Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчайте ми игра , подобна на...

Hanibal_Lektar
 Сподели

Препоръчан отговор

Не е трудно, но когато човек не знае какво да търси конкретно нещо и става адски трудно дори невъзможно.

Извинявай ама аз не съм от сбирщината които не знаят как да използват търсачката.

Иначе тази игра на pokerstars не искаше ли пари за да участваш питам защото преди време бях си свалил същото приложение и помня че искаше пари ?

Нали белот и покер са различни неща? мисля, че поисках за белот  :D

Мисля, че в по-горния ти пост става дума баш за покер. ;)

Сега и за белот ли да ти потърся или и сам ще се справиш с тази тежка задача? 

Редактирано от Agentpat™ (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 1,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Мисля, че в по-горния ти пост става дума баш за покер. ;)

Ами сам ще си потърся белот в гугъл. Дано уцеля някакъв добър сайт защото изобщо не разбирам от белот.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Той иска всичко на готово ;)

Споко бе приятел ;) Достатъчно съм ровичкал целия гугъл и нищо не ми е хващало окото ако пък треа да сме честни! Аз пиша тук и чакам някой да каже някоя по-такава игра. И да ми хареса просто тия дето вие ми ги дадохте съм ги гледал и 2 те не ми харесват... Ко да напрая сеа???

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В Pokerstars може да играеш и с виртуални пари! Има и безплатни турнири, в които пък може да спечелиш истински, както и билети за други по-големи турнири с по-големи печалби ;)

Не е кой знае какво и няма да забогатееш, но си е зарибявка.Преди време играех доста в Pokerstars.

И ако случайно пък спечелиш нещо да знаеш, че трябва да си отвориш сметка там-изплащат се сумите по банкова сметка, или по кредитна, или дебитна карта..... ма това вече е друга бира.

Абееее.....играй за забавление с виртуални пари :)

Направих ви една рекламка че от вас съм научил за играта :P

Agentpat™, на 03 Ное 2014 - 8:22 PM, написа:

snapback.png

Мисля, че в по-горния ти пост става дума баш за покер.  ;)

Ами сам ще си потърся белот в гугъл. Дано уцеля някакъв добър сайт защото изобщо не разбирам от белот.

!? belotbg.com !? Само като напишеш белот ти излизат 20 сайта ,защо спамиш ? 

Редактирано от Venci Velikov (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Предложете ми алтернатива на LoL и DOTA2 може да не е free to play стига да не бъка от руснаци.

Diablo ,Heroes of Newerth , Bloodline Champions, , Monday night combat

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Diablo ,Heroes of Newerth , Bloodline Champions, , Monday night combat

сигурен съм че той иска игра която пак се играе (съжелявам за израза) шибан начин.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Препоръчайте ми игра подобна на новата CoD:AD смисъл искам пак е шутър и графиката да е хубава 

Без кои заглавия?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Препоръчайте ми игра подобна на новата CoD:AD смисъл искам пак е шутър и графиката да е хубава 

Battlefield4/3 crysis    Bf hardline излиза 2015 март месец и ще е много гот.

Между другото cod:ad е като titanfall, разработчиците са наблегнали на фантастиката и не се отразило добре. Друго си е качествена реална военна игра като бф4/3 лимита на сървър е 64човека.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ам няма значение само да е яка

Щом няма...Цялата поредица CoD, поредицата MoH. Тези като ги изиграеш, заповядай пак.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някои може ли да ми препоръча някакъв добър сайт, откъдето мога да следя новите за най-новите игри, най-популярните и други статистики за всички жанрове игри?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някои може ли да ми препоръча някакъв добър сайт, откъдето мога да следя новите за най-новите игри, най-популярните и други статистики за всички жанрове игри?

www.ign.com

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Виж тъй http://www.game-debate.com/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Препоръчайте ми игра подобна на ,,Caesar lll " и ,,Pharaoh Cleopatra"

https://www.indiegala.com/leadership

Тези които са за долар, но можеш да си вземеш и по големия пакет ако искаш да пробваш Тропико.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Момчета можели да ми предложите по-добра и реалистична, качествена военна игра от батълфилд.

Здравейте, предложете ми игра подобна на tf2, портал 2 и Watch Dogs

Благодаря :)

Лека вечер

GTA V, assassin`s creed unity, far cry4.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Момчета можели да ми предложите по-добра и реалистична, качествена военна игра от батълфилд.

GTA V, assassin`s creed unity, far cry4.

няма я налична за компютър, не покривам изискванята :D(видеокартата в скоро време май ще се ъпгрейдва...), играя я :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване