Те са толкова евтини,че не се произвеждат части за ремонта им!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е защо да не търся части за мишка ?!? На теб като ти се развали пералнята - нова ли купуваш ? И за мен една мишка от 80 лева не е евтина... И очевидно има части за ремонт на мишки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...

1 - затова казах, че можеш да научиш нещо ново. 2 - рядко се случва толкова забавна дума (в контекста) + толкова необичайно запитване. 3 - не съм имал намерение да обиждам. А в тази тема, мисля, можеш да заявиш да изтрият твоя цитирана реплика, ако се чувстваш засегнат.

И очевидно има части за ремонт на мишки.

Има си хас - нали все от нещо ги сглобяват...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм ти обиден,но просто не намирам смисъл в това да го пишеш тук... Не че нещо,но примерно след време като напиша нещо,някой ще почне веднага да се подиграва - "тихо ти там с "кликъра" " и т.н....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...