Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчайте ми игра , подобна на...

Препоръчан отговор

Играта да е нещо от сорта турнири по свободен бой или пък човек издирва някого и по пътя се бие с наемници.Подобно на Макс Пейн,но да е с бой,не с пистолети!

В това число може да влязат и :Remember Me
Batman: Arkham City
Batman: Arkham Originshttps://www.youtube.com/watch?v=UtznfTdhISMВъпреки че много зависи...П.П. @Dilian Velev - Първо трябва да изключиш автоматичния "BBCode Режим", че поне на мен много ми бърка работата. От лентата с инструменти горе в най-ляво е. После просто поставяш url'а и той си става на видео клип. Примерно : 
https://www.youtube.com/watch?v=1K0cEKuxqa8
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 1,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Препоръчайте ми игра подобна на Thief: Deadly Shadows

Genuine Intel® T2300 1.66 GHz

1,5 GB RAM

Mobile Intel® 945 Express Chipset Family 256 MB

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Препоръчайте ми игра подобна на Thief: Deadly Shadows

Genuine Intel® T2300 1.66 GHz

1,5 GB RAM

Mobile Intel® 945 Express Chipset Family 256 MB

Thief

Thief - The Metal Age

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Препоръчайте някаква игра със самолети. Можи да е нещо като симулатор. Абе просто игра със самолети.

War Thunder 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Доста конкретни изисквания, които можеха да се споменат и в първия пост още  ;) 

И все пак, ето нещо което си мисля че ще ви допадне  :rolleyes:

П.П. Как точно embed-вате клипове? Че нещо не ми се получи :D

Няма читав SD пробвал съм повечето от замунда и всичките са бъгави.Ако някой знае версия която поне тръгва моля да сподели .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма читав SD пробвал съм повечето от замунда и всичките са бъгави.Ако някой знае версия която поне тръгва моля да сподели .

Нещо в твоя телевизор е проблема. А и в гореспоменатия сайт има много качествени релийзи, един от които е и на "the leading force".

Иначе играта официално може да си я намериш тук : Sleeping Dogs в Steam

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте пичове, може ли да ми препоръчате игра подобна на Darksiders II / Darksiders ?

Благодаря Ви много.

Здравейте г-це Искренова (вие се обръщате към нас с "пичове" реших че е неуместно да използвам същото :D )

може да изпробвате :

Remember Me   > 

Prince of Persia  мисля че са 3 или 4 версий ,посъветвайте се с ютуб за да си харесате. :P

Portal 2 не бих казал че е подобна но е голяма зарибявка ,особенно с приятели .  :)

Dante's inferno

God of War

Dark Souls 2

Редактирано от Venci Velikov (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте пичове, може ли да ми препоръчате игра подобна на Darksiders II / Darksiders ?

Благодаря Ви много.

Цялата поредица Devil May Cry.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Препоръчайте ми някаква много интересна игра!
Без значение от какъв жанр и ако има много четене да бъдат с български превод в противен случай не искам такава игра, защото няма да разбера нищо.

За да ви улесня ще отбележа, че любимите ми жанрове са предимно "спорттни" и "куест" тоест игри от рода на black mirror, gray matter... и FIFA за спортния жанр.
Ако има някаква спортна игра, която е популярна и може да се играе мултиплейър, онлайн ще бъда много доволен да ми посочите такова заглавие.
В момента играя FIFA11 и Gray Matter и точно в момента скучая и търся някаква забавна игра, която да ме запали.

Редактирано от petko93 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Препоръчайте ми някаква много интересна игра!

Без значение от какъв жанр и ако има много четене да бъдат с български превод в противен случай не искам такава игра, защото няма да разбера нищо.

За да ви улесня ще отбележа, че любимите ми жанрове са предимно "спорттни" и "куест" тоест игри от рода на black mirror, gray matter... и FIFA за спортния жанр.

Ако има някаква спортна игра, която е популярна и може да се играе мултиплейър, онлайн ще бъда много доволен да ми посочите такова заглавие.

В момента играя FIFA11 и Gray Matter и точно в момента скучая и търся някаква забавна игра, която да ме запали.

Ами ако искаш и да се биеш освен да мислиш, пробвай Deadfall Adventures. Кофтито е, че няма български, но аз игри на български знам само две-три.

Само не разбрах едно от поста ти. Искаш какви да е игри, а предпочиташ точно два жанра. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами ако искаш и да се биеш освен да мислиш, пробвай Deadfall Adventures. Кофтито е, че няма български, но аз игри на български знам само две-три.

Само не разбрах едно от поста ти. Искаш какви да е игри, а предпочиташ точно два жанра.

Предпочитам въпросните жанрове, но не пречи и да бъде и от друг жанр стига да е интересна!

Иначе мерси за играта Deadfall Adventures. За първи път я виждам и изглежда доста привлекателна тоест приятна графика и интересен персонаж. Но няма български превод което е минус засега!

Редактирано от petko93 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Предпочитам въпросните жанрове, но не пречи и да бъде и от друг жанр стига да е интересна!

Иначе мерси за играта Deadfall Adventures. За първи път я виждам и изглежда доста привлекателна тоест приятна графика и интересен персонаж. Но няма български превод което е минус засега!

Бяха я пуснали в STEAM  преди време като излезе да поиграем свободно. На мен ми хареса. Доста трябва да се мисли в тия катакомби, тунели, гробници. Попадаш на някакви упътвания със символи и там език не трябва. И на български да е играта, пак ще трябва да разгадаеш картинките, които са просто някакви скици, упътващи те как да минеш определен участък. Иначе има руски, който е близък до българския и би трябвало поне половината неща да се разбират, дори да не си учил тоя език. навил съм се да си я купя някой ден, щото играя само купени игри, но чакам цената да падне, а и сега имам стотина игри които чакат да изиграя и за които съм дал стотици левове. Чакай да ти пусна едно клипче, ако го пазя още, да видиш за какво става въпрос.

ПП: За жалост съм изтрил моите клипове или съм ги наврял някъде, но ето част от играта:

Редактирано от bildera_ (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добър ден, можете ли да ми препоръчате игра със коли (състезания) която може да се играе от двама души едновременно на един компютър? Така наречения split-screen тип.

Във акаунта ми имам няколко, но не знам дали някоя от тях притежава следното качество: DiRT3, DiRT Showdown, GTR Evolution, Race 07, GRID 2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Играй Бойкот – Презареждане!

Бий се с политическото статукво и инвестирай спечеления капитал в полезна кауза!

Всяка прилика с действителни лица и събития е случайна!

http://www.boykot.bg/   

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Препоръчайте ми игра подобна NFS Underground 2 i NFS Most Wanted 2005

ако е симулатор + ако има тунинг ще съм благодарен :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имаше една тема по тоя въпрос преди 2-3 месеца и там мисля имаше предложения. А защо сам не провериш дали притежават тая опция? Не си ги изтеглил ли? Иначе мога да проверя. GRID 2  мисля имаше или се бъркам с Autosport. 

Значи почвам подред:

-F1_2013, но предпоалгам и старите игри имат тая splitscreen;

-GRID 2;

-GRID Autosport;

GTR Evoлution  или по народному RACE 07, има възможност за LAN  свързаност, което не е splitscreen, но аз и не знам какво точно и скаш да правиш с тоя разделен екран. 

-DIRT III;

-DIRT Showdown;

... сигурно има и други, но тия със сигурност имат.

Редактирано от quickJO
Изтрит цитат, съдържащ латиница (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, сигурно някой щеше да ти помогне, ако бе спазвал най-елементарни правила - писане на кирилица и точната тема. 

Имаше една тема по тоя въпрос преди 2-3 месеца и там мисля имаше предложения. А защо сам не провериш дали притежават тая опция? Не си ги изтеглил ли? Иначе мога да проверя. GRID 2  мисля имаше или се бъркам с Autosport. 

Да Grid 2 имаше сплит скриин 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи проверих, игрите на Codemasters имат split screen, обаче проблема е, че изисква втори контролер, а не става със една клавиатура да играят двамата.

Хбокс контролерите ми изглеждат много сложни, и предпочитам ако давам много пари за безжичен контролер то той да е Steam контролер

(който не се знае кога ще излезе, ако въобще излезе). Може би ще взема някой елементарен usb контролер за 5 долара от китайците и така ще се играе.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване